LTAB bonu-malus

Arnijs Reģ.: 01.06.2002

Šodien saskāros ar riktīgu "sviestu", cenšoties pārnest savu klasi uz jaunu auto. Mani korekti atšuva, jo es to pagājušogad vienreiz jau esot izdarījis! Kaut arī auto ir Latvijā pirmoreiz reģistrēts šāgada janvārī. Stāsts ir par to, ka apdrošinātāji auto bonus-malus sistēmā identificē pēc reg.nr., nevis pēc VIN. Un, ja savu izvēles numuru esi atdevis uzglabāšanā un atlaides klasi esi pārnesis uz citu auto, tad process ir neatgriezenisks! Atpakaļ uz šo numuru atlaidi pārnest nav iespējams, kaut arī auto fiziski ir cits. Apdrošinātāji sūta pie LTAB, LTABs pasaka, ka esot tikai izpildītājs un info bāzes uzturētājs un sūta atpakaļ pie apdrošinātājiem.... Jautri!

 
1 2 3 4
msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

Ezis2f rakstīja:

Baisulis rakstīja:

Ezis2f rakstīja: Mudila izlasi tekstu lidz galam.

Šitā nesaki,viņš no bēdām iekāps jūrā!

Divmetrigi l..hi neslikst.

Varbūt gribēji teikt,ka sūdi peld pa virsu?

Tu peldi pa virsu? Brīnumi nebūtu

Reiz kaut kur bija skaists salīdzinājums, kā brilles pārvērš cilvēku. Piemēram, miesnieks par mākslinieku un tamlīdzīgi Un tagad iedomājamies, kas notiktu, ja deksim norautu brilles, uzģērbtu trīssvītru trenūzenes un iesēdinātu huļigankā...

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Man tāds jautājums - cik jūs ar tām savām klasēm ietaupāt? Piecītis gadā sanāk?

Sanāk ap 30 Ls uz vienu auto, kurš netiek regulāri mainīts, bet pārējiem, kuri ir tiek mainīti biežāk kā reizi 12 mēnešos ir tās 6 klases. Avāriju nav, oficiāli pat brīdinājumu nav, bet jau auto iegādes brīdī tieku pataisīts par tādu, kurš tūlīt taisīs avārijas, jo braukt nemāk. Skumji, ka iespējams labi domātā sistēma ir tā sapista.

fokss Reģ.: 26.10.2006
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

msh rakstīja: Man tāds jautājums - cik jūs ar tām savām klasēm ietaupāt? Piecītis gadā sanāk?

Sanāk ap 30 Ls uz vienu auto, kurš netiek regulāri mainīts, bet pārējiem, kuri ir tiek mainīti biežāk kā reizi 12 mēnešos ir tās 6 klases. Avāriju nav, oficiāli pat brīdinājumu nav, bet jau auto iegādes brīdī tieku pataisīts par tādu, kurš tūlīt taisīs avārijas, jo braukt nemāk. Skumji, ka iespējams labi domātā sistēma ir tā sapista.

sistēma nav sapista - sistēma ir ok!!! tikai pielietojums a-la latvia

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Baisulis rakstīja: nu tas msh tak ir tukšpļūtis... man ir 13. BM klase,sanāk izdevīgāk nekā msh 6. klase

1) Man klases nav

2) Mana mutere četrus gadus brauc ar savu golfmašīnu bez avārijām [iepriekšējo corollu jama novākoja ], tātad tā klase ceļas, bet es esmu vienīgi no jamas dzirdējis, ka paliek arvien dārgāk - laikam gadā kādi 40 ls Tātad, kur ekonomija? Es nerunāju par jaukajām mīnusa klasēm

Laba ģimenīte...viens braukā ar leišu numuriem , otrs ar šrotu,jo iepriekšējais novākots...tradīcijas turpinās.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Nu un pričom te tagad manas brilles??? Toč sūds esi,brilles viņam traucē, bernudārzs tak esi joprojām, tur runāja par briļļainajiem

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Nu un pričom te tagad manas brilles??? Toč sūds esi,brilles viņam traucē, bernudārzs tak esi joprojām, tur runāja par briļļainajiem

kā pri čom

Visi tak zin, ka esi ne tikai briļains urods, bet arī kroplis un mutē ņemējs, praiders nr1....nu īsāk sakot...

foto.inbox.lv/...

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

???? brilles ne es izvēlējos,ko lai dara,ka daba tā izvēlējusies,ka redze nav tik asa...muļķīgi par to ieņirgt.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: ???? brilles ne es izvēlējos,ko lai dara,ka daba tā izvēlējusies,ka redze nav tik asa...muļķīgi par to ieņirgt.

kas būtu par to runājis, kas ir muļķigi, kas nē

tu dekster, urods kurs ir pārkāpis visas sabiedrībā pieņemtās normalas kontaktēšanās normas...

Da atslāpsti....

visu to šļuru, kuru izgāz uz cilvēkiem, tad dabūsi atpakaļ dubultā..

tas ir zvaigznēs, un tev uz pieres rakstīts, pi.dar.....

iRAFAR Reģ.: 22.04.2007
0 0 Atbildēt

Labrīt!

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

rits ta labs, tik kāds devējs

iRAFAR Reģ.: 22.04.2007
0 0 Atbildēt

Devējam ar nav ne vainas...

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja:

Baisulis rakstīja: ???? brilles ne es izvēlējos,ko lai dara,ka daba tā izvēlējusies,ka redze nav tik asa...muļķīgi par to ieņirgt.

kas būtu par to runājis, kas ir muļķigi, kas nē

tu dekster, urods kurs ir pārkāpis visas sabiedrībā pieņemtās normalas kontaktēšanās normas...

Da atslāpsti....

visu to šļuru, kuru izgāz uz cilvēkiem, tad dabūsi atpakaļ dubultā..

tas ir zvaigznēs, un tev uz pieres rakstīts, pi.dar.....

cik atminos, tad parasti tev patīk lai oponents argumentē savu viedokli..

nu tad aiztaupīšū tev pūles šoreiz to vaicāt..

vari zemāk minēt tos, kuru nikus atceros, kuri dabūjušī tavu aprišanas straumi pār savām galvām gan te, gan privātā sarakstē, gan sms formā, gan draugu portālā un t.t..

Super Zigis

Ursis

es

Kredoks

An-2

Pirmais

Hammers

Fartuks

Grāfs

visus pat ātrumā neatminēšu..

bet peiļauju domu, ka šo Cilvēku ir ļoti pat daudz...

un tev cerēt, ka tas viss nenāks tev atpakaļ, ir vairāk pat kā naivi..

fokss Reģ.: 26.10.2006
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja:

Baisulis rakstīja: ???? brilles ne es izvēlējos,ko lai dara,ka daba tā izvēlējusies,ka redze nav tik asa...muļķīgi par to ieņirgt.

kas būtu par to runājis, kas ir muļķigi, kas nē

tu dekster, urods kurs ir pārkāpis visas sabiedrībā pieņemtās normalas kontaktēšanās normas...

Da atslāpsti....

visu to šļuru, kuru izgāz uz cilvēkiem, tad dabūsi atpakaļ dubultā..

tas ir zvaigznēs, un tev uz pieres rakstīts, pi.dar.....

a kapēc tu lamājies?????? tev mamma nav nekad teikusi,ka par sliktu vārdu raxtišanu var dabūt..........tā ka zobi jamaina?

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

fokss rakstīja:

Sviestc rakstīja:

Baisulis rakstīja: ???? brilles ne es izvēlējos,ko lai dara,ka daba tā izvēlējusies,ka redze nav tik asa...muļķīgi par to ieņirgt.

kas būtu par to runājis, kas ir muļķigi, kas nē

tu dekster, urods kurs ir pārkāpis visas sabiedrībā pieņemtās normalas kontaktēšanās normas...

Da atslāpsti....

visu to šļuru, kuru izgāz uz cilvēkiem, tad dabūsi atpakaļ dubultā..

tas ir zvaigznēs, un tev uz pieres rakstīts, pi.dar.....

a kapēc tu lamājies?????? tev mamma nav nekad teikusi,ka par sliktu vārdu raxtišanu var dabūt..........tā ka zobi jamaina?

tak samainīju jau, un iedeva divu gadu garantiju..

tāpēc esmu tik drošš..

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

fokss rakstīja:

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Viņiem rakstīts, ka klases pārskata 15.09, bet man reāli sanāca, ka vajadzēja apdrošināt un 17.09. vēl nekas nebija pārskatīts un samaksāju pa veco klasi.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Bonus klasēm jāpiesaistās pie vadītāja...tik viena lieta-kas to izkontrolēs?? Vienīgais-ceļu policija. Ja brauc vadītājs X ar pilsonim ypiederošu auto ar BM14 klases polisi,kuru y pircis, bet x vadītājam ir 7 avārijas par gadu un 4. klaes,tad ir sods,ka maz neliekas.

Nu,kaut kā tā.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Tad jau varētu arī polisē ierakstīt iespējamos vadītājus (sieva, bērni, labākais draugs, mīļākā u.c.), ja brauc cits un izraisa avāriju, tad arī maksā pēc pilnas programmas. Reāli jau no malas nevienam parasti nedod braukt.

Bazhix Reģ.: 20.02.2003
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Bonus klasēm jāpiesaistās pie vadītāja...tik viena lieta-kas to izkontrolēs?? Vienīgais-ceļu policija. Ja brauc vadītājs X ar pilsonim ypiederošu auto ar BM14 klases polisi,kuru y pircis, bet x vadītājam ir 7 avārijas par gadu un 4. klaes,tad ir sods,ka maz neliekas.

Nu,kaut kā tā.

Shobriid tak arii CP skataas, ir vai nav apdroshinaashana.

Riigas Domes satiksmes departaments censhas panaakt vienu mashiinu uz maajsaimnieciibu. Respektiivi, brauks gan sieva, gan viirs, gan vinju pilngadiigaa meita. Katram savu apdroshinaashanu?

Un kaa uznjeemumu mashiinas, kur katru dienu cits shoferis? Katram pa apdoshinaashanai vai apdroshinaashanas polises uz nedeelju?.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Baisulis rakstīja: nu tas msh tak ir tukšpļūtis... man ir 13. BM klase,sanāk izdevīgāk nekā msh 6. klase

1) Man klases nav

2) Mana mutere četrus gadus brauc ar savu golfmašīnu bez avārijām [iepriekšējo corollu jama novākoja ], tātad tā klase ceļas, bet es esmu vienīgi no jamas dzirdējis, ka paliek arvien dārgāk - laikam gadā kādi 40 ls Tātad, kur ekonomija? Es nerunāju par jaukajām mīnusa klasēm

1) Nu re. Līdz savai mašīnai neesi vēl izaudzis, bet jau strīdies ar pieaugušiem cilvēkiem.

2) Protams, ka paliek dārgāk - cena ceļas straujāk, nekā klase. Un jau jau iepriekšejo novākoja, tad nekur augstu nav tikusi. Es visu savu autovadītāja mūžu braucu bez avārijām un klasi krāju kopš OCTA ieviešanas - rezultātā tagad jāmaksā mazāk kā trešdaļu, salīdzinājumā ar 6 klasi.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

msh rakstīja:

Baisulis rakstīja: nu tas msh tak ir tukšpļūtis... man ir 13. BM klase,sanāk izdevīgāk nekā msh 6. klase

1) Man klases nav

2) Mana mutere četrus gadus brauc ar savu golfmašīnu bez avārijām [iepriekšējo corollu jama novākoja ], tātad tā klase ceļas, bet es esmu vienīgi no jamas dzirdējis, ka paliek arvien dārgāk - laikam gadā kādi 40 ls Tātad, kur ekonomija? Es nerunāju par jaukajām mīnusa klasēm

1) Nu re. Līdz savai mašīnai neesi vēl izaudzis, bet jau strīdies ar pieaugušiem cilvēkiem.

Es nezinu, vai leišiem ir bonus-malus, bet kaut kā neesmu pamanījis, ka es varētu savu šrotu pieregot uz mana vārda Tā nu braucu ar leišu numuriem uz mana brālēna vārda - bet lietas būtību tas nemaina - mans šrots ir mans šrots

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

msh rakstīja:

Baisulis rakstīja: nu tas msh tak ir tukšpļūtis... man ir 13. BM klase,sanāk izdevīgāk nekā msh 6. klase

1) Man klases nav

2) Mana mutere četrus gadus brauc ar savu golfmašīnu bez avārijām [iepriekšējo corollu jama novākoja ], tātad tā klase ceļas, bet es esmu vienīgi no jamas dzirdējis, ka paliek arvien dārgāk - laikam gadā kādi 40 ls Tātad, kur ekonomija? Es nerunāju par jaukajām mīnusa klasēm

Laba ģimenīte...viens braukā ar leišu numuriem , otrs ar šrotu,jo iepriekšējais novākots...tradīcijas turpinās.

Kas tev pret leišu numuriem? Tev ir kaut kas pret lt numuriem tāpat, kā man pret tavām brillēm?

Un manas muteres golfmašīnas stāvoklis stabili ir labāks nekā tavam pontijakam kaut vai tādēļ, ka tas ir tavs pontijaks Pie manas muteres nobraukuma - 4 gados kaut kādi tur 40k km, ir pilnīgi paredzams, ka tas aparāts viņai būs vēl vismaz kādus piecus gadus - galvenā problēma spīd rūsa, nevis kaut kādi nolietoti mezgli

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

msh, puišel, tu toč esi glupjš! Atradis par ko te tirst!

Tu pats nezini, kas ar tevi notiks rīt, parīt ... a ja nu ratiņos iesēdīsies??? Un tad dex tev piedāvās futbolu uzspēlēt??? Kāda ta būs juška, a? Būsi tik pat kruts, ko?

p.s. neaizstāvu tagad deksi, bet nu kaut kādai mēra sajūtai jābūt!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kādos vēl ratiņos?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ak... Un? Deksis tak te ir tas, kurš ar savu vecumu kruto mētā Diemžēl ar vecumu parasti ir par maz...

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti