Kāzu auto

405 Reģ.: 10.02.2004

Varbūt kāds varētu ieteikt kādu kantori/privātpersonu, kas nodarbojas ar retro auto iznomāšanu par drauzdīgām vai ne tik drauzīgām cenām (šoreiz priekš kāzām). Ļoti gribētos čaiku vai citu retro stila autiņu, var arī "inomarku"

Jau iepriekš pateicos

 
1 2
Smart7 Reģ.: 16.11.2005
1 0 Atbildēt

Man kāzās bija Čaika

405 Reģ.: 10.02.2004
0 0 Atbildēt

Paldīs par variantiem, itkā jau atradu to ko gribēju - \"Kaiju\" un vēl pie tam baltā krāsā, vispār super truper.

Vot tik cena - 350 zivtiņas uz visu dienu man liekas baigi sālīti, tāpēc ar prasīju šeit pēc alternatīvām.

Moška tas pašlaik ar vairs nemaz neskaitās dārgi, es nezinu !!!

www.precos.lv/...

405 Reģ.: 10.02.2004
0 0 Atbildēt

vilkss rakstīja: Rīgas kinostudijai ir Čaika, tiesa gan pagājušā gada vidū tā vēl restaurējās (līdz ar ko kāzam tika izmantos slavenais zaļais TOP Jaguārs), tomēr iespējams tagad auto ir braukšanas kārtībā

Čaiku vēl restaurē

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Nu var mēģināt sakontaktēt to balto Rolls Royce silver shadow ar vn. LIDO. Ja viņš ir sakopts, domājams ļoti labs variants. Bet nu vēl ne pārāk sen atpakaļ esot bijis tāds, ka salonā pat ar darba drēbēm negribas kāpt, kur nu vēl kāzu apģērbā.

www.silverladyweddingcars.co.uk/...

tā tas izsaktās

405 Reģ.: 10.02.2004
1 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: Nu var mēģināt sakontaktēt to balto Rolls Royce silver shadow ar vn. LIDO. Ja viņš ir sakopts, domājams ļoti labs variants. Bet nu vēl ne pārāk sen atpakaļ esot bijis tāds, ka salonā pat ar darba drēbēm negribas kāpt, kur nu vēl kāzu apģērbā.

www.silverladyweddingcars.co.uk/...

tā tas izsaktās

Auto jau super, šitādu piedāvā Abnet autonoma, tikai cena . . . . .

650 LVL par 12h, man tas ir daudz par dārgu

www.abnet.lv/...

cements1 Reģ.: 16.06.2004
0 0 Atbildēt

Uzzvani 29400004 par Balto Rolls Royce. Decembrī maksāju 350 LVL ar mašīnas pušķošanu pa visu dienu. Un salons nav sūdīgs!

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Nu jebkurā gadījumā es balsoju par Rolls Royce! Nafig visus usa auto un excaliburus.

650ls pa dienu, protams, nav maz. Domāju, ka tas ir tas pats Lido RR tikai ar uzkruķītu cenu, jo otru tādu auto LV nezinu.

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

p.s Abnet bildē redzamais RR ir facelift modelis, bet rakstīts, ka 1970 gads, kad vēl vecos ražoja. Padjobka kaut kāda...

www.abnet.lv/...

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Nusss...

excaliburs buutiibaa bija kaut kaads fiirera merša replika...

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

405 rakstīja: Paldīs par variantiem, itkā jau atradu to ko gribēju - "Kaiju" un vēl pie tam baltā krāsā, vispār super truper.

Vot tik cena - 350 zivtiņas uz visu dienu man liekas baigi sālīti, tāpēc ar prasīju šeit pēc alternatīvām.

Moška tas pašlaik ar vairs nemaz neskaitās dārgi, es nezinu !!!

www.precos.lv/...

Uz kopeejaa fona ir pat LJOTI OK!!! Vieniigi melna Kaija izskatiitos prestizjaak... Bet tas nu taa - gaumes jautaajums...

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Čaika, protams, ir skaisti, bet imo neder jauniem cilvēkiem. Atsit PSRS laikus... Un čaika nekādi nevar būt prestižāka par RR. Pat par mazo shadow, nemaz nerunājot par lielajiem phantom modeļiem, bet tādus arī pa 3500ls nedabūsi...

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: Es savās kāzās noteikti mēģināšu sazīmēt Rolls Royce Phantom jauno

edzulis rakstīja: Pat par mazo shadow, nemaz nerunājot par lielajiem phantom modeļiem, bet tādus arī pa 3500ls nedabūsi...

Edzulis sāk pirkstus vēdināt

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

kujeju

405 Reģ.: 10.02.2004
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: Ir pagarainātais Daimler Super V8 (top jaguārs). Protams, nav RollsRoyce, bet nav arī BMW, MB. Var bez šofera dabūt. ja kas, edgars at bmwpower.lv

Te salona foto:

www.bmwpower.lv/...

www.bmwpower.lv/...

Cik prasi par rumaka "aizņemšanos" ?

Te no ārpuses, vienīgi dzīvē tā zaļā krāsa izskatās daudz labāk!

www.bmwpower.lv/...

www.iauto.lv/...

Varbūt kādreiz varēšu piedāvāt baltu, klasisku Rolls Royce ar svaigu gaišas ādas salonu, kondicionieri utt.

405 Reģ.: 10.02.2004
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: Ir pagarainātais Daimler Super V8 (top jaguārs). Protams, nav RollsRoyce, bet nav arī BMW, MB. Var bez šofera dabūt. ja kas, edgars at bmwpower.lv

Te salona foto:

www.bmwpower.lv/...

www.bmwpower.lv/...

Te no ārpuses, vienīgi dzīvē tā zaļā krāsa izskatās daudz labāk!

www.bmwpower.lv/...

www.iauto.lv/...

Varbūt kādreiz varēšu piedāvāt baltu, klasisku Rolls Royce ar svaigu gaišas ādas salonu, kondicionieri utt.

Cik prasi par rumaka "aizņemšanos" ?

richi Reģ.: 21.06.2002
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: Čaika, protams, ir skaisti, bet imo neder jauniem cilvēkiem. Atsit PSRS laikus... Un čaika nekādi nevar būt prestižāka par RR. Pat par mazo shadow, nemaz nerunājot par lielajiem phantom modeļiem, bet tādus arī pa 3500ls nedabūsi...

Un kas tev nepatīk PSRS laikos? Man pat volgu prasa vismaz 2 reizes gadā - pienāk uz ielas un paprasa! katram sava gaume un izpratne par kāzām! Džeks stāsytīja ka topošā sieva pēc limuzīnu izvērtēšanas piesitusi kāju pie zemes un teikusi "gribu kā mammai volgu un punkts!"

Viens čalis pierunāja mani - ak dies ...kā es nomocījos ... taga toč mazāk par 300Ls neprasītu! Benžā vien kādi 60Ls aizietu.

richi Reģ.: 21.06.2002
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: Čaika, protams, ir skaisti, bet imo neder jauniem cilvēkiem. Atsit PSRS laikus... Un čaika nekādi nevar būt prestižāka par RR. Pat par mazo shadow, nemaz nerunājot par lielajiem phantom modeļiem, bet tādus arī pa 3500ls nedabūsi...

Un kas tev nepatīk PSRS laikos? Man pat volgu prasa vismaz 2 reizes gadā - pienāk uz ielas un paprasa! katram sava gaume un izpratne par kāzām! Džeks stāsytīja ka topošā sieva pēc limuzīnu izvērtēšanas piesitusi kāju pie zemes un teikusi "gribu kā mammai volgu un punkts!"

Viens čalis pierunāja mani - ak dies ...kā es nomocījos ... taga toč mazāk par 300Ls neprasītu! Benžā vien kādi 60Ls aizietu.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti