\'\'Atsaldētie\'\' sābisti.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007

Kaut kā sabiedrībā ieviesies viedoklis,ka vistrakākie esot BMW vadītāji. Es varētu apgalvot,ka SAAB vadītāji sevišķi neatpaliek. Samērā bieži iznāk novērot SAAB markas autovadītāju atsaldētas rīcības pazīmes uz autoceiem. Neadekvātas apdzīšanas,mētāšanās pa joslām,agresīva braukšana.

Šorīt atkal viens izcēlās,braucot uz lidostu,pēdējais lielais krustojums ar luksoforiem. Iedegās sarkanais, šis 2. vidusjoslā stājās,apstājās aiz baltās līnijas. Tad (dega tikai sarkanais,nekādas papildbultas) no vidusjoslas pāri visām līnijām aizrāva pa labi. Pie sarkanā,protams.

Pagājšnedēļ Krasta ielā,ātrums visai plūsmai tā ap 100-110,kā jau vienmēr. Braucu pa kreiso joslu,distance kādi 10 metri. Viens īblis ar sābu,protams, izdomāja,ka 10 metri ir viņam atstāti un ņem un ielien tajā šķirbā,man jābremzē.

Un tādu gadījumu un tamlīdzīgu nav mazums.

Tātad, ne jau auto markā ir vaina, ja arī ir, tad sanāk, ka sābi ar pievelk atsaldētus indivīdus un tas šai auto markai godu nedara.

 
1 2 3 4 5 6 ..25
DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Kaut kā sabiedrībā ieviesies viedoklis,ka vistrakākie esot BMW vadītāji. Es varētu apgalvot,ka SAAB vadītāji sevišķi neatpaliek. Samērā bieži iznāk novērot SAAB markas autovadītāju atsaldētas rīcības pazīmes uz autoceiem. Neadekvātas apdzīšanas,mētāšanās pa joslām,agresīva braukšana.

Šorīt atkal viens izcēlās,braucot uz lidostu,pēdējais lielais krustojums ar luksoforiem. Iedegās sarkanais, šis 2. vidusjoslā stājās,apstājās aiz baltās līnijas. Tad (dega tikai sarkanais,nekādas papildbultas) no vidusjoslas pāri visām līnijām aizrāva pa labi. Pie sarkanā,protams.

Pagājšnedēļ Krasta ielā,ātrums visai plūsmai tā ap 100-110,kā jau vienmēr. Braucu pa kreiso joslu,distance kādi 10 metri. Viens īblis ar sābu,protams, izdomāja,ka 10 metri ir viņam atstāti un ņem un ielien tajā šķirbā,man jābremzē.

Un tādu gadījumu un tamlīdzīgu nav mazums.

Tātad, ne jau auto markā ir vaina, ja arī ir, tad sanāk, ka sābi ar pievelk atsaldētus indivīdus un tas šai auto markai godu nedara.

nabadziņš, atkal tevi lielie pretīgie saabisti abižo

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Mani neapbižo,es tā nerakstīju. Te dažus sābistus parasti bmw aizskar, nu ,gribēju tik pateikt,ka paši neesat labāki

juhaN Reģ.: 17.11.2006
0 0 Atbildēt

Ak vai,

atkal nabaga Deksterītim caureja (:

exif Reģ.: 28.09.2006
0 0 Atbildēt

Paldies, ka pateici, mees nezinaajaam... TG/AM

Bazhix Reģ.: 20.02.2003
0 0 Atbildēt

Man ar buus jaapiekriit par saab Liekas, ka to iipashnieki, liidziigi kaa MB un BMW atvieglina mashiinu iznjemot visus nevajadziigos klokjus, piemeeram, pagrieziena iesleegshanas klokji..

Un meetaajas pa joslaam, bet pabraukt nejeedz. Ielien ar lielu spieshanos priekshaa un es kaa kulturaals vadiitaajs arii palaizhu, nav jau zheel.. Bet nee. Ne pie zaljaa speej uzsaakt, ne pa taisnu celju pabraukt, ne pie sarkanaa nepalikt uz tramvaja sliedeem.. Nu nav kultuuras tiem saabu vadiitaajiem, nav..

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Mieru,zēni un meitenes,tikai mieru. Tada nu reiz ir tā situācija un nevajag uzreiz apvainoties Re,cilvēki tomēr to ir novērojuši

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

kad biju pumpains tiinis, tad sapnjoju par lieliem lieliem zirgspeekiem un "cool, kruta" utt....kad sanjeemu tiesibas, neilgi peec tam bija pat scirocco, kursh "gaaja lopaa" un visaadi izpildiijos uz celjiem- tagad to sauktu par agresiivu brauksanu...

ar laiku laikam Dieviņš to praatiņu mazliet piešķīra un sapratu, ka visiem lielajiem zirgspeekiem un paareejiem "krutumiem" ir visnotaļ attaals sakars ar automasiinas lietosanu muusu koplietosanas ceļos...

Tad nu iedzersim par to, lai arii paareejiem taa apgaismiibas kripata pienaakotos

viestursp Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

Tas ir pilnīgi debīls sviesc kā viss ir izveidojies laika gaitā - drausmīgi krīt uz nerviem šitie stereotipi un iedomas, gan pārējo satiksmes dalībnieku acīs, gan policistu - nu nav tā!

Braucējs ir jāskata pēc fakta, nevis pēc automarkas - BMW, tipa tie sliktie, bet tai pašā laikā audi quattro, coupe un visādi audi S, netiekšu ka ir labāki, saab tagad arī tipa sliktie, bet tai pašā mirklī visādi opel GT, GTS un 16V ir tie labie, tas pats ar visādiem jauniem citroen VTS, peugeot 206 RC, un protams sti un evolūcijām, un dažādiem sporta galant un ecalipsēm, toyotām celica, mr2, 200 sx nisaniem un tipa krutiem lexusiem, tad jau taisam topiku - Atsaldētie vadītāji !

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Nu nezinu,kaut kā uzmanību pēdējā laikā pievērš tieši sābisti. Vairāk kā bmw.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Nu nezinu,kaut kā uzmanību pēdējā laikā pievērš tieši sābisti. Vairāk kā bmw.

Zini, vareetu arii uz volvistiem ķeiģeli mest

cuukaajaas visi, jautaajums tikai -

uz kaadu zorti esi iecikleejies

visvairaak mani tracina visaadi pajolinji, kas ir paraavuši opliizee mazaas šķiibacaino miskastiites-getz, yaris, auris un tie mazie ševroleti....

kaa tagad notiek-

smurgulis dabuujis tiesiibas, naudiš a mazliet ir.Nepirks jau vecu, njems uzreiz jaunu..opliizee...kasko ir.

so- un tas pamuļķis juutas tik visvarens uz ceļiem- nekas vinju nesatrauc- apskaadees savu auto- kasko sataisiis, seriss citu masiinu uz to briidi iedos...

darbu kavees- pouhj, uzstraadaas mazliet izgaak...nu kas papiiru žurkai ko ilgaak neustraadaat

uin kliist tie geci un paareejie meesli pa ielaam kaveedami satiksmi un praidodami pokoļaas....

tas ir mans bubulis...

viestursp Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

Mans bubulis ir visādas jaunas mazbudžeta firmas mašīnas, kuras iedod jaunām meitnītēm un puisīšiem, kur tiesības nolika tāpēc ka darbā prasīja un pirms tam nobraukuši labi ja 100km ar tēta mašīnu pa nomaļākām ielām.

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Nez, kāds var nosaukt kādu auto marku, kuru pilotē tikai apzinīgi vadītāji

Man, piemēram, pēdēja laikā acīs iekrituši audisti, un ko nu??? Moš uzcept topiku?

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Audistus gan nav nācies tā sevišķi ievērot. Sābus gan

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja: Nez, kāds var nosaukt kādu auto marku, kuru pilotē tikai apzinīgi vadītāji

KIA!

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Labrītt!!

Ja cilvēks visu dienu strādā Rimi gaļas saldētavā, tad loģiski ka drusku atdsaldējais...

un ja uz/no darba braukā ar MB, Audi vai Hiunday a ne ar Saabu, vai BMW, kas, tad domā ka būss vairāk iesilis, un tas atsadējums neliks sevi manīt

Diez vai!!

Tāpēc piedāvaju lai ministru kabinets pieņem likumu, ka visiem tiem, kuri ir spiesti ilgstoši uzturēties vidē kur ir zema temperatūra, tiktu izsniegti speciāli, apsildāmi tērpi un arī cepurītes.....

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Grozies, kā gribi- visagresīvākie un neprognozējamākie Rīgā ir MB un Ford driveri!

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

P.s. Sprinter & transit

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Man kaut kā nav gadījies izjust MB un Ford vadītāju atsaldētību. Laikam tāpēc,ka nebraucu ar sābu,sāb vadītājiem,izskatās, traucē visi citi

viestursp Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

juha rakstīja:

krishus rakstīja: Nez, kāds var nosaukt kādu auto marku, kuru pilotē tikai apzinīgi vadītāji

KIA!

Nu KIA, nebūs - tas būtu piem. Daihatsu

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Sābs jau ir lidmašīna, lēnām nemaz nevar pabraukt.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Kāda lidmašīna...nostaļģija jums valda.Līdz lidmašīnai tur kā līdz Piena ceļam ar kājām. Opels tas ir,zēni,un daži tagad mocās kompleksos un brauc kā pastulbi.

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Man gan izskatās, ka topika autoram te kaut kāda sāpe...

exif Reģ.: 28.09.2006
0 0 Atbildēt

Nabaga Baisulis... Visi tevi apcelj, pat Saabisti... uzsaukt Tev konsultaaciju pie psihologa?

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Atslābstiet tak,aizskartie Es rakstu savus novērojumus un tikai no sābistiem esmu dzirdējis tādus novēlējumus un novērojumus,ka man kaut kas sāp un ka jāiet pie dakteriem

Paši ejiet un brauciet pieklājīgi,būs viss OK.

R99 Reģ.: 09.02.2005
0 0 Atbildēt

tam čalim ir reāla sāpe iekrājusies laikam bērnībā sābs ir sabraucis iemīļoto futbolbumbu vai nošļakstījis gaišo jaciņu un no senčiem ir saņemts kāviens par to

1 2 3 4 5 6 ..25
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti