\'\'Atsaldētie\'\' sābisti.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007

Kaut kā sabiedrībā ieviesies viedoklis,ka vistrakākie esot BMW vadītāji. Es varētu apgalvot,ka SAAB vadītāji sevišķi neatpaliek. Samērā bieži iznāk novērot SAAB markas autovadītāju atsaldētas rīcības pazīmes uz autoceiem. Neadekvātas apdzīšanas,mētāšanās pa joslām,agresīva braukšana.

Šorīt atkal viens izcēlās,braucot uz lidostu,pēdējais lielais krustojums ar luksoforiem. Iedegās sarkanais, šis 2. vidusjoslā stājās,apstājās aiz baltās līnijas. Tad (dega tikai sarkanais,nekādas papildbultas) no vidusjoslas pāri visām līnijām aizrāva pa labi. Pie sarkanā,protams.

Pagājšnedēļ Krasta ielā,ātrums visai plūsmai tā ap 100-110,kā jau vienmēr. Braucu pa kreiso joslu,distance kādi 10 metri. Viens īblis ar sābu,protams, izdomāja,ka 10 metri ir viņam atstāti un ņem un ielien tajā šķirbā,man jābremzē.

Un tādu gadījumu un tamlīdzīgu nav mazums.

Tātad, ne jau auto markā ir vaina, ja arī ir, tad sanāk, ka sābi ar pievelk atsaldētus indivīdus un tas šai auto markai godu nedara.

 
Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

pasists rakstīja:

Baisulis rakstīja: Pieredzējis lauku onka ar asconu izbrauks tur,kur kruts braucējs ar vislabāko džipu iestigs

Bet atsaldēts Sābists izvilks Baisuli no purva ar visu traktoru!

Neizvilks. Bet varētu, ja gribētu.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Sābists var aptirsties tikai,nevis izvilkt kaut ko no purva. Priekš tam man ir Bombardier vilcējs. Nav saab,jampiņi.

juhaN Reģ.: 17.11.2006
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Sābists var aptirsties tikai,nevis izvilkt kaut ko no purva. Priekš tam man ir Bombardier vilcējs. Nav saab,jampiņi.

Vērojums no malas - izskatās ka tev pašam nav lielāka prieka dzīvē kā savu pietirsto sūdu čupā pavārtīties (; komplektā ar visu bombardieri

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

juhaN rakstīja:

Baisulis rakstīja: Sābists var aptirsties tikai,nevis izvilkt kaut ko no purva. Priekš tam man ir Bombardier vilcējs. Nav saab,jampiņi.

Vērojums no malas - izskatās ka tev pašam nav lielāka prieka dzīvē kā savu pietirsto sūdu čupā pavārtīties (; komplektā ar visu bombardieri

Šito laikam tikai tavas urīnsmadzenītes spēj saprast

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Uz Slāvu apļa,jau tā nogriešanās uz Slāvu tiltu notiek 2 joslās...protams vienam vajag trešo joslu vēl uztaisīt un līst priekšā citiem...protams,ka ar sābu.

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

sore - baisul. atvainojos par visiem! ko lai dara ja daži izaug no 3bemkas un noperk gandrīz sābu? aizrādīt bezjēga!

asxs Reģ.: 01.07.2004
0 0 Atbildēt

skatos dala atsaldeeto bembistu kluust par atsaldeetiem saabistiem

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

diggen rakstīja: sore - baisul. atvainojos par visiem! ko lai dara ja daži izaug no 3bemkas un noperk gandrīz sābu? aizrādīt bezjēga!

Ja,tāds izskatījās,ka pārdevis omes alumīnija spaiņus un nopircis sābu pa kādiem 105 latiem,kaut kāds hlams bij.

Starp citu, 3 bembji nekad nav tik lēti,kā šitās lūžņu kaudzes ar cēlo nosaukumu SĀPE.

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

jā gan! tagad mēs visi pieceļamies un aplaudējam saprāta pērlēm. pēdējā laikā arvien retāk kāds izsaka labos vārdus nezūdošām vērtībām. bemkas vispār ir tik neprātā dārgas (īpaši tās ierūsējušās kas man patīk vislabāk) ka normālais pilsonis nemaz tā nevar atļauties katru gadu citu nopirkt

es jau ar te sen pie vienas nieres siekalojos bet gimens neļauj! esot jāmācās braukt ātri - citā bezjēgā pirkums

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Novērojumi liecina,ka no pagalma drīzāk izlaidīs BMW vadītājs nekā sāpes īpašnieks. Tā kā,diggen,nesamoki kuņģi

pasists Reģ.: 24.05.2005
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Uz Slāvu apļa,jau tā nogriešanās uz Slāvu tiltu notiek 2 joslās...protams vienam vajag trešo joslu vēl uztaisīt un līst priekšā citiem...protams,ka ar sābu.

Nāāāābadziņš!

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

pasists rakstīja:

Baisulis rakstīja: Uz Slāvu apļa,jau tā nogriešanās uz Slāvu tiltu notiek 2 joslās...protams vienam vajag trešo joslu vēl uztaisīt un līst priekšā citiem...protams,ka ar sābu.

Nāāāābadziņš!

Ja,tāds izskatījās,pēc nabadziņa,sapujusi bija tā SĀPE.

juhaN Reģ.: 17.11.2006
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

pasists rakstīja:

Baisulis rakstīja: Uz Slāvu apļa,jau tā nogriešanās uz Slāvu tiltu notiek 2 joslās...protams vienam vajag trešo joslu vēl uztaisīt un līst priekšā citiem...protams,ka ar sābu.

Nāāāābadziņš!

Ja,tāds izskatījās,pēc nabadziņa,sapujusi bija tā SĀPE.

Tā , kura Tevi no pagalma neizlaida?

fokss Reģ.: 26.10.2006
0 0 Atbildēt

A tu neturi 10 metrus,un redzēsi,ka neviens tev priekšā nelīdīs!!! Rīga nav tik liela lai katram auto rezervētu 10 metrus

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

kurš zin kads notiek ar "nelīdējiem" kas tomēr dabū pa durvīm? kaut aimugures - poff. ?? es ar veco bamperi tādus speciāli ganiju...

ps. jau sore. zinu ka nekrietni

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

fokss rakstīja: A tu neturi 10 metrus,un redzēsi,ka neviens tev priekšā nelīdīs!!! Rīga nav tik liela lai katram auto rezervētu 10 metrus

pie ātruma 110 neturēt 10 metrus??? Es nebraucu ar F1 bolīdu.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

diggen rakstīja: kurš zin kads notiek ar "nelīdējiem" kas tomēr dabū pa durvīm? kaut aimugures - poff. ?? es ar veco bamperi tādus speciāli ganiju...

ps. jau sore. zinu ka nekrietni

?? es gan speciāli nemedīju līdējus,taču man kāreiz mašīnai kreisais priekšas stūris ir apskrāpēts. Visi nez kāpēc baidās no tā un neskrāpē vairāk A tu,diggen,paprovē man tajās pakaļdurvīs iebraukt

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

diggen rakstīja: kurš zin kads notiek ar "nelīdējiem" kas tomēr dabū pa durvīm? kaut aimugures - poff. ?? es ar veco bamperi tādus speciāli ganiju...

ps. jau sore. zinu ka nekrietni

?? es gan speciāli nemedīju līdējus,taču man kāreiz mašīnai kreisais priekšas stūris ir apskrāpēts. Visi nez kāpēc baidās no tā un neskrāpē vairāk A tu,diggen,paprovē man tajās pakaļdurvīs iebraukt

medīt tu vari tarakānus savā dīvānā praider..

tavs viedoklis ir 0 verts te...

tiesības izteikties tev ir tik atejā, kur vari palūgt pasniegt salveti apkopējam, ja esi spējīgs samaksāt par to servisu, alkān..,.

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

piedodoet atvainojiet! protams ka braucot ar ri4uku par durvīm nav jādomā. nu ja nu vienīgi ar 900 ri4uku...

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

A! un vispār es domāju divas pēdējās no 4 durvīm nevis vāku kas 5ās vai 3ās. tām gan uzbrūk tikai kaijas!

pasists Reģ.: 24.05.2005
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

fokss rakstīja: A tu neturi 10 metrus,un redzēsi,ka neviens tev priekšā nelīdīs!!! Rīga nav tik liela lai katram auto rezervētu 10 metrus

pie ātruma 110 neturēt 10 metrus??? Es nebraucu ar F1 bolīdu.

Slāvu aplī?

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

pasists rakstīja:

Baisulis rakstīja:

fokss rakstīja: A tu neturi 10 metrus,un redzēsi,ka neviens tev priekšā nelīdīs!!! Rīga nav tik liela lai katram auto rezervētu 10 metrus

pie ātruma 110 neturēt 10 metrus??? Es nebraucu ar F1 bolīdu.

Slāvu aplī?

??? kāds te slāvu aplis??? Ā,ja runa ir par slāvu apļa līdēju,tad tas nebija man priekšā, man viņš nepielīstu bet stāvētu rātni. 10 metri bija uz krastenes,seko līdzi,tad komentē.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

diggen rakstīja: A! un vispār es domāju divas pēdējās no 4 durvīm nevis vāku kas 5ās vai 3ās. tām gan uzbrūk tikai kaijas!

Tu esi pamuļķis vai sadzērie?

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

kā tu labāk gribi? man vienalga...

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

diggen rakstīja: kā tu labāk gribi? man vienalga...

var redzēt

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti