\'\'Atsaldētie\'\' sābisti.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007

Kaut kā sabiedrībā ieviesies viedoklis,ka vistrakākie esot BMW vadītāji. Es varētu apgalvot,ka SAAB vadītāji sevišķi neatpaliek. Samērā bieži iznāk novērot SAAB markas autovadītāju atsaldētas rīcības pazīmes uz autoceiem. Neadekvātas apdzīšanas,mētāšanās pa joslām,agresīva braukšana.

Šorīt atkal viens izcēlās,braucot uz lidostu,pēdējais lielais krustojums ar luksoforiem. Iedegās sarkanais, šis 2. vidusjoslā stājās,apstājās aiz baltās līnijas. Tad (dega tikai sarkanais,nekādas papildbultas) no vidusjoslas pāri visām līnijām aizrāva pa labi. Pie sarkanā,protams.

Pagājšnedēļ Krasta ielā,ātrums visai plūsmai tā ap 100-110,kā jau vienmēr. Braucu pa kreiso joslu,distance kādi 10 metri. Viens īblis ar sābu,protams, izdomāja,ka 10 metri ir viņam atstāti un ņem un ielien tajā šķirbā,man jābremzē.

Un tādu gadījumu un tamlīdzīgu nav mazums.

Tātad, ne jau auto markā ir vaina, ja arī ir, tad sanāk, ka sābi ar pievelk atsaldētus indivīdus un tas šai auto markai godu nedara.

 
1 2 3 4 5 6 7 ..25
Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

vēl viens speciālists. Nenovirzies no topika tēmas,neraksti offtopic tekstus,vetfeldšer.

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

A vot izstāsti- uz kādām atbildēm tu cerēji, cepot šitādu topiku???

Moš kāds ļaus tev uz pleca pašņukstēt, ka sābisti tādi riebekļi...

TG/AM

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Nevis cerēju uz atbildēm bet konstatēju faktu un šajā topikā var pastāstīt par sābistu atsaldētajām izdarībām uz ceļiem un ielām. Tāpat kā topiks 'BMW pa grāvjiem vien'

Krišu, ej....nu,tu saprati,vai ne?

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Kamm tu mai Jaguarrr, beibe.....

GangBoy Reģ.: 23.09.2003
0 0 Atbildēt

Cik jau nav spriests par šo tēmu?

TG/AM

viestursp Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Kamm tu mai Jaguarrr, beibe.....

Gittaar, gitaar !!!

405 Reģ.: 10.02.2004
0 0 Atbildēt

viestursp rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Kamm tu mai Jaguarrr, beibe.....

Gittaar, gitaar !!!

Šitais dziesms ir ļoti labs

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

GangBoy rakstīja: Cik jau nav spriests par šo tēmu?

Pilnīgi piekrītu.

Jau pasen , kad biedrs Hammers vēl bija šeit moderators nevis vienkāršs lasītājs (ekk, nostaļģija parāva....), rakstīju par sābista - biodīzelista izpildīšanos. Joprojām viņš to regulāri dara maršrutā Jelgava - Dobele. Ar visu biopowera reklāmu uz sāniem. Tāds neskuvies jauneklis, varbūt vēl kāds būs pamanījis.

Redzot, ka problēma ir valstiska mēroga, piedāvāju katram pielikt roku situācijas uzlabošanā. Personīgi es esmu nolēmis - kad nopirkšu sābu, būšu ļoti priekšzīmīgs braucējs. Tāda būs mana artava problēmas risinājumā.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

GangBoy rakstīja: Cik jau nav spriests par šo tēmu?

Pilnīgi piekrītu.

Jau pasen , kad biedrs Hammers vēl bija šeit moderators nevis vienkāršs lasītājs (ekk, nostaļģija parāva....), rakstīju par sābista - biodīzelista izpildīšanos. Joprojām viņš to regulāri dara maršrutā Jelgava - Dobele. Ar visu biopowera reklāmu uz sāniem. Tāds neskuvies jauneklis, varbūt vēl kāds būs pamanījis.

Redzot, ka problēma ir valstiska mēroga, piedāvāju katram pielikt roku situācijas uzlabošanā. Personīgi es esmu nolēmis - kad nopirkšu sābu, būšu ļoti priekšzīmīgs braucējs. Tāda būs mana artava problēmas risinājumā.

Ak tu nuudele... Patiešām nūdele. BioPower nav ne mazākā sakara ar biodīzeli. Tas gan neattiecas uz šīs diskusijas tēmu, bet ja nejēdz neko par mašīnām, varbūt pārvācies uz kādu adīšanas forumu.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Tu vari iet uz sēņotāju forumu.

Nu neinteresē mani vai tas sābs ar dīzeli vai etanolu.

Brauc viņš agresīvi, par to ir topiks.

Imka Reģ.: 26.02.2004
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Tu vari iet uz sēņotāju forumu.

Nu neinteresē mani vai tas sābs ar dīzeli vai etanolu.

Brauc viņš agresīvi, par to ir topiks.

Tev ko ...kādreiz kāds galvu SAABa durvīs iespiedis ka tāds naids?

BMW328 Reģ.: 17.08.2005
0 0 Atbildēt

Sābisti kaut kādi mīkstie.Viens keks te uzkāpj šiem natūrā virsū, a šie neko.baidās ko pateikt vai atspēkot un dzenā jēlus jociņus. Ja saab vietā būtu bumbieris puisis jau sen staigātu zilām acīm un līkām kājām.

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

BMW328 rakstīja: Sābisti kaut kādi mīkstie.Viens keks te uzkāpj šiem natūrā virsū, a šie neko.baidās ko pateikt vai atspēkot un dzenā jēlus jociņus. Ja saab vietā būtu bumbieris puisis jau sen staigātu zilām acīm un līkām kājām.

Šķiet, ka ne visai labi pazīsti topika autoru.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Imka rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Tu vari iet uz sēņotāju forumu.

Nu neinteresē mani vai tas sābs ar dīzeli vai etanolu.

Brauc viņš agresīvi, par to ir topiks.

Tev ko ...kādreiz kāds galvu SAABa durvīs iespiedis ka tāds naids?

Par manu galvu nesatraucies.

Man nav bijuši smadzeņu satricinājumi kā vienam pazīstamam sābkluba biedram.

Vēlreiz atkārtoju tiem kam apgrūtināta uztvere- topiks par agresīviem sābistiem nevis ķermeņu daļām.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

kaads bumbierists natuuraa dodot

HRE Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: ... blaa blaa blaa ....

Mans noveerojums ir, ka visu marku autmobilji neatkariigi no dzineeja tilpuma un markas shad tad izpildaas. Tiesa gan dazhkaart nezinu vai brauc agresiivi vai vienkaarshi ar galvu nedraudzeejas. Turklaat agresiiva braukshana skaitaas vairaaku noteikumu paarkaapshana peec kaartas vai ne ? A tev viens panjeema un iebrauca paaris m priekshaa. Tur jau driizaak kaada distances neieveeroshana rodas vai arii dzheks nepaluureeja iisti spoguljos. No shii principa tas ir tikai 1 paarkaapums.

Es vareetu pasuudzeeties, ka redz viens sarkans BMW ar M5 simbolinju 6dien Jelgavaa mainiija joslas kaadas padsmit reizes, tik tad bija priekshaa, tad atkal aizmuguree. Bet mani kaut kaa neuztrauca. Bija vismaz interesanti paveerot, kur vinjsh atkal buus peec kaarteejaa manevra

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Vispār jau diezgan stulbi ir klausīties komentārus par citu atsaldētību no cilvēka, kurš pats rupji pārkāpj CSN (ātruma pārsniegšana, distances neievērošana u.t.t.).

joop Reģ.: 21.04.2006
0 0 Atbildēt

NEESMU ZEMĀK LASĀMĀ TEKSTA AUTORS,tikai Copy-Paste!

Īsi par Sābistu:

1.Viņa atvaļinājuma grafiks ir saplānots jau 5 gadus uz priekšu un viņš skaidri zin,ko darīs aiznākamā gada 22.janvārī!

2.Mīlas prieku baudīšana tiek plānota ik katru pusgadu uz priekšu!

3.Stāvot veikalā pie piena produktu plaukta viņš skatās cik E burtiņu ir jogurta bundžai,kuru tas tur rokās!

4.Pirmais,ko dara viņš,sēžoties iekš sava auto ir drošības jostas piesprādzēšana!

5.Viņa apakšveļa lielā skapja atvilknē ir sakārtota pēc krāsām un uz katrām mazbiksēm ir uzšuve ar dienas nosaukumu,kurā tās ir jānēsā!

6.Zobu birsti viņš maina ik pēc mēneša,nevis tā kā to iesaka zobārsts!

7.Lielākā rupjība,ko viņš sava apzinātā mūža laikā klusi ir noņurdējis zem deguna,sev dzirdot ir - "Ehh tu ,stulbais-muskuļainais...bembist! " !

8.Viņš domā,ka zeme nav apaļa!

BMW328 Reģ.: 17.08.2005
0 0 Atbildēt

juha rakstīja:

BMW328 rakstīja: Sābisti kaut kādi mīkstie.Viens keks te uzkāpj šiem natūrā virsū, a šie neko.baidās ko pateikt vai atspēkot un dzenā jēlus jociņus. Ja saab vietā būtu bumbieris puisis jau sen staigātu zilām acīm un līkām kājām.

Šķiet, ka ne visai labi pazīsti topika autoru.

___

toties viņš laikam labi pazīst Sābistus...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Tu vari iet uz sēņotāju forumu.

Nu neinteresē mani vai tas sābs ar dīzeli vai etanolu.

Brauc viņš agresīvi, par to ir topiks.

Ja neinteresē, tad kādēļ par to raksti? Ne jau es šos faktus pieminēju.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Imka rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Tu vari iet uz sēņotāju forumu.

Nu neinteresē mani vai tas sābs ar dīzeli vai etanolu.

Brauc viņš agresīvi, par to ir topiks.

Tev ko ...kādreiz kāds galvu SAABa durvīs iespiedis ka tāds naids?

Klau,jenot,kāpēc jebkuram,kurš kaut ko ne tā pasaka par sābu,jāsaka,ka viņam bērnības trauma,sābs uz kājas uzbraucis,ka viņam pie psihiatra jāiet??? Dīvaiņu jūs tomēr esat un paliekat. Brauciet normāli,varbūt?

SAABISTS Reģ.: 12.09.2002
0 0 Atbildēt

Nu un kas, ka es agresīvi braucu

Man Patīk!!

Ja kādam nepatīk, tad lai neskatās, lai sēž migā un sūkā ķepu!!

SAABISTS Reģ.: 12.09.2002
0 0 Atbildēt

Man vispār patīk visādi izpildīties uz ceļa, spolēt, gāzēt, mēli rādīt un pirkstu ,citiem pa logu...

Nu un kas par to

SAABISTS Reģ.: 12.09.2002
0 0 Atbildēt

Saab Rullē!!!!

joop Reģ.: 21.04.2006
0 0 Atbildēt

SAABISTS rakstīja: Man vispār patīk visādi izpildīties uz ceļa, spolēt, gāzēt, mēli rādīt un pirkstu ,citiem pa logu...

Nu un kas par to

Kas par TO? ....soda punkti,publisks FUJJJ..soda nauda galu galā!

1 2 3 4 5 6 7 ..25
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti