radio kods

Gatins Reģ.: 17.07.2007

...Tāds mazs sāpīgs jautājums...

....kur un varbūt kāds zin kur var atkodēt radio no VW mašīnas? tika mainīts aķīts.... un lidz ar to pazuda radio un koda nekur nav pa ne servisa grāmatas papīros...

 
1 2
Gatins Reģ.: 17.07.2007
0 0 Atbildēt

edgars80 rakstīja:

schizo rakstīja: nu neko, būs jābrauc skaidroties ar šo

par vēlu

kapēc par vēlu?

Pontiak Reģ.: 23.10.2003
0 0 Atbildēt

Kādreiz netaa biju atradis programinju, kur ievadot radio id_nr (uz magja ir rekstiiti vissaadi nr ) ir iespēja iegūt kodu

Liekas lielākā daļa šādi atkodē man tas aizņēma 1/2h un nekādu papildus izdevumu. Konkrēti BMW blaupunkt magis

Gatins Reģ.: 17.07.2007
0 0 Atbildēt

Pontiak rakstīja: Kādreiz netaa biju atradis programinju, kur ievadot radio id_nr (uz magja ir rekstiiti vissaadi nr ) ir iespēja iegūt kodu

Liekas lielākā daļa šādi atkodē man tas aizņēma 1/2h un nekādu papildus izdevumu. Konkrēti BMW blaupunkt magis

šamējam vajag programmu "pony" un vadu ko pie kompja un rādžiņa pieslēgt lai var nolasīt mikročipu iekš rāžiņa...

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

gintss rakstīja: Man liekas,ka tas grundigs pēc s/n nemaz nelasās,bet katram gadījumam te ir viss ar ko varu līdzēt yy.lv/... parole arhīvam gintss, varbūt citiem noderēs.

Paldies par atsauciibu!

Shammejs ar pieejamaam progaam nedraudzeejas, taa, ka nesiishu vien atkodeet, ja buus kaadreiz vajadziiba peec leetas skanju kastes!

Buutiibaa jau vinjhs pats arii neko nav veerts, taapeec arii bij interese pasham "pachakareeties' Preksh auto jau ir samekleets OE, taa ka - buus jau labi!

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti