Kvardaciklu disku valcēšana

Frodo Reģ.: 13.12.2006

Man kāds var ieteikt kur par samerigam cenam var izvalcet disku kavadraciklam!

viena kantora man prasija 40 Ls, jaunu disku var panemt pa 45 Ls

 
Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Frodo rakstīja: Man kāds var ieteikt kur par samerigam cenam var izvalcet disku kavadraciklam!

viena kantora man prasija 40 Ls, jaunu disku var panemt pa 45 Ls

Iespējams, ka esi sasitis tā, ka patiešām pirkt jaunu ir gan prētīgāk, gan izdevīgāk. Remonts ne vienmēr ir lētaks par jauna izstrādājuma iegādi.

vilkss Reģ.: 09.10.2006
0 0 Atbildēt

man mocim disku izvalcēja riepu servisā uz Cēsu ielas. Precīzu adresi neatceros, bet atrodas Cēsu ielas posmā starp Tallinas un Mēness ielām, ielas kreisajā pusē (no centra skatoties), serviss nav ielas malā, bet kādus 30m iekšā pagalmā

Frodo Reģ.: 13.12.2006
0 0 Atbildēt

Gribu izvalcet viena iemesla del, lai visi diski butu vienadi, bet ja nemu jaunu, atkal vins ir savadakas formas un krasas.

Frodo Reģ.: 13.12.2006
0 0 Atbildēt

vilkss rakstīja: man mocim disku izvalcēja riepu servisā uz Cēsu ielas. Precīzu adresi neatceros, bet atrodas Cēsu ielas posmā starp Tallinas un Mēness ielām, ielas kreisajā pusē (no centra skatoties), serviss nav ielas malā, bet kādus 30m iekšā pagalmā

Paldies par info!

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Frodo rakstīja:

vilkss rakstīja: man mocim disku izvalcēja riepu servisā uz Cēsu ielas. Precīzu adresi neatceros, bet atrodas Cēsu ielas posmā starp Tallinas un Mēness ielām, ielas kreisajā pusē (no centra skatoties), serviss nav ielas malā, bet kādus 30m iekšā pagalmā

Paldies par info!

Padalies vēlāk ar info - kādu cenu Cēsu ielas remkantoris piedāvāja par valcēšanu...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

vilkss rakstīja: man mocim disku izvalcēja riepu servisā uz Cēsu ielas. Precīzu adresi neatceros, bet atrodas Cēsu ielas posmā starp Tallinas un Mēness ielām, ielas kreisajā pusē (no centra skatoties), serviss nav ielas malā, bet kādus 30m iekšā pagalmā

tur vairs servisa nav

laikam pārdotas tās būdiņas vai kā

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Tie džeki,kas bija Cēsu ielā, pārvācās uz Brīvības ielu ,pretī bijušajam "Somdarim" tagad laikam "VeloTreks" vai kā tur to velleru bodi sauc).

Telefons: 29542803

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Frodo rakstīja: Man kāds var ieteikt kur par samerigam cenam var izvalcet disku kavadraciklam!

viena kantora man prasija 40 Ls, jaunu disku var panemt pa 45 Ls

lietais vai bleķis?

IIkārt, te meklēji?

auto.plius.lt/...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti