MAZDA 626 2.0 `92

LABINAIS Reģ.: 22.07.2004

Lieta sekojoša

ir 626 2.0 automāts. sākumā raustijās ja atstaja Drive uz ilgāku laiku(piemeeram pie 2min sarkanaa) nu a tagad pat parkingaa saak raustiities un no miera staavokla berot virsuu citreiz ir taada kaa aizture un motors nevis ruuc bet burbulo un tad aiziet akal viss normaali. varbuut kaadam ir biju taada saape un var pateikt kas vareetu buut pa vainu saakumaa likaas ka sveces be tmeeneshus 3-4 atpakal mainiju visas sveces.

 
Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

cik km esi nobraucis ar tam jaunajam svecem? man bija gadijums ka brisk silver sveces nomira peec 9 tuukstoshiem tikai! taka ari svechu vainu nevar izsleegt, paskaties vel svechvadus utt. ari sadalitajs shitam mazdam medz nospragt, tas gan parasti izpauzhas ta ka vispar pazud dzirkstele un auto nav piedarbinaams.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Tukšgaitas maisījums varētu būt par treknu.

LABINAIS Reģ.: 22.07.2004
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Tukšgaitas maisījums varētu būt par treknu.

vot to iedomaajos nevar buut arii Lamda ? ka nepareizi maisa to visu degvielu ? un lej ciet ? varbūt kādi ieteikumi kluraa servī griezties ar tādu problu?

LABINAIS Reģ.: 22.07.2004
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: cik km esi nobraucis ar tam jaunajam svecem? man bija gadijums ka brisk silver sveces nomira peec 9 tuukstoshiem tikai! taka ari svechu vainu nevar izsleegt, paskaties vel svechvadus utt. ari sadalitajs shitam mazdam medz nospragt, tas gan parasti izpauzhas ta ka vispar pazud dzirkstele un auto nav piedarbinaams.

nu nobraukts ap 8k , sadaleni itkaa pajaucu patiiriju un izsleedzu no saapes jo viss itkaa labi un ja beigta buutu tad vispaar nebuutu dzirkstele bet svechvadus ar buus jaapaluur

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Sadalenes jaucējs

Brauc kaut vai uz to pašu Raiseru vai vienalga uz kurieni, kur veic elektrības un elektronikas testēšanu un remontus. Tur varbūt arī pateiks, kas par vainu, bet varbūt, ka arī nepateiks.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Es sāktu ar temperaturas dačiku.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

LABINAIS rakstīja:...

nu nobraukts ap 8k , sadaleni itkaa pajaucu patiiriju ....

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Šitās mazdas ir vienkāršas kā velosipēds, bet tikai caur pakaļu taisītas.

Neviens auto nav par vienkāršu, lai kāds servisa līkrocis to nevarētu sačakarēt.

LABINAIS Reģ.: 22.07.2004
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Es sāktu ar temperaturas dačiku.

nu temperatuurai itkaa viss shtokos normaali uzsilst un turaas normaa ne paarkartst ne keko

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

Es sāktu ar riepas nomaiņu!

LABINAIS Reģ.: 22.07.2004
0 0 Atbildēt

Smart7 rakstīja: Es sāktu ar riepas nomaiņu!

nu saac es jau nevaru tev to liegt

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

LABINAIS rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Es sāktu ar temperaturas dačiku.

nu temperatuurai itkaa viss shtokos normaali uzsilst un turaas normaa ne paarkartst ne keko

Negribu uzbāzties ar pamācībām speciālistam, kurš prot izjaukt sadaleni (diez vai šajā forumā atradīsies vēl kāds, kurš to prot bez autogēna vai flekša). Tikai pateikšu, ka ir tāds temperatūras devējs, kurš paziņo degvielas iesmidzināšanas ierīcei par motora temperatūru un atbilstoši ierīce regulē maisījumu.

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

LABINAIS rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Es sāktu ar temperaturas dačiku.

nu temperatuurai itkaa viss shtokos normaali uzsilst un turaas normaa ne paarkartst ne keko

Khmm...

Brauc uz servisu!

Tava sūtība nav remontēt automobiļus (par to nav jāapvainojas, jo visi cilvēki nekad nevar spēt visu), tāpēc labāk neķeries pats nekam klāt - ka nesamaitā vēl vairāk. Servisā tā starp citu ieminies, ka varbūt beigts temperatūras devējs, lai šiem ātrāka tā meklēšana.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

juha rakstīja:

LABINAIS rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Es sāktu ar temperaturas dačiku.

nu temperatuurai itkaa viss shtokos normaali uzsilst un turaas normaa ne paarkartst ne keko

Khmm...

Brauc uz servisu!

Tava sūtība nav remontēt automobiļus (par to nav jāapvainojas, jo visi cilvēki nekad nevar spēt visu), tāpēc labāk neķeries pats nekam klāt - ka nesamaitā vēl vairāk. Servisā tā starp citu ieminies, ka varbūt beigts temperatūras devējs, lai šiem ātrāka tā meklēšana.

labāk nesaki neko - pasaki vienkārši,ka auto neiet... kaut gan tā tev var nomainīt daudz ko lieku..

LABINAIS Reģ.: 22.07.2004
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Negribu uzbāzties ar pamācībām speciālistam, kurš prot izjaukt sadaleni (diez vai šajā forumā atradīsies vēl kāds, kurš to prot bez autogēna vai flekša). Tikai pateikšu, ka ir tāds temperatūras devējs, kurš paziņo degvielas iesmidzināšanas ierīcei par motora temperatūru un atbilstoši ierīce regulē maisījumu.

nu piedo ja aizvainoju spechuku, bet mana sadalenes izjaukshanas prasme ir bijui noderiiga. jo i cilveeki kas peec moikaam motora mazgaashanas tad seezh un sauc SOS, ir naacies pielietot savu prasmi un viniem paliidzeet taaka nejutiishos abizhots ja rezdeeshu kaadu ar fleksi jaucot sadaleni

LABINAIS Reģ.: 22.07.2004
0 0 Atbildēt

Tava sūtība nav remontēt automobiļus (par to nav jāapvainojas, jo visi cilvēki nekad nevar spēt visu), tāpēc labāk neķeries pats nekam klāt - ka nesamaitā vēl vairāk. Servisā tā starp citu ieminies, ka varbūt beigts temperatūras devējs, lai šiem ātrāka tā meklēšana.

nu kā redzat nejau iet runa par to ka vajag man pasham remonteet bet aizbraucot pie servisa chaliem vinji var izdomaat dajebko + lai es vreetu daudz maz orenteeties uz izmaksaam noder apjautaaties te, kaa redzat ljoti labi sanaak. pietam taa ir veca mashiina pirkta lai vareetu pats pakjimereeties nevedot uz servisu un nebuutu ljoti zheel vinju nokaut. tapēc vienkārši padomi un ironiskas piebildes tikai paliidz.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

LABINAIS rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Negribu uzbāzties ar pamācībām speciālistam, kurš prot izjaukt sadaleni (diez vai šajā forumā atradīsies vēl kāds, kurš to prot bez autogēna vai flekša). Tikai pateikšu, ka ir tāds temperatūras devējs, kurš paziņo degvielas iesmidzināšanas ierīcei par motora temperatūru un atbilstoši ierīce regulē maisījumu.

nu piedo ja aizvainoju spechuku, bet mana sadalenes izjaukshanas prasme ir bijui noderiiga. jo i cilveeki kas peec moikaam motora mazgaashanas tad seezh un sauc SOS, ir naacies pielietot savu prasmi un viniem paliidzeet taaka nejutiishos abizhots ja rezdeeshu kaadu ar fleksi jaucot sadaleni

Tu proti atšķirt sadalītāju no sadalenes

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

LABINAIS rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Negribu uzbāzties ar pamācībām speciālistam, kurš prot izjaukt sadaleni (diez vai šajā forumā atradīsies vēl kāds, kurš to prot bez autogēna vai flekša). Tikai pateikšu, ka ir tāds temperatūras devējs, kurš paziņo degvielas iesmidzināšanas ierīcei par motora temperatūru un atbilstoši ierīce regulē maisījumu.

nu piedo ja aizvainoju spechuku, bet mana sadalenes izjaukshanas prasme ir bijui noderiiga. jo i cilveeki kas peec moikaam motora mazgaashanas tad seezh un sauc SOS, ir naacies pielietot savu prasmi un viniem paliidzeet taaka nejutiishos abizhots ja rezdeeshu kaadu ar fleksi jaucot sadaleni

Tu proti atšķirt sadalītāju no sadalenes

stulbs jautājums... NĒ TOKŠ!

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: stulbs jautājums...

Piekrītu.

LABINAIS Reģ.: 22.07.2004
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Yetti rakstīja: stulbs jautājums...

Piekrītu.

nu izraadas es nepareizi izteicos nu ziniet atvainojiet par sagaadaatajaam jusu neertiibaam,

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Sadalene Bet kuriem šrotiem pēc motora mazgāšanas sadalītājs pieiet pilns ar ūdeni?

LABINAIS Reģ.: 22.07.2004
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Sadalene Bet kuriem šrotiem pēc motora mazgāšanas sadalītājs pieiet pilns ar ūdeni?

da nejaui pilns ar uudebni bet piesviist un kondensaats rodas bet tas taa.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nu vienalga, bet kādiem

LABINAIS Reģ.: 22.07.2004
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Nu vienalga, bet kādiem

nu nejau jaunie mun atkatriigs droshi no pashas mokas un moishika, straadams blakus taadai vienai iestaadei esu redzeejis mazdas opel VW ford, vienreiz laikam bmw bet tas bij toch luuznis nu un neviena no vionaam nebija jaunaaka pa 2000 gadu

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

LABINAIS rakstīja:

nu izraadas es nepareizi izteicos nu ziniet atvainojiet par sagaadaatajaam jusu neertiibaam,

da pie tirsas tava izteikšanās... tik iebraucot jabkurā servisā, meistars, ar taviem tekstiem, uzskatīs par goda lietu uzvilkt tevi uz žaņa...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti