Chrysler Vision

Setup Reģ.: 20.10.2007

Paspamojam?

Ir jēga ņemt tādu?

 
1.. 3 4 5 6 7 8
msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

Un kads tad der gudrit???"sito jomu esmu izgajis cauri ar bibeli un kaukulatoru ta ka klausos uzmanigi ko tagad jaunu uzzinašu

Izpūtējs? Atkarīgs no motora Viens piemērs - viens no vwmotiona bija nopircis kaut kādu GTI golfu, neatceros, kādu, baiiigi kruts spooorta izpūtējs, šis uzlika oriģinālo, uzreiz labāk sāka iet Vēl arī tāds sīkums ka tie "taisnie" parasti nepadomā, kā ar tādu mašīnu būs braukt...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: parādi man kādu 90. gada amerikāni ar vismaz 300k nobraukumu un darbojošos ķebļu apsildi ...

būsi Ventspilī, dodi ziņu... parādīšu... tik jamajam uz pulksteņa ap 100K jūdzēs...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

msh rakstīja: parādi man kādu 90. gada amerikāni ar vismaz 300k nobraukumu un darbojošos ķebļu apsildi ...

būsi Ventspilī, dodi ziņu... parādīšu... tik jamajam uz pulksteņa ap 100K jūdzēs...

oi, pļā, zabil, pat 2 parādīšu

rrupucis Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

batka rakstīja:

Un kads tad der gudrit???"sito jomu esmu izgajis cauri ar bibeli un kaukulatoru ta ka klausos uzmanigi ko tagad jaunu uzzinašu

Izpūtējs? Atkarīgs no motora Viens piemērs - viens no vwmotiona bija nopircis kaut kādu GTI golfu, neatceros, kādu, baiiigi kruts spooorta izpūtējs, šis uzlika oriģinālo, uzreiz labāk sāka iet Vēl arī tāds sīkums ka tie "taisnie" parasti nepadomā, kā ar tādu mašīnu būs braukt...

un kā tad būs???

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Yetti rakstīja:

msh rakstīja: parādi man kādu 90. gada amerikāni ar vismaz 300k nobraukumu un darbojošos ķebļu apsildi ...

būsi Ventspilī, dodi ziņu... parādīšu... tik jamajam uz pulksteņa ap 100K jūdzēs...

oi, pļā, zabil, pat 2 parādīšu

Iemācies rēķināt - 300k km ir bik zem 200k jūdžu

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

rrupucis rakstīja:

msh rakstīja:

batka rakstīja:

Un kads tad der gudrit???"sito jomu esmu izgajis cauri ar bibeli un kaukulatoru ta ka klausos uzmanigi ko tagad jaunu uzzinašu

Izpūtējs? Atkarīgs no motora Viens piemērs - viens no vwmotiona bija nopircis kaut kādu GTI golfu, neatceros, kādu, baiiigi kruts spooorta izpūtējs, šis uzlika oriģinālo, uzreiz labāk sāka iet Vēl arī tāds sīkums ka tie "taisnie" parasti nepadomā, kā ar tādu mašīnu būs braukt...

un kā tad būs???

Nekad nav gadījies braukt ar cauru izpūtēju vai bez pakaļējā bunduļa?

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

batka rakstīja:

Un kads tad der gudrit???"sito jomu esmu izgajis cauri ar bibeli un kaukulatoru ta ka klausos uzmanigi ko tagad jaunu uzzinašu

Izpūtējs? Atkarīgs no motora Viens piemērs - viens no vwmotiona bija nopircis kaut kādu GTI golfu, neatceros, kādu, baiiigi kruts spooorta izpūtējs, šis uzlika oriģinālo, uzreiz labāk sāka iet Vēl arī tāds sīkums ka tie "taisnie" parasti nepadomā, kā ar tādu mašīnu būs braukt...

Kas ir kruts sporta izputejs???Kas skaļi ruc un ir pirkts maksima pie Centa???Tas bus droši vien bijis kads spidigais bundulis ko sauc par sporta izputeju un ar taisno trubu tur nekada sakara nav

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

rrupucis rakstīja:

msh rakstīja:

batka rakstīja:

Un kads tad der gudrit???"sito jomu esmu izgajis cauri ar bibeli un kaukulatoru ta ka klausos uzmanigi ko tagad jaunu uzzinašu

Izpūtējs? Atkarīgs no motora Viens piemērs - viens no vwmotiona bija nopircis kaut kādu GTI golfu, neatceros, kādu, baiiigi kruts spooorta izpūtējs, šis uzlika oriģinālo, uzreiz labāk sāka iet Vēl arī tāds sīkums ka tie "taisnie" parasti nepadomā, kā ar tādu mašīnu būs braukt...

un kā tad būs???

Nekad nav gadījies braukt ar cauru izpūtēju vai bez pakaļējā bunduļa?

Kads sakars cauram izputejam ar taisno trubu???Pļe nu šitie visu ziniši.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

msh rakstīja:

rrupucis rakstīja:

msh rakstīja:

batka rakstīja:

Un kads tad der gudrit???"sito jomu esmu izgajis cauri ar bibeli un kaukulatoru ta ka klausos uzmanigi ko tagad jaunu uzzinašu

Izpūtējs? Atkarīgs no motora Viens piemērs - viens no vwmotiona bija nopircis kaut kādu GTI golfu, neatceros, kādu, baiiigi kruts spooorta izpūtējs, šis uzlika oriģinālo, uzreiz labāk sāka iet Vēl arī tāds sīkums ka tie "taisnie" parasti nepadomā, kā ar tādu mašīnu būs braukt...

un kā tad būs???

Nekad nav gadījies braukt ar cauru izpūtēju vai bez pakaļējā bunduļa?

Kads sakars cauram izputejam ar taisno trubu???Pļe nu šitie visu ziniši.

Abos gadījumos ir kruta spooorta skaņa, kas pa šoseju braucot kaut kā krīt uz nerviem

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

batku papildinot:

tuvākie, kuri "taisnās" trubas taisīja bija estipois...

par pārējo bazara nav

rrupucis Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

msh rakstīja:

rrupucis rakstīja:

msh rakstīja:

batka rakstīja:

Un kads tad der gudrit???"sito jomu esmu izgajis cauri ar bibeli un kaukulatoru ta ka klausos uzmanigi ko tagad jaunu uzzinašu

Izpūtējs? Atkarīgs no motora Viens piemērs - viens no vwmotiona bija nopircis kaut kādu GTI golfu, neatceros, kādu, baiiigi kruts spooorta izpūtējs, šis uzlika oriģinālo, uzreiz labāk sāka iet Vēl arī tāds sīkums ka tie "taisnie" parasti nepadomā, kā ar tādu mašīnu būs braukt...

un kā tad būs???

Nekad nav gadījies braukt ar cauru izpūtēju vai bez pakaļējā bunduļa?

Kads sakars cauram izputejam ar taisno trubu???Pļe nu šitie visu ziniši.

vo vo... caurs izpūtējs ira bijis, bet kāds tur sakars ar taisno trubu???

Setup Reģ.: 20.10.2007
0 0 Atbildēt

Biki par daudz aizrunājāties, bet labi, skaidrs viss, es sapratu ka jāņem

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Dzonijs_007 rakstīja:

Gregers rakstīja:

Dzonijs_007 rakstīja:

Gregers rakstīja: youtube.com/...

šādi braucot ap 24l/100km bet tā skaņa

youtube.com/... ;feature=related

kam nav slinkums var uzrēķināt cik ir 70 mp/h kurus 300m sasniedz 9 sekundēs.

nez cik tam monstram ZS ir?

Standarta 300M 60MPH sasniedz 7.9 sek pārbaudīts realitātē.

Standart auto tas monstrs, satiekamies kādreiz, to pašu parādīšu. 7.9 sekundes arī ir

nu nē tas 300M special iekš youtube video 60MPH ir 6.5 sek standarta 300M tik labi neiet.

Dafiga reizes pierādīts! Protams man nav super iekārta lai 0.3 sek noķertu, bet ja uzsāk vnk atlaid bremzi nospied gāzi tad no spido izkustēšanās brīža līdz 60 mp/h paiet drusku mazāk par 8 sekundēm(kad ir 60 novirzi acis uz hrono un tieši ir 8 sek), bet ja pirmstam turot bremzi paceļ apgriezienus apm kā ar manuālo sagāzējot tad auto sasniedz 60 mp/h tieši uz septiņām, bet ja uzdod padaudz gāzi tad uzreiz ir pie 40 mp/h bet neefektīvi spolējot pakāš laiku.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

Gregers rakstīja: Bmw vispār tikai šādiem izgājieniem ir derīgs

youtube.com/...

un visādi tur kompakti un semaki vispār nav BMW, jo BMW ir sportiska mašīna a semakā no sporta tik pat cik žikā no limuzīna

Semakam nav jabut sportta mašinai.Un kas viņa nav kas ir limuzinos???

Semaks ir tas pats kā svarcēlājs balerīna, auto marka kura tika radīta ātrumam un sačiem rada nepārāk veiksmīgu kruīzeri... NAKUJAM???!!!

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

rrupucis rakstīja:

Gregers rakstīja: Khm...un vēl turbo... Pļe, salīdzināji! Tu vēl ar Bugatti Veiron salīdzini!

mazie bērni... ar bugatti veiron? tavu dažus štukus vērto amo?

da pļe kuram mūsdienīgam dīzelim nava turbo???

0,9 sek? ira šķirba liela, ja salīdzina starp 8 un 7 sek, nevis starp 16 un 15 sek!!!

P.S. abi ieskrējušies, ņirdzīgi palasīt

Sēdies divi! Pirms komentē izlasi kas īsti ir rakstīts! Bet kopumā tāpat po protams, tāpat šī spriedelēšana tik for fan...

Ak jā, 0.9 ir šķirba? Kur, uz ielas vai uz šosejas? Kur sekunddaļas ir svarīgas?

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

batka rakstīja:

Gregers rakstīja: Bmw vispār tikai šādiem izgājieniem ir derīgs

youtube.com/...

un visādi tur kompakti un semaki vispār nav BMW, jo BMW ir sportiska mašīna a semakā no sporta tik pat cik žikā no limuzīna

Semakam nav jabut sportta mašinai.Un kas viņa nav kas ir limuzinos???

Semaks ir tas pats kā svarcēlājs balerīna, auto marka kura tika radīta ātrumam un sačiem rada nepārāk veiksmīgu kruīzeri... NAKUJAM???!!!

Kas tur ir neveiksmigs???

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Ta jau ari saprotu jo viss ko nevar at'lauties ir sudsBrauktu ar getcu butu tas labakais no labakajiem,Kaut gan tas pats vien ir tikai lielaks un ar plastmasas haubi

rrupucis Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

rrupucis rakstīja:

Gregers rakstīja: Khm...un vēl turbo... Pļe, salīdzināji! Tu vēl ar Bugatti Veiron salīdzini!

mazie bērni... ar bugatti veiron? tavu dažus štukus vērto amo?

da pļe kuram mūsdienīgam dīzelim nava turbo???

0,9 sek? ira šķirba liela, ja salīdzina starp 8 un 7 sek, nevis starp 16 un 15 sek!!!

P.S. abi ieskrējušies, ņirdzīgi palasīt

Sēdies divi! Pirms komentē izlasi kas īsti ir rakstīts! Bet kopumā tāpat po protams, tāpat šī spriedelēšana tik for fan...

Ak jā, 0.9 ir šķirba? Kur, uz ielas vai uz šosejas? Kur sekunddaļas ir svarīgas?

parastam ikdienas braucējam tās 0,9 sek neko neizšķir. vnk tu te jau kuro video bāz iekšā, kur kāds cenšas pierādīt, kā viņa 300M "iet". nu sviests - dragā vish savā klasē pakāstu visiem un arī visām pārējām klasēm. ne tam tas auto paredzēts

1.. 3 4 5 6 7 8
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti