Kurā vairāk? VW Caravelle vai MB Viano

edza1970 Reģ.: 02.11.2006

Kurš no šiem diviem ir ietilpīgāks- Caravelle garajā versijā vai Viano/Vito extra long? Un kā ar salona ērtību?

 
Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Es par iepriekšējās (laikam ceturtās) paaudzes karavelli.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
1 1 Atbildēt

Nortel rakstīja: Es par iepriekšējās (laikam ceturtās) paaudzes karavelli.

Sajaucu. Nevis par karavelli, bet multivānu.

edza1970 Reģ.: 02.11.2006
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Es par iepriekšējās (laikam ceturtās) paaudzes karavelli.

Ar tādu jau tiek braukāts, un nevienu sliktu vārdu teikt nevaru. Bet dzīve iet uz priekšu un šitais T4 ir jāmaina.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Bļā, nu aizej tak uz salonu un paskaties pats! Pie tam abi šitie tirgotāji atrodas gandrīz blakus-Krasta ielā.

TG/AM

edza1970 Reģ.: 02.11.2006
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Bļā, nu aizej tak uz salonu un paskaties pats! Pie tam abi šitie tirgotāji atrodas gandrīz blakus-Krasta ielā.

TG/AM

Aiziet nav problēmas un ne pirmais jaunais vai mazlietots auto tiek pirkts. Bet mani interesē cilvēku viedoklis par šamiem auto. Jo ne jau tirgotāji diendienā ar to caravelli vai viano braukā. Un katram tirgotājam viņa tirgotais auto ir vislabākais. Īpaši tagadējos bada laikos...

edza1970 Reģ.: 02.11.2006
0 0 Atbildēt

Un ko man dod tie viņa sauktie litri bgāzniekā??? Nez cik golfa somas ieiet 1 litrā???

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Tad norādi ko vadāsi! Ir liela starpība vai 2m pasažierus, vai eiro paletes.

edza1970 Reģ.: 02.11.2006
0 0 Atbildēt

Auto ir nepieciešams viesnīcas transporta nodrošināšanai. 8 pax + 8 čemodāni + max variantā 8 golfa somas, kuras nevar krāmēt kā malku. Vai nu jau top skaidrs

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Tad jau jāņem kautko labāku. Vismaz multivānu, labāk jau kautko no amerikāņiem. It sevišķi VIP klientiem.

edza1970 Reģ.: 02.11.2006
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Tad jau jāņem kautko labāku. Vismaz multivānu, labāk jau kautko no amerikāņiem. It sevišķi VIP klientiem.

8 golfa somas voagerī

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

edza1970 rakstīja:

Nortel rakstīja: Tad jau jāņem kautko labāku. Vismaz multivānu, labāk jau kautko no amerikāņiem. It sevišķi VIP klientiem.

8 golfa somas voagerī

Amerikāņi neaprobežojas tikai ar vojādžeri, kurš būtībā van nekāds amerikānis. Ir ļoti daudz amerikāņu busu.

Pirmais ko atradu:

www.ss.lv/...

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Nu ja Tev vajag biznesam tad laikam vajag lai viš nestāvētu servisos . Kad gribēju iepirkt jauno Tiguanu ,tad viens draugs Multivana īpašnieks ar putām uz lūpām mani atrunāja no VW izstrādājumiem . Viņam multivans pusgada laikā servisā jau 6 reizes un uz katreiz uz vairākām dienām , maiņas auto izsita piedraudot sūdzēties fričiem un mainas auto bij tourans

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Kā man patīk šitie tilpuma mērītāji virtuāli. Džeks reāli brauc ar veco karavelli, bet te tagad jautā citiem pēc padoma teksts kā tādam,kurš nekad auto nav redzējis. Es jau saprotu,kruta, VIp,golfs,lašu ikri un īsi svārki

edza1970 Reģ.: 02.11.2006
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Kā man patīk šitie tilpuma mērītāji virtuāli. Džeks reāli brauc ar veco karavelli, bet te tagad jautā citiem pēc padoma teksts kā tādam,kurš nekad auto nav redzējis. Es jau saprotu,kruta, VIp,golfs,lašu ikri un īsi svārki

Nu caravelle gan ir 2003 gada un vienīgais, kas mani interesē ir BUS no pasažiera viedokļa. Ar tehniku kaut kā tikšu galā bez gudro zīdaiņu palīdzības...

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Nu paklausies tak cilvēkos!

Nafff Tev fricis!?

Amerikāņu lielie(kaut vai pieminētie) busi ir nesalīdzināmi ērtāki gan vadītājam gan it īpaši pasažieriem, kā arī ievērojami izturīgāki un morāli nenoveco.

Izbrauc tak kaut reizi pats sapratīsi!

edza1970 Reģ.: 02.11.2006
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja: Nu paklausies tak cilvēkos!

Nafff Tev fricis!?

Amerikāņu lielie(kaut vai pieminētie) busi ir nesalīdzināmi ērtāki gan vadītājam gan it īpaši pasažieriem, kā arī ievērojami izturīgāki un morāli nenoveco.

Izbrauc tak kaut reizi pats sapratīsi!

Un kā ar benzīna apetīti?

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja: Nu paklausies tak cilvēkos!

Nafff Tev fricis!?

Amerikāņu lielie(kaut vai pieminētie) busi ir nesalīdzināmi ērtāki gan vadītājam gan it īpaši pasažieriem, kā arī ievērojami izturīgāki un morāli nenoveco.

Izbrauc tak kaut reizi pats sapratīsi!

Un degvielu zem 20 litriem ar neredzet

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Apmierināts klients atnes lielāku peļņu. Un ja patēriņš ir proporcionāls komfortam, tad problēmu nav.

kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 1 Atbildēt

Tak tajos amīšu busos ir tikai 6 pasažieru vietas, a vajag 8-ņas

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti