BMW

BMWLife 13.septembrī rīkos BMW dienu

Rupicii Reģ.: 04.08.2004
 
Raser Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

xxx rakstīja: brauciens bija super, kopā 5 sasisti auto tikai 3. sērijai...Vel nav zināms kā gajis citiem,taču mums gāja super...kolonnas kustības ātrums dažviet sasniedza pat 150 km/h...neskaitamas avārijas situācijas..mani pat viens nikns golfiņš uz 140 izdomāja mani pataranēt,tas gandrīz beidzās brutāli...bet pasākums nudien bija super-biku padzedzinājām gumiju.

xxx rakstīja: BMWLife goda brauciena dienas dalībnieku braukšanas kolonā noteikumi:

1. Braukšanas notiek kolonnā, iespēju robežās saglabājot kollonu.

2. Braukšanas atrums ir precīzi CSN atļautajā ātruma, ātrumu mērot pec GPS iekartām, tas nozīmē ka reālo ātrumu uzrādīs GPS iekārtas, tiem kam nav šo iekārtu, spidometrā iepējams radīs līdz pat 10 km/h vairāk nekā tas ir reāli. Ja gadīsies apdzīt kādu lēnāk braucošu (piem fūri, vai ceļa rulli) tad jau apdzinušajiem ir nedaudz jāsamazina ātrums un jāpagaida kamēr lēnako transportu apdzīs visi kolonnas dalībnieki, taču apdzenot ir obligati jāatstaj vieta aiz sevis arī nakošanam apdzenosajam kolonnas dalībniekam.

3. Braucot kollonā esam īpaši pieklājīgi (tā ir mūsu paraugdiena citiem). Tas nozīmē: netraucējot palaižam garām, nedaudz samazinot ātrumu, tos kas steidzas, palīdzot ar īslaicīgu labo pagriezienu, dodam zīmi, ka pretīm ceļš ir brīvs un ļaujat sevi apdzīt. Tapatās, ja apdzīsim kādu lēnak braucošu, kas mums rādīs šādu pašu zīmi, pateiksimies ar labā-kreisā-labā-kreisā pagrieziena parmaiņas ieslegšanu (NEVIS avārijas signala ieslēgšanu, Eiropā par to soda, kā maldinošu signālu lietošanu).

No comments

Rupicii Reģ.: 04.08.2004
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: nthng personal, bet liekas, ka lettiņu hobijs- parēkt par citu nelaimi, ir topā arī laikos, kad parasto tautu "drāž visos veidos" ...

super, tā turēt - tālu tiksim.

Tā ir nevis nelaime, bet loģiskas sekas. Puikas parādīja, kas viņu izpratnē ir "pietiekoši iespaidīgs skats tiem, kas nezin vēl, kura automašīnas marka ir pati labākā".

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

ko viņi gribēja ar to pierādīt ?

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: nthng personal, bet liekas, ka lettiņu hobijs- parēkt par citu nelaimi, ir topā arī laikos, kad parasto tautu "drāž visos veidos" ...

super, tā turēt - tālu tiksim.

beidz spazmot ja cilvēki ikdienā uzvedas kā **********, tad nekāds bmwlife viņu paradumus nespēs mainīt - kā brauca, tā brauks, kādu iespaidu radīja par bmw vidusmēra lietotāju - tāds tas iespaids arī paliks

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

personiigi paziistu vienu relatiivi mieriigu bmw lietotaju. bet tikai vienu

Raser Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt
Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: personiigi paziistu vienu relatiivi mieriigu bmw lietotaju. bet tikai vienu

Laikam mani

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: nthng personal, bet liekas, ka lettiņu hobijs- parēkt par citu nelaimi, ir topā arī laikos, kad parasto tautu "drāž visos veidos" ...

super, tā turēt - tālu tiksim.

Ja laiciņu atpakaļ līdzīgs atgadījums MB meeta laikā nenotiktu ar treju zvaigžņu klasikas kavalieriem, Tu pats te būtu rēcēju sarakstā.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Apskatieties tak uz tiem avārijā iesaistītajiem auto, īpaši sarkano. Pilns lauķu sapņu komplekts, pietam ar attiecīgu dzinēja kubatūru.

Nevienu neaptiršu, bet izskatās pēc likumsakarības.

P.S.

Ticību vai sektas godu neaizstāvu paļubomu, ja kas

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

Kaspersky rakstīja:

Ja laiciņu atpakaļ līdzīgs atgadījums MB meeta laikā nenotiktu ar treju zvaigžņu klasikas kavalieriem, Tu pats te būtu rēcēju sarakstā.

slikti mani pazīsti.

Un pirms bāz man acīs par W123 meetu, pabāz nākamreiz Voyager klubam un UScariem ar līdzīgos gadījumus vēl daudz senāk

Neuzvelcies. Es nevienam neko nebāžu acīs, tikai atgādinu

Ja uscaru fans to pateiktu, sāktu ar voyageriem.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

paskatījos tās bildes.... visi kautko gaudo par sarkanā bembja kruto šķuņingu...

eu tagad krutais skaitās tas, kas ir uzkrāmējis grāmatplauktu uz grabažnieka un nokrāsojis sarkanus bremžu trumuļus???????

par tējas šķuninga plastmasām ar ko noslēpt iepriekš sasito virsbūvi nemaz neprasu....

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: nthng personal, bet liekas, ka lettiņu hobijs- parēkt par citu nelaimi, ir topā arī laikos, kad parasto tautu "drāž visos veidos" ...

super, tā turēt - tālu tiksim.

Zigi, ja paši atdodas, kāpēc ne?

Tu ziemā norausi uz muti, jei bogu, ņirgšu... padošu roku, palīdzēšu piecelties, palīdzēšu notīrīt mantelīti... bet ar platu smaidu

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Ja pūš stiprāks vējš, Zigi arī vasarā norauj uz muti.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

šodien stāvēju paīsā (5min.) rindā uz bauskas ielas. garām visiem pa pretējo aizvilka 5 bmw un 1 tojota. laikam sagadīšanās

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Ja pūš stiprāks vējš, Zigi arī vasarā norauj uz muti.

un to saki Tu, kas, man blakus stāvot, parasti skaties nabas rajonā ?

Man tas vējš pūš pāri.

Bet tevi aiznes pāri grāvim.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Ja pūš stiprāks vējš, Zigi arī vasarā norauj uz muti.

un to saki Tu, kas, man blakus stāvot, parasti skaties nabas rajonā ?

jā, bet dzīvsvars jums ir vienāds

p.n.

un tava naba nemaz nav peļama

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Zigim ap nabu ir ietetovēta Renault emblēma.

Tāpēc viņš nevienam citam to nabu nerāda, tikai tev.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Zigim ap nabu ir ietetovēta Renault emblēma.

Tāpēc viņš nevienam citam to nabu nerāda, tikai tev.

jā... un zemāk viņam ir mērcēdesas tēmeklis

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

PVZ!

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

Vispābā sāk uztraukt laifistu psiholoģiskais stāvoklis :x

citāts no portāla:

"Nu viena ekipāža kam pilnīgs PO uz visu , nostājās uz ceļa šķērsām un mēs visi bariņā pa labo pusi apbraucot mierīgi aizsvilpojām , kamēr vienkāršie auto vadītāji sēdēja , čortojās ( Nu tipa , atkal tie atsaldētie bembisti ) Itkā jau nesmuki bet ko darīt ? Citādi vēl tagad tukumā visi tusētos "

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

latbema varētu atvērst jaunu virsbūvju remonta cehu un tam par godu nosponsorēt pāris bemberistu pasākumus

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: mēs vakar izbraucām Tukumu mierīgi un bez steigas, 50 Mersedesu kolonna. ievērojot CSN un sasmaidoties ar CP

vaidzēja paprovēt 50 mēbē un vienu bēmēvē.... ja nebūtu akšena, tad nākamreiz divus bēmēvē, tad trīs....

ar četriem ekšens būs jau garantēti

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Ja pūš stiprāks vējš, Zigi arī vasarā norauj uz muti.

cyka... bet domu sapratu...

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: Centi, ūsas izraustīšu ....

Tev jau sākušas augt ūsas

6.tajā klasē

Imka Reģ.: 26.02.2004
0 0 Atbildēt

Raser rakstīja: bmwlife.lv/...

bmwlife.lv/...

Papildinājums

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti