\'\'Atsaldētie\'\' sābisti.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007

Kaut kā sabiedrībā ieviesies viedoklis,ka vistrakākie esot BMW vadītāji. Es varētu apgalvot,ka SAAB vadītāji sevišķi neatpaliek. Samērā bieži iznāk novērot SAAB markas autovadītāju atsaldētas rīcības pazīmes uz autoceiem. Neadekvātas apdzīšanas,mētāšanās pa joslām,agresīva braukšana.

Šorīt atkal viens izcēlās,braucot uz lidostu,pēdējais lielais krustojums ar luksoforiem. Iedegās sarkanais, šis 2. vidusjoslā stājās,apstājās aiz baltās līnijas. Tad (dega tikai sarkanais,nekādas papildbultas) no vidusjoslas pāri visām līnijām aizrāva pa labi. Pie sarkanā,protams.

Pagājšnedēļ Krasta ielā,ātrums visai plūsmai tā ap 100-110,kā jau vienmēr. Braucu pa kreiso joslu,distance kādi 10 metri. Viens īblis ar sābu,protams, izdomāja,ka 10 metri ir viņam atstāti un ņem un ielien tajā šķirbā,man jābremzē.

Un tādu gadījumu un tamlīdzīgu nav mazums.

Tātad, ne jau auto markā ir vaina, ja arī ir, tad sanāk, ka sābi ar pievelk atsaldētus indivīdus un tas šai auto markai godu nedara.

 
Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:

Ozz rakstīja:

Nezinite rakstīja: Ozz, Tavs dzīvais piemērs ir tikai liecība portāla "īsteno vīriešu" ģedovščinai....

a taadas visur ir...

ne tikai portaalaa, bet darbaa arii, teiksim...

taa nav "īsteno vīriešu" ģedovščina...

a par ko mums runaat- tamboreesanu, knipeleeshanu...recepteem un peecdzemdiibu traumu tam ir calis un receptes

nu tad vajag vai nu spamot NSNFā vai saņemties drosmi un.. nerunāt. Lai atbild tie, kam ir atbildes, nevis tie, kam nav par ko runāt..

tad tas topiks nogrims....

jo sheit neienaak tik daudzi kam ir atbildes, un veel mazaak ir taadu, kam gribaas atbildeet

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

Nezinite rakstīja:

Ozz rakstīja:

Nezinite rakstīja: Ozz, Tavs dzīvais piemērs ir tikai liecība portāla "īsteno vīriešu" ģedovščinai....

a taadas visur ir...

ne tikai portaalaa, bet darbaa arii, teiksim...

taa nav "īsteno vīriešu" ģedovščina...

a par ko mums runaat- tamboreesanu, knipeleeshanu...recepteem un peecdzemdiibu traumu tam ir calis un receptes

nu tad vajag vai nu spamot NSNFā vai saņemties drosmi un.. nerunāt. Lai atbild tie, kam ir atbildes, nevis tie, kam nav par ko runāt..

tad tas topiks nogrims....

jo sheit neienaak tik daudzi kam ir atbildes, un veel mazaak ir taadu, kam gribaas atbildeet

Tādi, kuriem "nav atbildes", bet ir tikai "tiršana", šeit nemaz nav velkomēti, jo tādi ir reālas nulles, kuri arī reklāmdevēju acīs ir tikai tualetes piegānītāji. Tā kā viņi mierīgi var atslābt un necensties smērēties internetā.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

vajadzētu izveidot statusu-režīmu iauto penža - tie, kas te uzturējušies 3 gadus un vairāk. Režīmam vajadzētu būt tādam, lai īgnie penžas, kas savus auto vairs sen neskrūvē un kam liekas bezgala garlaicīgi, ka kāds laimīgs pirmā auto īpašnieks meklē, kur atrodas gaisa filtrs - nedrīkstētu iesācēju diskusijās jaukties..

Vai arī - guru statusu - tiem, kam patīk dot prātīgus padomus "pa ģēlu"- kā Arnijs un savulaik Gnoms.. Tie drīkstētu..

Vispār - tos, kas netirš, bet dod sakarīgus padomus vajadzētu prēmēt - ar visādiem bezmaksas pakalpojumiem vai taml. A tirsēji lai maksā par katru postu Vai arī - par katru + komentu - bonusi, kas dzēšas ar katru ķengu vai tirsienu. +us un -us liek jautājuma uzdevējs..

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja:

Ozz rakstīja:

Nezinite rakstīja:

Ozz rakstīja:

Nezinite rakstīja: Ozz, Tavs dzīvais piemērs ir tikai liecība portāla "īsteno vīriešu" ģedovščinai....

a taadas visur ir...

ne tikai portaalaa, bet darbaa arii, teiksim...

taa nav "īsteno vīriešu" ģedovščina...

a par ko mums runaat- tamboreesanu, knipeleeshanu...recepteem un peecdzemdiibu traumu tam ir calis un receptes

nu tad vajag vai nu spamot NSNFā vai saņemties drosmi un.. nerunāt. Lai atbild tie, kam ir atbildes, nevis tie, kam nav par ko runāt..

tad tas topiks nogrims....

jo sheit neienaak tik daudzi kam ir atbildes, un veel mazaak ir taadu, kam gribaas atbildeet

Tādi, kuriem "nav atbildes", bet ir tikai "tiršana", šeit nemaz nav velkomēti, jo tādi ir reālas nulles, kuri arī reklāmdevēju acīs ir tikai tualetes piegānītāji. Tā kā viņi mierīgi var atslābt un necensties smērēties internetā.

da ko Juus sakaat nevar buut

ooPIS Reģ.: 16.06.2007
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: vajadzētu izveidot statusu-režīmu iauto penža - tie, kas te uzturējušies 3 gadus un vairāk. Režīmam vajadzētu būt tādam, lai īgnie penžas, kas savus auto vairs sen neskrūvē un kam liekas bezgala garlaicīgi, ka kāds laimīgs pirmā auto īpašnieks meklē, kur atrodas gaisa filtrs - nedrīkstētu iesācēju diskusijās jaukties..

Vai arī - guru statusu - tiem, kam patīk dot prātīgus padomus "pa ģēlu"- kā Arnijs un savulaik Gnoms.. Tie drīkstētu..

Vispār - tos, kas netirš, bet dod sakarīgus padomus vajadzētu prēmēt - ar visādiem bezmaksas pakalpojumiem vai taml. A tirsēji lai maksā par katru postu Vai arī - par katru + komentu - bonusi, kas dzēšas ar katru ķengu vai tirsienu. +us un -us liek jautājuma uzdevējs..

i kaadi gan maksas pakalpojumi? traukos jau sadrukaaju...

par bonus-malus sisteemu- doma laba... tikpat jaataisa arii ziepes tupu jautaajumu (lasiit-sen paarrunaatu) radiitaajiem...

bet tas viss jau ir tukshi vaardi

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja:

Ozz rakstīja: " daudzus iztiiriisi" ....

un tad

domaa ka paareejie naaks atpakalj

nenaaks, ne jau Deksteraa ir vaina...normaalie jau paliek, cilveekam ar gana stabilu nervu sisteemu Deksters nav skjeerslis.... ja mees taa njemam, tad jams ir gana daudz visaadu nevajadziigu cilveeku aizbaidiijis...

es Tev driizaak ieteiktu izdomaat kaa var tikt galaa nebanojot un nedzeesot...

jo bano un iekasee " maksas pakalpojumus" tieshi Tu, ne Deksters

deksters tikai, kā jūs sakāt, tirš....

tev,izskatās,šaurs redzes leņķis. Ja tu nespēj uztvert kritiku savā virzienā,esi apvainojies par kaut ko,vari tak mani izbanot,kas man. Parādīsi savu vājumu. Jo ļoooti daudz negatīvu lietu ir notikušas tieši dēļ tā,ka tu nespēji kontrolēt to,kas te notika.

Visu laiku Deksters bija labs,līdz mirklim,kad atļāvos aizrādīt uz nepilnībām iAuto rallija organizācijā,norādīt uz Elmāra kļūdām un neizdarībām.

P.S. Un ne viens es te 'tiršu'. Atkārtoju vēlreiz, Elmārā runā aizvainojums.

ooPIS Reģ.: 16.06.2007
0 0 Atbildēt

btw- kas ir ar meiliem? tjip kindzulis@iauto.lv ?

i taa arii nesanjeemu atbildi- kas preciizi notika ar "jauno kruto serveri" kas tapa saziedots???

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

Redaktors rakstīja:

Ozz rakstīja: " daudzus iztiiriisi" ....

un tad

domaa ka paareejie naaks atpakalj

nenaaks, ne jau Deksteraa ir vaina...normaalie jau paliek, cilveekam ar gana stabilu nervu sisteemu Deksters nav skjeerslis.... ja mees taa njemam, tad jams ir gana daudz visaadu nevajadziigu cilveeku aizbaidiijis...

es Tev driizaak ieteiktu izdomaat kaa var tikt galaa nebanojot un nedzeesot...

jo bano un iekasee " maksas pakalpojumus" tieshi Tu, ne Deksters

deksters tikai, kā jūs sakāt, tirš....

tev,izskatās,šaurs redzes leņķis. Ja tu nespēj uztvert kritiku savā virzienā,esi apvainojies par kaut ko,vari tak mani izbanot,kas man. Parādīsi savu vājumu. Jo ļoooti daudz negatīvu lietu ir notikušas tieši dēļ tā,ka tu nespēji kontrolēt to,kas te notika.

Visu laiku Deksters bija labs,līdz mirklim,kad atļāvos aizrādīt uz nepilnībām iAuto rallija organizācijā,norādīt uz Elmāra kļūdām un neizdarībām.

P.S. Un ne viens es te 'tiršu'. Atkārtoju vēlreiz, Elmārā runā aizvainojums.

Te nav nekāda aizvainojuma, jo nekad neapvainojos. Uz apbižotajiem, kā mēs zinām, ūdeni nes. Bet ne par to stāsts.

"Dekstera tipa" visgudrā pļāpāšana šeit tiks pārtraukta, jo tā ir neproduktīva. Un nevajag mani personīgi uzskatīt par vainīgu tajā, ka forumu tādi kā deksters aiztirš ar bezjēdzīgiem ierakstiem. Ne jau mēs [es] to darām. Drīzumā tā vairs nebūs, tā kā sākat atvadīties no Aigara.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja:

.....................kuri arī reklāmdevēju acīs ir tikai tualetes piegānītāji......................

Kā,kā tu iauto nosauci,par tualeti???

Elmār,kā var būt,ka tad,kad biji ārpus Latvijas un serverim bija 'pārslodze' regulāri un iauto nestrādāja visu dienu, iekš top.lv bija tikpat daudz apmeklētāju uzrādīts,kā 'normālajās' dienās?

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Tauta,gavilējiet!!!! Sliktais iauto grāvējs-Deksters-būs prom!!!

psec cik sekli.....

braukšu nopirkt kabatslakatiņus,šovakar raudāšu

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

Redaktors rakstīja:

.....................kuri arī reklāmdevēju acīs ir tikai tualetes piegānītāji......................

Kā,kā tu iauto nosauci,par tualeti???

Elmār,kā var būt,ka tad,kad biji ārpus Latvijas un serverim bija 'pārslodze' regulāri un iauto nestrādāja visu dienu, iekš top.lv bija tikpat daudz apmeklētāju uzrādīts,kā 'normālajās' dienās?

Pārslodze parasti ir no apmeklējumu skaita. Kas tur ko brīnīties? Nedomā taču, ka mēs tur videospēles uz servera spēlējām Apmeklējums no tā nemainījās.

Šoreiz gan bija pie vainas divas autonomas, kas izdomāja savā starpā cīnīties ar apmeklējumu (hitiem).

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

Redaktors rakstīja:

.....................kuri arī reklāmdevēju acīs ir tikai tualetes piegānītāji......................

Kā,kā tu iauto nosauci,par tualeti???

Par tualeti šo vietu izveidoja (priekš sevis) tādi kā deksters.

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

ooPIS rakstīja: btw- kas ir ar meiliem? tjip kindzulis@iauto.lv ?

i taa arii nesanjeemu atbildi- kas preciizi notika ar "jauno kruto serveri" kas tapa saziedots???

1) nekas netapa saziedots, ziedotie līdzekļi bija ļoti mazi (kompi iedeva cita firma)

2) firma, kas saņēma tos SMS "nomira" un mēs naudu nesaņēmām

3) visi, kas prasīja (kā bija norādīts) sev emailus (@iauto.lv), tos saņēma.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

o jē es tak atkal esmu izmests no iAuto rallija dalībnieku saraksta

Tā kā,apvainojums ir grandiozs . Elmāram aizrādīt nedrīkst ne-ko

ooPIS Reģ.: 16.06.2007
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja:

ooPIS rakstīja: btw- kas ir ar meiliem? tjip kindzulis@iauto.lv ?

i taa arii nesanjeemu atbildi- kas preciizi notika ar "jauno kruto serveri" kas tapa saziedots???

1) nekas netapa saziedots, ziedotie līdzekļi bija ļoti mazi (kompi iedeva cita firma)

2) firma, kas saņēma tos SMS "nomira" un mēs naudu nesaņēmām

3) visi, kas prasīja (kā bija norādīts) sev emailus (@iauto.lv), tos saņēma.

kaadu briidi atpakalj tapu jautaajis par paroli ... ignore

nekas netapa saziedots atceros tekstus pavisam citus...

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja:

Par tualeti šo vietu izveidoja (priekš sevis) tādi kā deksters.

Tad jau sanāk,ka tu esi bijis nespējīgs vadīt portālu?? Kā var kāds te kaut ko izveidot bez tevis??? Kaut ko es nesaprotu.

Vēlreiz savu uzskatu pateikšu- ja kāds ir vainīgs pie bardaka , tad vienīgi tu pats ,Redaktor.

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: o jē es tak atkal esmu izmests no iAuto rallija dalībnieku saraksta

Tā kā,apvainojums ir grandiozs . Elmāram aizrādīt nedrīkst ne-ko

Pieteikuma dati netika ievadīti pilnīgi un noteiktajā laikā pēc pieteikuma nosūtīšanas netika apmaksāta dalība, kā noteikts. Viss ir pareizi.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja:

1) nekas netapa saziedots, ziedotie līdzekļi bija ļoti mazi (kompi iedeva cita firma)

Kā tas ir- nekas netapa, bet bija mazi?? Tātad tomēr bija? Kur palika?? Par ziedojumiem parasti atskaitās,ne?

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

Redaktors rakstīja:

Par tualeti šo vietu izveidoja (priekš sevis) tādi kā deksters.

Tad jau sanāk,ka tu esi bijis nespējīgs vadīt portālu?? Kā var kāds te kaut ko izveidot bez tevis??? Kaut ko es nesaprotu.

Vēlreiz savu uzskatu pateikšu- ja kāds ir vainīgs pie bardaka , tad vienīgi tu pats ,Redaktor.

Pacieties vēl nedaudz. Šonedēļ radīsies lietošanas noteikumi un tad mēs varēsim atvadīties.

Tiešām esi iedomājies, ka ir kāds Aigars, kurš var visiem norādīt, kā dzīvot? Nu nē taču!

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

Redaktors rakstīja:

1) nekas netapa saziedots, ziedotie līdzekļi bija ļoti mazi (kompi iedeva cita firma)

Kā tas ir- nekas netapa, bet bija mazi?? Tātad tomēr bija? Kur palika?? Par ziedojumiem parasti atskaitās,ne?

Tu tālāk lasīt nemāki? (2.punktu)

ooPIS Reģ.: 16.06.2007
0 0 Atbildēt

te akau pa karstu saak palikt...

Elmaar- ja nu nav gruuti- meils savulaik tapa pieteikts... atsuuti luudzu login datus uz manu meilu

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

ooPIS rakstīja: te akau pa karstu saak palikt...

Elmaar- ja nu nav gruuti- meils savulaik tapa pieteikts... atsuuti luudzu login datus uz manu meilu

sūti pieprasījumu uz iauto@iauto.lv

ooPIS Reģ.: 16.06.2007
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja:

ooPIS rakstīja: te akau pa karstu saak palikt...

Elmaar- ja nu nav gruuti- meils savulaik tapa pieteikts... atsuuti luudzu login datus uz manu meilu

sūti pieprasījumu uz iauto@iauto.lv

ok peec 18taa datuma buus dariits

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja:

Baisulis rakstīja:

Redaktors rakstīja:

Par tualeti šo vietu izveidoja (priekš sevis) tādi kā deksters.

Tad jau sanāk,ka tu esi bijis nespējīgs vadīt portālu?? Kā var kāds te kaut ko izveidot bez tevis??? Kaut ko es nesaprotu.

Vēlreiz savu uzskatu pateikšu- ja kāds ir vainīgs pie bardaka , tad vienīgi tu pats ,Redaktor.

Pacieties vēl nedaudz. Šonedēļ radīsies lietošanas noteikumi un tad mēs varēsim atvadīties.

Tiešām esi iedomājies, ka ir kāds Aigars, kurš var visiem norādīt, kā dzīvot? Nu nē taču!

Tavs portāls,tava izvēles rīcība. Ja atvadīties,atvadīties,kas man

Esi izlēmis ārstēt galvassāpes,nogriežot galvu,dari tā,ja savādāk nejēdz.

Un dzīvot nemācu,izsaku savu viedokli un pajautāju tev.

Man darbā ir suns. Zini, viņš nenāk biroja mājiņā,jo tā viņam ir ierādīts. Un neiet nevienā dzīvojamā mājiņā, tik darbnīcā. Jo viņš zin,kas ir saimnieks un ko tas viņam ir norādījis.

Te saimnieka nebija.

Ne par velti ir teiciens- Kad saimnieka nav mājās,peles pa galdu danco.

Lai es būtu pele,laicīgi varēji pieņemt mērus un sakārtot situāciju. Ja nepatika mani teksti,bij iespēja kaut uz mēnesi mani izmest un likt saprast,ko drīkst un ko nedrīkst tavā saimniecībā. Tā bija???? Nē,nebija.

Apmēram saprati??

Turpini apvainoties

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

ooPIS rakstīja:

Redaktors rakstīja:

ooPIS rakstīja: te akau pa karstu saak palikt...

Elmaar- ja nu nav gruuti- meils savulaik tapa pieteikts... atsuuti luudzu login datus uz manu meilu

sūti pieprasījumu uz iauto@iauto.lv

ok peec 18taa datuma buus dariits

Uzreiz sūti, uz kuru e-pastu forwardēt, jo mēs sen jau vairs neglabājam emailus uz sava servera - priekš tam ir google, inbox un citi līdzīgi domājiešie.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti