\'\'Atsaldētie\'\' sābisti.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007

Kaut kā sabiedrībā ieviesies viedoklis,ka vistrakākie esot BMW vadītāji. Es varētu apgalvot,ka SAAB vadītāji sevišķi neatpaliek. Samērā bieži iznāk novērot SAAB markas autovadītāju atsaldētas rīcības pazīmes uz autoceiem. Neadekvātas apdzīšanas,mētāšanās pa joslām,agresīva braukšana.

Šorīt atkal viens izcēlās,braucot uz lidostu,pēdējais lielais krustojums ar luksoforiem. Iedegās sarkanais, šis 2. vidusjoslā stājās,apstājās aiz baltās līnijas. Tad (dega tikai sarkanais,nekādas papildbultas) no vidusjoslas pāri visām līnijām aizrāva pa labi. Pie sarkanā,protams.

Pagājšnedēļ Krasta ielā,ātrums visai plūsmai tā ap 100-110,kā jau vienmēr. Braucu pa kreiso joslu,distance kādi 10 metri. Viens īblis ar sābu,protams, izdomāja,ka 10 metri ir viņam atstāti un ņem un ielien tajā šķirbā,man jābremzē.

Un tādu gadījumu un tamlīdzīgu nav mazums.

Tātad, ne jau auto markā ir vaina, ja arī ir, tad sanāk, ka sābi ar pievelk atsaldētus indivīdus un tas šai auto markai godu nedara.

 
1.. 20 21 22 23 24 25
Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja:

Baisulis rakstīja:

Redaktors rakstīja:

1) nekas netapa saziedots, ziedotie līdzekļi bija ļoti mazi (kompi iedeva cita firma)

Kā tas ir- nekas netapa, bet bija mazi?? Tātad tomēr bija? Kur palika?? Par ziedojumiem parasti atskaitās,ne?

Tu tālāk lasīt nemāki? (2.punktu)

Tur ir runa par SMS, bet bija pārskaitīta nauda

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

Redaktors rakstīja:

Baisulis rakstīja:

Redaktors rakstīja:

Par tualeti šo vietu izveidoja (priekš sevis) tādi kā deksters.

Tad jau sanāk,ka tu esi bijis nespējīgs vadīt portālu?? Kā var kāds te kaut ko izveidot bez tevis??? Kaut ko es nesaprotu.

Vēlreiz savu uzskatu pateikšu- ja kāds ir vainīgs pie bardaka , tad vienīgi tu pats ,Redaktor.

Pacieties vēl nedaudz. Šonedēļ radīsies lietošanas noteikumi un tad mēs varēsim atvadīties.

Tiešām esi iedomājies, ka ir kāds Aigars, kurš var visiem norādīt, kā dzīvot? Nu nē taču!

Tavs portāls,tava izvēles rīcība. Ja atvadīties,atvadīties,kas man

Esi izlēmis ārstēt galvassāpes,nogriežot galvu,dari tā,ja savādāk nejēdz.

Un dzīvot nemācu,izsaku savu viedokli un pajautāju tev.

Man darbā ir suns. Zini, viņš nenāk biroja mājiņā,jo tā viņam ir ierādīts. Un neiet nevienā dzīvojamā mājiņā, tik darbnīcā. Jo viņš zin,kas ir saimnieks un ko tas viņam ir norādījis.

Te saimnieka nebija.

Ne par velti ir teiciens- Kad saimnieka nav mājās,peles pa galdu danco.

Lai es būtu pele,laicīgi varēji pieņemt mērus un sakārtot situāciju. Ja nepatika mani teksti,bij iespēja kaut uz mēnesi mani izmest un likt saprast,ko drīkst un ko nedrīkst tavā saimniecībā. Tā bija???? Nē,nebija.

Apmēram saprati??

Turpini apvainoties

Fascinē cilvēki, kas visu saista ar apvainošanos.

Vēl fascinē cilvēki, kas nemāk mēli turēt aiz zobiem (lasi - pirkstus turēt pareizā vietā)

Un vēl mani fascinē cilvēki, kas nesaprot neko, kamēr šiem, kā parastiem suņiem, neierāda vietu...

P.S. Šis topiks tiks slēgts, jo pilnīgi neatbilst tēmai.

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

Redaktors rakstīja:

Baisulis rakstīja:

Redaktors rakstīja:

1) nekas netapa saziedots, ziedotie līdzekļi bija ļoti mazi (kompi iedeva cita firma)

Kā tas ir- nekas netapa, bet bija mazi?? Tātad tomēr bija? Kur palika?? Par ziedojumiem parasti atskaitās,ne?

Tu tālāk lasīt nemāki? (2.punktu)

Tur ir runa par SMS, bet bija pārskaitīta nauda

Bet jauns kompis taču radās!

Pirms tam bija LATNET dalītais resurss.

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Tā kā šeit runa nav par sābiem, topiks tiek slēgts.

1.. 20 21 22 23 24 25
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti