pārdodas Ford Scorpio Cosworth 2.9

4diena Reģ.: 06.07.2005

Cosworth dzinējs, automātiska ātrumkārba, abs, centrālā atslēga, el. spoguļi, el. logu pacēlāji, gaisa spilveni, sēdekļu apsilde, signalizācija, spoguļu apsilde, stereo iekārta, stūres pastiprinātājs, dalīta klimatkontrole, kruīzkontrole, apsildāms priekšējais logs, iešprices gāzes iekārta ( vēl garantija, maksāja 700Ls)

cena 2300EUR, runājama

Zvanīt: 29560948

 
1 2 3
msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

phenom rakstīja:

msh rakstīja: Bet tu, deksi, nejauši neesi no tiem pierīgas laukiem, kur attiecīgajai tautībai priekšā velk bikses nost un mutē ņem?

Pirmkart es neesmu Deksis, otrkārt kādas tautības priekšā man tas ir jādara? Treškārt turi muti ciet - ciešāk.

Ak pareizi, jūs man abi vienmēr jūkat

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

msh rakstīja:

Yetti rakstīja: nē, valodas nezināšanu aizbildini ar pseidonacionālismu...

Pričom tur pseidonacionālisms? Es dzīvoju latvijā, latvijā ir viena valsts valoda - latviešu, ja nezināji + man arī līdz šim krievu valoda ir bijusi ļoti minimāli vajadzīga, tāpēc es to vienkārši nezinu

ar to it kā nau jālepojas... Lielais Lācis ar visām iespējām blakus guļ... tik te paziņo ka pašam gribās iegūstamam būt...

Ko nozīmē "iegūstamam"? Jums tas liekas normāli, ka dzīvojot latvijā, jāzina krievu valoda Ja jākontaktējas ar krievijas krieviem vai kaut kas tamlīdzīgs, protams, un valodu zināšanas nekad nenāk par ļaunu, bet ne jau savā valstī Pirms kāda laika gadījās dažas dienas pabūt dānijā - arī neliela tauta, bet VISS dāniski, PILNĪGI VISS, pat windows xp BSOD Kompjiem klavas dāniskas, win dāniski, televizori un citas sadzīves tehnikas dāniskas - kamēr pie mums te vidusmērs priecājas, ja tēvē kastei ir krievu valoda To pašu dānisko tēvē kasti ieslēdz - a tur vairāki lielie satelītkanāli dāniski vai ar dāniskiem titriem - MTv, discovery un kas tik vēl. Brauc ar sabiedrisko transportu - visās malās runā dāniski, bet tur nēģeri ir diezgan bieži sastopami, un dzeltenie arī šad un tad. Kamēr pašiem pret savu valodu būs šitā attieksme, tikmēr arī latviešu valoda būs "suņu valoda" kā to sauc jums tik mīļie cilvēki, ar kuriem jums labpatīk sarunāties krieviski

Bet vispār tas ir smieklīgi, par ko ir pārvērties skorpja pārdošanas sludeklis Bet tas tak iauto raksturīgi

grauss Reģ.: 21.12.2007
0 0 Atbildēt

phenom rakstīja:

msh rakstīja:

Yetti rakstīja: nē, valodas nezināšanu aizbildini ar pseidonacionālismu...

Pričom tur pseidonacionālisms? Es dzīvoju latvijā, latvijā ir viena valsts valoda - latviešu, ja nezināji + man arī līdz šim krievu valoda ir bijusi ļoti minimāli vajadzīga, tāpēc es to vienkārši nezinu

Laukos parasti tā ir, jefini zin tikai dzimto latviešu valodu, un kas viss interesantākais ka lepojas ar to(ka zin 1 valodu). msh esi no Kuldīgas vai kaut-kādas Liepājas? tur tādi daudz.

Mhm Pilseetniek Kuldiiga un Liepaaja ir pilna ar dumikiem.....Tu pats neesi paaraak ne-jefiniskaaks. Aciimredzot tevi nav aizvedushi ekskursijaa pa shiim pilseetam un tev nav gadiijies satikt normaalus iedziivotaajus, kas maak pat vairaak kaa 2 valodas.......

Vispaar jau par to Krievu valodu! Man vinja piemeeram noder, shur un tur, veicot kaadus bzinesinjus u.c lietas, kur bez vinjas nevar. Gala beigaas valoda ir valoda ,un cilveeki ir cilveeki. Valoda ir iespeejams vecaaka par sliktajaam paaudzeem ,kas bojaaja visu krievijas(tautas) kopeejo skatu un reputaaciju.....

Geskasfans Reģ.: 16.07.2007
0 0 Atbildēt

Nu lai ko teiktu, krievu valoda ir jāzin. Skolā man nemācīja krievu valodu, un tagad ir baigās problēmas. Ja tu strādā celtniecības vai kādā citā tehniskā nozarē, tur pārsvarā runā krieviski.

secinājums: Jo vairāk valodas zini, jo labāk.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Yetti rakstīja:

msh rakstīja:

Yetti rakstīja: nē, valodas nezināšanu aizbildini ar pseidonacionālismu...

Pričom tur pseidonacionālisms? Es dzīvoju latvijā, latvijā ir viena valsts valoda - latviešu, ja nezināji + man arī līdz šim krievu valoda ir bijusi ļoti minimāli vajadzīga, tāpēc es to vienkārši nezinu

ar to it kā nau jālepojas... Lielais Lācis ar visām iespējām blakus guļ... tik te paziņo ka pašam gribās iegūstamam būt...

Ko nozīmē "iegūstamam"? Jums tas liekas normāli, ka dzīvojot latvijā, jāzina krievu valoda Ja jākontaktējas ar krievijas krieviem vai kaut kas tamlīdzīgs, protams, un valodu zināšanas nekad nenāk par ļaunu, bet ne jau savā valstī Pirms kāda laika gadījās dažas dienas pabūt dānijā - arī neliela tauta, bet VISS dāniski, PILNĪGI VISS, pat windows xp BSOD Kompjiem klavas dāniskas, win dāniski, televizori un citas sadzīves tehnikas dāniskas - kamēr pie mums te vidusmērs priecājas, ja tēvē kastei ir krievu valoda To pašu dānisko tēvē kasti ieslēdz - a tur vairāki lielie satelītkanāli dāniski vai ar dāniskiem titriem - MTv, discovery un kas tik vēl. Brauc ar sabiedrisko transportu - visās malās runā dāniski, bet tur nēģeri ir diezgan bieži sastopami, un dzeltenie arī šad un tad. Kamēr pašiem pret savu valodu būs šitā attieksme, tikmēr arī latviešu valoda būs "suņu valoda" kā to sauc jums tik mīļie cilvēki, ar kuriem jums labpatīk sarunāties krieviski

krieviski tas skanētu - tuporilij...

atvaino, napazīstu tevi, bet tāds iespaids rodas...

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

grauss rakstīja:

phenom rakstīja:

msh rakstīja:

Yetti rakstīja: nē, valodas nezināšanu aizbildini ar pseidonacionālismu...

Pričom tur pseidonacionālisms? Es dzīvoju latvijā, latvijā ir viena valsts valoda - latviešu, ja nezināji + man arī līdz šim krievu valoda ir bijusi ļoti minimāli vajadzīga, tāpēc es to vienkārši nezinu

Laukos parasti tā ir, jefini zin tikai dzimto latviešu valodu, un kas viss interesantākais ka lepojas ar to(ka zin 1 valodu). msh esi no Kuldīgas vai kaut-kādas Liepājas? tur tādi daudz.

Mhm Pilseetniek Kuldiiga un Liepaaja ir pilna ar dumikiem.....Tu pats neesi paaraak ne-jefiniskaaks. Aciimredzot tevi nav aizvedushi ekskursijaa pa shiim pilseetam un tev nav gadiijies satikt normaalus iedziivotaajus, kas maak pat vairaak kaa 2 valodas.......

Vispaar jau par to Krievu valodu! Man vinja piemeeram noder, shur un tur, veicot kaadus bzinesinjus u.c lietas, kur bez vinjas nevar. Gala beigaas valoda ir valoda ,un cilveeki ir cilveeki. Valoda ir iespeejams vecaaka par sliktajaam paaudzeem ,kas bojaaja visu krievijas(tautas) kopeejo skatu un reputaaciju.....

Grauss, pirmkārt tas nebija adresēts Tev. Otrkārt, nothing personal - just spam Cerams ka ar angļu valodu visiem ir ok, un neviens mazvērtības deļ neteiks ka latviešu valoda atkal ir padarīta par "suņu" valodu

P.S. Nav jau tā ka es tiešam domāju ka tur dzivo vieni jefiņi.. Pridurki visur ir. Un istenibā Liepāja man patīk, man tur ir vairāki draugi Peace

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

msh rakstīja:

Yetti rakstīja:

msh rakstīja:

Yetti rakstīja: nē, valodas nezināšanu aizbildini ar pseidonacionālismu...

Pričom tur pseidonacionālisms? Es dzīvoju latvijā, latvijā ir viena valsts valoda - latviešu, ja nezināji + man arī līdz šim krievu valoda ir bijusi ļoti minimāli vajadzīga, tāpēc es to vienkārši nezinu

ar to it kā nau jālepojas... Lielais Lācis ar visām iespējām blakus guļ... tik te paziņo ka pašam gribās iegūstamam būt...

Ko nozīmē "iegūstamam"? Jums tas liekas normāli, ka dzīvojot latvijā, jāzina krievu valoda Ja jākontaktējas ar krievijas krieviem vai kaut kas tamlīdzīgs, protams, un valodu zināšanas nekad nenāk par ļaunu, bet ne jau savā valstī Pirms kāda laika gadījās dažas dienas pabūt dānijā - arī neliela tauta, bet VISS dāniski, PILNĪGI VISS, pat windows xp BSOD Kompjiem klavas dāniskas, win dāniski, televizori un citas sadzīves tehnikas dāniskas - kamēr pie mums te vidusmērs priecājas, ja tēvē kastei ir krievu valoda To pašu dānisko tēvē kasti ieslēdz - a tur vairāki lielie satelītkanāli dāniski vai ar dāniskiem titriem - MTv, discovery un kas tik vēl. Brauc ar sabiedrisko transportu - visās malās runā dāniski, bet tur nēģeri ir diezgan bieži sastopami, un dzeltenie arī šad un tad. Kamēr pašiem pret savu valodu būs šitā attieksme, tikmēr arī latviešu valoda būs "suņu valoda" kā to sauc jums tik mīļie cilvēki, ar kuriem jums labpatīk sarunāties krieviski

krieviski tas skanētu - tuporilij...

atvaino, napazīstu tevi, bet tāds iespaids rodas...

Neuztraucies! Viņš tik un tā krieviski nesaprot!

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Valodu zinaashanas attiista smadzenes...jaa gan....

kad msh buus nodevis tolmetaa savu mucu, panjeemis normaalu auto, izvaacis pingviinu no avatara (varu sadereet ka vins nemaz nezina kas tas par pingviinu un kas ir linux) un beigs mammai prasiit kabatas naudu-

tad vinja smadzenes buus tiktaal attiistiijusaas ka varees saakt maaciities krievu valodu...

mums ir dota sameeraa unikaala iespeeja na haļavu apguut vienu valodu...

a te pilsonis njerkst ka vinjam nevajag...

koleegjis Reģ.: 23.09.2007
0 0 Atbildēt

Forši jūs kārtējo reizi oftopikā aizgājāt. Jāatzīst, ka parasti iauto lasu tieši šādu brīnumdarbu dēļ Keep it up!

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Buutu nopircis to skorpi, ne spamojis

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Buutu nopircis to skorpi, ne spamojis

vo vo...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Valodu zinaashanas attiista smadzenes...jaa gan....

kad msh buus nodevis tolmetaa savu mucu, panjeemis normaalu auto, izvaacis pingviinu no avatara (varu sadereet ka vins nemaz nezina kas tas par pingviinu un kas ir linux) un beigs mammai prasiit kabatas naudu-

tad vinja smadzenes buus tiktaal attiistiijusaas ka varees saakt maaciities krievu valodu...

mums ir dota sameeraa unikaala iespeeja na haļavu apguut vienu valodu...

a te pilsonis njerkst ka vinjam nevajag...

Man žēl ozz, ka tev ir tik traki - prasi mammai kabatas naudu [kas gan laikam ir liela, ja jau muca reiz nav normāla ], nezini kas ir linux, un domā, ka citi tādēļ arī nezina... Krievu valodu es arī cik necik zinu, tikai man to pārsvarā vajag, lasot kaut kādus B3 manuāļus, nevis dzīvē - tie divi krievi, ar kuriem parasti sanāk kontaktēties, itin labi runā latviski, tikai tādiem latviešiem kā tu, patīk ar viņiem runāt krieviski

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: blabla.. Krievu valodu es arī cik necik zinu, tikai man to pārsvarā vajag, lasot kaut kādus B3 manuāļus, nevis dzīvē - tie divi krievi, ar kuriem parasti sanāk kontaktēties, itin labi runā latviski, tikai tādiem latviešiem kā tu, patīk ar viņiem runāt krieviski

plašs skatiens uz dzīvi...

lai veicas...

ma924 Reģ.: 10.03.2004
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

msh rakstīja: blabla.. Krievu valodu es arī cik necik zinu, tikai man to pārsvarā vajag, lasot kaut kādus B3 manuāļus, nevis dzīvē - tie divi krievi, ar kuriem parasti sanāk kontaktēties, itin labi runā latviski, tikai tādiem latviešiem kā tu, patīk ar viņiem runāt krieviski

plašs skatiens uz dzīvi...

lai veicas...

Te jūs jaucat divas lietas. Nerunāšanu krieviski principa pēc un krievu valodas nezināšanu.

Krievu valodas zināšana ir liels pluss un ir jābūt tumsonim lai to noliegtu. Tomēr ir gadījumi, kad es šo valodu nelietoju un nelietošu principa pēc.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

msh rakstīja: blabla.. Krievu valodu es arī cik necik zinu, tikai man to pārsvarā vajag, lasot kaut kādus B3 manuāļus, nevis dzīvē - tie divi krievi, ar kuriem parasti sanāk kontaktēties, itin labi runā latviski, tikai tādiem latviešiem kā tu, patīk ar viņiem runāt krieviski

plašs skatiens uz dzīvi...

lai veicas...

Tik plašs, cik konkrētājā brīdī vajadzīgs Varu tikai iztekt līdzjūtību, ka tev ir radies tik plašs

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

ma924 rakstīja:

Yetti rakstīja:

msh rakstīja: blabla.. Krievu valodu es arī cik necik zinu, tikai man to pārsvarā vajag, lasot kaut kādus B3 manuāļus, nevis dzīvē - tie divi krievi, ar kuriem parasti sanāk kontaktēties, itin labi runā latviski, tikai tādiem latviešiem kā tu, patīk ar viņiem runāt krieviski

plašs skatiens uz dzīvi...

lai veicas...

Te jūs jaucat divas lietas. Nerunāšanu krieviski principa pēc un krievu valodas nezināšanu.

Krievu valodas zināšana ir liels pluss un ir jābūt tumsonim lai to noliegtu. Tomēr ir gadījumi, kad es šo valodu nelietoju un nelietošu principa pēc.

Un pieskaitīsiet sevi pie idiotu pulciņa. Principiāl atradies. Mani bēsī ārā tādi izdzimteņi kā Tu.

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Yetti rakstīja:

msh rakstīja: blabla.. Krievu valodu es arī cik necik zinu, tikai man to pārsvarā vajag, lasot kaut kādus B3 manuāļus, nevis dzīvē - tie divi krievi, ar kuriem parasti sanāk kontaktēties, itin labi runā latviski, tikai tādiem latviešiem kā tu, patīk ar viņiem runāt krieviski

plašs skatiens uz dzīvi...

lai veicas...

Tik plašs, cik konkrētājā brīdī vajadzīgs Varu tikai iztekt līdzjūtību, ka tev ir radies tik plašs

Tu arī gudrs neesi.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

ma924 rakstīja:

...blabla...

tirgus nau par principiem, bet par valodas prasmi...

nupat, Klaipēdas "Akropolis" iegādājos preci... pārdevēja nemācēja ne angliski, ne krieviski, ne latviski... princips vai stulbums?

Labs paziņa zināmas bankas pārvaldnieks - problēma personālam ar krievu valodas prasmi... princips?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

ma924 rakstīja:

...blabla...

tirgus nau par principiem, bet par valodas prasmi...

nupat, Klaipēdas "Akropolis" iegādājos preci... pārdevēja nemācēja ne angliski, ne krieviski, ne latviski... princips vai stulbums?

Labs paziņa zināmas bankas pārvaldnieks - problēma personālam ar krievu valodas prasmi... princips?

safisos meisterībā...

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Yetti rakstīja:

ma924 rakstīja:

...blabla...

tirgus nau par principiem, bet par valodas prasmi...

nupat, Klaipēdas "Akropolis" iegādājos preci... pārdevēja nemācēja ne angliski, ne krieviski, ne latviski... princips vai stulbums?

Labs paziņa zināmas bankas pārvaldnieks - problēma personālam ar krievu valodas prasmi... princips?

safisos meisterībā...

Yetti, istenībā tirgus ir par Skorpja pārdošanu

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

nu ja...

ma924 Reģ.: 10.03.2004
0 0 Atbildēt

phenom rakstīja:

ma924 rakstīja:

Yetti rakstīja:

msh rakstīja: blabla.. Krievu valodu es arī cik necik zinu, tikai man to pārsvarā vajag, lasot kaut kādus B3 manuāļus, nevis dzīvē - tie divi krievi, ar kuriem parasti sanāk kontaktēties, itin labi runā latviski, tikai tādiem latviešiem kā tu, patīk ar viņiem runāt krieviski

plašs skatiens uz dzīvi...

lai veicas...

Te jūs jaucat divas lietas. Nerunāšanu krieviski principa pēc un krievu valodas nezināšanu.

Krievu valodas zināšana ir liels pluss un ir jābūt tumsonim lai to noliegtu. Tomēr ir gadījumi, kad es šo valodu nelietoju un nelietošu principa pēc.

Un pieskaitīsiet sevi pie idiotu pulciņa. Principiāl atradies. Mani bēsī ārā tādi izdzimteņi kā Tu.

Runāšana konkrētajā valodā lielā mērā ir atkarīga no otras puses attieksmes. Ar tādu attieksmi attieksmi kā Tev vecīt, visticamāk, nekāda saruna nesanāktu vispār

Labs ir beigsim bojāt topiku

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

ma924 rakstīja:

Runāšana konkrētajā valodā lielā mērā ir atkarīga no otras puses attieksmes....

da lai kāda atieksme nebūtu, ja zem tā ir nauda un tu neesi tās naudas valdītājs, tad principus vari (skatīt augstāk)...

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

ma924 rakstīja:

Runāšana konkrētajā valodā lielā mērā ir atkarīga no otras puses attieksmes....

da lai kāda atieksme nebūtu, ja zem tā ir nauda un tu neesi tās naudas valdītājs, tad principus vari (skatīt augstāk)...

a man piekāš kāda nauda ja ar mani latvijas krievi latviski nerunā, tad es ar viņu nerunāju vispār. Kaut grievu valodu zinu labāk par vienu otru 'krievvalodīgo'.

Un vājprātā kaitina mani visi politiķi, uc pakaļā līdēji, kas par varītēm runā krieviski tv kastē.

Reiz mani benzīntankā gribēja kaut kādi TV intervēt, ko es domājot par satiksmes problēmām, un krieviski. Laipni paskaidroju, ka minētajā valodā nerunāšu. Un tad tas krievs sāka runāt latviski.

Ehh, jāiet taču beidzot iedzert, priekā!

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

priekā!

doma mums vienāda...

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti