\'\'Atsaldētie\'\' sābisti.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007

Kaut kā sabiedrībā ieviesies viedoklis,ka vistrakākie esot BMW vadītāji. Es varētu apgalvot,ka SAAB vadītāji sevišķi neatpaliek. Samērā bieži iznāk novērot SAAB markas autovadītāju atsaldētas rīcības pazīmes uz autoceiem. Neadekvātas apdzīšanas,mētāšanās pa joslām,agresīva braukšana.

Šorīt atkal viens izcēlās,braucot uz lidostu,pēdējais lielais krustojums ar luksoforiem. Iedegās sarkanais, šis 2. vidusjoslā stājās,apstājās aiz baltās līnijas. Tad (dega tikai sarkanais,nekādas papildbultas) no vidusjoslas pāri visām līnijām aizrāva pa labi. Pie sarkanā,protams.

Pagājšnedēļ Krasta ielā,ātrums visai plūsmai tā ap 100-110,kā jau vienmēr. Braucu pa kreiso joslu,distance kādi 10 metri. Viens īblis ar sābu,protams, izdomāja,ka 10 metri ir viņam atstāti un ņem un ielien tajā šķirbā,man jābremzē.

Un tādu gadījumu un tamlīdzīgu nav mazums.

Tātad, ne jau auto markā ir vaina, ja arī ir, tad sanāk, ka sābi ar pievelk atsaldētus indivīdus un tas šai auto markai godu nedara.

 
diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

vienkārši mani īpaši nesatrauc tavs viedoklis ne par mani ne vispār par lietām. piedod ja vari!

eh - ssanāca nolieguma noliegums.. :-d

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

vispār! te kādreiz bija "smulšukaste kur sābistiem paspēlēties" un ja gāja par skaļu vai kāds apvainojās - redaktors atveda jaunas smiltis un veco slēdza lai pasargdies kādam nav bēdīgi... atagad? EH! ko neraxti - uzreiz šakāļi salec krāgā

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Varētu padomāt,ka mani satrauc tavs viedoklis nesadomājies par daudz

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

diggen rakstīja: vispār! te kādreiz bija "smulšukaste kur sābistiem paspēlēties" un ja gāja par skaļu vai kāds apvainojās - redaktors atveda jaunas smiltis un veco slēdza lai pasargdies kādam nav bēdīgi... atagad? EH! ko neraxti - uzreiz šakāļi salec krāgā

Nu ja,pareizi tu pateici,kā ko uzraksti,tā sābisti šakāļi salec,tas tiesa,tur tu esi pareizi sapratis.

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

mēs baltkrievi esam lepna tauta - nekad nekam neko nelūdzam... bet tev es lūdzos patiesi - pakluse šonakt. gan jau rīts mūs salix plauktos. pašam būs jautri!

ps. es nedomāju principā - lai domā zirgs - skat kāds tam pauris. un domas domas tur pa iekšu. rrrr.

ps2 - nē - es neesmu narkomāns un cerams nebūsu

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

diggen rakstīja: kā tu labāk gribi? man vienalga...

Digen,tas tak patiesībā ir skaisti,ka eksistē oponenti,ir ar ko parunāties lietainā pavasara naktī,kad nenāk miegs,dumāks jau no tā nekļūsti,infu var iegūt un t.t. Vai ta naf jauki,ka mums te ir baisulis..

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

ir gan jauki! slava slava. bet šis tāds tirzīgs zini kā man patīk pateikt....

un vsp nav nekāda kaifa lietainā naktī skaitīt svešu naudu... bet grerors maita visu tā

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

btw - tava sudraba sapņa braucējs man piesienas un grib nezinu kā tas būs pareizi baltkrieviski) lai es tagad morāli palīdzu to kamieļādu uzturēt. a es ta ikdienā smagākais ko paceļu ir zīmulis... jāsūta pie vikingiem. tyiem nauda garšo

mapo Reģ.: 16.07.2003
0 0 Atbildēt

Kolosāls topiks ! Lūzeru bars ibio maķ !

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

izskatās, ka iauto un daļa to lietotāju vienkārši degradējas..

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: izskatās, ka iauto un daļa to lietotāju vienkārši degradējas..

Kura daļa?

Atsaldētā vai siltā?

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

tā daļa, kas "diskutē" kaut ārpus tehniskajiem topikiem..

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Kāds sakars iauto ar tehniku?

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

kāds sakars auto ar tehniku

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Tas bija domāts ka iauto un tehnika ir divas dažādas lietas.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

sāk izskatīties, ka arī auto un iauto ir dažādas lietas..

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Daži konkrēti iauto lasītāji, kas uzskata, ka visapkārt ir ateja, cenšas radīt sev patīkamu atmosfēru (pie*irstu).

Kolīdz serveris pārcelsies uz jauno vietu, tā sāksies lielā tīrīšana.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja: Daži konkrēti iauto lasītāji, kas uzskata, ka visapkārt ir ateja, cenšas radīt sev patīkamu atmosfēru (pie*irstu).

Kolīdz serveris pārcelsies uz jauno vietu, tā sāksies lielā tīrīšana.

Varbūt esi spējīgs izteikties bez aplinkiem? Iztīrīsi? Ko tad? Tak iauto beigs pastāvēt tad,ja nebūs spama. Ar rakstiem par geju auto ceri izcelties?

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

mapo rakstīja: Kolosāls topiks ! Lūzeru bars ibio maķ !

Nu,sābistiem likās,ka vistrakākie ir BMW braucēji,bij te neskaitāmi komenti agrāk. Kāpēc neparādīt viņiem baļķi savā acī?

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Tas nebija Hitlers, kurš sāka lielo "tīrīšanu"?

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

viens ir - izteikt viedokli (pat ja arī tas ir negatīvs) un komentēt.. a pavisam cits - bezjēgā tirst

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: viens ir - izteikt viedokli (pat ja arī tas ir negatīvs) un komentēt.. a pavisam cits - bezjēgā tirst

Nu,ir dažādi cilvēki. Es,piemēram, uzskatu,ka tu tagad cenšoties mācīt te kādu,pats bezjēgā tirs.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Tas nebija Hitlers, kurš sāka lielo "tīrīšanu"?

Hitlers bija tikai Staļina skolnieks.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

turbopiile rakstīja: viens ir - izteikt viedokli (pat ja arī tas ir negatīvs) un komentēt.. a pavisam cits - bezjēgā tirst

Nu,ir dažādi cilvēki. Es,piemēram, uzskatu,ka tu tagad cenšoties mācīt te kādu,pats bezjēgā tirs.

es kādu mācu tikai izsaktu viedokli..

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

Redaktors rakstīja: Daži konkrēti iauto lasītāji, kas uzskata, ka visapkārt ir ateja, cenšas radīt sev patīkamu atmosfēru (pie*irstu).

Kolīdz serveris pārcelsies uz jauno vietu, tā sāksies lielā tīrīšana.

Varbūt esi spējīgs izteikties bez aplinkiem? Iztīrīsi? Ko tad? Tak iauto beigs pastāvēt tad,ja nebūs spama. Ar rakstiem par geju auto ceri izcelties?

Bez aplinkiem? Tādiem, kas nevietā un par daudz "izsakās", apvainos citus utt., tiks liegta iespēja izteikties. Pirms tam tiks izstrādāti portāla lietošanas noteikumi un katram nāksies ar tiem iepazīties.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti