Honda un Mitsubishi tirgotājiem

Baisulis Reģ.: 02.10.2007

Varētu vērst uzmanību,ko jūsu darbinieki dara darba laikā. Kapēc viņi vizinās pa svešiem īpašumiem,kur pie tam nav nekādi koplietošanas ceļi,neņem vērā uzstādītās zīmes,izbraukā kūdras laukus un nesmuki izrunājas,kad tiek palūgti aizbraukt no teritorijas un neuzturēties tur,kur viņus neviens nav lūdzis.

Automašīnas Mitsubishi ar Mitsubishi centrs uzlīmēm, valsts nr HA 2138 ,kurā atradās Honda sarkanos tērpos tērpti mehāniķīši.

 
1 2 3
Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Vislabākā mācība šitādiem ir pāršauta riepa.

alisters Reģ.: 04.09.2002
0 0 Atbildēt

imho, tas ir vēl sīkums! Ko Tu darīsi, kad atbrauks atsladētie sābisti uz to Tavu kūdras pleķi? pipec!

ooPIS Reģ.: 16.06.2007
0 0 Atbildēt

tak pagaidi lai iebrauc taalaak un paarroc celju pa kuru jamie ieliida

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

haha, skatos briljainais kurmis tads stresains, jo vinam taarpu laukus izbraukaa varbut pazvani uz skandi nevis sheit cep kartejo topiku.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Uz Skandi nevajag. Atbrauks Vasraudzis ar evolūciju un pārraks visus laukus.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

bet vispar mani fascinee shie "iipashniecinji", kuri domaa, ka kartee ieziimeetam celjam, kursh ved cauri vina mezham/laukam/purvam var likt bomi priekshaa un kadu triekt prom. ir bijushi gadiijumi kad braucam ar mochiem un uzrodas tads te apbizhots "iipashnieks". vislabakais veids ir tadu pasuutiit kakaat. ceru ka tevi jefinj tie mehi pasuutiija tur kur saule neiespiid. hahaha

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: bet vispar mani fascinee shie "iipashniecinji", kuri domaa, ka kartee ieziimeetam celjam, kursh ved cauri vina mezham/laukam/purvam var likt bomi priekshaa un kadu triekt prom. ir bijushi gadiijumi kad braucam ar mochiem un uzrodas tads te apbizhots "iipashnieks". vislabakais veids ir tadu pasuutiit kakaat. ceru ka tevi jefinj tie mehi pasuutiija tur kur saule neiespiid. hahaha

Es biju liecinieks līdzīgam gadījumam, kad mans paziņa vienam šitādam cauršāva riepu.

ooPIS Reģ.: 16.06.2007
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Uz Skandi nevajag. Atbrauks Vasraudzis ar evolūciju un pārraks visus laukus.

netirs tik... tam sapraata pietiek

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

ooPIS rakstīja:

Nortel rakstīja: Uz Skandi nevajag. Atbrauks Vasraudzis ar evolūciju un pārraks visus laukus.

netirs tik... tam sapraata pietiek

Kurā vietā viņam ir saprāts?

ooPIS Reģ.: 16.06.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: bet vispar mani fascinee shie "iipashniecinji", kuri domaa, ka kartee ieziimeetam celjam, kursh ved cauri vina mezham/laukam/purvam var likt bomi priekshaa un kadu triekt prom. ir bijushi gadiijumi kad braucam ar mochiem un uzrodas tads te apbizhots "iipashnieks". vislabakais veids ir tadu pasuutiit kakaat. ceru ka tevi jefinj tie mehi pasuutiija tur kur saule neiespiid. hahaha

pareizi... shiirrens tak ar mopeediem neesaajaas.. tad i skaidrs ka atraavis un nesaprot

ja nopietni- tad pirms shaadas neesaashanaas nav probleemu izbraukt marshutu un saskanjot savu plosiishanos ar iipashniekiem...

nedomaaju ka Dekis buutu liedzis kaadam paardiities tur kur to var dariit... taapat ka shiireeniem kaads ko teiktu ja jamie ar enduuraam neesaatos laikaa kas i zinaams.. nevis piemeeram tikko siikais aizmidzinaats vai veel nez kas

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: bet vispar mani fascinee shie "iipashniecinji", kuri domaa, ka kartee ieziimeetam celjam, kursh ved cauri vina mezham/laukam/purvam var likt bomi priekshaa un kadu triekt prom. ir bijushi gadiijumi kad braucam ar mochiem un uzrodas tads te apbizhots "iipashnieks". vislabakais veids ir tadu pasuutiit kakaat. ceru ka tevi jefinj tie mehi pasuutiija tur kur saule neiespiid. hahaha

Šis ir iekšējais ceļš,būvēts UZ KŪDRAS un NAV KARTĒS un zemes grāmatā kā servitūta ceļš.

Līdz ar to mēs varam vienkārši nevienam neatļaut te braukt,jo tas ceļš nekur neved un beidzas īpašuma iekšienē. Tā kā tevi pašu pasūtīs kakāt . Noliku priekšā tehniku,džeki brauca pa kūdru,gandrīz nosēdās,būtu mazliet tālāk,būtu ar iegrimuši ar visu savu kruto,jauno mizu. Vot tad gan būtu bijusi jautrība

ooPIS Reģ.: 16.06.2007
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

ooPIS rakstīja:

Nortel rakstīja: Uz Skandi nevajag. Atbrauks Vasraudzis ar evolūciju un pārraks visus laukus.

netirs tik... tam sapraata pietiek

Kurā vietā viņam ir saprāts?

neiru maniijis no Vasariisha nesapraatiigus gaajienus...tas ka var un brauc aatri- manupraat ruupiiga darba rezultaats lai gan i dzirdeets kaa jams mazotnee ar krosinekiem i neesaajies

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Nav jau pirmie,kas te iebrauc. Parasti cilvēki,kad viņus aptur un ko pajautā,kulturāli atbild,ka netīšām apmaldījušies un nav redzējuši zīmi,atvainojas un dodas prom. Šitie ļoļiki sāka šefot,nu i pasēdēja minūtes 20 mašīnā,kamēr saņēma drosmi braukt kūdrā,vismaz piedzina tam pepelacam apakšu ar kūdru pēc tam kā galīgie mī.z.alas vilka prom ar pilnu gāzi

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Reiz piebrauca viens ar kvadrociklu,pienāca,apsveicinājās,parunājām, laipni pajautāja,vai drīkst pavizināties,loģiski,ka atļāvu, normāliem cilvēkiem-normāla attieksme. Vēl uz Līgo šim celmus ugunskuram iekrāvām,sakarīgs cilvēks. Taču šīrveidīgos laipni lūdzam akacī Mauc pa taisno iekšā,parādīšu,kur ir

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: varbut pazvani uz skandi nevis sheit cep kartejo topiku.

Protams,tika zvanīts

Un ne jau Vasaraudzis tur noteicējs,umņik.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Skandi no šitā beigās vēl reklāmu uztaisīs. Skat cik laba caurgājamība.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Lecigos vajag ta izčakaret lai ilgi atceras

R0ze Reģ.: 19.01.2005
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: bet vispar mani fascinee shie "iipashniecinji", kuri domaa, ka kartee ieziimeetam celjam, kursh ved cauri vina mezham/laukam/purvam var likt bomi priekshaa un kadu triekt prom. ir bijushi gadiijumi kad braucam ar mochiem un uzrodas tads te apbizhots "iipashnieks". vislabakais veids ir tadu pasuutiit kakaat. ceru ka tevi jefinj tie mehi pasuutiija tur kur saule neiespiid. hahaha

Ja celsh nav servituuts (lai gan iipashnieki ar var vienoties) un nav pashvaldiibas paarzinjaa tad var gan likt bomi priekshaa un pasutiit pashu ..

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Nemuldi Deksiit. Zinot tavu sachakareeto pashapzinju un zemo pashnoveerteejumu tas kursh tur saaka caur spoguljstikliem shefot noteikti biji tu. Ganjau nepateici neko, vienkarshi piestumi savu meeslu par 30tukstoshiem priekshaa un viss.

Tadi te priekshaa stuumeeji arii ralijos ir dafiga. atceros ka vienu gadu aizbruacu uz talsiem, a tur tadi vieteejie shefinji laukji piestuumushi celjam priekshaa savu gaziku. jauks skats bija kaa paardzeerushies krievelji no liepaajas vinu izdemoleeja un aizbrauca.

buutiibaa es redzu kas notiek. cilveki savu lauku un savu mezhu uzskata tikai par savu. seenjotaaji un makshkjernieki pat tiek triekti prom. ari man ir savs ipashums. nekad vel nevienu neesu patriecis, tikai tapec ka vins tur nolicis savu auto un lasa seenes.

mazie shefinji ibio atradushies.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Te ļoti labi parādās šīra tukšais prātiņš Izdemolēja,aizbrauca....un šīrītim tas patika. Vot dēļ šitādiem,kas izdemolē un piegāna, ceļi ar ir jāslēdz. Rallija fani...prasti dzērāji tie bija.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Sēôtāji te ir ne mazums,arī ogu lasītāji. Lai tak staigā. Tik besī,ka lien pašā degungalā un griež sēnes,stāvam,lien viens ,bļā, nu 10 metru attālumā no biroja jāgriež.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

TG/AM

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Izroku diķi uz savas zemes, noperku zivju mazuļus un ielaižu vai man butu širim jaatļauj makšķeret????Kuju mļe, sali tirsa iešaut tik

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Tak šīris tik ar muti var pabraukt. Uzraus vienreiz viņu uz desas ar visiem viņa šrotiem kopā,tad īdēs maigi.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Izroku diķi uz savas zemes, noperku zivju mazuļus un ielaižu vai man butu širim jaatļauj makšķeret????Kuju mļe, sali tirsa iešaut tik

runa nav par maksligajam udenstilpnem. nevajag te demagogjiju dzit, mes visi zinam par ko bazars. bet ja godigi shi saruna nav produktiva. tapat skaidrs ka lielaka dalja no jums mazvertibas kompleksu nomaktajiem jefinjiem citas zhurkas pie sava zaljaa siera nelaidis pat tad ja pashu pagalma bus izgazta tonna ar kaviaru. taka turpinat stumt celjiem prieksha tehniku, paarakt celjus un teelot umnjikus, ganjau jums patrapisies kads kuram bagazhnieka ari bus ar sali pielaadeeta bise varesiet tad dzeset savu pakalju savaa zivjudiikjii

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti