www.bayauto.lv

lotomoto Reģ.: 06.08.2004

vai caur sho saitu kautko reāli var nopirkt? izsoles itkaa notiek, bet saitaa baigais klusums...

 
repo Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

Piedāvātās cenas jau tīri nekas.

lotomoto Reģ.: 06.08.2004
0 0 Atbildēt

tik uz zvaniem un emailiem neatbild

pirdiens Reģ.: 22.09.2004
0 0 Atbildēt

Labāk nav www.lbss.lv ?

Tur, izskatās, viss notiek!

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

lotomoto rakstīja: vai caur sho saitu kautko reāli var nopirkt? izsoles itkaa notiek, bet saitaa baigais klusums...

Eu, tu sev GČ meklē?

lotomoto Reģ.: 06.08.2004
0 0 Atbildēt

Eu, tu sev GČ meklē?

mekleeju gan, vien tur izkataas tiiri labs, vieniigi bayauto klusee un neko nevaru izdariit.

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Es iespējams savējo tirgošu (ja vietā sanāks iegādāties vienu citu benzīna kapsētu, ir man te tagad it kā labs piedavājums), neinteresē?

lotomoto Reģ.: 06.08.2004
0 0 Atbildēt

cap rakstīja: Es iespējams savējo tirgošu (ja vietā sanāks iegādāties vienu citu benzīna kapsētu, ir man te tagad it kā labs piedavājums), neinteresē?

vareetu jau apskatiit, kur tu atrodies?

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

lotomoto rakstīja:

cap rakstīja: Es iespējams savējo tirgošu (ja vietā sanāks iegādāties vienu citu benzīna kapsētu, ir man te tagad it kā labs piedavājums), neinteresē?

vareetu jau apskatiit, kur tu atrodies?

es atrodos ārzemē , un uz doto brīdi apskatīt nevar, mož kkur nākamnedēļ. Nu ja, un lēmums kā tāds par pārdošanu ar' vēl nav, vispirms ir vietā jāieperk autoss... Tā kā reāli varam nākamnedēļ pie tēmas atgriezties, ja līdz tam neko nesameklēsi.

Īsumā - 99.g, 4.7V8, limited ar visu, kas viņam pieejams (āda, plastamskoks, atmiņa, infiniti ar 10 CD utt), quadra-drive razdatka, biku zem 200k km uz odo (kanādas var, odo u.c. ir km), varētu būt kkas biku zem 10000 eiru ieskaitot PVN.

lotomoto Reģ.: 06.08.2004
0 0 Atbildēt

ok

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti