teh apskate

Peksiic Reģ.: 07.11.2003

Vot esmu dusmiigs. Pag. nedeelj beidzaas autinjam skate. Pirms tam aizdzinu uz servisu, nomainiit ellju, pie reizes nochekot vai viss OK, lai gan shaubas nebija ka viss ok. Autinjsh tiek labots tikliidz kautkas notiek un paarbaudiits tikliidz ir aizdomas. Servisaa veel paprasiiju, vai viss OK, vai izieshu. Man atbildeeja, ka viss OK un izieshu teh skati, ja tikai pienjeemeejam nebuus meeneshreizju.

Protams, bija. Viss autinjam OK. Pieseejaas par ellju uz pannas. Ieskaidrot ka ellja mainiita ieprieksheejaa dienaa un njemot nost elljas filtru ellja tiek arii uz pannas, nesanaaca. Karoch 2 un brauc veelreiz.

Dusmiigs. Ne jau par tiem 6 Ls kas buus jaamaksaa no jauna ejot, bet gan par sap.... laiku.

 
seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

gandrīz sanāk ka pašam vaidzēj ar puņķlupatu noslaucīt. lai redz ka nepiles nepil.

Dugass Reģ.: 10.05.2003
0 0 Atbildēt

man liidziigi bija ar businju ar kravas kasti.

kravas kastee shofera pusee ir iebuuveta vieta degvielas kannaam. logjiski, ka es vinjas aaraa nenjemu, kad uzpildu. un tikpat logjiski, ka kaada pile nopil garaam

par nelaimi zem taas vietas ir baaka. tad nu shis man ielika 2 par to, ka baaka caura, jo esot noteceejusi degviela.

mani argumenti, ka degviela uz augshu netek un noraades uz kannaam netika njemti veeraa.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti