Renault interesju klubs

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006

Nevareeju nekur topikos atrast, taapeec jautaajums - vai ir kautkur pieejama informaacija par Renault interesju klubinju? Nu tipa kaa AudiStyle, vai BMW POWER...

 
1 2 3 4 5
RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

Lido_82 rakstīja: Es jau pasen, ar padziļinātu interesi, vēroju izskatīgās Renault automašinas kas zib pa Madonas ielām.

Esmu iekrājis nedaudz naudiņas, un sasparojies iegadāties kādu šīš automarkas limuzīnu ,savā īpašumā.

Kādas markas Renaultu varat ieteikt, ar bendzīna dzinēju un lai pirmā iemaksa nebūtu vairāk kā 1000 Eur.

Renault 21.

Divdesmit pirmajam sarkanā cena ir 200 ls.

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

labāk pasaki kopējo budžetu.

pa 1000 eiro var nopirkt tikai galvassāpes

peerkot renault uz to taa kaa buutu jaabuut gatavam

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: izmantojot renault līzinga pakalpojumu vari brīvi paraut līzē kādu no šejienes www.renault.lv/...

Pamato, kādēļ Renault jāpērk jauns?

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

Pameklē SS reklāmā-tur var atrast tīri pieklājīgas Lagūnas 97-99 gada ar1,8 un 2,0 l dzinējiem (mēdz gadīties arī nojāti šroti).

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

RLaguna rakstīja: Internetā to būs grūti izdarīt.Vajadzētu satikties,tad sazvanīties ar Dinu no USCARS -viņš palīdzētu ar padomu organizēšanā.Varbūt ka kaut kas sanāk.

atpostee savu mailu uz krauklis@inbox.lv lai varam sarunaat tiksjanos un sjo lietu klaatienee apsmadzenjot...

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

Lido_82 rakstīja: Es jau pasen, ar padziļinātu interesi, vēroju izskatīgās Renault automašinas kas zib pa Madonas ielām.

Esmu iekrājis nedaudz naudiņas, un sasparojies iegadāties kādu šīš automarkas limuzīnu ,savā īpašumā.

Kādas markas Renaultu varat ieteikt, ar bendzīna dzinēju un lai pirmā iemaksa nebūtu vairāk kā 1000 Eur.

labāk pasaki kopējo budžetu.

pa 1000 eiro var nopirkt tikai galvassāpes

1000 eiro piemā iemaksa = ja tie ir bankas prasītīe 10 % tad auto maksimālā cena ir 8-10 000e

ja man pie šādiem apstakļiem gribētos renault, es ņemtu pēdējo gadu pirmās paaudzes lagūnu, max labā stāvoklī, ar max ekstrām, mehānisko kārbu un dīzeli, jo dīzeļi ir vienīgais labais un kvalitatīvais, kas šiem auto piemīt

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

White_Trash rakstīja:

ibio rakstīja:

labāk pasaki kopējo budžetu.

pa 1000 eiro var nopirkt tikai galvassāpes

peerkot renault uz to taa kaa buutu jaabuut gatavam

nav tik traki - sencis paņēma lagunu un vēl joprojām ir starā

Man ir mazlietota MEGANE II 04.g. un arii esmu LJOTI APMIERINAAC!!!

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

RLaguna rakstīja:

Nortel rakstīja:

Lido_82 rakstīja: Es jau pasen, ar padziļinātu interesi, vēroju izskatīgās Renault automašinas kas zib pa Madonas ielām.

Esmu iekrājis nedaudz naudiņas, un sasparojies iegadāties kādu šīš automarkas limuzīnu ,savā īpašumā.

Kādas markas Renaultu varat ieteikt, ar bendzīna dzinēju un lai pirmā iemaksa nebūtu vairāk kā 1000 Eur.

Renault 21.

Divdesmit pirmajam sarkanā cena ir 200 ls.

a kāda ir varavīksnes cena

Kad pats brauci ar 21. tev nebija tādas praidiskas domas.Un ja salīdzina cik daudz tu lej bendžu jaunajā Hondā .Komfortā Tu esi vinnējis bet naudiņā zaudējis.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

RLaguna rakstīja: Pameklē SS reklāmā-tur var atrast tīri pieklājīgas Lagūnas 97-99 gada ar1,8 un 2,0 l dzinējiem (mēdz gadīties arī nojāti šroti).

vispār viss atkarīgs no konkrētā eksemplāra - tikai lai nepērk 1.8 8v motoru

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

White_Trash rakstīja:

ibio rakstīja:

labāk pasaki kopējo budžetu.

pa 1000 eiro var nopirkt tikai galvassāpes

peerkot renault uz to taa kaa buutu jaabuut gatavam

nav tik traki - sencis paņēma lagunu un vēl joprojām ir starā

Pravdu molviš sinuļa.

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja:

ibio rakstīja:

Lido_82 rakstīja: Es jau pasen, ar padziļinātu interesi, vēroju izskatīgās Renault automašinas kas zib pa Madonas ielām.

Esmu iekrājis nedaudz naudiņas, un sasparojies iegadāties kādu šīš automarkas limuzīnu ,savā īpašumā.

Kādas markas Renaultu varat ieteikt, ar bendzīna dzinēju un lai pirmā iemaksa nebūtu vairāk kā 1000 Eur.

labāk pasaki kopējo budžetu.

pa 1000 eiro var nopirkt tikai galvassāpes

1000 eiro piemā iemaksa = ja tie ir bankas prasītīe 10 % tad auto maksimālā cena ir 8-10 000e

ja man pie šādiem apstakļiem gribētos renault, es ņemtu pēdējo gadu pirmās paaudzes lagūnu, max labā stāvoklī, ar max ekstrām, mehānisko kārbu un dīzeli, jo dīzeļi ir vienīgais labais un kvalitatīvais, kas šiem auto piemīt

Nelej-dīzeļi nu gan nav tie labākie.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja:

ibio rakstīja:

White_Trash rakstīja:

ibio rakstīja:

labāk pasaki kopējo budžetu.

pa 1000 eiro var nopirkt tikai galvassāpes

peerkot renault uz to taa kaa buutu jaabuut gatavam

nav tik traki - sencis paņēma lagunu un vēl joprojām ir starā

Man ir mazlietota MEGANE II 04.g. un arii esmu LJOTI APMIERINAAC!!!

vecajai megane II (arī 2004 gada) ir viens būtisks trūkums - priekšējā piekare netur lielos motorus(1.9dci un 2.0 16v) - vājās vietas - jūk pagrieziena gultņi (reizēm šaras un vēl retāk elektriskā stūres reika)

jaunajām megane II pēc feislifta ir labāk

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Nu nez - kņižku ņečital, bet cik esmu dzirdējis, tad par franču dīzeļiem dzied vienas vienīgas slavas dziesmas. Jeb tas attiecas tikai uz PSA izstrādājumiem?

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

No kura gada ir "jaunie"? Jeb uz Laguna1 tas neattiecas? Tiem ak bija dCI...

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Nu nez - kņižku ņečital, bet cik esmu dzirdējis, tad par franču dīzeļiem dzied vienas vienīgas slavas dziesmas. Jeb tas attiecas tikai uz PSA izstrādājumiem?

Pežo dīzeļi agrāk kotējās augstāk par Renaultu dīzeļiem.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Drīz atnāks Edzulis un pateiks rezumējumu jūsu bazāram.

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

viens te nesen gribeeja salikt manam 1.9D vokswagenam ar savu kaut kaadu reno 2.1TD un apd***ās neks vinjam nesanaaca

Lido_82 Reģ.: 12.08.2004
0 0 Atbildēt

A par kādiem cipariem var Renault Clio dabūt

Esmu redzējis tadu arī sporta versijā, labi izskatās un cik var saprast, arī nikni iet, mazai pašmasai un jaudīgam dzinējam pateicoties.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Lido_82 rakstīja: A par kādiem cipariem var Renault Clio dabūt

Esmu redzējis tadu arī sporta versijā, labi izskatās un cik var saprast, arī nikni iet, mazai pašmasai un jaudīgam dzinējam pateicoties.

sporta versija skaitās 2.0 16v (2000-2005) vai 2.0T 16v (pēc 2005)

kuru ņemsi????

jaunajā vajadzētu būt torsen difam (vismaz megānē ir točno) jo vienu priekšējo riteni nospolēt ar 200 zirgiem nav māksla

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

tadsjautues rakstīja: viens te nesen gribeeja salikt manam 1.9D vokswagenam ar savu kaut kaadu reno 2.1TD un apd***ās neks vinjam nesanaaca

Tu gan esi baigi krutais.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

man gan tie Renault braucēji škiet tādi dīvaini,kaut vai uz Pirmo ja paskatās...moš šamiem kāda radiācija salonā,vai vēl kas,ka ar tiem braucot cilvis pārtop neadekvāds. Ptu,ptu,ptu nu i napig to prieku..tāpēc ap reņiem eju ar līkumu un citiem arī iesaku.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja: man gan tie Renault braucēji škiet tādi dīvaini,kaut vai uz Pirmo ja paskatās...moš šamiem kāda radiācija salonā,vai vēl kas,ka ar tiem braucot cilvis pārtop neadekvāds. Ptu,ptu,ptu nu i napig to prieku..tāpēc ap reņiem eju ar līkumu un citiem arī iesaku.

...atskaneeja balss no saaba....

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja: man gan tie Renault braucēji škiet tādi dīvaini,kaut vai uz Pirmo ja paskatās...moš šamiem kāda radiācija salonā,vai vēl kas,ka ar tiem braucot cilvis pārtop neadekvāds. Ptu,ptu,ptu nu i napig to prieku..tāpēc ap reņiem eju ar līkumu un citiem arī iesaku.

Man atkal liekaas ka SAABisti taadi jokaini ljaudis... Nu taadi SAVAADAAKI... Kaa smejies - no lidmasjiinas caurveeja izkaapusji...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

nejauc ar Maarupes pagasta veeju aardiito mersistu

shitas vnk i atsldeejies...

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

tadsjautues rakstīja: viens te nesen gribeeja salikt manam 1.9D vokswagenam ar savu kaut kaadu reno 2.1TD un apd***ās neks vinjam nesanaaca

Dragreisers ar 1.9 D

Cik tev līd simtam - 17 sekundes ?

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti