Chrysler Vision

Setup Reģ.: 20.10.2007

Paspamojam?

Ir jēga ņemt tādu?

 
1 2 3 4 5 6 7 8
Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja: Katru nedelu braucu uz Smilteni un atpakal, paterins A6 konstanti bija turp braucot 8.4 atpakal 8.7, Vizionam taspats cela gabals 7.5 turp un 8.1 atpakal, 300m 7.6 turp un 8.2 atpakal, braucu nestresojot ar atrumu 110-140, apdzenu strauji, maksimali maz uzkavejoties preteja josla, kruizu gandriz neizmantoju jo nav kur, parasti salona ir divi pieaugusie un divi berni ka ari alus, kkas saslikveidigs apmeram 5-6 spainisi pa 5l un velosipedi, divi lielie un divi bernu. Paterins 6.5 ir sasniedzams braucot no Rigas uz Smilteni sestdien ap 14:00 kad soseja samera tuksa un parvietojoties ar 90-95 km/h, nav sasniedzams ar vecam svecem, sliktu/letu ellu, sudigam riepam un 98 degvielu ka ari stresaini braucot.

beidz tirst nu cik var PSEC vienā laidā šitie cipari ir pilnīgs bu.,lshit. Saku vēlreiz gatavs esmu uz 100Ls saderēt ka šitie cipari ir totāla nerealitāte.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Godigi braucot 9 litri mazak nedabut

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

Gregers rakstīja: Ak ja, neaizmirstam ka mes sobrid notirsam Visionu, tatad to visu komplektaciju ludzu paradi man vacieti lidz 95 gada izlaidumam un lai nemaksa vairak ka divreiz dargak par Vision

žigulī jau ari avr visas šitas ekstras sabazt.Un vai tapec ta mašina bus laba???

Nu jaunais žiks varētu būt tādas pašas sajūsmas vērts kā tavs A80, bet līdz amo viņam vel augt un augt, nejau tikai ekstrās ir lieta.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Godigi braucot 9 litri mazak nedabut

Iastāsti kā šiten dabūt iekšā video un es kad braukšu atkal uz Smilteni uzfilmēšu rādijumus un beigta balle, a to tāda tukša tiršana vien sanāk.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

beidz lobeet to miskasti vision. kadelj tadus meeslus var nopirkt pa 800ls? atbildi vari internetaa atrast nevar, jefinj

Tad var vai nevar?!

T-U E-S-I D-E-Ģ-Ē-N-E-R-Ā-T-S-!

Gan kādreiz dzīvajā saskriesimies vecais.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Godigi braucot 9 litri mazak nedabut

Visionam vai Seville nevaru patēriņu pierādīt, bet 300m 9 litri ēd pie 150 km/h.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Gregers rakstīja: Nikuja nelietoju, rakstu k'a ir.

Paradi ludzu kuram 93 gada vacu brinumam bus ABS, SRS, spilveni el logi, el sedekli, el spoguli, el kresli ar apsildi un atminu, el luka, Infiniti klases stereo ar 11 skalruniem un pastuzi, saules sensors kurs regule KLIMATU nevis kondiki, 16 diski utt un tas viss sobrid vel ideali strada! SAAB, Crysler, Cadillac un Lincoln nemam gandriz jebkuru no 92 gada -musdienam un nosauktas lietas bus ieksa + v'el daudz kas cits tipo pneimo piekare bet cena bus ka nokautam A4.

Tāda ekstra kā ABS pastāvēja jau B2 laikos, diemžēl ar B2 ABS vairs nebija izslēdzams. Vadītāja gaisa spilvens standartā sāka nākt [cik visur rakstīts, atliek izdarīt secinājumus, kāpēc pārsvarā visiem nav ] 1992. gadā, laikam pasažiera 1994., bet procon ten, ja par tādu zini, ieviesa jau mucai Elektriskie logi bija samērā reta ekstra, elektriskie spoguļi gan ne, pārsvarā arī A80 ar kādiem 2.0 motoriem jau bija, ķebļu apsilde arī pārāk reta nebija [man ir, tikai izbeigusies, ielikta, protams, kopā ar ādas salonu], elektriski regulējami ķebļi ar četrām atmiņas pozīcijām pārsvarā tika jeņķiem un mūsu galā retums. Elektriskā lūka eiropā laikam baigais retums, kaimiņa jeņķu 2.0 mucai ir. Klimats bija gan B3, gan C3, tāds vidēji primitīvs, par kondišku nerunājot. 16" ļitaki, par laimi, nebija, bija 14" un 15", kad gribēšu dabūt, baidos, ka 14" būs grūti sameklēt. Maģis gan B3, gan B4 bija nekāds, labākajā gadījumā ar četriem pļurņikiem - kā nekā salīdzinoši maza mašīna. Iekš sotakiem nāca stipri labāki.

Nu lūk, patīkami ar tevi runāt šodien, vismaz nemētā tukšus tekstus, bet ar faktiem operē.

No tevis teiktā joprojām secinu, ja esi cilvēks kuram ir gribēšana un varēšana kko pašam remontēt + zināmi šroti kur var sapirkt visas ekstras + bieži mauc pa zemīti tad A80,B4 ir tava mašīna(kgan man vairāk patīk Nisam Primera), bet ja gribi tikai braukt un reizēm kko servī sataisīt tad amo un saab ir pareizā izvēle+protams vecie merši.

Bet par ekstrām kā tādām runājot, nezinu kas ir pie vainas, bet piemēram 90 gada amo lielākoties visas ekstras šancē normāli, bet vācu auto lielākoties ir nobrukušas.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

Gregers rakstīja: Ak ja, neaizmirstam ka mes sobrid notirsam Visionu, tatad to visu komplektaciju ludzu paradi man vacieti lidz 95 gada izlaidumam un lai nemaksa vairak ka divreiz dargak par Vision

žigulī jau ari avr visas šitas ekstras sabazt.Un vai tapec ta mašina bus laba???

Sorry, ne tev bija A80, bet domu tas nemaina.

Atbildot uz tavu koment.

Ieliec žikā visas ekstras, nodrošini normālu savākšanu, normālu metāla kvalitāti, normāli nogruntē un nokrāso, pastiem plašāku, ieliec normālu dzinēju un es pirmais nostāšos rindā pēc žika!

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Da ko var dirst par tiem patēriņiem. Kompis ir pēdējais, uz ko skatīties. Precīzākā no vienkāršajām metodēm ir bākas metode.

tika testēts Saab 9-5 3.0 automāts gan pēc bķas metodes gan pēc "kompja metodes" vienlaicīgi rezultāti bijā pārsteidzoši līdzīgi mērits tika nobraucot gandrīz visu bāku vidējais patēriņs pilsētā nobraucot bāku bija pēc bākas metodes 15.9l/100KM kompis rādīja 15.8l/100KM

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Gregers rakstīja: Nikuja nelietoju, rakstu k'a ir.

Paradi ludzu kuram 93 gada vacu brinumam bus ABS, SRS, spilveni el logi, el sedekli, el spoguli, el kresli ar apsildi un atminu, el luka, Infiniti klases stereo ar 11 skalruniem un pastuzi, saules sensors kurs regule KLIMATU nevis kondiki, 16 diski utt un tas viss sobrid vel ideali strada! SAAB, Crysler, Cadillac un Lincoln nemam gandriz jebkuru no 92 gada -musdienam un nosauktas lietas bus ieksa + v'el daudz kas cits tipo pneimo piekare bet cena bus ka nokautam A4.

Tāda ekstra kā ABS pastāvēja jau B2 laikos, diemžēl ar B2 ABS vairs nebija izslēdzams. Vadītāja gaisa spilvens standartā sāka nākt [cik visur rakstīts, atliek izdarīt secinājumus, kāpēc pārsvarā visiem nav ] 1992. gadā, laikam pasažiera 1994., bet procon ten, ja par tādu zini, ieviesa jau mucai Elektriskie logi bija samērā reta ekstra, elektriskie spoguļi gan ne, pārsvarā arī A80 ar kādiem 2.0 motoriem jau bija, ķebļu apsilde arī pārāk reta nebija [man ir, tikai izbeigusies, ielikta, protams, kopā ar ādas salonu], elektriski regulējami ķebļi ar četrām atmiņas pozīcijām pārsvarā tika jeņķiem un mūsu galā retums. Elektriskā lūka eiropā laikam baigais retums, kaimiņa jeņķu 2.0 mucai ir. Klimats bija gan B3, gan C3, tāds vidēji primitīvs, par kondišku nerunājot. 16" ļitaki, par laimi, nebija, bija 14" un 15", kad gribēšu dabūt, baidos, ka 14" būs grūti sameklēt. Maģis gan B3, gan B4 bija nekāds, labākajā gadījumā ar četriem pļurņikiem - kā nekā salīdzinoši maza mašīna. Iekš sotakiem nāca stipri labāki.

šitās visas lietas bij A Omegām, Design Edition, jau no kaukāda tur 92. gada, ja ne agrāk.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

batka rakstīja:

Gregers rakstīja: Ak ja, neaizmirstam ka mes sobrid notirsam Visionu, tatad to visu komplektaciju ludzu paradi man vacieti lidz 95 gada izlaidumam un lai nemaksa vairak ka divreiz dargak par Vision

žigulī jau ari avr visas šitas ekstras sabazt.Un vai tapec ta mašina bus laba???

Nu jaunais žiks varētu būt tādas pašas sajūsmas vērts kā tavs A80, bet līdz amo viņam vel augt un augt, nejau tikai ekstrās ir lieta.

Kur tu ravi ka man A80???Nekad nav bijis

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

batka rakstīja: Godigi braucot 9 litri mazak nedabut

Iastāsti kā šiten dabūt iekšā video un es kad braukšu atkal uz Smilteni uzfilmēšu rādijumus un beigta balle, a to tāda tukša tiršana vien sanāk.

No kalna ripinoties dabusi zem 9 litri,bet vai ar 70 litriem vari nobraukt 1000km pa šoseju???

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

A pareizi tev tak bij ta super Primera kas tereja 2 litrus

gintss Reģ.: 14.09.2004
0 0 Atbildēt

95 gada new yorkeram jau kādu gadu uz kompja vid.patēriņš radās 10.7,braukšanas apstākļi 70%pilsēta(ne Rīga).Īstenībā vienalga cik viņš ēd.

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: A pareizi tev tak bij ta super Primera kas tereja 2 litrus

ellu

rrupucis Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

šodien Liepājā redzēju vienu Eagle Vision, pieņemu, ka reāli ne ar ko neatšķiras no Chrysler Vision. Garš jau ir, bet tas garums lielā mērā uz kapota un pakaļas rēķina, tā ka nekāds dižais limuzīnklases auto liekas tur nesanāk...

P.S. auto varētu būt ērts, it īpaši ar 3.5 dzinēju, bet maz mums viņi, incanti kā ar detaļām... varētu būt problēmas

rrupucis Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

Gregers rakstīja:

batka rakstīja: Godigi braucot 9 litri mazak nedabut

Iastāsti kā šiten dabūt iekšā video un es kad braukšu atkal uz Smilteni uzfilmēšu rādijumus un beigta balle, a to tāda tukša tiršana vien sanāk.

No kalna ripinoties dabusi zem 9 litri,bet vai ar 70 litriem vari nobraukt 1000km pa šoseju???

es ar savu desmitgadīgo dīzeļšrotu, kura pašmasa ir 1700 kg, sēņojot varu droši nobraukt 1200 km pa šosi, ar nelielu pilsētas piedevu

rrupucis Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

rrupucis rakstīja:

batka rakstīja:

Gregers rakstīja:

batka rakstīja: Godigi braucot 9 litri mazak nedabut

Iastāsti kā šiten dabūt iekšā video un es kad braukšu atkal uz Smilteni uzfilmēšu rādijumus un beigta balle, a to tāda tukša tiršana vien sanāk.

No kalna ripinoties dabusi zem 9 litri,bet vai ar 70 litriem vari nobraukt 1000km pa šoseju???

es ar savu desmitgadīgo dīzeļšrotu, kura pašmasa ir 1700 kg, sēņojot varu droši nobraukt 1200 km pa šosi, ar nelielu pilsētas piedevu

P.S. ar 70 litriem

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

rrupucis rakstīja: šodien Liepājā redzēju vienu Eagle Vision, pieņemu, ka reāli ne ar ko neatšķiras no Chrysler Vision. Garš jau ir, bet tas garums lielā mērā uz kapota un pakaļas rēķina, tā ka nekāds dižais limuzīnklases auto liekas tur nesanāk...

P.S. auto varētu būt ērts, it īpaši ar 3.5 dzinēju, bet maz mums viņi, incanti kā ar detaļām... varētu būt problēmas

Problēmu ar detaļām nav vispār jau kādus 10 gadus, pat retas detaļas var divu nedēļu laikā saņemt.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

rrupucis rakstīja:

rrupucis rakstīja:

batka rakstīja:

Gregers rakstīja:

batka rakstīja: Godigi braucot 9 litri mazak nedabut

Iastāsti kā šiten dabūt iekšā video un es kad braukšu atkal uz Smilteni uzfilmēšu rādijumus un beigta balle, a to tāda tukša tiršana vien sanāk.

No kalna ripinoties dabusi zem 9 litri,bet vai ar 70 litriem vari nobraukt 1000km pa šoseju???

es ar savu desmitgadīgo dīzeļšrotu, kura pašmasa ir 1700 kg, sēņojot varu droši nobraukt 1200 km pa šosi, ar nelielu pilsētas piedevu

P.S. ar 70 litriem

Akuns sasniegums! SAAB 9000 2.3 LPT ar 73 litriem konstanti 1300 nobrauc!

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Ā, starpcitu, Visionam un 300m motora pārsegi ir tikai par 5 cm garāki nekā A6! Galvenais ieguvums tajos auto ir salona ietilpība, bagāžnieka ietilpība un platums, kā arī daudz labāka stabilitāte un mazāk bedres jūt.

Un vispār, kāda hren atšķirība cik aut patērē!

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

rrupucis rakstīja:

batka rakstīja:

Gregers rakstīja:

batka rakstīja: Godigi braucot 9 litri mazak nedabut

Iastāsti kā šiten dabūt iekšā video un es kad braukšu atkal uz Smilteni uzfilmēšu rādijumus un beigta balle, a to tāda tukša tiršana vien sanāk.

No kalna ripinoties dabusi zem 9 litri,bet vai ar 70 litriem vari nobraukt 1000km pa šoseju???

es ar savu desmitgadīgo dīzeļšrotu, kura pašmasa ir 1700 kg, sēņojot varu droši nobraukt 1200 km pa šosi, ar nelielu pilsētas piedevu

Ticu,bet ne jau ar 3,5 litru benziniekuka te dažš labs pļutii

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja: Ā, starpcitu, Visionam un 300m motora pārsegi ir tikai par 5 cm garāki nekā A6! Galvenais ieguvums tajos auto ir salona ietilpība, bagāžnieka ietilpība un platums, kā arī daudz labāka stabilitāte un mazāk bedres jūt.

Un vispār, kāda hren atšķirība cik aut patērē!

ļoti liela

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

rrupucis rakstīja:

batka rakstīja:

Gregers rakstīja:

batka rakstīja: Godigi braucot 9 litri mazak nedabut

Iastāsti kā šiten dabūt iekšā video un es kad braukšu atkal uz Smilteni uzfilmēšu rādijumus un beigta balle, a to tāda tukša tiršana vien sanāk.

No kalna ripinoties dabusi zem 9 litri,bet vai ar 70 litriem vari nobraukt 1000km pa šoseju???

es ar savu desmitgadīgo dīzeļšrotu, kura pašmasa ir 1700 kg, sēņojot varu droši nobraukt 1200 km pa šosi, ar nelielu pilsētas piedevu

Ticu,bet ne jau ar 3,5 litru benziniekuka te dažš labs pļutii

A kur tad es rakstiju, ka ar 3.5 var 1200 nobraukt?

Štuku ja mierīgi nestresojot viens brauc un 800 ja ātri pārvietojies mierīgi var nobraukt ar 72 litriem kuri bākā lien. Pa pilsētu 600-400 atkarībā no korķiem.

Joprojām po cik tērē.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

rrupucis rakstīja: šodien Liepājā redzēju vienu Eagle Vision, pieņemu, ka reāli ne ar ko neatšķiras no Chrysler Vision. Garš jau ir, bet tas garums lielā mērā uz kapota un pakaļas rēķina, tā ka nekāds dižais limuzīnklases auto liekas tur nesanāk...

P.S. auto varētu būt ērts, it īpaši ar 3.5 dzinēju, bet maz mums viņi, incanti kā ar detaļām... varētu būt problēmas

abi Tevis pieminētie Vision ir bračkas...

LHSam

amortizatori ap 40.-Ls gabalā

rievsiksna ar visiem ruļļiem un maiņu + vēl kaut kāda diagnostika ap 250.-Ls (TC un vēl kaut kādu gultni nenomainīja, pēc 2 mēneši sāka "dziedāt")

priekšējā tjaga ar šarnīru 110.- +darbs uz kādi 60.- ar ģeometriju...

2.5 gadus atpakaļ puikam nopirku LHS (Vision pēcnācējs) ļoti labā stāvoklī, ar 3.5 245Zs dzinēju... uzliku gāzes šprici...

rij ~20L pilsētā (benzīnu vai gāzi), iet labi, vietas ĻOTI DAUDZ... puikam ap 190cm, pie stūres brauc izlaidies "kā sūc uz lāpstas", pašam aiz sevis iesēžoties, ceļi pie atzveltnes neskaras...

bagāžniekā var iedabūt sievasmāti, sievastēvu un vēl kādus 3 čemodānus...

1 2 3 4 5 6 7 8
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti