Pārdod Audi A4 3.0Q 2002

Geex Reģ.: 16.10.2002
 
1 2 3
Geex Reģ.: 16.10.2002
0 0 Atbildēt

Shis ir paardoshanas sludinaajums nevis kraaninju meeraamais, taappeec luudzu tie, kurus interesee, uzdod jautaajumus, paareejie nespamo.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Kartel!!!

2.7l 380hp ir turbo versijai!!!

Amitim ar tubo vispar velns zem motora parsega!!!

Un tos tavus 2.7 ir meginats dinaza laukos uztankot, spagst nost, bet amitim po...

juuzveris Reģ.: 02.08.2007
0 0 Atbildēt

un ko tu ar to gribi teikt?

man radinieks atvelk ar šī gada ford mustang GT, kaut kāda pagarinātā versija, hz neorientējos, pēc spec pasūtījuma no USA veda jaunu un svaigu. salons - kā ford focusā

nu ok, es pārspīlēju nedaudz, bet nu vispār ne salīdzināt piemēram ar `06 A6 (pilno ādiņu)

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Un nevajag aizmirst, ka eiropas mašīnām ir paaugstinātas prasības izplūdes gāzu tīrībai, uz kā rēķina ražotājs ir spiests samazināt auto jaudu, griezi un citus parametrus. Ja amītim tie parametri ir uz robežas, tad eiropietim ir ļoti liela rezerve jaudai un griezei. Ar elementāru čipa maiņu var dabūt klāt jau ap 50 zs. Nemaz nerunājot par sarežģītākām pārbūvēm.

Uh_ti Reģ.: 22.03.2008
0 0 Atbildēt

10-11 šoseja, 14-17 pilsēta- šitais atgādina mana Town&Country patēriņu. Nevar būt, ka 3,0 l audis ar daudz vieglāku bunžu uz šoses rij tik pat cik 3,8 l T&C ar ~2 tonnu smagu virsbūvi. Jautājums, kurš no šiem ir ekonomiskāks uz 1 kg dzīvsvara?!

P.s. Ja pēc kompja ņem, manam T&C vidējais patēriņš ir 14,2 l. (Ar šito braucu gandrīz jau gadu). ~80 % pilsēta... Arī kāja man nav pārāk viegla.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Amerikānim gadījumā nav zemapgriezienu motors?

juuzveris Reģ.: 02.08.2007
0 0 Atbildēt

nu Audi jau arī nav nekāds japoška ar 10k rpm uz tahometra

maxgroup Reģ.: 26.03.2004
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja: A kur visi lielie blaveji par temu ka kada tur konda no 2l izspiez 250hp!!!??? Mlja, atliek kadu amiti paradit ar 3.5l un 258hp/320nm un fleimotaji ka biezssss. A ko ta Audis labaks-3l=220hp=76hp uz litru!!! Amitim 73 hp uz litru, bet toties NM manami lielāks un paterins mazaks!!!

Nu pastastiet man glupajam kadel amitis savai litrazai mazjaudigs skaitas, bet audis akuna rulllle!!!

Jā, jā! Man evolūcija ar 2 litri ir 280Zs

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Smuks Audis... Bet maziņš

Varbūt kāds var pastāstīt, kur izrakt pre-2000. gada A8L ar W12 motoru? Vēlams tumši zaļu perlamutru ar melnu ādas salonu... Kaut kā vienīgais (un tas pats melnā krāsā), ko biju noskatījis, tika nocelts man no deguna iekš Mobile.de

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

...piedošanu - pre-2003. gada.... Drukas kļūda

CyberGhost Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

RX-7 rakstīja: Smuks Audis... Bet maziņš

Varbūt kāds var pastāstīt, kur izrakt pre-2000. gada A8L ar W12 motoru? Vēlams tumši zaļu perlamutru ar melnu ādas salonu... Kaut kā vienīgais (un tas pats melnā krāsā), ko biju noskatījis, tika nocelts man no deguna iekš Mobile.de

Kas tad tavam vainas, jau nošķīli?

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

CyberGhost rakstīja:

RX-7 rakstīja: Smuks Audis... Bet maziņš

Varbūt kāds var pastāstīt, kur izrakt pre-2000. gada A8L ar W12 motoru? Vēlams tumši zaļu perlamutru ar melnu ādas salonu... Kaut kā vienīgais (un tas pats melnā krāsā), ko biju noskatījis, tika nocelts man no deguna iekš Mobile.de

Kas tad tavam vainas, jau nošķīli?

Diemžēl jā - nošķīlu... Te pat Rīgā viens 2. golps ar onku pie stūres ienāca pretājā joslā - man tieši purniņā... Lai gan muku pie malas, taurēju, mirkšķināju un bremzēju, viņš bija nepielūdzams un pie tam vēl ietrieca manu Audi ar sānu stabā... Tagad Audis Varānā, Kasko nauda kabatā un pats ar sievas Mersi vizinos

Kad onka bija atčoknījies no trieciena ar galvu vējstiklā, jautāju jamam, kā tad tā - viņš atbildēja: "Nu tak slučilosj..." un viss....

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

RX-7 rakstīja:

CyberGhost rakstīja:

RX-7 rakstīja: Smuks Audis... Bet maziņš

Varbūt kāds var pastāstīt, kur izrakt pre-2000. gada A8L ar W12 motoru? Vēlams tumši zaļu perlamutru ar melnu ādas salonu... Kaut kā vienīgais (un tas pats melnā krāsā), ko biju noskatījis, tika nocelts man no deguna iekš Mobile.de

Kas tad tavam vainas, jau nošķīli?

Diemžēl jā - nošķīlu... Te pat Rīgā viens 2. golps ar onku pie stūres ienāca pretājā joslā - man tieši purniņā... Lai gan muku pie malas, taurēju, mirkšķināju un bremzēju, viņš bija nepielūdzams un pie tam vēl ietrieca manu Audi ar sānu stabā... Tagad Audis Varānā, Kasko nauda kabatā un pats ar sievas Mersi vizinos

Kad onka bija atčoknījies no trieciena ar galvu vējstiklā, jautāju jamam, kā tad tā - viņš atbildēja: "Nu tak slučilosj..." un viss....

Jā tik ļoti "svēts" esi, kapē tad saņēmi KASKO nevis OCTA? Pats gan jau stabiņā parāvi.

juuzveris Reģ.: 02.08.2007
0 0 Atbildēt

a kā ir vispār ar tām apdrošināšanas atmaksām? ja neesi vainīgs krešā un tev ir gan OCTA gan KASKO - kurš maksā, ja dažādās sabiedrībās ņemtas abas?

juuzveris Reģ.: 02.08.2007
0 0 Atbildēt

tfu, respektīvi, ja vainīgā OCTA kantoris nesakrīt ar manu KASKO kantori?

CyberGhost Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

RX-7 rakstīja:

CyberGhost rakstīja:

RX-7 rakstīja: Smuks Audis... Bet maziņš

Varbūt kāds var pastāstīt, kur izrakt pre-2000. gada A8L ar W12 motoru? Vēlams tumši zaļu perlamutru ar melnu ādas salonu... Kaut kā vienīgais (un tas pats melnā krāsā), ko biju noskatījis, tika nocelts man no deguna iekš Mobile.de

Kas tad tavam vainas, jau nošķīli?

Diemžēl jā - nošķīlu... Te pat Rīgā viens 2. golps ar onku pie stūres ienāca pretājā joslā - man tieši purniņā... Lai gan muku pie malas, taurēju, mirkšķināju un bremzēju, viņš bija nepielūdzams un pie tam vēl ietrieca manu Audi ar sānu stabā... Tagad Audis Varānā, Kasko nauda kabatā un pats ar sievas Mersi vizinos

Kad onka bija atčoknījies no trieciena ar galvu vējstiklā, jautāju jamam, kā tad tā - viņš atbildēja: "Nu tak slučilosj..." un viss....

psc!

tad jau reali ilgi tas viss notikās, ja paspēji tik daudz darbības izveikt pirms crash. Reāli šaura iela bija, ka nebija kur palikt, jeb jūs abi izvairoties viens otram tieši purnā?

Vismaz pa muti vaidzeja iedod lai nākamreiz tā "negadās"

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

phenom rakstīja:

RX-7 rakstīja:

CyberGhost rakstīja:

RX-7 rakstīja: Smuks Audis... Bet maziņš

Varbūt kāds var pastāstīt, kur izrakt pre-2000. gada A8L ar W12 motoru? Vēlams tumši zaļu perlamutru ar melnu ādas salonu... Kaut kā vienīgais (un tas pats melnā krāsā), ko biju noskatījis, tika nocelts man no deguna iekš Mobile.de

Kas tad tavam vainas, jau nošķīli?

Diemžēl jā - nošķīlu... Te pat Rīgā viens 2. golps ar onku pie stūres ienāca pretājā joslā - man tieši purniņā... Lai gan muku pie malas, taurēju, mirkšķināju un bremzēju, viņš bija nepielūdzams un pie tam vēl ietrieca manu Audi ar sānu stabā... Tagad Audis Varānā, Kasko nauda kabatā un pats ar sievas Mersi vizinos

Kad onka bija atčoknījies no trieciena ar galvu vējstiklā, jautāju jamam, kā tad tā - viņš atbildēja: "Nu tak slučilosj..." un viss....

Jā tik ļoti "svēts" esi, kapē tad saņēmi KASKO nevis OCTA? Pats gan jau stabiņā parāvi.

KASKO iet ātrāk - pēc tam mana Kaska regresēja pret viņa OCTu

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

CyberGhost rakstīja:

RX-7 rakstīja:

CyberGhost rakstīja:

RX-7 rakstīja: Smuks Audis... Bet maziņš

Varbūt kāds var pastāstīt, kur izrakt pre-2000. gada A8L ar W12 motoru? Vēlams tumši zaļu perlamutru ar melnu ādas salonu... Kaut kā vienīgais (un tas pats melnā krāsā), ko biju noskatījis, tika nocelts man no deguna iekš Mobile.de

Kas tad tavam vainas, jau nošķīli?

Diemžēl jā - nošķīlu... Te pat Rīgā viens 2. golps ar onku pie stūres ienāca pretājā joslā - man tieši purniņā... Lai gan muku pie malas, taurēju, mirkšķināju un bremzēju, viņš bija nepielūdzams un pie tam vēl ietrieca manu Audi ar sānu stabā... Tagad Audis Varānā, Kasko nauda kabatā un pats ar sievas Mersi vizinos

Kad onka bija atčoknījies no trieciena ar galvu vējstiklā, jautāju jamam, kā tad tā - viņš atbildēja: "Nu tak slučilosj..." un viss....

psc!

tad jau reali ilgi tas viss notikās, ja paspēji tik daudz darbības izveikt pirms crash. Reāli šaura iela bija, ka nebija kur palikt, jeb jūs abi izvairoties viens otram tieši purnā?

Vismaz pa muti vaidzeja iedod lai nākamreiz tā "negadās"

Jā - reāli ilgi - kādas 3 sek. apmēram. Ātrums bija mazs, bet ceļa malā drusku ledutiņš... Viens - ieraugu, ka pretimbraucējam trajektorija tāda nesmuka. Divi - uzguļos bremzei, taurei un stūrēju gar pašu malu. Trīs - šis ierauj man purnā (tieši blakus man stabs) un mašīnu iemet ar sānu stabā. Pats ļaundaris apmetas par 180 grādiem...

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

To maxgroup un cik Tev NM? Kas ar uzrāvienu notiek kad pilns salons ar krietniem vīriem un grabažniekā alus krājumi un šašličoks? Un kāds patēriņš? Un resurss? Nekādā gadījumā nesaku, ka evo ir slikts, pat ļoti ok.

To juuzveris, salons tiešām jaunajiem pretīgs, bet par starpību cenā starp 300c un A6 var netikai ar ādu apvilkt visu salonu, bet vel arī 1000 citiem jaukiem sīkumiem atrast vietu salonā!

Amo mašīnas kā lego, tev ir iedota forma un dzinējs, viss pārējais ir saliekams par starpību cenā vai jāpērk piem. Saleen vai Roush izpildījumus par cenām jau tuvām pie A6 standartkomplektācijas.

To Nortel, par to jaudu uz robežas, piemērs. Jauns taunkārs tiek aizdzīts uz kantori un dabon lielo kompresoru, rezultātā nevis standarta 300+ hp, bet 512hp, no citām pārbūvēm, tikai labākas bremzes un šis tas piekarē! Vot tev robeža! Šis braukā jau 70+k un nekas, amo tur, kaut kāja šim pasmaga un itin bieži braukā uz svētdienu sacīkšu dienām! A vāciešiem pēc pieredzes zinu, ka detaļas netur pat standarta jaudu kur nu vēl paceltu!

To Uh_ti, amo ir daudz NM tādēļ viņam nesvārstās patēriņš atkarībā no bundžas, piem 300m, T&C, Pacifica visiem viens un taspats 3.5 V6 visi patērē vienādi kaut svars un aerodinamiskā pretestība dažāda.

A OCTAs lietas vienmēr ir labāk uzticēt Kasko, jo tā ir ātrāk un mierīgāk nekā sipties ar vainīgā octu, arī atrādīt var tikai vienreiz pie savēja nevis durt pa kantoriem apkārt.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kāda tad tev grēger bija tā pieredze "aizbraucu pie koļas uz servisu ar savu otro golfu, 1.6 motoru, koļa man pielika ķīseļa ļurbu, ui kā iet, bet piepeši izjuka motors"? Nosauc to savu "pieredzi"

Protams, ka tagadējie jeņķu autobūves brīnumi ir kā lego - iedod neglītu un nekvalitatīvu formu un pirms vairākiem desmitiem gadu uzprojektētu V8 bīdeli, kas zvērīgi strebj zupu, un par pārējo domā pats

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

juuzveris rakstīja: a kā ir vispār ar tām apdrošināšanas atmaksām? ja neesi vainīgs krešā un tev ir gan OCTA gan KASKO - kurš maksā, ja dažādās sabiedrībās ņemtas abas?

Maksā vainīgās puses OCTA. Vari vērsties savā KASKO kantorī, ja tur vairāk patīk. Tad šie izmaksā no savas kabatas un piedzen regresu no cietušā OCTAs, respektīvi, rezultāts tas pats.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

jaspers rakstīja:

Yetti rakstīja:

Geex rakstīja:

* Gaismas pakete

kas tas ir?

gaismas pakete man liekas nozīmē,ka attaisot durvis smuki izgaismots kā zem kājām pie a/m,kā arī a/m iekšpusē!

nu jā, drūmākā ekstra,... ko tu neteiksi... pat manai 88.gada mazdai bāzes komplektācijā tādā ir

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

CyberGhost rakstīja:

juuzveris rakstīja: nu vo es taga domāju. ripinos tagad ar 1.6 bet lai kaut cik patīkami braukt būtu tāpat visi 11 - 12l sanāk agrāk atvilku ar vecu 2.5 un tas tāpat ap 12-13l ēda, bet toties nebija jāgriež, lai vilktu.

tad tev tur kaut kas nav saregulēts, man ar 1.6 nu max 9L pa Rīgu...

Piekrītu.

Es savukārta ar 2,0 maks parīgu ziemā lielos mīnusos vairāk auto sildot nekā braucot spēju izspiest tikai nieka 12l, a savādāk tagad apmēram 8-9L iet (atkarībā cik daudz korķos nosēž)

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

juuzveris rakstīja: un ko tu ar to gribi teikt?

man radinieks atvelk ar šī gada ford mustang GT, kaut kāda pagarinātā versija, hz neorientējos, pēc spec pasūtījuma no USA veda jaunu un svaigu. salons - kā ford focusā

nu ok, es pārspīlēju nedaudz, bet nu vispār ne salīdzināt piemēram ar `06 A6 (pilno ādiņu)

Tāpēc ka amerikāņiem ir nedaudz savādāka domāšana kā mums šeit eiropā. Pie mums paņem auto, piebāž to ar aprīkojumu , ādas salonu lielu dzinēju un nosauc to par premiumu klases auto (bmw 3, audi a4, mb c, ...). Amerikāņiem tas neiet cauri. pie viņiem premium ir Lincoln, Caddilac, Lexus, lielie MB, lielie BMW....

Fords viņiem vienmēr būs tikai fords lai arī tas ir Mustang un lai arī kā to aprīkotu un ar ko to piebāztu.

Nu vismaz tā amerikāņi to uztver.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Kāda tad tev grēger bija tā pieredze "aizbraucu pie koļas uz servisu ar savu otro golfu, 1.6 motoru, koļa man pielika ķīseļa ļurbu, ui kā iet, bet piepeši izjuka motors"? Nosauc to savu "pieredzi"

Protams, ka tagadējie jeņķu autobūves brīnumi ir kā lego - iedod neglītu un nekvalitatīvu formu un pirms vairākiem desmitiem gadu uzprojektētu V8 bīdeli, kas zvērīgi strebj zupu, un par pārējo domā pats

Te laikam ir jāpiekrīt. Pēdējo apm. 10 gadu amīšu auto ir vnk nozēlojami. Kas arī nav brīnums jo visa viņu industrija (GM, FORD, CHRYSLER) iet lielākā vai mazākā mērā uz grunti kopš pirmās naftas krīzes 1973.gadā (laikam)

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti