???? Par C klases MB

Huligaans Reģ.: 01.04.2006

Sveiki visiem. Plaanoju iegaadaaties C230, mersi. Gribeetos dzirdeet aqtsauksmes par sho auto, remonta izmaksas utt. cik aptuveni taadam maksaa apmainiit bremzhu diksus? ja ieprieksh paldies

 
1 2 3
Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 1 Atbildēt

pacem rakstīja: to Gregers.

Es saprotu, ka zaudē vērtību par 30% izbraucot pa durvīm ... bet es jau kā reiz varu nopirkt par 30 % lētāk ... Jebkurā gadījumā tā ir laba nauda, tādēļ arī gribētu zināt atsauksmes par to C klases jauno versiju (universāls izskatās labāk). Es gribu automātu un benzīnu - laikam 1.8 motors ar 156 ZS.

Bet vēl ir varianti arī VW jaunais passat, Honda accord un Toyota Avensis. Nevaru izšķirties, vai MB ir tās naudas vērts vai nē. Izbraukšu tuvākajās dienās ar visiem, bet nu iepriekš varbūt ir kādi viedokļi. Iesēžoties jau MB, tomēr var just kvalitāti.

Ja runājam bap braukšanas kvalitāti tad ir labi, ja par vizuālo tad, nu tā, ja par izturību tad pilnīga pakaļa, ja par 1.8 dzinēju tad...nakuj tev mersis, ņem logannnu un sip!!! Mercedes sākās ar lielajiem dzinējiem, jo 60% no braukšanas baudas sastāda tieši ar dzinēju saistītie pasākumi-klusums, elastīgums, pārliecība par manevru, miers kopumā! Bet nepērc mersi kamēr nēesi izbraucis ar Cadillac CTS, pat ar mazo dzinēju ievērojami patīkamāks braucot un arī salons/āriene nav pēc skata kā vecam ikarusam!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pareizi, salons noteikti kā deviņdesmito gadu pirmās puses japānim, tikai plastmasas biezākas un viss lielāks, bet savādāk noteikti tikpat tizls un apaļš

Nespēju saprast cilvēkus, kam patīk jeņķu kastu dizains. Kaut gan jopelim tagad tas pats pretīgais "nekāds" dizains sāk nākt virsū, iemeslu nav tālu jāmeklē.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

pacem rakstīja: to Gregers.

Es saprotu, ka zaudē vērtību par 30% izbraucot pa durvīm ... bet es jau kā reiz varu nopirkt par 30 % lētāk ... Jebkurā gadījumā tā ir laba nauda, tādēļ arī gribētu zināt atsauksmes par to C klases jauno versiju (universāls izskatās labāk). Es gribu automātu un benzīnu - laikam 1.8 motors ar 156 ZS.

Bet vēl ir varianti arī VW jaunais passat, Honda accord un Toyota Avensis. Nevaru izšķirties, vai MB ir tās naudas vērts vai nē. Izbraukšu tuvākajās dienās ar visiem, bet nu iepriekš varbūt ir kādi viedokļi. Iesēžoties jau MB, tomēr var just kvalitāti.

Ja runājam bap braukšanas kvalitāti tad ir labi, ja par vizuālo tad, nu tā, ja par izturību tad pilnīga pakaļa, ja par 1.8 dzinēju tad...nakuj tev mersis, ņem logannnu un sip!!! Mercedes sākās ar lielajiem dzinējiem, jo 60% no braukšanas baudas sastāda tieši ar dzinēju saistītie pasākumi-klusums, elastīgums, pārliecība par manevru, miers kopumā! Bet nepērc mersi kamēr nēesi izbraucis ar Cadillac CTS, pat ar mazo dzinēju ievērojami patīkamāks braucot un arī salons/āriene nav pēc skata kā vecam ikarusam!

Oi trekteri - mb dīzeļi ir tik klusi, nu tik klusi.... līdz vēmienam

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Pareizi, salons noteikti kā deviņdesmito gadu pirmās puses japānim, tikai plastmasas biezākas un viss lielāks, bet savādāk noteikti tikpat tizls un apaļš

Nespēju saprast cilvēkus, kam patīk jeņķu kastu dizains. Kaut gan jopelim tagad tas pats pretīgais "nekāds" dizains sāk nākt virsū, iemeslu nav tālu jāmeklē.

Butu dizains ka tavai mucai tad gan the rulzz ne???

Edzjuss Reģ.: 02.04.2004
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: ...un pat nav sapratushi zvaigznes auru

mājās grāmatplauktā ieliec grāmatu "Kā nedēļas laikā kļūt par miljonāru" no tās ar baig labā aura nāk

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

Biideklis rakstīja: vienvaardsakot, gribeeju ar to teikt, ka no mazdas iekaapjot mersii- mersis zaudee viennoziimiigi, nu tak ir tizluma kalngals. Par trolejbusa stuuri vispaar neizteikshos.

konkretize, kas par Mersi un kads aprikojums un kur un pa cik pirkts

jeb ari atzisti, ka esi kartejais skaudigais latvieshu nelga

kas ta man tur ko skaust, it sevishkji brachkam.Neorenteejos tajos ciparos mershiem, laikam w124 vai, karoch e klases pikaps ar 2,5 diizeli, kaut kaada 94 vai 95 gada. Apriikojums laikam labs- nestraadaajosh klimats un citi suudi.Nerunaajot par pilniigi knapo diizeli, visus 3 vai 4 gadus ko shis ar doto ekzempljaru brauc, vislaik kaut ko taisa- atceros pashaa saakumaa bij gemorojs ar kaarbu deelj kuras mersis vibreeja kaa vecas maukas vibrators, kaut kas ar 5 aatrumu bij. Tad bij darbiibas ar reduktoru, uzlikc bij ar kautkaadu jociigu paarnesumu, kaac kalnu variants vai, nezinu- auto bij no itaalijas, mosh tur kaadi savaadaaki naak.Taalaak sekoja chakars ar aizmugureejiem amiishiem- pikapiem tie iipasji nejaukaa un daargaa un suudiigaa izpildiijumaa ir Visu protams, neatceros, bet to autosu vairs vienkaarshi NEDRIIKST paardot, jo par daudz naudas ielikts iekshaa. Brachkam ir tikai mershi bijushi , pilniiigi apdauziits mershu fans, bet nu shis ar teica ka vairs uz mershiem neskatiisies vispaar.Piedevaam taalaakie modelji ir veel suudiigaakaa izpildiijumaa.Tas taa iisumaa. Protams pieljauju, ka ir cilveeki, kam galvenais ir - es braucu ar mersi!, bet nu mani tas galiigi neinteresee, man vajag autinju kursh iekshpusee neatgaadina veco omes shuupuljkreeslu, un kursh vislaik negrib tev izvilkt kaadu rubuli no maka.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Biideklis rakstīja:

Ideots rakstīja:

Biideklis rakstīja: vienvaardsakot, gribeeju ar to teikt, ka no mazdas iekaapjot mersii- mersis zaudee viennoziimiigi, nu tak ir tizluma kalngals. Par trolejbusa stuuri vispaar neizteikshos.

konkretize, kas par Mersi un kads aprikojums un kur un pa cik pirkts

jeb ari atzisti, ka esi kartejais skaudigais latvieshu nelga

kas ta man tur ko skaust, it sevishkji brachkam.Neorenteejos tajos ciparos mershiem, laikam w124 vai, karoch e klases pikaps ar 2,5 diizeli, kaut kaada 94 vai 95 gada. Apriikojums laikam labs- nestraadaajosh klimats un citi suudi.Nerunaajot par pilniigi knapo diizeli, visus 3 vai 4 gadus ko shis ar doto ekzempljaru brauc, vislaik kaut ko taisa- atceros pashaa saakumaa bij gemorojs ar kaarbu deelj kuras mersis vibreeja kaa vecas *******s vibrators, kaut kas ar 5 aatrumu bij. Tad bij darbiibas ar reduktoru, uzlikc bij ar kautkaadu jociigu paarnesumu, kaac kalnu variants vai, nezinu- auto bij no itaalijas, mosh tur kaadi savaadaaki naak.Taalaak sekoja chakars ar aizmugureejiem amiishiem- pikapiem tie iipasji nejaukaa un daargaa un suudiigaa izpildiijumaa ir Visu protams, neatceros, bet to autosu vairs vienkaarshi NEDRIIKST paardot, jo par daudz naudas ielikts iekshaa. Brachkam ir tikai mershi bijushi , pilniiigi apdauziits mershu fans, bet nu shis ar teica ka vairs uz mershiem neskatiisies vispaar.Piedevaam taalaakie modelji ir veel suudiigaakaa izpildiijumaa.Tas taa iisumaa. Protams pieljauju, ka ir cilveeki, kam galvenais ir - es braucu ar mersi!, bet nu mani tas galiigi neinteresee, man vajag autinju kursh iekshpusee neatgaadina veco omes shuupuljkreeslu, un kursh vislaik negrib tev izvilkt kaadu rubuli no maka.

Kaut ko šitik stulbu var pateikt izcils stulbenis.Vai par mazdu vispar ir lielaka miskate kada atrodama???Kopš Trabantus vairs neražo tad laikam ne.Un bračka tavs ir amurs ja nemak nopirkt nenojatu mersi.Mersis ir viens no izturigakajiem auto vispar.Izņemot to suda a klasi un Vito meslus.Ps pats nebraucu ar mersi...

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
1 0 Atbildēt

Kaut ko šitik stulbu var pateikt izcils stulbenis.Vai par mazdu vispar ir lielaka miskate kada atrodama???Kopš Trabantus vairs neražo tad laikam ne.Un bračka tavs ir amurs ja nemak nopirkt nenojatu mersi.Mersis ir viens no izturigakajiem auto vispar.Izņemot to suda a klasi un Vito meslus.Ps pats nebraucu ar mersi...

aizej noraujies podaa dziives apbizhotais, skatos katraa topikaa tev ir ko iepljuutiit, - tas aamurs, tas stulbenis Uz savu sievu paskatiijies, dauni, ka taads nelabs gariigais?

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Ne uz tavu stulbo tekstu ka salidzina mazdu ar mersi

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: ka mani fascine, ka par MB spriezh kaut kadi Subaru paljurku brauceji, STS pardeveji utt, kas nekad lidy shim nevienu MB ilgterminja nav lietojushi un pat nav sapratushi zvaigznes auru

Tu mersist gan varētu pats paklusēt, jo tev sajēgas par tehniskām lietām tik cik man melns aiz naga Kaut gaisa filtru kādreiz kādam mersim esi mainījis?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

msh rakstīja: Pareizi, salons noteikti kā deviņdesmito gadu pirmās puses japānim, tikai plastmasas biezākas un viss lielāks, bet savādāk noteikti tikpat tizls un apaļš

Nespēju saprast cilvēkus, kam patīk jeņķu kastu dizains. Kaut gan jopelim tagad tas pats pretīgais "nekāds" dizains sāk nākt virsū, iemeslu nav tālu jāmeklē.

Butu dizains ka tavai mucai tad gan the rulzz ne???

Tā kā grēgeris runā par gadsimtu mijas hamburgeru rīmu megarullziem, tad man atliek vien norādīt uz C5 A6 vai B5 A4

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

batka rakstīja:

msh rakstīja: Pareizi, salons noteikti kā deviņdesmito gadu pirmās puses japānim, tikai plastmasas biezākas un viss lielāks, bet savādāk noteikti tikpat tizls un apaļš

Nespēju saprast cilvēkus, kam patīk jeņķu kastu dizains. Kaut gan jopelim tagad tas pats pretīgais "nekāds" dizains sāk nākt virsū, iemeslu nav tālu jāmeklē.

Butu dizains ka tavai mucai tad gan the rulzz ne???

Tā kā grēgeris runā par gadsimtu mijas hamburgeru rīmu megarullziem, tad man atliek vien norādīt uz C5 A6 vai B5 A4

Gregeris runā par 2008 gada Cadillac CTS/R!!!

Pieminēt A4 meršu topikā ir tāpat kā geju minēt kā partneri zeku tusā!!! Nu nebrauks ar A4 cilvēks kurš ir pamēģinājis normālu auto un zin ko nozīmē vārds komforts komforts!!!

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Cadi CTS

autoweek.ru/...

Ir ariācija CTSR.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

superb rakstīja: Yetti netrāpīji - tā ir AutoBild ekspertīze, turklāt pamatota uz daudzu lietotāju un Eiropā atzītu izdevumu ekspertu atsauksmēm.

Man ir bijuši visai īsa un attāla saskarsem ar šo auto, bet vismaz 1/3 no autobild teiktā , jāpiekrīt, ir taisnība.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

superb rakstīja: 2Maizdainis

Tā arī ir - tie ir mani raksti, savulaik ir apskatīti ~ 200 dažādi modeļi. Sākot no žurnāla Auto, tad AutoMoto, Tehnika Mums un AB līdz šī gada janvāra numuram ieskaitot.

Kas tev ir par Toyota Carina E, Volvo 850, Mazda 626( 1991-2001), Honda Accord ( 1991-199???

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Ne uz tavu stulbo tekstu ka salidzina mazdu ar mersi

A kas tur tik neparasts.

Mazda 626 - 1996.gada var mierīgi salīdzināt ar 96.gada MB C. Principā ļoti līdzīgi auto.

Mazda Xedos 9 var salīdzināt ar MB E.

Tiesa mazda neražo neko ko likt pretim MB S un MB G

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

nafigators rakstīja: Tu mersist gan varētu pats paklusēt, jo tev sajēgas par tehniskām lietām tik cik man melns aiz naga Kaut gaisa filtru kādreiz kādam mersim esi mainījis?

pats paklusē Subaru paļurkas skrūvētāj un Norvēģijas labumu meklētāj

Man nekas pašam tur nav jāskrūvē

Protams, ko gan tu vari paskrūvēt ar rokām, kas no dirsas aug?

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

ValdisM rakstīja: A kas tur tik neparasts.

Mazda 626 - 1996.gada var mierīgi salīdzināt ar 96.gada MB C. Principā ļoti līdzīgi auto.

pasapņo vien tālāk

Ir braukts ar abiem ( ar pāris dienu atstarpi)

Ja neņem vērā MB brendu un markas nosacīto prestižu, tad ļoti līdzvērtīgi auto.

MB labāka skaņasizolācija (lai gan arī mazdai tā nav slikta(sedanam),izņemot dzinēju uz ļoti lieliem apgriezieniem ) un smuks "pricels" kapota galā, mazdai plašāks salons, 2x ērtāki aizmugures benķi, daudz ērtāka braukšana pie stūres (daudz mīkstāks sajūga pedālis, stūres lifts) un salons nav tik briesmīgs kā MB (nav tās lielās stūres, kantainā paneļa un rūtaino beņķu).

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

Ideots rakstīja:

ValdisM rakstīja: A kas tur tik neparasts.

Mazda 626 - 1996.gada var mierīgi salīdzināt ar 96.gada MB C. Principā ļoti līdzīgi auto.

pasapņo vien tālāk

Starp citu vizuali man labak patik mazda,bet braukšanas prieka pilnigi nekada.Mersis Piecas galvastiesas paraks

Ir braukts ar abiem ( ar pāris dienu atstarpi)

Ja neņem vērā MB brendu un markas nosacīto prestižu, tad ļoti līdzvērtīgi auto.

MB labāka skaņasizolācija (lai gan arī mazdai tā nav slikta(sedanam),izņemot dzinēju uz ļoti lieliem apgriezieniem ) un smuks "pricels" kapota galā, mazdai plašāks salons, 2x ērtāki aizmugures benķi, daudz ērtāka braukšana pie stūres (daudz mīkstāks sajūga pedālis, stūres lifts) un salons nav tik briesmīgs kā MB (nav tās lielās stūres, kantainā paneļa un rūtaino beņķu).

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: par vārdiem atbildēsi? Pasaule mēdz būt maza un apaļa.

jeb turpināsi kā anonīmā pautu šļura slēpties internetā ?

Nesmīdini, antiņ!

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: nedēļas nogalē tika iepazīts viens no Mercedes smago automašīnu automātisko kārbu inženieriem.

Un viņa verdikts par jauno C klasi bija- esot super nostrādāts auto.

MB smagie gadiijumaa ar ZF kaarbaam nenaaca

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

ValdisM rakstīja:

Ir braukts ar abiem ( ar pāris dienu atstarpi)

Ja neņem vērā MB brendu un markas nosacīto prestižu, tad ļoti līdzvērtīgi auto.

MB labāka skaņasizolācija (lai gan arī mazdai tā nav slikta(sedanam),izņemot dzinēju uz ļoti lieliem apgriezieniem ) un smuks "pricels" kapota galā, mazdai plašāks salons, 2x ērtāki aizmugures benķi, daudz ērtāka braukšana pie stūres (daudz mīkstāks sajūga pedālis, stūres lifts) un salons nav tik briesmīgs kā MB (nav tās lielās stūres, kantainā paneļa un rūtaino beņķu).

tā...

forši, ka pamato ar reālo pieredzi.

atvaino, ja likos ass utt. vienk. te visādu nafigatori ar savām 9 klašu manierēm savādāku valodu nesaprot

Personīgi neesmu MAzdu ilgi lietojis ir braukts līdzi kā pasažierim, un te būtu jāsaprot, par kādu tieši C klasi Tu runā šajā salīdzinājumā.

Ja C klase ir ar labu (normālu) motoru/jaudu un tas nav variants, kur ir tikai stūre un pedāļi- salīdzināties vienalga ir grūti.

Jā, Mazdai kā jau saprotams, būs uzraiz vairāk el. fišķu. Jā, viņa būs lētāka iegādē par pāris k vismaz, jā brendojums nav tik spēcīgs.

Taču detaļu cenās, pieejamībā, paša auto gaitā C klasei ar visu savu kompaktauto būtību vajadzētu būst pārākai. Es tiešām ruunāju par kādu labu modeli, piem. 3,2 CDI vai 2,7 CDI utt ar pieklājīgu aprīkojumus utt.

Nu es braucu ar 97.gada (atjaunināto) MB C 1,8 benzīns . Tam bija +/- ok aprīkojums (kondicionieris,sēdekļu apsilde,el.lgi,el spoguli, spogulu apsilde,.u.t.t.), bet kā jau teicu ļoti nepatika interjers,bet ja būtu bijis ādas salons laikam liktos Ok.

Mazdai arī 1,8 benzīns, dinamika man likā +/- tāda pati kā MB C... grūti jau patiekt, cilvēks nav pulkstens un tās pāris sekundes dinamikā var arī nepajust.

Kā jau teicu-MB skaņasizolācija vnk perfekta. Gaitas īpašības (piekares sniegtais braukšanas komforts) ir +/- tāds pats kā mazdai. Nevaru pat patiekt kam labāk, vienīgi MB nekādi riepu trokšņi nav dzirdami.

MB C rūpnīcas skaņas sistēma Blaupunkt , sorry, ja kādu apvainoju, ir pilnīgs mē*ls. Mazdai bija ielikts Sony Xployd cd atskaņotājs - protams skanēja ļoti labi, bet nevaru pateikt cik labs ir rūpnīcas audio iekš šīs mazdas.

Par detaļu dārgumu nespēju spriest. Bet varu patiekt vienu- tai mazdai pirms kāda laika tika mainīta zobsiksna+visi ruļļi+dzinēja galvas blīve.

Izmaksāja tas viss (darbs+materiāls+ 60 000 km servisa garantija) = 102 Ls.

Diez vai MB C pa 102 Ls var nomainīt zobsiksnu pilnā kompektā un vēl dzinēja galvas blīvi.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Diez vai MB ir zobsiksnaUn tapec vien atkrit tadi izdevumi

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti