Renault interesju klubs

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006

Nevareeju nekur topikos atrast, taapeec jautaajums - vai ir kautkur pieejama informaacija par Renault interesju klubinju? Nu tipa kaa AudiStyle, vai BMW POWER...

 
1 2 3 4 5
msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Latvijas renistiem ir tikai viena interese - ātrāk noplēst savu reni un ņemt līzē nākamo Nebrīnītos, ja tev nāktos savādāk domājošus meklēt ārpus latvijas robežām

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

tak bija jau mēģinājums dibināt klubiņu.... tak nonāca jau visi pie secinājuma - renault braucējiem nav vajadzīgi izformācija par labākajiem servisiem un paraudāšana citam renistam uz pleca par to kā dzīvē neveicas, jo Slaviks maina neveiksmīgam motoram kartera ventilāciju 3 nedēļļas vai arī mašīna nelec

renault braucēji vienkārši brauc un ik pa 10 vai 20 tūkstošiem prot atrast MM vai EA, kas (ne tā kā kemī) prot ne tikai eļļu nomainīt, bet arī mašīnai par to pavēstīt

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Latvijas renistiem ir tikai viena interese - ātrāk noplēst savu reni un ņemt līzē nākamo Nebrīnītos, ja tev nāktos savādāk domājošus meklēt ārpus latvijas robežām

Neenu mana doma bija sekojosja - ja sjaada klubinja NAV, tad maybe RENAULT fani vai ap sjo marku intereseejosjie vareetu kautkaa organizeeties un veidot savu interesju klubinju liidziigi kaa ir citaam markaam...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja:

msh rakstīja: Latvijas renistiem ir tikai viena interese - ātrāk noplēst savu reni un ņemt līzē nākamo Nebrīnītos, ja tev nāktos savādāk domājošus meklēt ārpus latvijas robežām

Neenu mana doma bija sekojosja - ja sjaada klubinja NAV, tad maybe RENAULT fani vai ap sjo marku intereseejosjie vareetu kautkaa organizeeties un veidot savu interesju klubinju liidziigi kaa ir citaam markaam...

nauhj????

lai varētu uzspēlēt 5dienu vakaros zolīti???

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

Tad jau labāk Nevācu eiropas autoklubu taisi - edzulim būs kur muti padzesēt

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

RHINO rakstīja: Tad jau labāk Nevācu eiropas autoklubu taisi - edzulim būs kur muti padzesēt

Labāk varžu ēdāju klubs Bet edzulis te tāpat varēs dzesēties

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja:

msh rakstīja: Latvijas renistiem ir tikai viena interese - ātrāk noplēst savu reni un ņemt līzē nākamo Nebrīnītos, ja tev nāktos savādāk domājošus meklēt ārpus latvijas robežām

Neenu mana doma bija sekojosja - ja sjaada klubinja NAV, tad maybe RENAULT fani vai ap sjo marku intereseejosjie vareetu kautkaa organizeeties un veidot savu interesju klubinju liidziigi kaa ir citaam markaam...

Taisi tik augšā! Renis ir tikpat uzbudinošs auto, kā sābs.

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

Kādu gadu,pusotru atpakaļ par ro tēmu bija diskusijas.Šādas tādas domas par to tēmu bija bet ar to arī beidzās.Laikam vajag kādu uzņēmīgāku breksi,kurš to uzsāktu.Vēlāk jau būtu kas atbalsta un pievienojas.Es esmu par.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

es tikai nesaprotu ko reāli dos tas klubs?

es tak teicu, ka zoli spēlēt un šņabi dzert var arī nepieminot renaultu

bet diskutēt pat to, kas labāks - euroauto vai mūsamotors jēgas nav nekādas

opc Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

tieši tā, pietam jaunie reņi ir pārsvarā darba auto un ko darīt pēc trīs gadiem, kad auto jāatdod un vietā nāk cits, citas markas širopatrjobs? taisīt jaunu klubu? tepat ir foruma sadaļa par reno, lietotāju pieredze un manuprāt, ar to pilnīgi pietiek.

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

da uztaisi to klubu - tipa testa versijā, savācieties ietusējat, pēc kada gadiņa diviem ja jutīsiet ka ir OK cepiet augshā normālu klubu - VO!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

RHINO rakstīja: da uztaisi to klubu - tipa testa versijā, savācieties ietusējat, pēc kada gadiņa diviem ja jutīsiet ka ir OK cepiet augshā normālu klubu - VO!

kāha kuja pēc lai IETUSĒTU ir jātaisa autoklubs?

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Tikai alkoholiķi meklē iemeslu, lai iedzertu. Normāli cilvji vienkārši iedzer.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

RLaguna rakstīja: Kādu gadu,pusotru atpakaļ par ro tēmu bija diskusijas.Šādas tādas domas par to tēmu bija bet ar to arī beidzās.Laikam vajag kādu uzņēmīgāku breksi,kurš to uzsāktu.Vēlāk jau būtu kas atbalsta un pievienojas.Es esmu par.

da aizmirsti - renaultam klubu neuztaisīsi.

5-6 cilvēki tas nav klubs, bet 20 nesavāksi, jo tik daudz fanātiķu nav

hRENO klubu neucept- pasviezju ideju par francuuzju klubu (pasham nakuj nivaig)

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Lai izveidotu interešu klubiņu, jābūt INTERESEI

INTERESE par renaultu

nu, piedodiet.....

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Lai izveidotu interešu klubiņu, jābūt INTERESEI

INTERESE par renaultu

nu, piedodiet.....

varbuut tiek ieskaitiite interese"kaa to drankji aatraak nomainiit pret ko citu"

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Lai izveidotu interešu klubiņu, jābūt INTERESEI

INTERESE par renaultu

nu, piedodiet.....

varbuut tiek ieskaitiite interese"kaa to drankji aatraak nomainiit pret ko citu"

........arii dranjkji , bet savaadaaku

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Re ku Reds, kad jamam taa Pežo bija...

ij veselu zonu uztaisiija, ij veel klubu čut ne dibinaaja.

Un finaalaa-čušs...

parasti jau taadu opicaalu klubu nodibinot neizbeegami rodas kašķi utt....

taapeec kaartis speeleet un dzert varat taapat

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Lai izveidotu interešu klubiņu, jābūt INTERESEI

INTERESE par renaultu

nu, piedodiet.....

varbuut tiek ieskaitiite interese"kaa to drankji aatraak nomainiit pret ko citu"

........arii dranjkji , bet savaadaaku

Piekriitu...braukdams jaunaa hreno masteraa...

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

Šodien dzeršu rīt arô kapāšu! A par renualtu klubu aimirsti, tik pat labi vari taisīt kādu praiderasu klubu, jo mūs tur neredzēt

riebeklis Reģ.: 02.08.2006
0 0 Atbildēt

nomierinaas aunu bars!

p.s.

labpraat pievienotos shaadam intereshu klubam!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

vēlreiz mēģinu uzdot atslēgas jautājumu - kādi ir kluba mērķi?????

riebeklis Reģ.: 02.08.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: vēlreiz mēģinu uzdot atslēgas jautājumu - kādi ir kluba mērķi?????

veelreiz tev saku - nomierinies...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

Pirmais rakstīja: vēlreiz mēģinu uzdot atslēgas jautājumu - kādi ir kluba mērķi?????

visdrīzākais lai dabūtu no dīleriem atlaides, kā arī pazīmēties, kurš remontos ir ieguldījis vairāk/mazāk naudas

atlaides kam? un kāpēc dīlerim būtu kautkādas atlaides jādod 20 pajolīšiem, kas pavienojušies pajolīšu grupā

p.n.

īstā renaultā vienmēr var atrast ko remontēt

smoke Reģ.: 08.11.2007
0 0 Atbildēt

Nu cerams visi citādi "domājošie" ir izteikušies..

Renault kā ražotājam ir ilga vēsture un, ja viss tik pat labi turpināsies, sagaidāma arī spoža nākotne, jo īpaši sadarbībā ar Nissan. Muļķīgi spriest par marku kopumā tikai pēc pieredzes ar nomocītajiem dienesta automašīnu bāzes modeļiem un "takšiem".

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti