Auto pirkšana no mobile.de vs. Latvijā

charon Reģ.: 01.09.2001

Padalieties pieredzē, info, par automašīnas pirkšanu no mobile.de, un kāda sanāk cenu atšķirība, garantijas (nekādas ) u.t.t.

Taisos pirkt auto ~2004.gada uzņēmumam. It kā caur mobile.de sanāktu lētāk (+ vēl PVN nav jāmaksā). Pats arī attransportētu, taču biedē, ka šai gadījumā nauda jāpārskaita pirms vispār auto ieraugu dzīvē. Nevar arī auto nočekot kārtīgi pirms pirkšanas, lai uz vietas pārliecinātos, ka nav galīgs mēsls.

 
1 2
vilkss Reģ.: 09.10.2006
0 1 Atbildēt

es saņēmu sarakstu ar LV līzinga kompāniju atņemtajiem auto, kas pēdejo mēnešu laikā ir krietni pieaudzis - domāju iegādāt kād no šiem auto, krietni izdevīgāk kā testies uz DE.

tt Reģ.: 02.01.2003
0 0 Atbildēt

Vilks, padalies, kur tādus sarakstus var dabūt!

charon Reģ.: 01.09.2001
0 0 Atbildēt

vilkss - kur tādi saraksti, info pieejami?

Mani interesē arī faktiskā cenas satrpība, ja ņemu šeit vs. no vāczemes, pieskaitot pirmreizējo nodokli un aptuvenās atvešanas izmaksas (paša aizceļošanu turp u.t.t).

Vitamin Reģ.: 07.05.2004
0 0 Atbildēt

vilkss rakstīja: es saņēmu sarakstu ar LV līzinga kompāniju atņemtajiem auto, kas pēdejo mēnešu laikā ir krietni pieaudzis - domāju iegādāt kād no šiem auto, krietni izdevīgāk kā testies uz DE.

Par cik līzinga kompānijas pašas ar auto tirdzniecību nenodarbojas, tad visi šie auto nonāk Latvijas autoplačos, kur viņu cenas ir tādas paās, kā citiem. Vienīgais, ja tev līzinga kompānijā ir "gali" un vari pārķert šādu autiņu.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt
protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

charon rakstīja: Ok, Marteen iemetu mailu privātajā.

Par to PVN es zināju, tāpēc jau rakstīju, ka ņemšu uz uzņēmumu. Tur cik šaprotu, kādu nedēļu iepriekš ir jāsūta dati par uzņēmumu, lai viņi var nočekot pie sevis, ka firma ir ok.

Nevajag nekādu nedēļu,pa nedēļu tas auto jau būs notirgots.Normāli pietiek ar stundu,divām.Aisūti sava SIA reģ,numuru un viss.Viņiem tur, DE gan īpaši nepatīk SIA kas jaunāki par gadu vai diviem.Parasti dīleri arī pārdod bez tā PVN uz SIA,bet handleri var arī iespītēties.

charon Reģ.: 01.09.2001
0 0 Atbildēt

to protams: Paldies. Tas uzņēmums ir ar normālu stāžu.

Roi Reģ.: 21.01.2004
0 0 Atbildēt

vilkss

mani arii interesee kur shos sarakstinjus var dabuut?

Ronalds_ Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

Nezinu kā ir konkrēti ar auto, bet zinu kā ir ar citām lietām, ja viņas pērk no eiropas.

Ja pvn nemaksātājs (privātpersona) pērk kaut ko no pvn nemaksātāja (privātpersonas) - PVN nav jāmaksā.

Ja nemaksātājs kaut ko pērk no maksātāja (firma) tad PVN ir preces cenā iekļauts - maksājam pārdevēja valsts PVN.

Ja PVN maksātājs kaut ko pērk no PVN maksātāja - tad fromāli PVN jāmaksā pircējam savā valstī pēc viņas tarifiem. Bet tā kā firmas cenšas savu naudas plūsmu iekārtot tā lai PVN segtos - tad PVN parasti nav jāmaksā.

Varbūt ar mašīnām ir savādāk...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

da sviests tie saraksti... Vilks tracina tautu...

vilkss Reģ.: 09.10.2006
0 0 Atbildēt

esmu devis klusēšanas zvērestu šo sarakstu tālāk nepārsūtīt. un varat nešaubīties par tā eksistenci, jo tas veidots līzinga kompāniju iekšējai lietošanai, bet kā jau visur - viens čoms padalās ar otru, tas ar trešo un tā saraksts iziet ārpus kompāniju teritorijas.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
1 0 Atbildēt

jā, un viss saraksts atrodas 3ās stāvvietās un visas a/m ir ss...

jau izsviedu viņu (sarakstu) ārā...

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Ronalds_ rakstīja:

Ja PVN maksātājs kaut ko pērk no PVN maksātāja - tad fromāli PVN jāmaksā pircējam savā valstī pēc viņas tarifiem. Bet tā kā firmas cenšas savu naudas plūsmu iekārtot tā lai PVN segtos - tad PVN parasti nav jāmaksā.

Klau, nu ja tev nav nojēgas no tām lietām, nu neraksti vismaz internetā...stāsti saviem draudziņiem garāžu kooperatīvā sestdienās. Pilnīgas muļķības tu te raksti, nekāds PVN šajā gadījumā NAV jāmaksā.

orion Reģ.: 05.09.2004
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: da sviests tie saraksti... Vilks tracina tautu...

Sviests esi tu pats.

Būtu nojausma par šāda veida auto skaitu, uzreiz apklustu.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

orion rakstīja:

Yetti rakstīja: da sviests tie saraksti... Vilks tracina tautu...

Sviests esi tu pats.

Būtu nojausma par šāda veida auto skaitu, uzreiz apklustu.

ja, tev jau nu ir gan nojausma. Kāda šķirba par auto skaitu,ka tie tāpat nonāk auto tirgotavās un tiek tirgotas nejau pa lētu naudu. Izlasi 19 reizes,ja neaizgāja.

Ronalds_ Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

Baisuli !!!!!

Ja tu pats nezini lietas tad lūdzu neapvaino citus!!! Labi ?

www.eiroinfo.lv/...

Uzmanību iesaku pievērst šai rindkopai:

Kā tiek maksāts PVN par citā ES dalībvalstī iegādātām precēm?

Ja privātpersona, piemēram, Vācijā iegādājas lietotu automašīnu, PVN jau tiek nomaksāts Vācijā, pēc attiecīgās PVN likmes (16%) - tur pat veikalā vai iegādes vietā.

Ja lietotu automašīnu iegādājas Latvijas juridiskā persona, PVN jānomaksā Latvijā (Valsts ieņēmumu dienesta norēķinu kontā), pēc Latvijas noteiktās likmes 18%. Ievedot Latvijā jaunus transportlīdzekļus, Latvijas PVN 18% ir jānomaksā gan fiziskām, gan juridiskām personām.

Tā ka lūdzu savu padomu sākumā attiecini uz sevi !!!!

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Ronalds_ rakstīja:

ei, čibrik...

iekš DE jau gadus 2 PVN ir 19%...

Ronalds_ Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

Jā - zinu ka vācijā PVNs 19%!

Iet runa par PVN aplikšanas kārtību, nevis lielumu! Un pnv piemērošanas kārtība nav mainījusies pēdējo gadu laikā.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti