Vai ir vērts pirkt 2002.-2003. gada A6?

mihails Reģ.: 19.10.2008

Man kopumā patīk A6, domāju pirkt ar automātu benzīna 3.0 ar priekšpiedziņu, vienīgi esmu dzirdējis par problēmām, kas gadās ar multitronic kārbām. Vai tiešām ir tik bēdīgi, vai arī tas atkarīgs no konkrēta auto, un diagnostikā pirms pirkšanas man varēs pateikt, vai šī problēma skars to auto. Auto plānoju ekspluatēt 4-5 gadus, un negribu kādā reizē samaksāt 1000-3000 Ls pār kārbas remontu vai aizvietošanu. Vai jūs ieteiksiet pirkt šo auto, vai arī labāk izvēlēties cita gada A6, quattro ar tiptronic vai vispār kāda cita ražotāja auto?

 
1 2 3 4
IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

Labāk jau par to naudu paņemt kādu pilnīgi jaunu auto. Proitams, zinu , ka A6 skaitās labs auto, to neviens nekad nav apstrīdējis un neuzdrīkstēsies to darīt. Bet, no maniem paziņām,kuri brauc ar A6, visi BEZ izņēmuma sūdzas par lielām remontu izmaksām un regulariem defektiem. Skumīgi, bet fakts. Pavisam ar mazlietotiem auto neveicās vienam manam kolēģim, LU lektoram, kurš 3 gadus nomocijās ar 1999.g. volvo s-80 , pēc tam līdzīgi - teju 3 gadus vēl vairāk nomocijās ar 2002.gada A6, uz kuru bija licis lielas cerības. Tad nu viņam beidzot pieriebās, un šis paņēma jauno Kia- megantis ar 7 gadu garantiju. Kad piektdien viņu satiku, lektors atzina, ka pēc 6 gadu pārtraukuma atkal jūtoties kā normals cilvēks.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Nuja, ātri un vienkārši atrod un atrisina - nosecina, ka jāsūta uz presi un uz to arī aizsūta

Jo vairāk palasa ValdisM tekstus, jo vairāk liekas, ka viņš brauc ar šitādu - upload.wikimedia.org/... '88-'92_Mazda_626_Hatch.jpg Tur tiešām ir uzticamā japāņu elektronika - japāņu kasešu maģis, spidometrs uz trosi un karbulis Kā arī ar tādu var dzīvot ar pārliecību, ka nerūsē, līdz brīdim, kad izkrīt no salona

msh...

kad tev būs 2000+ gada audī , tad tu pats ar to visu saskārsies

p.n.

joprojām nav nekāda strīda par to, ka 15 gadīgs audī ir labāks

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Un nez kad vēl tas būs...

P.S. Ja baigi gribētos citu pakaļas pārvietotāju - kupejniekus un B4 kabrioletus ražoja līdz 2000. gadam

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

P.S. Par to saskari - ja neesi pamanījis, tad es eju uz to, lai es mācētu vairāk vai mazāk visu, kas man vajadzīgs - nu pilnākam komplektam vēl derētu iemācīties metināt un vēl vajadzētu kādu kārbu treniņa nolūkos paskrūvēt Kamēr servisu apmeklētājiem vienas vienīgas klapatas - katra sūda dēļ jāskrien uz servisu, bet tur, kā jau ūdensgalvā, ieruba pieklājīgu ceņņiku Bez tam, savulaik kādu mēnesi ikdienā novēroju vienu autoelektriķi darbībā, tas arī sniedza zināmu ieskatu problēmu cēloņos un risināšanas metodēs

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Un visbeidzot [es zinu, ka iauto edit funkcija nekad nebūs ] - interesanti, kā tas tā nākas, ka radu un laikam arī paziņu lokā tādas izteiktas IV nosauktās probas nemana - vai nu IV koriši nemāk nopirkt mašīnas, vai tās kauj, vai hvz ko vēl dara...

A6 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt

IkdienasViesis rakstīja: Labāk jau par to naudu paņemt kādu pilnīgi jaunu auto. Proitams, zinu , ka A6 skaitās labs auto, to neviens nekad nav apstrīdējis un neuzdrīkstēsies to darīt. Bet, no maniem paziņām,kuri brauc ar A6, visi BEZ izņēmuma sūdzas par lielām remontu izmaksām un regulariem defektiem. Skumīgi, bet fakts. Pavisam ar mazlietotiem auto neveicās vienam manam kolēģim, LU lektoram, kurš 3 gadus nomocijās ar 1999.g. volvo s-80 , pēc tam līdzīgi - teju 3 gadus vēl vairāk nomocijās ar 2002.gada A6, uz kuru bija licis lielas cerības. Tad nu viņam beidzot pieriebās, un šis paņēma jauno Kia- megantis ar 7 gadu garantiju. Kad piektdien viņu satiku, lektors atzina, ka pēc 6 gadu pārtraukuma atkal jūtoties kā normals cilvēks.

Te vēlreiz var pārliecināties, ka cilvēki nesaprot, ka mašīnas izmaksas nebeidzas ar tās iegādi. Apkope un remonts A6 un citiem šīs klases auto (nevajag te piesaukt camry, tas nav salīdzināms) nekad nebūs kā golfam. A6 ir labs auto, bet tas prasa līdzekļus lai to uzturētu. Jau pirms iegādes par to ir jāpadomā. Protams ir forši automāts, ksenons, u.c, elektro ekstras kuru piemēram nav vienkāršam golfam, taču ir jāatceras, ka to remonts maksā naudu. Es arvien pārliecinos par to, ka cilvēki joprojām to aizmirst.

Man skaistākais gadījums bija tirgojot iepriekšējo 2002. gada A6 2,5TDI, atbrauca ģimene ar golf 3 pikapu skatīties un sāka uzdot jautājumus par remontiem, bija stipri pārsteigti, ka zobenes maiņa maksā nevis 150 Ls kā golfam bet stipri vairāk. Lieki teikt, ka viņi šo auto nopirka... nezinu, man likās, ka viņi to nevar atļauties bet nu jau tas nav mans jautājums.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Bez tam, savulaik kādu mēnesi ikdienā novēroju vienu autoelektriķi darbībā, tas arī sniedza zināmu ieskatu problēmu cēloņos un risināšanas metodēs

Vai tev bērnudārzā nelasīja pasaku kā slinkais Ansis cerēja iemācīties par kalēju tikai skatoties? Un kas no tā iznāca?

BMW328 Reģ.: 17.08.2005
0 0 Atbildēt

IkdienasViesis rakstīja: Labāk jau par to naudu paņemt kādu pilnīgi jaunu auto. Proitams, zinu , ka A6 skaitās labs auto, to neviens nekad nav apstrīdējis un neuzdrīkstēsies to darīt. Bet, no maniem paziņām,kuri brauc ar A6, visi BEZ izņēmuma sūdzas par lielām remontu izmaksām un regulariem defektiem. Skumīgi, bet fakts. Pavisam ar mazlietotiem auto neveicās vienam manam kolēģim, LU lektoram, kurš 3 gadus nomocijās ar 1999.g. volvo s-80 , pēc tam līdzīgi - teju 3 gadus vēl vairāk nomocijās ar 2002.gada A6, uz kuru bija licis lielas cerības. Tad nu viņam beidzot pieriebās, un šis paņēma jauno Kia- megantis ar 7 gadu garantiju. Kad piektdien viņu satiku, lektors atzina, ka pēc 6 gadu pārtraukuma atkal jūtoties kā normals cilvēks.

Ta toč.esmu pats mocījies ar 2 superduper bembjiem, tagad nopirku jaunu Honda Accord, un visas 3.servisa vietas kurus apmeklēju regulāri 4 gadu laikā, par mani ir aizmirsuši.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

camry tak ir tā pati klase kas A6!

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: camry tak ir tā pati klase kas A6!

A6 ir parak aprobežots lai to saprastu , nau verc ar to ampli diskutēt

Topika autors ' by default' izteica nevelēšanos dārgi uzturēt auto- tātad A6 nau viņam piemērots , usjo

Man ir REĀLA un PERSÕNISKA pieredze gan ar A6 gan ar japāņiem , tālab zinu ko saku ..............

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: camry tak ir tā pati klase kas A6!

jā, bet salīdzināmi šie auto nav, jo Camry serviss NAV vajadzīgs. Man draugam bija 97.g (laikam?) Camry - pirka veikalā nullīti - šogad samainīja pret kkādu citu kojotu vnk aiz tā, ka apnika klausīties no apkartējiem par vecu, nemodernu utt. (ko tu, normals cilvēks, brauc ar kkadu 10-gadīgu... - nu kā jau LV ponti). Par visu šo laiku (~500k km) viņam nav bijis neviens !!! remonts - tikai apkopes.... Tāds fenomens točna nav novērots ne ar vienu citu pepelacu. Subj - 3.0 benzins manual.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

cap rakstīja:

anonimikis rakstīja: camry tak ir tā pati klase kas A6!

jā, bet salīdzināmi šie auto nav, jo Camry serviss NAV vajadzīgs. Man draugam bija 97.g (laikam?) Camry - pirka veikalā nullīti - šogad samainīja pret kkādu citu kojotu vnk aiz tā, ka apnika klausīties no apkartējiem par vecu, nemodernu utt. (ko tu, normals cilvēks, brauc ar kkadu 10-gadīgu... - nu kā jau LV ponti). Par visu šo laiku (~500k km) viņam nav bijis neviens !!! remonts - tikai apkopes.... Tāds fenomens točna nav novērots ne ar vienu citu pepelacu. Subj - 3.0 benzins manual.

Toties ja birst tad nobirst labi? Tā vai?

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja:

cap rakstīja:

anonimikis rakstīja: camry tak ir tā pati klase kas A6!

jā, bet salīdzināmi šie auto nav, jo Camry serviss NAV vajadzīgs. Man draugam bija 97.g (laikam?) Camry - pirka veikalā nullīti - šogad samainīja pret kkādu citu kojotu vnk aiz tā, ka apnika klausīties no apkartējiem par vecu, nemodernu utt. (ko tu, normals cilvēks, brauc ar kkadu 10-gadīgu... - nu kā jau LV ponti). Par visu šo laiku (~500k km) viņam nav bijis neviens !!! remonts - tikai apkopes.... Tāds fenomens točna nav novērots ne ar vienu citu pepelacu. Subj - 3.0 benzins manual.

Toties ja birst tad nobirst labi? Tā vai?

Kā lai to uzzina pēc manis aprakstīta gadījuma? Nu nebirst viņš. Punkc.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

vispār jau tas auto (camry) varētu tagad kaut vai sadalīties molekulārā līmenī un arī nebūtu par ko sūdzēties, ja ir iznācis nobraukt pusmiljonu desmit gados bez remontiem.

paziņa paņēma mersi jaunu no salona un 5 gados tajā ielika vēl 30% no iegādes cenas (neskaitot apkopes).

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: vispār jau tas auto (camry) varētu tagad kaut vai sadalīties molekulārā līmenī un arī nebūtu par ko sūdzēties, ja ir iznācis nobraukt pusmiljonu desmit gados bez remontiem.

Tieši tā. Bet Amserv (vai Wess, hvz) viņu vēl paņēma kā pirmo iemaksu tā keksa nākamai kojotai Nez, kā viņiem gāja ar tā tālāko realizāciju , bet kopumā tam auto mierīgi varēja pārskrūvēt odo uz standarta 180k km un laist tālāk kā tikko no Germānijas

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Tak lai pērk cilvēks A6 ar visu muļķtroniku. Veicinās naudas plūsmu servisiem un cels ekonomiku

Es gan gadu ar accordu braucot esmu izlaidies - servisā biju tik vien pirms apskates vienu sailentbloku nomainīt.

Tomēr ja ir vēlēšanās iepazīt auto uzbūvi tuvāk, iegūt draugus mehāniķu un taksistu vidū, ieteiktu nepisties ar audī, bet ņemt uzreiz Alfu. Vismaz būs prieks uz to mašīnu paskatīties un braukt ar to, atšķirībā no vācieša, bet remonti izmaksās lētāk

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Nu, tad blin brauciet ar savaam Kojotam, Getziem utt. Skaidrs, ka zobsiksnas mainja A6 saakas no 300 lashiem lidz 600 atkariinbaa kur maina! Bet za to brauc ar quattro, 200z/s utt, karoche Jums to nesaprast!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

msh rakstīja: Bez tam, savulaik kādu mēnesi ikdienā novēroju vienu autoelektriķi darbībā, tas arī sniedza zināmu ieskatu problēmu cēloņos un risināšanas metodēs

Vai tev bērnudārzā nelasīja pasaku kā slinkais Ansis cerēja iemācīties par kalēju tikai skatoties? Un kas no tā iznāca?

Piedod, ka uzrakstīju nesaprotami un tu savā centismā sāki ņirgt Tātad, piemērs, kas palicis vislabāk atmiņā - muca, 1.9 KE-jets, raustoties, elektriķis pagrozīja CO, atvienoja degvielas spiediena regulatoru, klients izbrauca, elektriķis atkal paregulēja co, atsprauda atpakaļ degvielas spiediena regulatoru, kad klients brauca prom, teica "jūs redzējāt to štekeri, ko biju atvienojis? Ja raustās vēl, atvienojiet". Tā vietā, lai pārbaudītu gaisa masas mērītāju Tagad daleca, ko es ar to domāju?

Par mani pašu - kad sanāk krāmēties kādai mašīnai gar elektrību - bieži vien sanāk sākt no nepareizā gala - bet rezultāts agrāk vai vēlāk tiek sasniegts - tā tā pieredze rodas

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

gonzalless rakstīja: Nu, tad blin brauciet ar savaam Kojotam, Getziem utt. Skaidrs, ka zobsiksnas mainja A6 saakas no 300 lashiem lidz 600 atkariinbaa kur maina! Bet za to brauc ar quattro, 200z/s utt, karoche Jums to nesaprast!

nekljuusti smiekliigs

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Interesanti, kādu bīdeli jams domāja?

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

gonzalless rakstīja: Nu, tad blin brauciet ar savaam Kojotam, Getziem utt. Skaidrs, ka zobsiksnas mainja A6 saakas no 300 lashiem lidz 600 atkariinbaa kur maina! Bet za to brauc ar quattro, 200z/s utt, karoche Jums to nesaprast!

teu , muļķīt, neliekas jocīgi ka nau tādu topiku 'raustās Tojota ' 'Honnda nelec' utt , bet nau grūti sameklēt 'Help -robi neslēdzās muļķutrooņikam' utt palīgāsaucienus ......

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja:

gonzalless rakstīja: Nu, tad blin brauciet ar savaam Kojotam, Getziem utt. Skaidrs, ka zobsiksnas mainja A6 saakas no 300 lashiem lidz 600 atkariinbaa kur maina! Bet za to brauc ar quattro, 200z/s utt, karoche Jums to nesaprast!

teu , muļķīt, neliekas jocīgi ka nau tādu topiku 'raustās Tojota ' 'Honnda nelec' utt , bet nau grūti sameklēt 'Help -robi neslēdzās muļķutrooņikam' utt palīgāsaucienus ......

tak beidz cepties cilveeks ir ticis pie kaarotaa A6 - dziives sapnis ir piepildiijies, cilveeks sasniedzis apofigeju vairaak dziivee neko nevajag ljauj tak cilveekam papriecaaties

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

apofigeju laaabs

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: apofigeju laaabs

a kaa gan savaadaak TO var nosaukt ? cilveeks ir izaudzi no kojotaam un getziem, speej atljauties remonteet savu A6 un spljauj visiem virsuu ! tas ir dziive apofigejs, un nekas mazaaks ! VIRSOTNE !

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

es necepos , es vellu dzenu , nau jau slikc tas auģī tikkai birstošā lamata viš i

bija reiz mercis w123 , bij auģī TYP44 , bij bambals Exvz kurš ,......bij

, bet nu viņu nau tas kas ir tagadiņ , nau nekas vairāk kā tukši 'ponti' un $$$$$$$ nokāsiens

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti