Igaunijas CP piespriestais sods

A6 Reģ.: 18.10.2004

Klau, man te gadījās Igaunijā pārsniegt ātrumu, pie tam nezināšanas dēļ pat ļoti. Man uzrakstīja protokolu, tiesības atdeva, noteica soda naudu 1500 EEK un palaida. Tagad man 15 dienu laikā ir jāsamaksā bankā sods. Bet kas notiks ja nesamaksāšu? Varbūt kāds zin? Vai datu apmaiņa ar Latviju notiek?

 
VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

A6 rakstīja: Klau, man te gadījās Igaunijā pārsniegt ātrumu, pie tam nezināšanas dēļ pat ļoti. Man uzrakstīja protokolu, tiesības atdeva, noteica soda naudu 1500 EEK un palaida. Tagad man 15 dienu laikā ir jāsamaksā bankā sods. Bet kas notiks ja nesamaksāšu? Varbūt kāds zin? Vai datu apmaiņa ar Latviju notiek?

Esi taču godīgs un nemēģini izlocīties ! Ja jau varēji atļauties braukt uz Igauniju un gadījās pārkāpt, samaksā tos nieka 67 latiņus un nākamreiz, esot ārzemēs, uzmanīgāk skaties uz ceļa zīmēm !

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

A6 rakstīja: Klau, man te gadījās Igaunijā pārsniegt ātrumu, pie tam nezināšanas dēļ pat ļoti. Man uzrakstīja protokolu, tiesības atdeva, noteica soda naudu 1500 EEK un palaida. Tagad man 15 dienu laikā ir jāsamaksā bankā sods. Bet kas notiks ja nesamaksāšu? Varbūt kāds zin? Vai datu apmaiņa ar Latviju notiek?

Ir vēl viena - daudz jestrāka versija - nemaksā un būsi gandrīz kinosižeta varonis.

Igaunijā nesamaksāto sodu piedzen Falck. Viņi piedzīs no tevis šeit Latvijā gan tos 1500 EEK, gan apmēram 2-3 reizes vairāk par to, ka meklējuši Tevi - tā teikt - viņu serviss, lai iesniegtu tev beidzot saprotamu apmaksas formu ir gana dārgs, bet ja jau naudas daudz un gribas piedzīvojumus - vari arī nemaksāt, moš vēl emigrē uz Brazīliju - tie nevienu nevienai valstij neizdodot...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

A6 rakstīja: Klau, man te gadījās Igaunijā pārsniegt ātrumu, pie tam nezināšanas dēļ pat ļoti. Man uzrakstīja protokolu, tiesības atdeva, noteica soda naudu 1500 EEK un palaida. Tagad man 15 dienu laikā ir jāsamaksā bankā sods. Bet kas notiks ja nesamaksāšu? Varbūt kāds zin? Vai datu apmaiņa ar Latviju notiek?

Esi taču godīgs un nemēģini izlocīties ! Ja jau varēji atļauties braukt uz Igauniju un gadījās pārkāpt, samaksā tos nieka 67 latiņus un nākamreiz, esot ārzemēs, uzmanīgāk skaties uz ceļa zīmēm !

VWfans arvien biezak sak izradit saprata pazimes. Kas notiek?

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

A6 rakstīja: Bet kas notiks ja nesamaksāšu? Varbūt kāds zin?

Ir dzirdēts ka ikauņu policija sadarbojas ar kredītpiedzinējiem. Lidz ar to pēc kāda laika vari gaidīt vēstuli ar 1500eek * X par kredītpiedzinēju pakalpojumiem. Ja tu ignorēsi šo vēstuli, tad tavas izredzes kādreiz sanemt n.ī kredītu strauji saruks.

A6 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt

Ok, skaidrs jāsamaksā, nav jau kosmiska nauda.

VW fan... Tu mani pārsteidz. Uz Igauniju aizbraukt manuprāt sen vairs nav nekas tāds sevišķs, pie tam tas bija komandējums, bet komandējumos braucu gandrīz katru nedēļu.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Ja jau varēji atļauties braukt uz Igauniju

????? Kas tāds sevišķs notikumā 'aizbraukt uz Igauniju ' ???

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

VWfans rakstīja: Ja jau varēji atļauties braukt uz Igauniju

????? Kas tāds sevišķs notikumā 'aizbraukt uz Igauniju ' ???

Ir gan sevisks. Gana daudz Latvijas iedzivotajiem. Ari man pirmais brauciens ar savu auto pari robezai likas kaut kas ipass. Brauciens uz Vilnas tirgu reiz skita daudz iespaidigaks, neka tagad atrais aizlidojiens uz Berlini.

shibernieks Reģ.: 18.06.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

VWfans rakstīja:

A6 rakstīja: Klau, man te gadījās Igaunijā pārsniegt ātrumu, pie tam nezināšanas dēļ pat ļoti. Man uzrakstīja protokolu, tiesības atdeva, noteica soda naudu 1500 EEK un palaida. Tagad man 15 dienu laikā ir jāsamaksā bankā sods. Bet kas notiks ja nesamaksāšu? Varbūt kāds zin? Vai datu apmaiņa ar Latviju notiek?

Esi taču godīgs un nemēģini izlocīties ! Ja jau varēji atļauties braukt uz Igauniju un gadījās pārkāpt, samaksā tos nieka 67 latiņus un nākamreiz, esot ārzemēs, uzmanīgāk skaties uz ceļa zīmēm !

VWfans arvien biezak sak izradit saprata pazimes. Kas notiek?

alko ietekme dara savu

vmaxer Reģ.: 03.06.2004
0 0 Atbildēt

a varbut kaads varetu sho temu plashaak apskatit un pastastit kaa ir ar citam valstim, piemeram LT, FI, RUS, utt

Propellers Reģ.: 07.02.2004
0 0 Atbildēt

Lūk kā reiz Igaunijas sodus ir vislabāk apmaksāt...Kaut ja nekur vairs pat braukt pēcāk nevēlēsies.Ja laikā neesi samaksājis sodu-pēc ne īpaši ilga laiciņa saņem sodu no "Credītreform" kantora tepat Latvijā un tad jau vari domāt-čakarēties vai nē. Gribēju tikai vēl piebilst palaidniexam, ka nevis parādu piedziņu Falks dara iekš Esti Vaabarikas, bet gan līmē plāksterus par neatļauti novietotiem auto-tas ir to ko dara mūsu municipāļi.

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

no pieredzes varu teikt, ka Lietuvas un Zviedrijas sodu kviitis var izmest miskastee, nekaadas sankcijas neseko. Igaunijaa pagaidaam detektors glaabj...

Sheps Reģ.: 05.09.2002
0 0 Atbildēt

LT nevajag nepareizi parkoties, izmeeginaaju, domaaju uzliimos sodu un PO, izraadaas - vini evakuee masiinas... nesanaaca pa leeto..

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

Tieši tā, Falck piedzen. Šodien tieši redzēju piedzīšanas vēstuli par stāvēšanas noteikumu pārkāpumu. Nezinu cik ir standartsods, bet tur bija 36 LVL.

Kri Reģ.: 03.02.2004
0 0 Atbildēt

mx_black rakstīja: no pieredzes varu teikt, ka Lietuvas un Zviedrijas sodu kviitis var izmest miskastee, nekaadas sankcijas neseko. Igaunijaa pagaidaam detektors glaabj...

Nu nezinu, gan.

Pagāšgad stokholmā dabūju plāksteri par nemaksāšanu maksas stāvvietā. Biju jau paspējis nopriecāties, ka viss ar galiem, bet pēc pusgada atnācā vēstulīte no draudīzgā creditreform. samaksāju 40Ls apmēram 30Ls vietā kas bija uz kvīts.

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

VWfans rakstīja: Ja jau varēji atļauties braukt uz Igauniju

????? Kas tāds sevišķs notikumā 'aizbraukt uz Igauniju ' ???

3 gadīgam bērnam taisīju pasi, par godu šim braucienam...

Nav gluži tas pats, kas aizbraukt uz Ventas rumbu...

Dex, tev ir ģimene???

endr4 Reģ.: 31.05.2004
0 0 Atbildēt

nezinu kaa jums taa neveicas..

man ir bijushi kaadi 5 sodi- Lietuvaa, Igaunijaa, Zviedrijaa, pa dazhaadaam lietaam neesmu nevienumaksaajis un po***. jau 2 gadus..

veel esmu reizes 10 nobildeets un arii po***

un Polijaa pirms 2 gadiem neapstaajies mentiem (bet tas gan bija ar tranziitiem)..

taa arii domaaju tupinaat likt miiksto.. ja nu vienreiz buus jaasamaksaa tad paljubomu buus atmaksaajies..

orion Reģ.: 05.09.2004
0 0 Atbildēt

Ja Vācijā nobildēts to sūta uz šejieni vai kā?

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

Kri rakstīja:

mx_black rakstīja: no pieredzes varu teikt, ka Lietuvas un Zviedrijas sodu kviitis var izmest miskastee, nekaadas sankcijas neseko. Igaunijaa pagaidaam detektors glaabj...

Nu nezinu, gan.

Pagāšgad stokholmā dabūju plāksteri par nemaksāšanu maksas stāvvietā. Biju jau paspējis nopriecāties, ka viss ar galiem, bet pēc pusgada atnācā vēstulīte no draudīzgā creditreform. samaksāju 40Ls apmēram 30Ls vietā kas bija uz kvīts.

hvz. peec 3 meeneshiem atnaaca pa pastu atnjemtaas tiesiibas un viss. pa to laiku ieksh lv iznjem jaunas.

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

orion rakstīja: Ja Vācijā nobildēts to sūta uz šejieni vai kā?

Ppaziistams pilsonis sanjeema 'daargo' bildiiti no De ar laipnu aicinaajumu atlociit jevrus autoo gan bija ar tranziita nummuriem-tobish vaacu shtraasenferkeicungam bij zinaama LV pilsonja adresiite

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti