pārdodas Ford Scorpio Cosworth 2.9

4diena Reģ.: 06.07.2005

Cosworth dzinējs, automātiska ātrumkārba, abs, centrālā atslēga, el. spoguļi, el. logu pacēlāji, gaisa spilveni, sēdekļu apsilde, signalizācija, spoguļu apsilde, stereo iekārta, stūres pastiprinātājs, dalīta klimatkontrole, kruīzkontrole, apsildāms priekšējais logs, iešprices gāzes iekārta ( vēl garantija, maksāja 700Ls)

cena 2300EUR, runājama

Zvanīt: 29560948

 
1 2 3
Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Maksāja 700, bet pārdod par 2300. Biznesmenis...

Ne biznesmenis bet sutineris ar sliktām latviešu valodas zināšanām.

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

krieviņi un citi dīvainīši sludinājumos raksta devis "cosworth", bet "crosword" Nemaz derunāsim par "doch" un "dvig. pļita"

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pārdodas tikai m***as

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Bija te viens čibriks skorpja gribētājs, lai velk ārā pa vasaru sapelnīto piņi un ņem ciet

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

Lingvinisti bļin!

alisters Reģ.: 04.09.2002
0 0 Atbildēt

...varbūt topika autoram latv.val. nav dzimtā, vai tautība cita, tāpēc arī raksta "pārdodās"...

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

4diena rakstīja: Cosworth dzinējs, automātiska ātrumkārba, abs, .... bla bla bla....

Ē, dārgais, kalendārs Tev ir? 1998 gadā šitāds drapaks no plecīgajiem širmovikiem tiktu fiksi nopirkts. šodien?----

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Sandis_UR rakstīja:

Ne biznesmenis bet sutineris ar sliktām latviešu valodas zināšanām.

Galvenais rakstīja: krieviņi un citi dīvainīši sludinājumos raksta devis "cosworth", bet "crosword" Nemaz derunāsim par "doch" un "dvig. pļita"

msh rakstīja: Pārdodas tikai m***as

interesanti ar cik kļūdām jūs tādu sludinājumu krieviski spētu uzrakstīt?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kāpēc man būtu jāraksta krieviski?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

netieši apstiprini, ka man varētu būt taisnība...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Apstiprinu - es dzīvoju Latvijas Republikā, nevis Krievijas Federācijā

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Apstiprinu - es dzīvoju Latvijas Republikā, nevis Krievijas Federācijā

jā jā...

pašam biški nešķebina?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kas es dzīvoju latvijā vai ka es nedzīvoju krievijā? Abi vienlīdz slikti varianti

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

nē, valodas nezināšanu aizbildini ar pseidonacionālismu...

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

msh rakstīja: Apstiprinu - es dzīvoju Latvijas Republikā, nevis Krievijas Federācijā

jā jā...

pašam biški nešķebina?

Yetti! Ko ar šito gribēji pateikt???

Var un vajag redzēt starpību starp Latviju un Latvijas likum- un varas vīriem. Un ja ir mūsu "gaišie prāti"arī pieņēmuši ko tādu kas var nelikties labs,tad Latvija kā zeme,kurā es dzivoju mani noteikti nešķebina.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: nē, valodas nezināšanu aizbildini ar pseidonacionālismu...

Pričom tur pseidonacionālisms? Es dzīvoju latvijā, latvijā ir viena valsts valoda - latviešu, ja nezināji + man arī līdz šim krievu valoda ir bijusi ļoti minimāli vajadzīga, tāpēc es to vienkārši nezinu

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Yetti rakstīja: nē, valodas nezināšanu aizbildini ar pseidonacionālismu...

Pričom tur pseidonacionālisms? Es dzīvoju latvijā, latvijā ir viena valsts valoda - latviešu, ja nezināji + man arī līdz šim krievu valoda ir bijusi ļoti minimāli vajadzīga, tāpēc es to vienkārši nezinu

Laukos parasti tā ir, jefini zin tikai dzimto latviešu valodu, un kas viss interesantākais ka lepojas ar to(ka zin 1 valodu). msh esi no Kuldīgas vai kaut-kādas Liepājas? tur tādi daudz.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Bet tu, deksi, nejauši neesi no tiem pierīgas laukiem, kur attiecīgajai tautībai priekšā velk bikses nost un mutē ņem?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

P.S. Mana nostāja nav šitāda, bet uz deksisku jautājumu deksiska atbilde

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

shito antinju pills igaunijaa... kaa krieviski ko prasi- muuu meee buuu.... pajautaajot to pashu ieksh english-saak tomeer krievu val. atcereeties

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:... pajautaajot to pashu ieksh english-saak tomeer krievu val. atcereeties

es pa to pašu...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Yetti rakstīja: nē, valodas nezināšanu aizbildini ar pseidonacionālismu...

Pričom tur pseidonacionālisms? Es dzīvoju latvijā, latvijā ir viena valsts valoda - latviešu, ja nezināji + man arī līdz šim krievu valoda ir bijusi ļoti minimāli vajadzīga, tāpēc es to vienkārši nezinu

ar to it kā nau jālepojas... Lielais Lācis ar visām iespējām blakus guļ... tik te paziņo ka pašam gribās iegūstamam būt...

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Bet tu, deksi, nejauši neesi no tiem pierīgas laukiem, kur attiecīgajai tautībai priekšā velk bikses nost un mutē ņem?

Pirmkart es neesmu Deksis, otrkārt kādas tautības priekšā man tas ir jādara? Treškārt turi muti ciet - ciešāk.

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: shito antinju pills igaunijaa... kaa krieviski ko prasi- muuu meee buuu.... pajautaajot to pashu ieksh english-saak tomeer krievu val. atcereeties

Jāāāā. Gan Igauņi, gan Poļi Man 3 reizes gadijies ar tādiem sastapties

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

sintris rakstīja:

Yetti rakstīja:

msh rakstīja: Apstiprinu - es dzīvoju Latvijas Republikā, nevis Krievijas Federācijā

jā jā...

pašam biški nešķebina?

Yetti! Ko ar šito gribēji pateikt???

Var un vajag redzēt starpību starp Latviju un Latvijas likum- un varas vīriem. Un ja ir mūsu "gaišie prāti"arī pieņēmuši ko tādu kas var nelikties labs,tad Latvija kā zeme,kurā es dzivoju mani noteikti nešķebina.

da beidz... tu no sākuma nofiksē kašķa momentu un tad iespringsti...

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti