Ventilācija

cluber Reģ.: 05.08.2004
 
Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Atslēdzot auto režīmu arī nestrādā?

cluber Reģ.: 05.08.2004
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Atslēdzot auto režīmu arī nestrādā?

Arī nē un trakākais tas, ka manuālajā režīma uzliek ventika jaudu uz maximumu, bet nekā nepūš!!!

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Ventilators vispār strādā?

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Tā ventilācija/klimatkontrole ir programmējama. Pamēģini ieprogrammēt citu režīmu.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

deksteram jāprasa .

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

ja jau velak sāk strādāt, tad gan jau ka strādā ventilators.. visticamāk vaina ir elektroniska.. padoms - serviss..

iRAFAR Reģ.: 22.04.2007
0 0 Atbildēt

Cik atceros, varēja nokalibrēt klimatkontroli... Kaut kad vasarā pamēģināju, praktisku labumu nejutu... Varbūt tev līdzēs... Ja nezini, kā to izdarīt, saab kluba lapā pie noderīgām saitēm ir saab faq.ru tur visu ko var atrast

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: ja jau velak sāk strādāt, tad gan jau ka strādā ventilators.. visticamāk vaina ir elektroniska.. padoms - serviss..

Man arī izklausās pēc kaut kāda elektronikas gļuka.

Imka Reģ.: 26.02.2004
0 0 Atbildēt

AUTO režīmā tā tas varētu būt atkarībā no tā kā saprogrammēts, bet tas ka nereaģē rokas režīmā dīvaini. Vispirms pamēģini pārprogrammēt to režīmu.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Ir tāda problēma- SAAB. Nesatraucies,atver logus un brauc,būs tev ventilācija.

Geskasfans Reģ.: 16.07.2007
0 0 Atbildēt

cluber atrisināji savu problēmu?

Man arī tikko parādījās identiska vaina, nezinu, varbūt vaina kautkādā relejā? Jo itk kā ventilācijas motoram nevajadzētu būt vainīgam.

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

Geskasfans rakstīja: cluber atrisināji savu problēmu?

Man arī tikko parādījās identiska vaina, nezinu, varbūt vaina kautkādā relejā? Jo itk kā ventilācijas motoram nevajadzētu būt vainīgam.

man aizdomas ka tomeer ventilators aizvada savas peedeejaas dziivibas dienas

Bija vienam saabam identisks gļuks kad pūta kā ienāca prātā beigās ventilators nosprāga remonts alfamotors ~100LVL

dzjunga Reģ.: 01.10.2006
0 0 Atbildēt

A, cik, vecajam 9000 varētu maksāt pečkas ventilatoriņš un kur meklēt.

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

dzjunga rakstīja: A, cik, vecajam 9000 varētu maksāt pečkas ventilatoriņš un kur meklēt.

Kaut kad jūlijā vai augustā pirku iekš Vikingiem, cenu gan precīzi neatceros, bet bija ap Ls70,-

cluber Reģ.: 05.08.2004
0 0 Atbildēt

Geskasfans rakstīja: cluber atrisināji savu problēmu?

Man arī tikko parādījās identiska vaina, nezinu, varbūt vaina kautkādā relejā? Jo itk kā ventilācijas motoram nevajadzētu būt vainīgam.

Atrisināju, bet ne saviem spēkiem. Beigās ventilators vispār apstājās un viss.

Braucu uz AlfaMotors. Ventilatora maiņa +/- 100 LVL.

Viktos Reģ.: 01.07.2006
0 0 Atbildēt

Lasot tēmu iešāvās galvā :

Drauga autiņam "kaķi" pielaida ventilācijā un tagad ir baigais aromāts braucot...

Servisā pateica to navarēs dabūt laukā un būs jāmaina visa ventilācija !!!

MMikus Reģ.: 15.07.2003
0 0 Atbildēt

Viktos rakstīja: Lasot tēmu iešāvās galvā :

Drauga autiņam "kaķi" pielaida ventilācijā un tagad ir baigais aromāts braucot...

Servisā pateica to navarēs dabūt laukā un būs jāmaina visa ventilācija !!!

Muļķības - aizbrauc uz moiku vai pats salej ziepes un daudz udens uz stikla - izskalosies. Man vismaz 3reiz tā kaķi ir samīzuši, izskalojas.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Viktos rakstīja: Lasot tēmu iešāvās galvā :

Drauga autiņam "kaķi" pielaida ventilācijā un tagad ir baigais aromāts braucot...

Servisā pateica to navarēs dabūt laukā un būs jāmaina visa ventilācija !!!

Klausi, ko servisā saka! Kaķa aromāts gadsimtiem nepazūd, tāpēc kā minimums jamaina visa ventilācijas sistāma, bet labāk mašīnu nodot Tolmetā un nopirkt jaunu. Ja ir vēlme, varu maņemt to mašīnu pa 50EUR (pārrakstīšana uz pārdevēja rēķina) un atbrīvot īpsānieku no brauciena uz Tolmetu.

dzjunga Reģ.: 01.10.2006
0 0 Atbildēt

Es atkal tiku pie siltuma mašīnā! Beigu, beigās nesamaksāju ne santīma jo ventilatora motokiņš ir boosh un opel vektrai identisks tas nozīmē ka šrotā var dabūt ar spaiņiem.

aizvermuti Reģ.: 07.06.2011
0 0 Atbildēt

cluber rakstīja: Esmu savam 9-5 '01 ievērojis tādu nepatīkamu lietu: kad autiņš ir auksts un uzsāk braukšanu, tad ar ventilāciju(gaisa padevi) viss ir ok(darbojas kā Šveices pulkstenis), bet kad ar autiņu ir laiks pabraukts un atstāts stāvvietā uz +/- 1/2 stundu, iedarbinot to minūtes 10-15 nedarbojas ventilācija līdz kaut kādam zināmam brīdim, kad padeve parādās pati no sevis. Varbūt kāds var izskaidrot šo dīvaino parādību!!!!! Kas ir nojucis??? Ko lai dara lietas labā??? Pats var to saremontēt vai jābrauc uz servisu??? Vai kompja gļuks???.

P.S. Šad tad klimata un ne tikai pogas patīk paspaidīt manam mazajam bebim, varbūt šis kaut ko tur ir paspaidījis un tīri tāpēc tā nestrādā!!!

Interesanti, vai vēl kādam ir šāda pieredze?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti