Ko varat piedāvāt nopirkšanai!

grauss Reģ.: 21.12.2007

Interesē 1.6TD Passat B2 Kompensātorniece galva! Cik naudas vēlaties? Kur lokalizējaties?

 
1 2
Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Jaunas, manupraat , veel jo projaam var nopirkt Salta-M veikalos...

grauss Reģ.: 21.12.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Jaunas, manupraat , veel jo projaam var nopirkt Salta-M veikalos...

Kāda ir cena jaunām?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

nu pazvani....

www.salta-m.lv/...

grauss Reģ.: 21.12.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: nu pazvani....

www.salta-m.lv/...

180 LVL Njā! Pasāta pusvērtība! Laikam jau aktuālāka man būs kāda lietota kādam nevajadzīga galva! Laikam mans autiņs izpelnījies šrota statusu!

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

A ko chiiksti

diizelim galva vien ir pus motora veertee...

i kompresija momentaa par paaris atmosfeeraam taapat vien paleksies, ij riis mazaak, un ja izremonteesi, vereesi spraust jebkuraa merasrotdiizeljgolpaa un braukt laimiigs....

a ko Tu gaidiiji

ka te kaadam ir 1.6 lai arii TD galvas biezaa slaanii

prasi vwmotion.lv

grauss Reģ.: 21.12.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: A ko chiiksti

diizelim galva vien ir pus motora veertee...

i kompresija momentaa par paaris atmosfeeraam taapat vien paleksies, ij riis mazaak, un ja izremonteesi, vereesi spraust jebkuraa merasrotdiizeljgolpaa un braukt laimiigs....

a ko Tu gaidiiji

ka te kaadam ir 1.6 lai arii TD galvas biezaa slaanii

prasi vwmotion.lv

Ja nu kādam pēc principa!

Čīkstēt jau var

Cenšos par saviem studentiskajiem līdzekļiem tik atpakaļ pie privātauto stūrēšanas.

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

varu piedāvāt radiotehnikas pastūzi U-7111 un tumbas H-125 (150W) ar visiem vadiem

~50ls

grauss Reģ.: 21.12.2007
0 0 Atbildēt

rt rakstīja: varu piedāvāt radiotehnikas pastūzi U-7111 un tumbas H-125 (150W) ar visiem vadiem

~50ls

Hē...Bildes varētu? 7111 visas 4 izejas strādā? H-150 ir radiotehnikas tumbas?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

grauss rakstīja:

rt rakstīja: varu piedāvāt radiotehnikas pastūzi U-7111 un tumbas H-125 (150W) ar visiem vadiem

~50ls

Hē...Bildes varētu? 7111 visas 4 izejas strādā? H-150 ir radiotehnikas tumbas?

Tu visaadus meeslus uzpeerc

par paaris aliem atdodu ve$eni PHILIPS, vai straadaa-hvz, staavoklis arii hvz...

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

grauss rakstīja:

rt rakstīja: varu piedāvāt radiotehnikas pastūzi U-7111 un tumbas H-125 (150W) ar visiem vadiem

~50ls

Hē...Bildes varētu? 7111 visas 4 izejas strādā? H-150 ir radiotehnikas tumbas?

ieliku bildi galerijā

hvz, radiptehnikas vai kas cits, bet uz šiltes nemainīgi kopš pirkšanas brīža uzdrukāts radiotehnika H-125

pastūzis gļuko, priekš manis viņš ir beigts, bet garāžā var komplektu uzlikt, lai grabina. var sariktēt lai skan(skaļi skan) lai gan neesmu slēdzis jau gadu un neatceros.

karoč tumbas- labas, pastūzis- šrots

grauss Reģ.: 21.12.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

grauss rakstīja:

rt rakstīja: varu piedāvāt radiotehnikas pastūzi U-7111 un tumbas H-125 (150W) ar visiem vadiem

~50ls

Hē...Bildes varētu? 7111 visas 4 izejas strādā? H-150 ir radiotehnikas tumbas?

Tu visaadus meeslus uzpeerc

par paaris aliem atdodu ve$eni PHILIPS, vai straadaa-hvz, staavoklis arii hvz...

Vešene man jau ir! Tumbas gan es neatsakos par labu cenu pirkt nekad. Esmu pasists uz skaļruņiem.

Hē...Bildes varētu? 7111 visas 4 izejas strādā? H-150 ir radiotehnikas tumbas?

ieliku bildi galerijā

hvz, radiptehnikas vai kas cits, bet uz šiltes nemainīgi kopš pirkšanas brīža uzdrukāts radiotehnika H-125

pastūzis gļuko, priekš manis viņš ir beigts, bet garāžā var komplektu uzlikt, lai grabina. var sariktēt lai skan(skaļi skan) lai gan neesmu slēdzis jau gadu un neatceros.

karoč tumbas- labas, pastūzis- šrots

Galvenais laikam jau man interesēja no konkrētā piedāvājuma pastūzis. Ehh man bija identisks, bet aizgāja citos skaņu laukos.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Varu piedāvāt Saab 9-5 ,2,3 turbo 97 gada zilu sedanu,labā stāvoklī,ar T.A. nedārgi. Napig remontēt to arhajisko pasātu,ja var paraut līzingā zolīdu auto? Pašam būs prieks un arī radiem.a pasātu atdod šrotā un pa iegūto naudu nopērc tās tumbas,pastūzi,labu maģi un sarīko Saab iepirkšanai veltītu skaļu banketu. Tāds lūk ir mans piedāvājums.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja: Varu piedāvāt Saab 9-5 ,2,3 turbo 97 gada zilu sedanu,labā stāvoklī,ar T.A. nedārgi. Napig remontēt to arhajisko pasātu,ja var paraut līzingā zolīdu auto? Pašam būs prieks un arī radiem.a pasātu atdod šrotā un pa iegūto naudu nopērc tās tumbas,pastūzi,labu maģi un sarīko Saab iepirkšanai veltītu skaļu banketu. Tāds lūk ir mans piedāvājums.

jaa nu gan ieteikums. nopirkt 10gadigu benzina kapsetu ar lielako vertibas kritumu starp videjas klases sedaniem un kaudzi tehniskam vaajiigaam. nee nu sviesc tev galvaa ir

grauss Reģ.: 21.12.2007
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja: Varu piedāvāt Saab 9-5 ,2,3 turbo 97 gada zilu sedanu,labā stāvoklī,ar T.A. nedārgi. Napig remontēt to arhajisko pasātu,ja var paraut līzingā zolīdu auto? Pašam būs prieks un arī radiem.a pasātu atdod šrotā un pa iegūto naudu nopērc tās tumbas,pastūzi,labu maģi un sarīko Saab iepirkšanai veltītu skaļu banketu. Tāds lūk ir mans piedāvājums.

Doma ir labāk to šrotu savest daudz maz labā stāvoklī un atkal savus 50k kilometrus nobraukt bez raizēm par degvielas rīšanu kā nekā 5-6L/100 dīzels, ko šad un tad 10 sant lētāk avr no tālbraucējiem nopirkt u.t.t.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Jā, un piedevām ņikuja neiet un tādā garā Viecie kapļi ir laba lieta, bet tie nemotora ķīseļi... Es tagad savam A80 B3 nokautā 1.8 karburatornieka vietā lieku iekšā 2.0E un te bik pavizinos ar A80 B2 [1.8 karburatornieks] , kas parasti pūst tajās telpās, kurās tagad atrodas mans bezmotora šrots - pēc tam, kad vakardien melnā gaisa filtra vietā uzliku to, kas bija manam vecajam bīdelim - akujeķ, virs 3k pavisam cits cēliens, iet vnk lopiski priekš tā, kas tas ir par aparātu Pirms pusstundas pārlasīju tos slēdžus, kas pie spidometra - jaunas spuldzītes un tādā garā - un izkodu kādu gabalu Bet nu tie, kas brauc ar 1.6D, pēc maniem uzskatiem, ir kaut kādi mazohisti

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

Es joprojām labprāt iegādātos LABU un EJOŠU Jupiter tipa (vertikālo) lenšu maģi. Rudenī vienas līdzīgas "akcijas" rezultā paņēmu par 50 ls pēdējā laidiena jupiteru, bet tas diemžēl bija totāls un neatjaunojams šrots. Ja kādam kaut kur skapjaugšā vai bēniņos tāds mētājas - lai piesakās.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

IkdienasViesis rakstīja: Es joprojām labprāt iegādātos LABU un EJOŠU Jupiter tipa (vertikālo) lenšu maģi. Rudenī vienas līdzīgas "akcijas" rezultā paņēmu par 50 ls pēdējā laidiena jupiteru, bet tas diemžēl bija totāls un neatjaunojams šrots. Ja kādam kaut kur skapjaugšā vai bēniņos tāds mētājas - lai piesakās.

Sojuz 101, minimāli lietots, 3 galvas.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

NJemu tumbas..

ls 30.

varu pats aizbraukt pakalj...

Ozzies at inbox ellvee

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

Sojuz 101 ? Tādu modeli gan neatceros, droši vien kāds no to laiku pajauniem modeļiem.

Vai ir iekšējais izejas pastiprinātājs ? Un kādā cenā ?

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

IkdienasViesis rakstīja: Sojuz 101 ? Tādu modeli gan neatceros, droši vien kāds no to laiku pajauniem modeļiem.

Vai ir iekšējais izejas pastiprinātājs ? Un kādā cenā ?

Vienu no pēdejiem nopirku. iekšējais izejas pastiprinātājs ir. Normāli vilka S-90.

70 Ls

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

IkdienasViesis rakstīja: Sojuz 101 ? Tādu modeli gan neatceros, droši vien kāds no to laiku pajauniem modeļiem.

Bija tādi arī Olimps 001, tā bija augstākā klase, kamēr Sojuz 1-ā klase.

grauss Reģ.: 21.12.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: NJemu tumbas..

ls 30.

varu pats aizbraukt pakalj...

Ozzies at inbox ellvee

A kurš pats tagad mēslus uzpērk?

grauss Reģ.: 21.12.2007
0 0 Atbildēt

Man ir vēl Lentinieks 'BULAT' ar magnētiskajām galvām, un trīs dvigaķeļiem.! Ei nu sazin, kas ta spa vellu, lai lentes klausītos šķiet pietrūkst tikai tie puļķīši uz kā viņas liek! Izmantoju kā pastūzi! Velk divas s-150!

Tā kā manam pasātam galvu vairāk nevajag sāksim tirgoties ar ko citu

Sākumcena 60LS!

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

grauss rakstīja:

Ozz rakstīja: NJemu tumbas..

ls 30.

varu pats aizbraukt pakalj...

Ozzies at inbox ellvee

A kurš pats tagad mēslus uzpērk?

Pa 30 var panjemt...

ja kastes ir veselas...paareejais po...pasam maajas staav viens agregaats, bet tam ir 4x150.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Beidziet tak ākstīties ar tiem tekstiem "velk S-90" Kas tad tās nevelk? Tās tak reāli ir tās pašas 35AC, tikai tām pases jauda ir 90w, lai arī reālā 35 Es te smejos - manai ļubavai 85 [U-101 klons] S-90 pavilkt ir vieglāk nekā manas S-30B

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti