Honda un Mitsubishi tirgotājiem

Baisulis Reģ.: 02.10.2007

Varētu vērst uzmanību,ko jūsu darbinieki dara darba laikā. Kapēc viņi vizinās pa svešiem īpašumiem,kur pie tam nav nekādi koplietošanas ceļi,neņem vērā uzstādītās zīmes,izbraukā kūdras laukus un nesmuki izrunājas,kad tiek palūgti aizbraukt no teritorijas un neuzturēties tur,kur viņus neviens nav lūdzis.

Automašīnas Mitsubishi ar Mitsubishi centrs uzlīmēm, valsts nr HA 2138 ,kurā atradās Honda sarkanos tērpos tērpti mehāniķīši.

 
1 2 3
Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

runa nav par maksligajam udenstilpnem. ...

ei, Čičolīna, ja uz privātas zemes ir dabīga ūdenstilpne (dīķis, ezers), tad tev arī nespīd tur savu pumpaino pakaļu mērcēt...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

jaa un taadeelj ir jaacep jauns topiks, jo nabaga kuudras shefinsh juutas aizvainots ka sliktie puikas ar dzhipu slieku dobes izbraukaaja. tev interneta pokemon ar galvu nav kartiibaa, labaak ej aarsteeties iipashu jautriibu sagaadaaja arii paaareejie privaatiipashnieciski noskanjotie jefinji ciinieties malachi, jums izdosies!

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Shiirs rakstīja:

. ...

ei, Čičolīna, ..

Bazhix Reģ.: 20.02.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Shiirs rakstīja:

runa nav par maksligajam udenstilpnem. ...

ei, Čičolīna, ja uz privātas zemes ir dabīga ūdenstilpne (dīķis, ezers), tad tev arī nespīd tur savu pumpaino pakaļu mērcēt...

Shoreiz Chicholiinai ir taisniiba Jaabuut ir redzamaa vietaa ziimei(ziimeem) privaatiipashums. Man kaa labticiigam ogotaajam un virinaataajam nav jaazin, kur saakas valsts un kur privaatiipashums un, ja es taadu ziimi neredzu, es varu brist da kur tik uziet (nu ok, zemenju laukaa laikam nee, bet mezhaa vai diikjii es toch peec skata nepateikshu, ka te ir valsts mezhsh un varu dariit ko gribu, bet te vairs nav un te man atrasties nav veelami )

Diezgan biezhi esmu redzeejis uz celjiem taadas ziimes "Privaatiipashums" komplektaa ar "iebraukt aizliegts". Normaalaa gadiijumaa tas straadaa. Tiesa, gadaas dazhaadi iznjeemumi ar Chicholiinaam, bet nu taa jau ir cita runa

P.S. Iespeejams, uz servituuta celjiem shaadu ziimju uzstaadiishanai vajag saskanjojumu ar pagasta padomi, bet savam privaatajam, nevienaa kartee neatziimeetam celjam, es varu likt dajebko virsuu

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Pirms cirst eglīti, cilvēkam ir jāpārliecinās kādā teritorijā viņš taisās to darīt. Pat likumā tas ir ierakstīts.

Līdzīgi vajag izdarīt arī ar sēņošanu, makšķerēšanu u.t.t. un būs kārtība. Medīt arī nevar kurā katrā teritorijā.

Bazhix Reģ.: 20.02.2003
0 0 Atbildēt

Un ja man sagribas pakakaat?

Man ir jaaaizbrauc liidz pagasta padomei, jaanoskaidro, vai tas kruums, zem kura es gribu nodariit lietu, ir privaats vai valsts un tikai tad es vareeshu?

Ja negribi, lai Tavaa zemee lien visaadi kakaataaji, saliec ziimes. Ja nemaldos, arii tas ir legaals un pienjemams risinaajums.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Bazhix rakstīja:

Yetti rakstīja:

Shiirs rakstīja:

runa nav par maksligajam udenstilpnem. ...

ei, Čičolīna, ja uz privātas zemes ir dabīga ūdenstilpne (dīķis, ezers), tad tev arī nespīd tur savu pumpaino pakaļu mērcēt...

Shoreiz Chicholiinai ir taisniiba Jaabuut ir redzamaa vietaa ziimei(ziimeem) privaatiipashums. Man kaa labticiigam ogotaajam un virinaataajam nav jaazin, kur saakas valsts un kur privaatiipashums un, ja es taadu ziimi neredzu, es varu brist da kur tik uziet (nu ok, zemenju laukaa laikam nee, bet mezhaa vai diikjii es toch peec skata nepateikshu, ka te ir valsts mezhsh un varu dariit ko gribu, bet te vairs nav un te man atrasties nav veelami )

Diezgan biezhi esmu redzeejis uz celjiem taadas ziimes "Privaatiipashums" komplektaa ar "iebraukt aizliegts". Normaalaa gadiijumaa tas straadaa. Tiesa, gadaas dazhaadi iznjeemumi ar Chicholiinaam, bet nu taa jau ir cita runa

P.S. Iespeejams, uz servituuta celjiem shaadu ziimju uzstaadiishanai vajag saskanjojumu ar pagasta padomi, bet savam privaatajam, nevienaa kartee neatziimeetam celjam, es varu likt dajebko virsuu

Mums tur stāv tieši tāda zīme. Nez kāpēc vairums cilvēku to redz un iveikala šoferīts piezvana un paprasa vai drīkst tur iebraukt.

Bet visādas šitādas čičolīnas aļa šīris lien visur,kur acis rāda. Es nekad nebraucu tur,kur skaidri redzams,ka mani neviens negaida.

Un kā jau teicu,dēļ'sitādiem šīrveidīgajiem un mitsu braucējiem ir jāliek barjeras, jo viņiem nez kāpēc šķiet,ka viss atļauts.

Nākamajam braucējam tiks nolikta priekšā tehnika tā,ka viņš nevarēs izbraukt un sēdēs te,kad man apniks un izlaidīšu.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Man liekas ka kurmim ir smagas psihiskas probleemas

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Kas nav skaidrs

ja es gribu meijas uz Jaanjiem sazaagjeet, manaa teritorijaa beerzi neaug, es eju pie kaiminja...paprasu vai driiskt vinja mezhaa meijas cirst...

ja man vajag ar masiinu vai traķi paarbraukt paari kaada iipašumam, es no saakuma paprasu vai driikst... man paraada kur driikst un kur labaak nevajag...

taa ir taada panelmaaju iedziivotaaju domaasana, ka nu tik njems un brauks kur acis raada...tikpat labi vareetu taadam dziivoklim pa vidu gaazes vadu izvilkt..a ko nedrikst fuu kaads Čičoliina.

nekaa nebija...ja gribi nobraukt no ceļa- prasi atlauju....

manaa teritorijaa es pagaajusvasar kaadas 5 sarkanaas graamatas augu sugas atradu...nepljauju to pljavu, lai aug....

ja kaads sadomaas ar tehniku tur bez manas atlaujas likties virsuu- buus suudi....

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Ar pļavu nepļaušanu vajag uzmanīgi. Var atrauties soda sankcijas.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: Man liekas ka kurmim ir smagas psihiskas probleemas

vēl viens eksperts par psihiskām lietām? parasti šitās teorijas izvirza tie,kuri paši ir...nu...čok čok nedaudz,ko var spriest pēc taviem gājieniem. Es tak tavā mājā nelienu,ne? Nu tad-staigā taisni. PN.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Ar pļavu nepļaušanu vajag uzmanīgi. Var atrauties soda sankcijas.

tas ir purvaajs, taa nav latvaanju pljava....

un kultuuraugus neviens mazveidaa apkaart neaudzee, nesaziedeesies...

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: Man liekas ka kurmim ir smagas psihiskas probleemas

a teu pasham , paakjiigam , shcrottu operaatooram , nava probleemas ?? neuznjem tevi pilseetas sabiedriibaa ? tavs bomziigais paakjiigums spiid pa gabalu ? nopirki liizingaa bembi , bet taapat tevi neatziist par smalku kungu esam un sheit tu vari visus saukt par bomziem un paakjiem , kaa tevi parasti apsauc , kad tu gribi paziimeeties

Pat jo banno komuufashistu laikos , kad viss piedereeja ikvienam , nevareeja iet kur vien iegribaas . Taxshtoo pats aizej pie daktera un apaarstee savus neveertiibas kompleksus , paarvari savas beerniibas 'abidas' un cilveeki teu 'atveersies'.

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

2 baisulis

aizbrauc un noliec savu tehniku pie šito autotirgoņu ofisa - ar izpūtēju pret ieeju -, un iedarbini uz kādu stundu...

varen efektīgs paņēmiens.

Un būs dots pret dotu.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

interesanti gan kapec man nav tadas problemas, mana pagalmaa neviens nebrauc iekshaa un manaa dobee neviens nechuraa kurmim Deksterim ir dziljas psihiskas probleeemas un nespeeja normaali komuniceet, tadelj ar vinu tadas lietas arii notiek. Tas paraadaas arii sheit diskusijaas, tas paraadiijaaas arii tani bridi kad vins tur kasiijas par ralijiem utt. Savus kompleksus tad vins kompensee stumjot celjam priekshaa traktorus un cepot gauduliigus topikus

veel arii uzjautrina tas pamulkjis dizeljgolfu tirgotaajs TDIOTS. laikam shausmigi toreiz iedragaju vina pashcienju nosaucot vina sapnju auto par zalju kaku.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Ar pļavu nepļaušanu vajag uzmanīgi. Var atrauties soda sankcijas.

vot kakarz, ja ir tās 5 sarkanās grāmatas sugas un tam ir dokumentāls apstiprinājums, tad vēl subsīdijas var dabūt par NEpļaušanu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

šīri, tev ir pagalms?

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Šīri,ir atšķirība par tavu 200 m2 pagalmu un purvu 180 ha platībā

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Nortel rakstīja: Ar pļavu nepļaušanu vajag uzmanīgi. Var atrauties soda sankcijas.

vot kakarz, ja ir tās 5 sarkanās grāmatas sugas un tam ir dokumentāls apstiprinājums, tad vēl subsīdijas var dabūt par NEpļaušanu

Tad ir jārēķina vai nopļaujot var saņemt lielāku subsīdīju nekā nepļaujot.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: šīri, tev ir pagalms?

da ira vinjam pagalms , abjavu fotkaas vara redzeet , bet nu pilsss ar schrottiem - tur nava iespeejams iebraukt/ieiet laj neuzkaaptu uz kaada 'kluciisha'' , vot i nebaazjaas neviens tur un viss vinjam , shajaa zinjaa, ira labi

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Nortel rakstīja: Ar pļavu nepļaušanu vajag uzmanīgi. Var atrauties soda sankcijas.

vot kakarz, ja ir tās 5 sarkanās grāmatas sugas un tam ir dokumentāls apstiprinājums, tad vēl subsīdijas var dabūt par NEpļaušanu

Tad ir jārēķina vai nopļaujot var saņemt lielāku subsīdīju nekā nepļaujot.

Un kaa ar to Dabu

P*s viņu zirgs un 9 tatāri, ka tik piķis

Man viņa netraucee taada kaada ir, toties dziivo ij griezes, ij veel visaadi brideejputni, kukainiishi un pat uudrs ar laikam upes krastaa bija alu uztaisiijis...

un pljaut tikai taapeec, lai buutu smuki nopljauts

mani kaut kaa nekrata.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Šīri,ir atšķirība par tavu 200 m2 pagalmu un purvu 180 ha platībā

man gan likās, ka Purvs ir kādus 500mxm liels

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

Nortel rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Nortel rakstīja: Ar pļavu nepļaušanu vajag uzmanīgi. Var atrauties soda sankcijas.

vot kakarz, ja ir tās 5 sarkanās grāmatas sugas un tam ir dokumentāls apstiprinājums, tad vēl subsīdijas var dabūt par NEpļaušanu

Tad ir jārēķina vai nopļaujot var saņemt lielāku subsīdīju nekā nepļaujot.

Un kaa ar to Dabu

P*s viņu zirgs un 9 tatāri, ka tik piķis

Man viņa netraucee taada kaada ir, toties dziivo ij griezes, ij veel visaadi brideejputni, kukainiishi un pat uudrs ar laikam upes krastaa bija alu uztaisiijis...

un pljaut tikai taapeec, lai buutu smuki nopljauts

mani kaut kaa nekrata.

nu bebri tagad pat man pļavā dzīvo..... nu ne gluži pļavā, bet pārsimt metrus no pļavas.....

lapsas staigā pa ielu, iezīmējot teritoriju uz elektrības kastēm

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Baisulis rakstīja: Šīri,ir atšķirība par tavu 200 m2 pagalmu un purvu 180 ha platībā

man gan likās, ka Purvs ir kādus 500mxm liels

aarpraac Baisulis gan i pilniigaa drisaa - 180haaa purvaa

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Ozz rakstīja:

Nortel rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Nortel rakstīja: Ar pļavu nepļaušanu vajag uzmanīgi. Var atrauties soda sankcijas.

vot kakarz, ja ir tās 5 sarkanās grāmatas sugas un tam ir dokumentāls apstiprinājums, tad vēl subsīdijas var dabūt par NEpļaušanu

Tad ir jārēķina vai nopļaujot var saņemt lielāku subsīdīju nekā nepļaujot.

Un kaa ar to Dabu

P*s viņu zirgs un 9 tatāri, ka tik piķis

Man viņa netraucee taada kaada ir, toties dziivo ij griezes, ij veel visaadi brideejputni, kukainiishi un pat uudrs ar laikam upes krastaa bija alu uztaisiijis...

un pljaut tikai taapeec, lai buutu smuki nopljauts

mani kaut kaa nekrata.

nu bebri tagad pat man pļavā dzīvo..... nu ne gluži pļavā, bet pārsimt metrus no pļavas.....

lapsas staigā pa ielu, iezīmējot teritoriju uz elektrības kastēm

tos es nemaz neskaitu....

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti