Volga Gaz 21

Bams Reģ.: 28.02.2005

Vot sobstvenno, gribu uzzināt no pieredzes bagātiem žoperīšiem vai vnk šī dampja laimīgajiem īpašniekiem visus sīkumus, ko vien katrs, kas reiz saskāries, zina par šo, nu jau retro auto- Volga GAZ-21.

Nu patīk man šis auto un esmu it kā nobriedis kādu exemplāru varbūt pat iegādāties brīvdienu izbraucieniem apkārt kvartālam pa dzimto sādžu vai reizēm aizvizināt kaimiņu Jurku meitenēs, ja šim tāda luste uznāks

Bet gribētos tomēr bišku vairāk uzzināt, cik, kas, kad tam mēdz lūzt, plīst un citādās ziepēs vai auzās var gadīties pēkšņi ar šo auto nokļūt. Respektīvi, vai LV ir kāds, kas vispār māk saremontēt šo tehnikas brīnumu, /ja nu kas/ pienāks kādreiz

 
1 2
Unima Reģ.: 01.10.2004
0 0 Atbildēt

neapnika, 21 tachu palika

pasam nebija laika njemties. a faaters panjeema sev SAABu un taa voldzinja staaveeja un ruuseeja palika zheel. atdevaam chalim no Reezeknes lai njemaas

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Nu te tovarišči ir biku samuldējušies... 2,5 tonnas dzīvsvara ir tam verķim un degvielas patērīnš ir ne mazāk par 20 litri uz 100 km pie ātruma 70 km/st.

Ja gribi vizināties būs jāremontē vien pašam, ja nav tādu iemaņu tad vāģa pietiks nu kādam 1000 km! Uzreiz ģenerators ir jānomaina no līdzstrāvas (oriģinālā) uz maiņstrāvu. Ar oriģinālo nav aršana pat bez gaismām.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Apstākļu, dažu sakritību un notikumu dēļ varu notirgotu divus GAZ 69. Nav ejoši,bet daudz maz komplektācijā. Par abiem...nuu,kādi 182,50 Ls.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Un vēl,ja nu kādam vajag, ir GAZ24-02 kuzovs un visādas sastāvdaļas,kā arī šis tas vel neizmests no GAZ21.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: Apstākļu, dažu sakritību un notikumu dēļ varu notirgotu divus GAZ 69. Ls.

Kādi? ar 2 vai 4 durvēm?

F323F Reģ.: 27.01.2004
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: Un vēl,ja nu kādam vajag, ir GAZ24-02 kuzovs un visādas sastāvdaļas,kā arī šis tas vel neizmests no GAZ21.

Kas Tev ir no Gaz 21 palicis, šovasar atsākšu restaurēšanas darbus savai 21 un varbūt Tev ir kas noderīgs, kas man nav.. vai ir sliktākā stāvoklī.

droom Reģ.: 24.10.2002
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: Apstākļu, dažu sakritību un notikumu dēļ varu notirgotu divus GAZ 69. Nav ejoši,bet daudz maz komplektācijā. Par abiem...nuu,kādi 182,50 Ls.

atraksti normunc@tvnet.lv

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

nuhajs rakstīja: Apstākļu, dažu sakritību un notikumu dēļ varu notirgotu divus GAZ 69. Ls.

Kādi? ar 2 vai 4 durvēm?

Viens ar 2, otrs ar 4.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

F323F rakstīja:

nuhajs rakstīja: Un vēl,ja nu kādam vajag, ir GAZ24-02 kuzovs un visādas sastāvdaļas,kā arī šis tas vel neizmests no GAZ21.

Kas Tev ir no Gaz 21 palicis, šovasar atsākšu restaurēšanas darbus savai 21 un varbūt Tev ir kas noderīgs, kas man nav.. vai ir sliktākā stāvoklī.

Jābrauc pie semča un jāskatās,vai nav visu izmetis,nesen vēl nebij. Kaut kas no dzinēja,tilti..nu,pajautāšu.

F323F Reģ.: 27.01.2004
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

F323F rakstīja:

nuhajs rakstīja: Un vēl,ja nu kādam vajag, ir GAZ24-02 kuzovs un visādas sastāvdaļas,kā arī šis tas vel neizmests no GAZ21.

Kas Tev ir no Gaz 21 palicis, šovasar atsākšu restaurēšanas darbus savai 21 un varbūt Tev ir kas noderīgs, kas man nav.. vai ir sliktākā stāvoklī.

Jābrauc pie semča un jāskatās,vai nav visu izmetis,nesen vēl nebij. Kaut kas no dzinēja,tilti..nu,pajautāšu.

ok, esmu gatavs atbraukt un savākt, ja ir kas vācams.

Bams Reģ.: 28.02.2005
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Nu te tovarišči ir biku samuldējušies... 2,5 tonnas dzīvsvara ir tam verķim un degvielas patērīnš ir ne mazāk par 20 litri uz 100 km pie ātruma 70 km/st.

Vakar notestēju divus šitos verķus! Tas ir ko vērts! Tanks ne mašīna

Strebj jau gan to zupu, bet tas nu tā. Un ātri braukt ar šito arī nav domāts- pa pilsētu uz 50 ir tīri labi. Skuķiem acis jau uz kātiem

Ja gribi vizināties būs jāremontē vien pašam, ja nav tādu iemaņu tad vāģa pietiks nu kādam 1000 km! Uzreiz ģenerators ir jānomaina no līdzstrāvas (oriģinālā) uz maiņstrāvu. Ar oriģinālo nav aršana pat bez gaismām.

Njāāā... tas nu gan ir tiesa.

A kas ar to ģenģeri- it kā nekādus gļukus abiem autiem nemaniju...

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

F323F rakstīja:

Baisulis rakstīja:

F323F rakstīja:

nuhajs rakstīja: Un vēl,ja nu kādam vajag, ir GAZ24-02 kuzovs un visādas sastāvdaļas,kā arī šis tas vel neizmests no GAZ21.

Kas Tev ir no Gaz 21 palicis, šovasar atsākšu restaurēšanas darbus savai 21 un varbūt Tev ir kas noderīgs, kas man nav.. vai ir sliktākā stāvoklī.

Jābrauc pie semča un jāskatās,vai nav visu izmetis,nesen vēl nebij. Kaut kas no dzinēja,tilti..nu,pajautāšu.

ok, esmu gatavs atbraukt un savākt, ja ir kas vācams.

Nu tad piezvani man,ja ir interese. Izmetīs laukā,bet kādam tas pat labi noderētu... 29221124 (mans)

F323F Reģ.: 27.01.2004
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

F323F rakstīja:

Baisulis rakstīja:

F323F rakstīja:

nuhajs rakstīja: Un vēl,ja nu kādam vajag, ir GAZ24-02 kuzovs un visādas sastāvdaļas,kā arī šis tas vel neizmests no GAZ21.

Kas Tev ir no Gaz 21 palicis, šovasar atsākšu restaurēšanas darbus savai 21 un varbūt Tev ir kas noderīgs, kas man nav.. vai ir sliktākā stāvoklī.

Jābrauc pie semča un jāskatās,vai nav visu izmetis,nesen vēl nebij. Kaut kas no dzinēja,tilti..nu,pajautāšu.

ok, esmu gatavs atbraukt un savākt, ja ir kas vācams.

Nu tad piezvani man,ja ir interese. Izmetīs laukā,bet kādam tas pat labi noderētu... 29221124 (mans)

ok, bet Tu uzzini kas tur ir par lietām.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Ja patiešām Tavai Volgai ir lidzstrāvas ģenģeris nu iemet jebkuru maiņstrāvnieku ar releju komplektā - vai ta šroti ir galīgi tukši? Var pat no 24. Volgas paņemt - tur tas ģeņģeris nemaz nav slikts.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti