LTAB bonu-malus

Arnijs Reģ.: 01.06.2002

Šodien saskāros ar riktīgu "sviestu", cenšoties pārnest savu klasi uz jaunu auto. Mani korekti atšuva, jo es to pagājušogad vienreiz jau esot izdarījis! Kaut arī auto ir Latvijā pirmoreiz reģistrēts šāgada janvārī. Stāsts ir par to, ka apdrošinātāji auto bonus-malus sistēmā identificē pēc reg.nr., nevis pēc VIN. Un, ja savu izvēles numuru esi atdevis uzglabāšanā un atlaides klasi esi pārnesis uz citu auto, tad process ir neatgriezenisks! Atpakaļ uz šo numuru atlaidi pārnest nav iespējams, kaut arī auto fiziski ir cits. Apdrošinātāji sūta pie LTAB, LTABs pasaka, ka esot tikai izpildītājs un info bāzes uzturētājs un sūta atpakaļ pie apdrošinātājiem.... Jautri!

 
1 2 3 4
krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

invalīdu....

Ja neiebrauci- ar to gribēju pateikt, ka ir lietas, par kurām nesmejas!!! Apdomājies....

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Ak... Un? Deksis tak te ir tas, kurš ar savu vecumu kruto mētā Diemžēl ar vecumu parasti ir par maz...

Jā, ok, spams ir svēta lieta, un patirst ar kādreiz vajag , tik, nu tu saprati...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

_PN_ rakstīja:

msh rakstīja: Ak... Un? Deksis tak te ir tas, kurš ar savu vecumu kruto mētā Diemžēl ar vecumu parasti ir par maz...

Normāli cilvēki uz vecumu paliek prātīgāki, bet dikstārs tiešo otrādāk - atgriežas pumpainā tīņa vecumā.

Ūja. Kur ta nu prātīgāki - par vecuma marasmu neko neesi dzirdējis?

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Bonus klasēm jāpiesaistās pie vadītāja...tik viena lieta-kas to izkontrolēs?? Vienīgais-ceļu policija. Ja brauc vadītājs X ar pilsonim ypiederošu auto ar BM14 klases polisi,kuru y pircis, bet x vadītājam ir 7 avārijas par gadu un 4. klaes,tad ir sods,ka maz neliekas.

Nu,kaut kā tā.

Tev nu gan grūti ar to saprašanu.

Apdrošināšanas sistēmai vajadzētu paredzēt, ka apdrošināta tiek tikai un vienīgi VADĪTĀJA civiltiesiskā atbildība, jo tikai vadītājs var būt atbildīgs par avārijas izraisīšanu. Un a/m nav jāapdrošina, jo mašīna neizraisa CSN.

Tādad šādā gadījumā arī apdrošinātājiem būtu pieejama visa informācija vadītājiem, kuri izraisījuši CSN un attiecīgi katram konkrētajam vadītājam samazina BM klasi.

Ja tav ir uzņēmums, kuram pieder vairāks a/m tāpat jāapdrošina tikai vadītāja atbildība, ja vadītājs regulāri izraisa CSN kā rezultātā apdošināšana paliek dārgāka tad vainu, lai pats pērk sev apdrošināšanu vai arī atlaid no darba.

Ezis2f Reģ.: 16.10.2006
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja:

kolumbs rakstīja: Varbūt var kādam uzrakstīt sūdzību?

piemēram, PTAC vai FKTK?

Es domāju izdarīt savādāk.... Aprakstīšu dokumentētu situāciju un palūgšu izskaidrojumu. 9 vienādas ierakstītas vēstules uz visiem kantoriem, kuri kopīgi izveidoja LTAB. Nu un tad jau pēc atbildēm redzēs... Ar patērētāju tiesībām šeit maz sakara. Vnk tiek piedāvāts nesakārtots produkts.

Ka viss beidzas? Man LTAB sodien piedavaja nopirkt citu masinu ja es gribot atpakal 11klasi. Jo BAN man pie pirmas apdrosinasanas ielika 7 klasi un vairak parnest nevarot. Kad pateicu ka citu auto pirkt netaisos tad pateica ka palidzet nevarot.

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Ezis2f rakstīja:

Arnijs rakstīja:

kolumbs rakstīja: Varbūt var kādam uzrakstīt sūdzību?

piemēram, PTAC vai FKTK?

Es domāju izdarīt savādāk.... Aprakstīšu dokumentētu situāciju un palūgšu izskaidrojumu. 9 vienādas ierakstītas vēstules uz visiem kantoriem, kuri kopīgi izveidoja LTAB. Nu un tad jau pēc atbildēm redzēs... Ar patērētāju tiesībām šeit maz sakara. Vnk tiek piedāvāts nesakārtots produkts.

Ka viss beidzas? Man LTAB sodien piedavaja nopirkt citu masinu ja es gribot atpakal 11klasi. Jo BAN man pie pirmas apdrosinasanas ielika 7 klasi un vairak parnest nevarot. Kad pateicu ka citu auto pirkt netaisos tad pateica ka palidzet nevarot.

Nu parastā ceļā cīnīties ar viņu birokrātiju panākumus nenesa

Situācija atrisinājās ar - teiksim "zvanu no augšas" Būtībā jau skumīgi, ka taču var, ja vajag, bet neies jau lieki iespringt te uz katru vajadzību...

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Ezis2f.... Varu ieteikt, ka - ja vien nav izvēles nr, kuru negribi pazaudēt (kā tas bija manā gadījumā), tad nomaini CSDD Nr zīmi un iekš LTAB būs Tev "jauns" auto!

Ezis2f Reģ.: 16.10.2006
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja: Ezis2f.... Varu ieteikt, ka - ja vien nav izvēles nr, kuru negribi pazaudēt (kā tas bija manā gadījumā), tad nomaini CSDD Nr zīmi un iekš LTAB būs Tev "jauns" auto!

Tiesi del nummura tas viss ari ir. Bus brivaks laiks tad ari pameklesu savu taisnibu.

CyberGhost Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Man tāds jautājums - cik jūs ar tām savām klasēm ietaupāt? Piecītis gadā sanāk?

da man ar 3 gadu intervālu bija kopā 2 nelieli csn, kā rezultātā BM klase no 7 palikusi par 4 un OCTAs cena no 45Ls uz gadu palikusi par 160Ls (lētākais ko atradu) tākā starpība nieka 115Ls!!!

Tas galīgi sako, taka braucu pagaidām bez

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja: Ezis2f.... Varu ieteikt, ka - ja vien nav izvēles nr, kuru negribi pazaudēt (kā tas bija manā gadījumā), tad nomaini CSDD Nr zīmi un iekš LTAB būs Tev "jauns" auto!

Gandrīz tā, neaizmirsti, ka BM ir pāris-Tu plus auto, ja auto pazūd tad BM(pozitīvais vai negatīvais) gaida jaunu auto vai numuru.

Kā pašam?

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

Arnijs rakstīja: Ezis2f.... Varu ieteikt, ka - ja vien nav izvēles nr, kuru negribi pazaudēt (kā tas bija manā gadījumā), tad nomaini CSDD Nr zīmi un iekš LTAB būs Tev "jauns" auto!

Gandrīz tā, neaizmirsti, ka BM ir pāris-Tu plus auto, ja auto pazūd tad BM(pozitīvais vai negatīvais) gaida jaunu auto vai numuru.

Kā pašam?

Paldies OK! A - ja Nr. nemainās - tikai auto? LTABā taču to nesaprot!

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja:

Gregers rakstīja:

Arnijs rakstīja: Ezis2f.... Varu ieteikt, ka - ja vien nav izvēles nr, kuru negribi pazaudēt (kā tas bija manā gadījumā), tad nomaini CSDD Nr zīmi un iekš LTAB būs Tev "jauns" auto!

Gandrīz tā, neaizmirsti, ka BM ir pāris-Tu plus auto, ja auto pazūd tad BM(pozitīvais vai negatīvais) gaida jaunu auto vai numuru.

Kā pašam?

Paldies OK! A - ja Nr. nemainās - tikai auto? LTABā taču to nesaprot!

Bet tak atrisinās ja aiz olām paņem

Ir, ir tā BM sistēma nedaudz gļukaina, bet zato pat X5 īpašnieki kuriem katru gadu bija avārijas nu ir palikuši mierīgāki un pārsteidzoši akurāti pēc 1150 LVL samaksātiem par OCTA ar 1 BM klasi

Da i piemēram vidusmēra kuligankaizpuvusi mazāk uz ceļiem ālējās jo tagad grūtāk octu nopirkt nekā autosu

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

Arnijs rakstīja:

Gregers rakstīja:

Arnijs rakstīja: Ezis2f.... Varu ieteikt, ka - ja vien nav izvēles nr, kuru negribi pazaudēt (kā tas bija manā gadījumā), tad nomaini CSDD Nr zīmi un iekš LTAB būs Tev "jauns" auto!

Gandrīz tā

Bet tak atrisinās ja aiz olām paņem

Ir, ir tā BM sistēma nedaudz gļukaina, bet zato pat X5 īpašnieki kuriem katru gadu bija avārijas nu ir palikuši mierīgāki un pārsteidzoši akurāti pēc 1150 LVL samaksātiem par OCTA ar 1 BM klasi

Da i piemēram vidusmēra kuligankaizpuvusi mazāk uz ceļiem ālējās jo tagad grūtāk octu nopirkt nekā autosu

tas X5 īpašnieks ir stulbz! pārrakstīt drotu uz Õmi un būs 6 klase

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

seaman rakstīja:

Gregers rakstīja:

Arnijs rakstīja:

Gregers rakstīja:

Arnijs rakstīja: Ezis2f.... Varu ieteikt, ka - ja vien nav izvēles nr, kuru negribi pazaudēt (kā tas bija manā gadījumā), tad nomaini CSDD Nr zīmi un iekš LTAB būs Tev "jauns" auto!

Gandrīz tā

Bet tak atrisinās ja aiz olām paņem

Ir, ir tā BM sistēma nedaudz gļukaina, bet zato pat X5 īpašnieki kuriem katru gadu bija avārijas nu ir palikuši mierīgāki un pārsteidzoši akurāti pēc 1150 LVL samaksātiem par OCTA ar 1 BM klasi

Da i piemēram vidusmēra kuligankaizpuvusi mazāk uz ceļiem ālējās jo tagad grūtāk octu nopirkt nekā autosu

tas X5 īpašnieks ir stulbz! pārrakstīt drotu uz Õmi un būs 6 klase

Juridiska persona uz Omi?! Nu, nu... domā viens tik gudrs esi?

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti