\'\'Atsaldētie\'\' sābisti.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007

Kaut kā sabiedrībā ieviesies viedoklis,ka vistrakākie esot BMW vadītāji. Es varētu apgalvot,ka SAAB vadītāji sevišķi neatpaliek. Samērā bieži iznāk novērot SAAB markas autovadītāju atsaldētas rīcības pazīmes uz autoceiem. Neadekvātas apdzīšanas,mētāšanās pa joslām,agresīva braukšana.

Šorīt atkal viens izcēlās,braucot uz lidostu,pēdējais lielais krustojums ar luksoforiem. Iedegās sarkanais, šis 2. vidusjoslā stājās,apstājās aiz baltās līnijas. Tad (dega tikai sarkanais,nekādas papildbultas) no vidusjoslas pāri visām līnijām aizrāva pa labi. Pie sarkanā,protams.

Pagājšnedēļ Krasta ielā,ātrums visai plūsmai tā ap 100-110,kā jau vienmēr. Braucu pa kreiso joslu,distance kādi 10 metri. Viens īblis ar sābu,protams, izdomāja,ka 10 metri ir viņam atstāti un ņem un ielien tajā šķirbā,man jābremzē.

Un tādu gadījumu un tamlīdzīgu nav mazums.

Tātad, ne jau auto markā ir vaina, ja arī ir, tad sanāk, ka sābi ar pievelk atsaldētus indivīdus un tas šai auto markai godu nedara.

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ..25
Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

juhaN rakstīja:

Baisulis rakstīja: Kāda lidmašīna...nostaļģija jums valda.Līdz lidmašīnai tur kā līdz Piena ceļam ar kājām. Opels tas ir,zēni,un daži tagad mocās kompleksos un brauc kā pastulbi.

Tu to par savu Oldsmobīli?

Atvainojos - Pontiaku, kurš jau kopš dzimšanas ir gm OPELIS (:

Švakas tev zināšanas,praider.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

juhaN rakstīja:

Baisulis rakstīja: Kāda lidmašīna...nostaļģija jums valda.Līdz lidmašīnai tur kā līdz Piena ceļam ar kājām. Opels tas ir,zēni,un daži tagad mocās kompleksos un brauc kā pastulbi.

Tu to par savu Oldsmobīli?

Atvainojos - Pontiaku, kurš jau kopš dzimšanas ir gm OPELIS (:

Švakas tev zināšanas,praider.

nepiesārņojiet normālu topiku ar kaut kādiem murgojumiem par nemašīnām!

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

tishi taa.. te teema- saaps ,morgs un kastreeshana

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: tishi taa.. te teema- saaps ,morgs un kastreeshana

nee, morgu sviitrojam aaraa par morga aspektiem aatri atradaam konsensusu un nevienam nav ne mazaako shaubu - nokljuut tur deelj stulbas braukshanas ar saab vai citu auto ir ljoooooti, ljoooooti slikti

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

pierunaaji paliek kastreeshana un SAAB

piemeeram- variet mani izkastreet- bet vecaa SAABaa nebraukshu...

vai arii Izkastreet tos agresiivos SAABistus...

kaukaa taa.... a jau ir konsensus

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Kindzuli, tad es nakad nekad nevarēšu Tevi pavizināt ne 9000 ne 99

a man bija klusa cerība

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: pierunaaji paliek kastreeshana un SAAB

piemeeram- variet mani izkastreet- bet vecaa SAABaa nebraukshu...

vai arii Izkastreet tos agresiivos SAABistus...

kaukaa taa.... a jau ir konsensus

es gan ierosinu kastreet visus agreciivos, un ja ko kaada paliks paari saab - to vajag nacionalizeet

bet baidos, ka paari paliks paarsimts tuukstoshi nezviedru rozhujumu.... bet tas nu taa

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: Kindzuli, tad es nakad nekad nevarēšu Tevi pavizināt ne 9000 ne 99

a man bija klusa cerība

Nu kā - pavizināt varēsi, bet jams pēc tam tevi izkastrēs

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: Kindzuli, tad es nakad nekad nevarēšu Tevi pavizināt ne 9000 ne 99

a man bija klusa cerība

Pag..Tu tak Volvistos... ja nee tad shito iespeejamo iespeeju nelaidiishu garaam...kaut brunjubikses jaavelk

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

nu šā vai tā, bet ja ar SAABu, tad kastrēšana būs - gribi negribi 0 citādi nebūs par tēmu

Volvo tak netraucē turēt arī SAABus - kā jau pie atsaldētiem

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

...ja nu kas...tas bij mineets piemeeram

patiesi atsaldeetiem saabistiem nav ne smakas no citaam markaam.. taa ka Ne Bize...Ne Tu ...ne arii Deksis neir vairaak atsaldeeti par ceptiem pelmenjiem

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

droshss paliek nedroshss... Sviest- ej ka ar savu gludekli...

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

labi - dodos atsaldēties - uz kalniem. Kad pārbraukšu, tad baidieties! izbraukšu ielās ar SAAB!

sviestdienis Reģ.: 31.05.2006
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: labi - dodos atsaldēties - uz kalniem. Kad pārbraukšu, tad baidieties! izbraukšu ielās ar SAAB!

kur nu dosies,lietus,silts,trases sleegtas ...

infa no Livigno. nu labi samelojos ,ka trases sleegtas.bet visu nedeelju lietus.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

sviestdienis rakstīja:

Nezinite rakstīja: labi - dodos atsaldēties - uz kalniem. Kad pārbraukšu, tad baidieties! izbraukšu ielās ar SAAB!

kur nu dosies,lietus,silts,trases sleegtas ...

infa no Livigno. nu labi samelojos ,ka trases sleegtas.bet visu nedeelju lietus.

muljkiibas ! livinjaa visu nedeelju saule !!!!! liist visur kur austrijaa.... livinjaa peec definiicijas nedriikst liit - es tur driiz dodos un tad ka ES TUR dodos, tad tur venmeer ideaals laiks pieraadiijies jau 6 gadus arii janvaarii shogad, kad visur sniga, putinaaja un laviinoja - livinjaa bija perfetto meteo - 6 dienas no 7 solaarijas, -4 graadi un bezveejsh taa kaa marta beigaas buus liidziigi, zveeru

sviestdienis Reģ.: 31.05.2006
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

sviestdienis rakstīja:

Nezinite rakstīja: labi - dodos atsaldēties - uz kalniem. Kad pārbraukšu, tad baidieties! izbraukšu ielās ar SAAB!

kur nu dosies,lietus,silts,trases sleegtas ...

infa no Livigno. nu labi samelojos ,ka trases sleegtas.bet visu nedeelju lietus.

muljkiibas ! livinjaa visu nedeelju saule !!!!! liist visur kur austrijaa.... livinjaa peec definiicijas nedriikst liit - es tur driiz dodos un tad ka ES TUR dodos, tad tur venmeer ideaals laiks pieraadiijies jau 6 gadus arii janvaarii shogad, kad visur sniga, putinaaja un laviinoja - livinjaa bija perfetto meteo - 6 dienas no 7 solaarijas, -4 graadi un bezveejsh taa kaa marta beigaas buus liidziigi, zveeru

nu tad brauc un skaties. shonedeelj VIENU dienu neesot lijis !

man tak po ,tu tici vai netici. cerams ka viss buus nolijis.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

sviestdienis rakstīja:

DeaDMoroZZZ rakstīja:

sviestdienis rakstīja:

Nezinite rakstīja: labi - dodos atsaldēties - uz kalniem. Kad pārbraukšu, tad baidieties! izbraukšu ielās ar SAAB!

kur nu dosies,lietus,silts,trases sleegtas ...

infa no Livigno. nu labi samelojos ,ka trases sleegtas.bet visu nedeelju lietus.

muljkiibas ! livinjaa visu nedeelju saule !!!!! liist visur kur austrijaa.... livinjaa peec definiicijas nedriikst liit - es tur driiz dodos un tad ka ES TUR dodos, tad tur venmeer ideaals laiks pieraadiijies jau 6 gadus arii janvaarii shogad, kad visur sniga, putinaaja un laviinoja - livinjaa bija perfetto meteo - 6 dienas no 7 solaarijas, -4 graadi un bezveejsh taa kaa marta beigaas buus liidziigi, zveeru

nu tad brauc un skaties. shonedeelj VIENU dienu neesot lijis !

man tak po ,tu tici vai netici. cerams ka viss buus nolijis.

lija austrijaa, tas toch, livigno pat ir uzsnidzis svaigucis. nezinu, kursh palaida basnjas par lietu ja nu vieniigi kaads apdzeeries letinjsh, kuram sniegs izskatiijaas peec lietus.... shmiga livinjaa maksaa leeti... liidz ar to arii sekas.... 1L 12 gadiiga viskija maksaa 12 eur... 1 L parastaa jim bim maksaa 6,8 EUR... nav briinums, ka kaadam gljuki saak raadiitieS

sviestdienis Reģ.: 31.05.2006
0 0 Atbildēt

nu tad taa paarapdzeerusies grupa svetdien atgriezjas.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

sviestdienis rakstīja: nu tad taa paarapdzeerusies grupa svetdien atgriezjas.

par to arii iedzersim

sviestdienis Reģ.: 31.05.2006
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

sviestdienis rakstīja: nu tad taa paarapdzeerusies grupa svetdien atgriezjas.

par to arii iedzersim

PROZIT !

lai uzsnieg kameer dosies turp,bet nu shiem konkreeti esot nepaveicies...

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

sviestdienis rakstīja:

DeaDMoroZZZ rakstīja:

sviestdienis rakstīja: nu tad taa paarapdzeerusies grupa svetdien atgriezjas.

par to arii iedzersim

PROZIT !

lai uzsnieg kameer dosies turp,bet nu shiem konkreeti esot nepaveicies...

nu man no kluba paariits ar ir turrp shonedeelj, bet nu nav neko suudzeejushies.... bet tie jau taadi ruudiiti spotisti, tiem viss pofiQ... 08:25 pirmie pie paceelaaja (dodas augshaa kopaa ar kaapostiem un sardeleem prieksh kroga) un lejaa dodas tikai tad kad karabieniri nodzen, kad jau visi paceelaaji sen apstaadinaati

juhaN Reģ.: 17.11.2006
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

juhaN rakstīja:

Baisulis rakstīja: Kāda lidmašīna...nostaļģija jums valda.Līdz lidmašīnai tur kā līdz Piena ceļam ar kājām. Opels tas ir,zēni,un daži tagad mocās kompleksos un brauc kā pastulbi.

Tu to par savu Oldsmobīli?

Atvainojos - Pontiaku, kurš jau kopš dzimšanas ir gm OPELIS (:

Švakas tev zināšanas,praider.

Kur nu mums ,plebejiem, līdz taviem universitāšu grādiem praideru un lesbiešu atpazīšanā (;

PS

No atsaldēta sābista/-es līdz atseldenim slēpotājam - tikai daži komenti (: (: (:

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

tad kad zemajos kalnos lietus - augstajos snieg. tur kur es plānoju atsaldēties - 3800 ir smuki sasnidzis pa iepr. nedēļu, -18 un saulains. Rī par Livigno pēc 5 g pieredzes arī varu tikai piekrist..

nu labi, dzīvojiet rātni!

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: tad kad zemajos kalnos lietus - augstajos snieg. tur kur es plānoju atsaldēties - 3800 ir smuki sasnidzis pa iepr. nedēļu, -18 un saulains. Rī par Livigno pēc 5 g pieredzes arī varu tikai piekrist..

nu labi, dzīvojiet rātni!

Livigno viss rullē, ja vien negribas ari paslēpot

juhaN Reģ.: 17.11.2006
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Livigno viss rullē, ja vien negribas ari paslēpot

(:

www.iauto.lv/...

(D

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ..25
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti