Ford Econoline kardāns

mx_black Reģ.: 19.05.2004

Tātad ir vajadzīgs `97.g. Ford Econoline 4.6 V8 kardāns.

No kādiem Fordiem vēl der un varbūt kāds zin, kur to meklēt LV teritorijā?

 
Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

a kas kardanam vainas? krustus nevar samainiit?

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

ir firma aizkrauklē kas uzbūvēs jabkādu kardānu

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: ir firma aizkrauklē kas uzbūvēs jabkādu kardānu

Uzbūvēs,bet....$$$ paņems krietni-varbūt pasūtīt jaunu no USA iznāks lētāk.

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

tas kardaans izskataas metinaats jau n-taas reizes, meistars uz aatro apskati teica, ka iisti vairs neredz jeegu tur kko dariit un ieteica paskatiities, kaa sastaav lietas ar cita kardaana sagaadi.

jebkuraa gadiijumaa 3dien tas buss tiks dabuuts uz evakuatora un nogaadaats uz paceelaaja kaartiigaakai apskatei, jo pagaidaam joprojaam atrodas saluushanas vietai tuvaakajaa lauku seetaa.

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

To firmu sauc "Autokardāns"(Autokada meitasfirma).Man bija vajadzība tur kardānam nomainīt trīs krustiņus un nobalansēt-rezultātā 159Ls.

Guzis Reģ.: 23.08.2006
0 0 Atbildēt

Izklausās baisi. Kā pieraduši uz smagajiem kāst tā turpina..

UUSA rakstīja: To firmu sauc "Autokardāns"(Autokada meitasfirma).Man bija vajadzība tur kardānam nomainīt trīs krustiņus un nobalansēt-rezultātā 159Ls.

V8 Reģ.: 06.06.2001
0 0 Atbildēt

mx_black rakstīja: Tātad ir vajadzīgs `97.g. Ford Econoline 4.6 V8 kardāns.

No kādiem Fordiem vēl der un varbūt kāds zin, kur to meklēt LV teritorijā?

man ir no 84g. 5,7 kardāns...ja viens gals pie tilta der, tad otru var sabūvēt...

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

tas ir no Chevrolet 5.7? Vinsh vareetu teoreetiski dereet pie Ford tilta?

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

Guzis rakstīja: Izklausās baisi. Kā pieraduši uz smagajiem kāst tā turpina..

UUSA rakstīja: To firmu sauc "Autokardāns"(Autokada meitasfirma).Man bija vajadzība tur kardānam nomainīt trīs krustiņus un nobalansēt-rezultātā 159Ls.

Cik saprotu,monopolisti-kā grib,tā slauc...

Aigarcix Reģ.: 15.07.2007
0 0 Atbildēt

Vispār sākumā es skrietu uz šrotu un meklētu pēc flaņča gala atbibilstības,un tad jau notiek pārbūve ar virpotāja un metinātāja palīdzību.Bet auto kadu neiesaku,nagu maucēji un...,pat nav spējīgi krustiņu sēžas vietu pārtaisīt par 0,4 mm lielākā diametrā,nācās pašam pirkt štrumus un taisīt,bet ietaupījums toties uz pāris simts ls.

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

Aigarcix rakstīja: Vispār sākumā es skrietu uz šrotu un meklētu pēc flaņča gala atbibilstības,un tad jau notiek pārbūve ar virpotāja un metinātāja palīdzību.Bet auto kadu neiesaku,nagu maucēji un...,pat nav spējīgi krustiņu sēžas vietu pārtaisīt par 0,4 mm lielākā diametrā,nācās pašam pirkt štrumus un taisīt,bet ietaupījums toties uz pāris simts ls.

Kā ar balansēšanu?Arī pats veici?

Aigarcix Reģ.: 15.07.2007
0 0 Atbildēt

Pie krustiņu maiņas,nav problēmu,pat ja štopoegredzenu vietā liek šaibas un pieķer ar metināmo.Pie pārvirpošanas un metināšanas,nemāku teikt,bet varētu ari pats balansēt.. . Mans gan sliecas uz to,ja ir vienmērīga šuve problēmām nav jābūt.Ņemot par piemēru džipu tad pēc dubļiem visādas drazas ir vairāk nekā tā plāksnīte balansam.Bet vēl par šo varētu painteresēties www.salmet .lv

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

Neizprotu vienu lietu-ja tā balansēšana ir vienkārši veicama,kāpēc "Autokardāns" ir vienīgā(man zināmā) vieta,kur to dara?Nedomāju,ka ir mazs pieprasījums-zinu,ka daudzas firmas(arī mana) uz turieni ved kardānus no visas LV.

Aigarcix Reģ.: 15.07.2007
0 0 Atbildēt

Jautājums,ved balansēt vai remontu kā tadu veikt.Izdilušas šlices pie zināma garuma jau taisa vibrāciju,pluss vēl kaudze sīkumu kas ietekmē procesu,un firmām nav vajadzība turēt veselu profu-restaurātoru kantori.

V8 Reģ.: 06.06.2001
0 0 Atbildēt

mx_black rakstīja: tas ir no Chevrolet 5.7? Vinsh vareetu teoreetiski dereet pie Ford tilta?

tas ir no Ford Econoline 7,5L V8 84g.

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

V8, iedod savas koordinaatas.

Taa kaa moped nje moj, iedoshu kontaktu busa iipashniekam, lai pats ar tevi sakontaktee un tad jau kko sarunaasiet

V8 Reģ.: 06.06.2001
0 0 Atbildēt

mx_black rakstīja: V8, iedod savas koordinaatas.

Taa kaa moped nje moj, iedoshu kontaktu busa iipashniekam, lai pats ar tevi sakontaktee un tad jau kko sarunaasiet

vai vēl ir aktuāli?

29207337

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

mx_black rakstīja: tas kardaans izskataas metinaats jau n-taas reizes, meistars uz aatro apskati teica, ka iisti vairs neredz jeegu tur kko dariit un ieteica paskatiities, kaa sastaav lietas ar cita kardaana sagaadi.

jebkuraa gadiijumaa 3dien tas buss tiks dabuuts uz evakuatora un nogaadaats uz paceelaaja kaartiigaakai apskatei, jo pagaidaam joprojaam atrodas saluushanas vietai tuvaakajaa lauku seetaa.

ja tas kardāns ir bijis metināts, tad jāprasa kas viņam bija noticis???? kā var jamo salauzt?

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

mx_black rakstīja: tas kardaans izskataas metinaats jau n-taas reizes, meistars uz aatro apskati teica, ka iisti vairs neredz jeegu tur kko dariit un ieteica paskatiities, kaa sastaav lietas ar cita kardaana sagaadi.

jebkuraa gadiijumaa 3dien tas buss tiks dabuuts uz evakuatora un nogaadaats uz paceelaaja kaartiigaakai apskatei, jo pagaidaam joprojaam atrodas saluushanas vietai tuvaakajaa lauku seetaa.

ja tas kardāns ir bijis metināts, tad jāprasa kas viņam bija noticis???? kā var jamo salauzt?

Brauc ar klabošu tikmēr, kamēr krustiņš aizlido kopā ar dakšu. Un priekšējais gals ieduras asfaltā....

Laucinieks Reģ.: 27.02.2007
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Pirmais rakstīja:

mx_black rakstīja: tas kardaans izskataas metinaats jau n-taas reizes, meistars uz aatro apskati teica, ka iisti vairs neredz jeegu tur kko dariit un ieteica paskatiities, kaa sastaav lietas ar cita kardaana sagaadi.

jebkuraa gadiijumaa 3dien tas buss tiks dabuuts uz evakuatora un nogaadaats uz paceelaaja kaartiigaakai apskatei, jo pagaidaam joprojaam atrodas saluushanas vietai tuvaakajaa lauku seetaa.

ja tas kardāns ir bijis metināts, tad jāprasa kas viņam bija noticis???? kā var jamo salauzt?

Brauc ar klabošu tikmēr, kamēr krustiņš aizlido kopā ar dakšu. Un priekšējais gals ieduras asfaltā....

Mītu busteri ilgi mēģināja, kamēr viņiem iznāca kardāna priekšgalu iedurt speciāli izveidotā bedrē, tā kā iedurt asfaltā njereaļjno

Bet nu jā, apakšu autiņam var patīrīt šitais pasākums

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Pirmais rakstīja:

mx_black rakstīja: tas kardaans izskataas metinaats jau n-taas reizes, meistars uz aatro apskati teica, ka iisti vairs neredz jeegu tur kko dariit un ieteica paskatiities, kaa sastaav lietas ar cita kardaana sagaadi.

jebkuraa gadiijumaa 3dien tas buss tiks dabuuts uz evakuatora un nogaadaats uz paceelaaja kaartiigaakai apskatei, jo pagaidaam joprojaam atrodas saluushanas vietai tuvaakajaa lauku seetaa.

ja tas kardāns ir bijis metināts, tad jāprasa kas viņam bija noticis???? kā var jamo salauzt?

Brauc ar klabošu tikmēr, kamēr krustiņš aizlido kopā ar dakšu. Un priekšējais gals ieduras asfaltā....

tu esi kādreiz redzējis dabā tādu izpildīšanos???? es esmu redzējis tikai kā fofāgenam granāta izjūk tā, ka bumbiņas izbirst zemē....

kardānam manuprāt ir jānolauž auss (vai vismaz jāatgredzeno kalpaks) lai viņš sadalītos

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: tu esi kādreiz redzējis dabā tādu izpildīšanos???? es esmu redzējis tikai kā fofāgenam granāta izjūk tā, ka bumbiņas izbirst zemē....

kardānam manuprāt ir jānolauž auss (vai vismaz jāatgredzeno kalpaks) lai viņš sadalītos

Esmu. Galu asfaltā nē, bet izlauztu dakšas ausi esmu. Bet lai to dabūtu gatavu ir ilgi jāizliekas par kurlu, tas notiek pēc tam kad gultņu čaškas ir izzudušas.

V8 Reģ.: 06.06.2001
0 0 Atbildēt

mx_black rakstīja: V8, iedod savas koordinaatas.

Taa kaa moped nje moj, iedoshu kontaktu busa iipashniekam, lai pats ar tevi sakontaktee un tad jau kko sarunaasiet

uzzināji izmērus????

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti