signalizācijas problēma pēc āķa nomaiņa

breiks Reģ.: 27.01.2008

Nopirku 4-to golfu ar papildus uzstādītu imobilaizeru un Bosh signalizāciju. Viss kārtībā- nekādu problēmu.

Izdomāju nomainīt akumulātoru. Tagat uzliekot autiņu uz signalizāciju, tā pāris reizes pa diviem pīkstieniem iepīkstas un tad sāk gaudot

Vai ar šo problēmu var tikt galā pašu spēkiem???

Vai ir kādi knifi jāievēro mainot akumulātoru, kad mašīnai ir signalizācija???

 
drRD Reģ.: 18.02.2004
0 0 Atbildēt

Man bija problēma līdzīga(tiesa bija nosēdies aķis), atrisinājās paša no sevis!!!!

Pēc 4 stundām viss bija kārtībā

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Siģene tev ziņo, ka kāds ir mēģinājis viņu atslēgt atvienojot spriegumu. Meklē Jūzera Manuālī kā viņu atgriezt sākuma stāvoklī.

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

man bija līdzīgi - liekot aķi biju nolauzis "Ļigušku" tobish kapota slēdzi problēmu atrisināju ar skruviti nolauztā galiņa vietā. Vel tagad turas

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

parasti signalizācijai opēc ĀĶA nomaiņas nevajadzētu gļukot, varbūt pamēģini noņemt to nelaimīgo ĀĶI.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Ja sīģenei nav otra maza aķa, kas uz laiku novērš mēģinājumu zagt, vienkārši atslēdzot aķi, tad jāiet uz kantori un jāprasa tadu uzstādit. un ja vien nav nolauzts kaut kāds signalizacijas devējs pie kapota.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

knifs ir - tas nomaināmais aķis ar tieviem vadiņiem jāpieslēdz pie vadiem, lai nevienu brīdi nebūtu tā, ka nav 12 voltu uz aķa vadiem.

valdiuss Reģ.: 28.06.2006
0 0 Atbildēt

man bija taa kad akjis galiigi gandriiz bija nospraadzis signalizaacija saaka gaudot pa divi piikstieni ik peec 10 sek. nomainiiju akji un viss ok.

kaapeec tev taa notiek

versija - vecu akji esi nopircis

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti