Statoil lej mazāk

anonimikis Reģ.: 18.10.2002

Igaunijas Patērētāju tiesību aizsardzības departaments oktobrī ir veicis degvielas kontrolmērījumus desmit Igaunijas degvielas tirgotāju uzpildes stacijās un daudzās no tām departaments ir atklājis novirzes no normas, ziņo portāls "Kalev".

Kontrolmērījumi tika veikti firmu "AS Statoil Eesti", "AS Lukoil Eesti", "AS Alexela Oil", "AS Olerex", "AS Johnny Favora", "Sevenoil EST OÜ", "Mäo Põllumajandusühistu", "Õlitäht OÜ", "OBB Kaubanduse OÜ" un "Väimela POÜ" degvielas uzpildes stacijās.

Kopumā tika pārbaudītas 42 degvielas uzpildes stacijas, no kurām 18 tika konstatētas novirzes virs normas, bet 17 degvielas uzpildes stacijās iegūtās degvielas daudzums bija mazāks, nekā norāda skaitlis uz tablo.

Lielākie pārkāpēji izrādījās "Statoil", kur no pārbaudītajām desmit stacijām sešas neatbilda prasībām, un "Lukoil", kur no pārbaudītajām septiņām piecas neatbilda prasībām.

Patērētāju tiesību aizsardzības departaments ir izvirzījis prasību - novērst neatbilstību normām līdz novembra vidum. Nākamā pārbaude paredzēta nākamgad.

 
1 2 3 4
modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

Zoo rakstīja: ir jau dzirdeetas visaadas baumas, ka 95 benziins nav 95, bet gan 92 vai ar pat veel zemaaku oktaanskaitli, kuram ir pielietas piedevas lai tas oktaanskaitlis buutu vnk. lielaaks...

hz, tiiri peec izjuutaam-ar nestes degvielu (diizeli) var aizbraukt taalaak un duumo arii mazaak...

tīri pēc patēriņa - Shell beņa ir labāka par citiem - un tas R-Eiropā.

protams, ka tika lietots V-power racing, kas ir dārgāks, bet toties kādi 10% ekonomiskāks.

Žēl, ka Baltijā vairš nav Shell

ja ja ja.... kaut ka Vācij'\a īopašo 10% ekonomiju nemanīju....

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: veel jau ir no svara-

vai tu brauc pa labu, sausu , gludu šoseju kkur nezin kur, vai pa muusu kurmu rakumiem ko sauc lepnaa vaardaa par Valdemaara vai dajebkaadu citu ielu....

ceļš pie mums pats bremzee....

Lai tev svaru nebūtu jārēķina - manam auto Rīga-Berlīne vidējais patēriņš ir 6,2, bet Berlīne-Rīga 5,5. Ceļš, kā noproti pietiekami garš un tas pats, atceļā pie tam krava lielāka. Atšķirība tikai degvielā.

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Zoo rakstīja: veel jau ir no svara-

vai tu brauc pa labu, sausu , gludu šoseju kkur nezin kur, vai pa muusu kurmu rakumiem ko sauc lepnaa vaardaa par Valdemaara vai dajebkaadu citu ielu....

ceļš pie mums pats bremzee....

Lai tev svaru nebūtu jārēķina - manam auto Rīga-Berlīne vidējais patēriņš ir 6,2, bet Berlīne-Rīga 5,5. Ceļš, kā noproti pietiekami garš un tas pats, atceļā pie tam krava lielāka. Atšķirība tikai degvielā.

Tad jau Rīgā Resetoji, un pēc tam Berlīnē vēlreiz?

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Leju Statoilā, patēriņš 12-14 litri.....ko darīt,kā mērīt,kam sūdzēties??

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Zoo rakstīja: veel jau ir no svara-

vai tu brauc pa labu, sausu , gludu šoseju kkur nezin kur, vai pa muusu kurmu rakumiem ko sauc lepnaa vaardaa par Valdemaara vai dajebkaadu citu ielu....

ceļš pie mums pats bremzee....

Lai tev svaru nebūtu jārēķina - manam auto Rīga-Berlīne vidējais patēriņš ir 6,2, bet Berlīne-Rīga 5,5. Ceļš, kā noproti pietiekami garš un tas pats, atceļā pie tam krava lielāka. Atšķirība tikai degvielā.

lapss i , atklaashu Teu lielo nosleepumu , liidz berliinei 'cukas tiirijaas' , atpakaljceljaa 'cukas' jau 'izpuustas' -rezultaataa auto i jestraaks un rij mazaak , wot taa

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja:

Seene rakstīja:

Zoo rakstīja: veel jau ir no svara-

vai tu brauc pa labu, sausu , gludu šoseju kkur nezin kur, vai pa muusu kurmu rakumiem ko sauc lepnaa vaardaa par Valdemaara vai dajebkaadu citu ielu....

ceļš pie mums pats bremzee....

Lai tev svaru nebūtu jārēķina - manam auto Rīga-Berlīne vidējais patēriņš ir 6,2, bet Berlīne-Rīga 5,5. Ceļš, kā noproti pietiekami garš un tas pats, atceļā pie tam krava lielāka. Atšķirība tikai degvielā.

Tad jau Rīgā Resetoji, un pēc tam Berlīnē vēlreiz?

Nepareiza atbilde - pilna baka izbraucot, pilna baka Berline un pilna baka atgriezoties. Izdalits uz kilometriem.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja: lapss i , atklaashu Teu lielo nosleepumu , liidz berliinei 'cukas tiirijaas' , atpakaljceljaa 'cukas' jau 'izpuustas' -rezultaataa auto i jestraaks un rij mazaak , wot taa

Kādā sakarā kaut kam būtu jātīrās? Ja vēl par savējo varētu mēģināt piekrist, pat ņemot vērā, ka pilsētā pamatā sanāk braukt ar citu auto, tad ar kādām cukām izskaidrosi tādu pašu novērojumu dažādiem nomas busiem, kas pricipā pa ziemu braukā tikai uz Alpiem un atpakaļ. Tiem ir "izpūsts" viss kas var "izpūsties", bet degvielas patēriņš mājupceļā vienmēr sanāk mazāks.

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Značit polijā laba degviela!

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja: Značit polijā laba degviela!

Polijā degvielu neleju nekad, izņemot ekstrēmus gadījumus - un tāds ir bijis tikai viens.

opelis Reģ.: 03.10.2005
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

krishus rakstīja: Značit polijā laba degviela!

Polijā degvielu neleju nekad, izņemot ekstrēmus gadījumus - un tāds ir bijis tikai viens.

Vecīt, ārā 2007. gads... 1994. gadā ne tikai degvielu Polijā nelēju, pat apstāties pačurāt baidījos...laiki mainījušies, Polija civilizētāka par Latviju, vismaz ceļu jomā..

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Ne,ne Polijā liet degvielu nekādā gadījumliet degvielu nedrīkst. Ēst nedrīkst un čurāt ieteicams pudelē,lai nav jāapstājas, gaiss tur nav labs Toč ciris...... degviela viņam Polijā slikta,nu jā, saabs tak

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

TDI rakstīja: lapss i , atklaashu Teu lielo nosleepumu , liidz berliinei 'cukas tiirijaas' , atpakaljceljaa 'cukas' jau 'izpuustas' -rezultaataa auto i jestraaks un rij mazaak , wot taa

Kādā sakarā kaut kam būtu jātīrās? Ja vēl par savējo varētu mēģināt piekrist, pat ņemot vērā, ka pilsētā pamatā sanāk braukt ar citu auto, tad ar kādām cukām izskaidrosi tādu pašu novērojumu dažādiem nomas busiem, kas pricipā pa ziemu braukā tikai uz Alpiem un atpakaļ. Tiem ir "izpūsts" viss kas var "izpūsties", bet degvielas patēriņš mājupceļā vienmēr sanāk mazāks.

nu ar saapiem un alpu busiem man nau bijushas dariishanas , es tik te par golpiem , par golpiem ....

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

opelis rakstīja:

Seene rakstīja:

krishus rakstīja: Značit polijā laba degviela!

Polijā degvielu neleju nekad, izņemot ekstrēmus gadījumus - un tāds ir bijis tikai viens.

Vecīt, ārā 2007. gads... 1994. gadā ne tikai degvielu Polijā nelēju, pat apstāties pačurāt baidījos...laiki mainījušies, Polija civilizētāka par Latviju, vismaz ceļu jomā..

Un kas no tā, ka laiki mainījušies? Polijā degviela ir dārgaka, nekā Lietuvā vai Čehijā, un sūdīgāka nekā Vācijā. Tad kādēļ man to būtu jālej? Polijā var lēti un labi paēst, bet citadi tur vienkārši nav nekāda iemesla apstāties. Par ceļiem taisnība, pēdējā laikā prieks braukt.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Garšoji to degvielu,ka zini?? speciālists......

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Garšoji to degvielu,ka zini?? speciālists......

Nē. Stūmu busu, kas ar poļu dīzeli bija tikai iestumjams... Šogad... Nevis pagājušajā gadsimtā.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Baisulis rakstīja: Garšoji to degvielu,ka zini?? speciālists......

Nē. Stūmu busu, kas ar poļu dīzeli bija tikai iestumjams... Šogad... Nevis pagājušajā gadsimtā.

Jā un tu esi tas speciālists,kurš tagad zin teikt,ka tas bija dēļ degvielas. Mož iepildījās kādā kolhoza traktoru tankā un nekad filtrus nebij mainījis vai sūknis jau sen kā izmetams.

Esmu caur Poliju gana daudz braucis,pildījies pietiekami daudz, š'vāģerim jauns Actros,kurš ar Polijā pildās un neko nekur nav j;astumj. Karoče, tukšpļūtis tu esi.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

Seene rakstīja:

Baisulis rakstīja: Garšoji to degvielu,ka zini?? speciālists......

Nē. Stūmu busu, kas ar poļu dīzeli bija tikai iestumjams... Šogad... Nevis pagājušajā gadsimtā.

Jā un tu esi tas speciālists,kurš tagad zin teikt,ka tas bija dēļ degvielas. Mož iepildījās kādā kolhoza traktoru tankā un nekad filtrus nebij mainījis vai sūknis jau sen kā izmetams.

Esmu caur Poliju gana daudz braucis,pildījies pietiekami daudz, š'vāģerim jauns Actros,kurš ar Polijā pildās un neko nekur nav j;astumj. Karoče, tukšpļūtis tu esi.

Bez rupjībām neko nespēj pateikt? Ja vari ko citu vainot situācijā, kad autorizētais serviss Berlīnē nekādu vainu neatrod

gadu vecai mašīnai, bet problēma atrisinās pati pec nākamās degvielas uzpildes, tad pastāsti. Ja nevari, tad padoma pats, vai ir vērts riskēt (tieši riskēt, jo lielākajā daļā gadījumu poļu degvielai patiešām nav ne vainas, īpaši Orlen) pilnīgi bez jebkādas vajadzības. Jeb varbūt tomēr zini kādu iemeslu, ko esi līdz šim noklusējis, kādēl man (vai jebkuram citam) vajadzētu iegādāties poļu degvielu ja tā nav vajadzīga.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Kur te bija rupjība?? Saku-esmu pildījies gan Orlen,gan Petroleum Plock, nekad nekas nav slikts noticis.

Tak pildies ,kur gribi, tik nepļūtī tukšu,autorizētaiz dīlerapmeklētāj.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:nejauks tu esi

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Kur te bija rupjība?? Saku-esmu pildījies gan Orlen,gan Petroleum Plock, nekad nekas nav slikts noticis.

Tak pildies ,kur gribi, tik nepļūtī tukšu,autorizētaiz dīlerapmeklētāj.

Nu par to kurš te "pļūtī tukšu" īpaši jautājumu nav. Un pieņemsim arī, ka tas nav rupji. Tas, ka tev nekad nav nepaveicies, nenozīmē, ka ir garantija, ka tā būs vienmēr. Atbildi labāk uz vienkāršu jautājumu - kādēļ tavuprāt vajag riskēt?

Un ja neesi pamanījis - tas DUS tīkls saucas Petrochemia Plock (nevis Petroleum...)

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Jā,tas gan tagad bija svarīgi,kā tas saucās.

Kāpēc riskēt?? Tu ko,domā,polijā visi busus uzstumj pēc tanku apmeklējuma?

Es uzskatu,ka pildīties tur var un tas NAV nekāds risks un līdz ar to nav nepieciešamības arī riskēt. Lejam un braucam.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Visi neuzstumj, bet ne jau par to ir jautājums. Ja man būtu vajadzība, es pildītu degvielu polijā. Bet te nez kādēļ izskanēja uzbraucieni par to, ka es polijā degvielu neleju. Nu nav man tādas vajadzības... nav. Tad pasakiet, gudrīši, kādēļ tas būt jādara?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Un par nosaukumu - ne īpaši svarīgi. Vienkārši pārdomām vai TU pazīsti poliju tik labi, kā te gribi izlikties.

shibernieks Reģ.: 18.06.2004
0 0 Atbildēt

runājot par šitiem statoil utt. degvielas krānu regulējumiem... vnk ļautiņi tiek čakarēti un ja parēķina uz kopējo apjomu cik lielu summu sastāda šis nedalietais degvielas daudzums tad padomājiet kāds tur cipars sanāk bonusā...

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Un par nosaukumu - ne īpaši svarīgi. Vienkārši pārdomām vai TU pazīsti poliju tik labi, kā te gribi izlikties.

Nu,es tiešām nezinu visas traktoristu vecās kolhozu tankštelles, kā tu

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti