CHR 300c vibrācija

gatisk Reģ.: 27.09.2005

Lita sekojoša, uzliku autiņam 20 collu diskus (riepas 245/35/R20 jaunas), un pie ātruma ap 100-110 parādās vibrācija uz stūri. ziemas riepām uz 18 collām nekas tāds netika manīts. riepu balanss ir jau 3 reizi dažādos srevisos pārbaudīts, viss oK.

Ir kāsa ideja kas varētu būt pie vainas??

jau iepriekš paldies

 
1 2
andzha Reģ.: 05.11.2003
0 0 Atbildēt

Kā diskam ar centrējumu uz flanča, nav izmērs par lielu/mazu??

andzha Reģ.: 05.11.2003
0 0 Atbildēt

.. tb diska centra izmērs atbilst flanča centra izmēram?

gatisk Reģ.: 27.09.2005
0 0 Atbildēt

TC motors izložņāja, viss it kā esot ar piekeri ok, riepas samainīju no aizmugures uz priekšu bet tas pats, nekādas izmaiņas,par centrējumu japaskatās

gatisk Reģ.: 27.09.2005
0 0 Atbildēt

Nu tad sanāk riepas vai diski...

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

...uzliku autiņam 20 collu diskus (riepas 245/35/R20...

Nākošais topiks pie mājām bomzis nometa zemē sērkociņu, es pārsitu riepu, disku, sasipu piekari, utt, braucu ar normālu ātrumu, jautājums, kā to bomzi noķert un vai man kasko segs remontu...

Starpcitu nesegs ja nenorādiji polisē 20 collas.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Ieliec kaut bildi lai aci var pamielot

andzha Reģ.: 05.11.2003
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja: ...uzliku autiņam 20 collu diskus (riepas 245/35/R20...

Nākošais topiks pie mājām bomzis nometa zemē sērkociņu, es pārsitu riepu, disku, sasipu piekari, utt, braucu ar normālu ātrumu, jautājums, kā to bomzi noķert un vai man kasko segs remontu...

Starpcitu nesegs ja nenorādiji polisē 20 collas.

Žēl, vai ne?..

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Vai ta nevar pieciest stilojot ar 20 collu ļitakiem?

Un vispār tak Latvijā max. atļautais ātrums 90 km/h

gintss Reģ.: 14.09.2004
0 0 Atbildēt

Gan jau ka kinizeru folijas diski nepanes plaanaas mizas.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Gan jau, ka pashi diski lietoti, dauziiti Iepisis paars lashus vasaraa braucot ar ziemas baloniem, pa ietaupiito naudinju iepircis lietotus ljitakus,.... stilam kaa saka

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja: ...uzliku autiņam 20 collu diskus (riepas 245/35/R20...

Nākošais topiks pie mājām bomzis nometa zemē sērkociņu, es pārsitu riepu, disku, sasipu piekari, utt, braucu ar normālu ātrumu, jautājums, kā to bomzi noķert un vai man kasko segs remontu...

Starpcitu nesegs ja nenorādiji polisē 20 collas.

Uz kasko jau var uzlikt atpakal standartu

viestursp Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

vienkārši Tu tos diskus esi noteikti jau saliecis(tipa astotnieks), man tā bija uz vectras, kad bija platie baloni, beigās tā braukājot sajāju piekari un izšķīros pārdot, jo bija labs ņēmājs. Visas pazīmes tādas pašas kā TEV!

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

Gregers rakstīja: ...uzliku autiņam 20 collu diskus (riepas 245/35/R20...

Nākošais topiks pie mājām bomzis nometa zemē sērkociņu, es pārsitu riepu, disku, sasipu piekari, utt, braucu ar normālu ātrumu, jautājums, kā to bomzi noķert un vai man kasko segs remontu...

Starpcitu nesegs ja nenorādiji polisē 20 collas.

Uz kasko jau var uzlikt atpakal standartu

Iedzer kapiju un pamosties!

Kasko pie vienas vietas kādi diski, ja vien nav nesertificēti un arī tad nepiesipsies, bet runa bija par to, ka 20 collu diski uz tik zemas kumijas fiksi tiks sasisti un tad cilvis brauks pie kasko, bet saņems atteikumu ja kasko polise nav norādijis ka ir 20 nevis 18 collas!

Bet to var labot pazvanot uz kompaniju, nedaudz piemaksājot un uztaisot pielikumu polisei kur fiksē, ka ir citi diski.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: ņemot vērā, ka šī 300C ir taisīts uz E klases bāzes, droši vien arī piekare ir pietuvināta E klasi, un tad tā ir ļoti jūtīga uz defektiem riepās vai diskos

Tu gribēji teikt identiska E klassei un ir pilnīgs tūds ja pa Latviju braukā!

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Gan jau, ka pashi diski lietoti, dauziiti Iepisis paars lashus vasaraa braucot ar ziemas baloniem, pa ietaupiito naudinju iepircis lietotus ljitakus,.... stilam kaa saka

Būdā suni!

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: ņemot vērā, ka šī 300C ir taisīts uz E klases bāzes, droši vien arī piekare ir pietuvināta E klasi, un tad tā ir ļoti jūtīga uz defektiem riepās vai diskos

Vienmēr esmu teicis, ka embē ir gafno!

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

nafigators rakstīja: Vienmēr esmu teicis, ka embē ir gafno!

un to saka graboša Subaru braucējs

Kad tu vienreiz atšķirši savu zobu graboņu no tevi apdzenošām mašīnām, losi

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

Gregers rakstīja: Tu gribēji teikt identiska E klassei un ir pilnīgs tūds ja pa Latviju braukā!

tieši otrādi, MB piekare (ja nav runa par AirMatic) ir viens no labākajiem variantiem LV ceļiem

īpašumā bijuši nu jau 5 MB- nevienam piekarē nekas vairāk par stabilizatoru buskēm mainīts nav.

Šitā tagad embē bukletiņos raksta, ja

Tas tavs drapaks servisā vairāk stāv nekā tu brauc ar viņu

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

nau pirmais gadiijums , kad diilershipa serviss netiek galaa ar shkjuuninga diskiem

iesaku iemeegjinaat DALANSu vaj Kalnciema ielas Riepu servisu , manaa gadiijumaa liidzeeja

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Lai tak uzliek 13" kā Ideotam un viss būs bumbās...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

griezes moments jāpiedzen diskam

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: 12"

= 30,48 cm.....vai tik neesi salielījies

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: nu ir ir garāks makten

www.iauto.lv/...

smuki kalpaki

gatisk Reģ.: 27.09.2005
0 0 Atbildēt

viestursp rakstīja: vienkārši Tu tos diskus esi noteikti jau saliecis(tipa astotnieks), man tā bija uz vectras, kad bija platie baloni, beigās tā braukājot sajāju piekari un izšķīros pārdot, jo bija labs ņēmājs. Visas pazīmes tādas pašas kā TEV!

Kā jau teicu diskus un riepas pie freibi pirku jaunus, tā kā nav varianti ka saliekti vai taml.

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

gatisk rakstīja:

viestursp rakstīja: vienkārši Tu tos diskus esi noteikti jau saliecis(tipa astotnieks), man tā bija uz vectras, kad bija platie baloni, beigās tā braukājot sajāju piekari un izšķīros pārdot, jo bija labs ņēmājs. Visas pazīmes tādas pašas kā TEV!

Kā jau teicu diskus un riepas pie freibi pirku jaunus, tā kā nav varianti ka saliekti vai taml.

un kas Teu winjus kopaa lika ?? arii Freibis ?? tad 'iznjem' vinjus tikmeer , liidz beidz 'kratiit piem . DALANSaa par to 'naudinju' kas atdota par 'mantu' ciinaas ' do pobednova konca'

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti