Mini cooper S ??

staar Reģ.: 19.03.2005

Jautājums znatokiem. Vai kāds ir dzirdējis kaut ko par šitā mazauto motora raksturīgākajām probzām un resursu? Vismaz par 163 ZS motoru.

 
1 2 3
iuzii Reģ.: 27.02.2008
0 0 Atbildēt

Kashkjiigais atziisties kas tas par pasaacienu lapraat piedaliitos

GirtzB Reģ.: 18.03.2002
0 0 Atbildēt

staar rakstīja:

GirtzB rakstīja:

msh rakstīja:

Yetti rakstīja: te par 2005:

consumerguideauto.howstuffworks.com/...

pārdomas raisa Tevis pieminētais dzinējs 163hp... manis dotajā linkā uzrādās kā Supercharged, t.i. ar kompresoru... ja sūdīgi kopts vari iebraukt labās auzās....

A kas tur īpašs? Šitiem miņiem-nemiņiem parastais coopers laikam arī bija ar ļurbu, tikai vājāka programma...

Tēks

vecais (tie kuriem Cooper S bija 163 zs un lampas kopā ar kapotu) cooper S ar mehanisko kompersoru

jaunais Cooper S(pēc facelift) ar atgāzu turbīnu(par to šeit laikam nejautā) īsi sakot ar parastu turbomotoru.

Coope un Mini one ir vienādi bezkompmresoru diznēji ar dažādām ECU programmām.

BMW Mini ar Rover 200(lasi Honda civic) nav nekā kopīga(tik cik 3 durvis un priekšpiedziņa)

no kurienes tev šidāda informācija? Mini.lv dīleris lielās, ka jaunajam COOPER S ir twin-scroll turbolādētājs un Overboost fcija. Un pēc mini.lv sanāk tā kā te iiuzi rakstīja, ka ONE ir ar parasto 1.4 L motoreli un COOPER ir ar 1.6 i motoreli, bet S versijai ir kompresors + turbo. Bišku nav skaidrs par to Overboost

funkciju, bet kompresora esamība liekas pat ļoti loģiska, kāpēc lai no viņa atteiktos.

es par pirmās(pirsfacelift) paaudzes Cooper un mini one runāju.

Tagad ir sadalījuši katram savu motoru.

un Cooper S bija mehāniskais kompresors ar 163zs un tagad ir turbo kompresprs ar 175zs un Twin scorll nozīmē tikai tik cik divi izplūdes gāzu ielpūdes kanāli turbīnai(ir varianti arī ar dubultu lāpstiņu komplektu izplūdes gāzēm).

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

iuzii rakstīja: Kashkjiigais atziisties kas tas par pasaacienu lapraat piedaliitos

bremzētais, skaities te:www.iauto.lv/...

iuzii Reģ.: 27.02.2008
0 0 Atbildēt

smaidiigais, magistrs esmu sievieshu dzimtes, tak cto

iuzii Reģ.: 27.02.2008
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Piešūt pipeli mūsdienās var bez problēmām.

Tev laikam tiinju vecums veel nav paargaajis vai dazjas skruuviites smadzenees aptruukushaas

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

iuzii rakstīja: smaidiigais, magistrs esmu sievieshu dzimtes, tak cto

sorrii, bremzētā, bat nekur nekādas sievišķības pazīmes nemanīja

iuzii Reģ.: 27.02.2008
0 0 Atbildēt

tak,ja lasiit nemaak, ta neko.

staar Reģ.: 19.03.2005
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: *******, man kāreiz ir visas skrūves. Man uz *******o geju auto ni******* nevelk.

Visi tak nevar būt tik kruti un braukt ar 190 mersi

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti