Vai ir vērts pirkt 2002.-2003. gada A6?

mihails Reģ.: 19.10.2008

Man kopumā patīk A6, domāju pirkt ar automātu benzīna 3.0 ar priekšpiedziņu, vienīgi esmu dzirdējis par problēmām, kas gadās ar multitronic kārbām. Vai tiešām ir tik bēdīgi, vai arī tas atkarīgs no konkrēta auto, un diagnostikā pirms pirkšanas man varēs pateikt, vai šī problēma skars to auto. Auto plānoju ekspluatēt 4-5 gadus, un negribu kādā reizē samaksāt 1000-3000 Ls pār kārbas remontu vai aizvietošanu. Vai jūs ieteiksiet pirkt šo auto, vai arī labāk izvēlēties cita gada A6, quattro ar tiptronic vai vispār kāda cita ražotāja auto?

 
1 2 3 4
Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

drags rakstīja:

msh rakstīja: Tiptroniks ir +/- parasts tomāts, ja kauts, var nosprāgt , bet to var remontēt, atšķirībā no muļķutronika, kuram ir resurss ~200k, pēc tam maiņa...

P.S. Ko tomātam zem 500 ls izņemot eļļas maiņu un paša tomāta maiņu [darbs] var izdarīt?

Vispār kādreiz biju atradis, ka pie Maskavas viens džuriks remontē muļķutronikus par 1000 doļiku. Arī no Latvijas esot šamam sūtījuši, un netikai. Fotkās jau izskatījās iespaidīgi. Ja ir interese, varu parakt.

Būtu interesanti.

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

A6 rakstīja:

Master_D rakstīja: Nu nez. es paņemtu Toyota camry vai Honda Legend.

Man nav ticības pēdējo 10 gadu vācu ražojumiem.

Un ar ko tad tie japiji ir labāki?

Tāpat ir problēmas.

nau gan

A6 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja:

A6 rakstīja:

Master_D rakstīja: Nu nez. es paņemtu Toyota camry vai Honda Legend.

Man nav ticības pēdējo 10 gadu vācu ražojumiem.

Un ar ko tad tie japiji ir labāki?

Tāpat ir problēmas.

nau gan

Nav?

Nu, nu vai ir normāli, ka Mazda 6 garantijas laikā nomaina 2 automātiskās kārbas? Vai ir normāli, ka garantijas laikā Toyota Avensis rūsē?

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Nu nez. es paņemtu Toyota camry vai Honda Legend.

Man nav ticības pēdējo 10 gadu vācu ražojumiem.

man domaat camry nav saliidzinams ar A6

ja no japaaniem tad lexus GS vareetu buut A6 alternatiiva noteikti ka izturiigaaks par vaacu masiinaam

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

A6 rakstīja:

TDI rakstīja:

A6 rakstīja:

Master_D rakstīja: Nu nez. es paņemtu Toyota camry vai Honda Legend.

Man nav ticības pēdējo 10 gadu vācu ražojumiem.

Un ar ko tad tie japiji ir labāki?

Tāpat ir problēmas.

nau gan

Nav?

Nu, nu vai ir normāli, ka Mazda 6 garantijas laikā nomaina 2 automātiskās kārbas? Vai ir normāli, ka garantijas laikā Toyota Avensis rūsē?

mazda ira japopels !

avensis arī ira xavaja !

nu kaut kā tā

P.S. a ira normāli ka 2,1gadīgam pasāķim nojūk DSG?

a ira normali ka citam 2gadīgam pasāķim noņirdzās el.rocene uz ~ls300,-

a ir normāli ka 2gadīgs OOOO A6 3,2Q vairāk mīt AR nekā 'mājās' ???

utt.222piemēri par šā gadusimta vācu ūberkāriem .

tikmēr japāņu un korejiešu !!!??? ķebļi brauc un brauc ( mazdas neskaitās)

P.S.S. pac esmu OOOO fans , bet nu vecu nevajag a no jauno xemorojiem zosene metas + AR ira pilsetas otra galā, kamēr tojas/hondas utt.'aiz stūra'

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja: korejiešu !!!??? ķebļi brauc un brauc

..lai arī cik nievājoši par viņiem daži izsakās, bet tā tas ir.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

A6 rakstīja:

Nav?

Nu, nu vai ir normāli, ka Mazda 6 garantijas laikā nomaina 2 automātiskās kārbas? Vai ir normāli, ka garantijas laikā Toyota Avensis rūsē?

Kas ir rūsa ( i to atkarīgs vai tu pilnīgi visu par šo auto zini) salīdzinot ar kādu mazu elektronisku "skabargu pakaļā" bez kuras auto nikust !?!?!? Bet Avensi vispār nav labi skaitīt pie japāņiem, jo ^$%$^$%# kurš viņus visus lika ražot pie britiem. =

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

A6 rakstīja:

Master_D rakstīja: Nu nez. es paņemtu Toyota camry vai Honda Legend.

Man nav ticības pēdējo 10 gadu vācu ražojumiem.

Un ar ko tad tie japiji ir labāki?

Tāpat ir problēmas.

tikai lētāk

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja:

drags rakstīja:

msh rakstīja: Tiptroniks ir +/- parasts tomāts, ja kauts, var nosprāgt , bet to var remontēt, atšķirībā no muļķutronika, kuram ir resurss ~200k, pēc tam maiņa...

P.S. Ko tomātam zem 500 ls izņemot eļļas maiņu un paša tomāta maiņu [darbs] var izdarīt?

Vispār kādreiz biju atradis, ka pie Maskavas viens džuriks remontē muļķutronikus par 1000 doļiku. Arī no Latvijas esot šamam sūtījuši, un netikai. Fotkās jau izskatījās iespaidīgi. Ja ir interese, varu parakt.

Būtu interesanti.

man ir plauktā viens EJOŠS audī muļķutroniks 2.0 benzīnam

A6 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja:

A6 rakstīja:

TDI rakstīja:

A6 rakstīja:

Master_D rakstīja: Nu nez. es paņemtu Toyota camry vai Honda Legend.

Man nav ticības pēdējo 10 gadu vācu ražojumiem.

Un ar ko tad tie japiji ir labāki?

Tāpat ir problēmas.

nau gan

Nav?

Nu, nu vai ir normāli, ka Mazda 6 garantijas laikā nomaina 2 automātiskās kārbas? Vai ir normāli, ka garantijas laikā Toyota Avensis rūsē?

mazda ira japopels !

avensis arī ira xavaja !

nu kaut kā tā

P.S. a ira normāli ka 2,1gadīgam pasāķim nojūk DSG?

a ira normali ka citam 2gadīgam pasāķim noņirdzās el.rocene uz ~ls300,-

a ir normāli ka 2gadīgs OOOO A6 3,2Q vairāk mīt AR nekā 'mājās' ???

utt.222piemēri par šā gadusimta vācu ūberkāriem .

tikmēr japāņu un korejiešu !!!??? ķebļi brauc un brauc ( mazdas neskaitās)

P.S.S. pac esmu OOOO fans , bet nu vecu nevajag a no jauno xemorojiem zosene metas + AR ira pilsetas otra galā, kamēr tojas/hondas utt.'aiz stūra'

Nu traki Tev... žēl ka t;a neiet. Varu ieteikt nopērc 1984. gada Audi 80 un nebūs tādu problēmu...

Katrā ziņā man 90% no mašīnām ir bijuši Audi, tikai ar vienu niansi - tie nav bijuši nokauti, nevajag pirkt cenu un nebūs problēmu.

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

par mani namīīzzz , man viss ok ikdienā braucu ar japāņu ķebli , špļauju audakiem uz jumtiem un nesipu seu prātu , manis apstāstītie gadījumi ira notikuši ar paziņām

P.S. ar šā gadusimta japāņu un korejiešu autosiem aprīkotie pazīstamie cilvji gan naua sūdzējušīes par tehniskām problēmām .

P.S.S. negribi naxaļavu manam A6Q veikt ikpusgada bremžu apkopi , drīz TA , atkal xunaj , dēļ bremzēm , pasūtīs , pļa budu čujs tāc konkrēts

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Cirvim, vai kas tev tur bija, kalotkas un diskus maina nahaļavu?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Cirvim, vai kas tev tur bija, kalotkas un diskus maina nahaļavu?

es biju domājis, ka tu esi gudrāks

bet laikam jau tavas zināšanas par audi beidzās ar b3

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Cirvim, vai kas tev tur bija, kalotkas un diskus maina nahaļavu?

nezinu , nau vēl mainīc bet zinu , kad samainīs, būs labi

kamēr audakam viss ira nomainīc , bet dēļ ahūni labās un vāciskās suportu konstrukcijas , kurai patīk čakarēties , ar kalotku maiņu vien ira par maz . Vajag 2Xgadā tīrīt/eļļot suportus nu kautkā tā , par čakarīgiem el/logiem ,nosprāgušu štorku un citiem sīkumiem pat nepieminēšu

P.S. spēšīāļ msh - man ir bijis no 0 līdz240kkm 8us gadus CAMRY ( A6 klasse), ir ar ko salīdzināt kujoršpungus technikā - kā mīl fļūtīt VAG's , nevar salīdzināt apdares materiālus utt , bet tehniski vācieši smagi iesūkā.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kas tas tev ir par A6 ar tik sūdīgām bremzēm? Vecās bremzes, ar kurām probas diezgan minimālas [ja neskaita triperiskās ufo bremzes ], vairāk vai mazāk gāja līdz 2k... Klasiskajam variantam 2x gadā eļļot/tīrīt vajag tikai tad, ja jau tur viss izrūsējis

A6 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja: par mani namīīzzz , man viss ok ikdienā braucu ar japāņu ķebli , špļauju audakiem uz jumtiem un nesipu seu prātu , manis apstāstītie gadījumi ira notikuši ar paziņām

P.S. ar šā gadusimta japāņu un korejiešu autosiem aprīkotie pazīstamie cilvji gan naua sūdzējušīes par tehniskām problēmām .

P.S.S. negribi naxaļavu manam A6Q veikt ikpusgada bremžu apkopi , drīz TA , atkal xunaj , dēļ bremzēm , pasūtīs , pļa budu čujs tāc konkrēts

Nu ja, tad redz viena tante stāstīja...

Labāk brauc ar savu ķebli un neiesaisties diskusijās par tēmām no kurām neko nesaproti.

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

A6 rakstīja:

TDI rakstīja: par mani namīīzzz , man viss ok ikdienā braucu ar japāņu ķebli , špļauju audakiem uz jumtiem un nesipu seu prātu , manis apstāstītie gadījumi ira notikuši ar paziņām

P.S. ar šā gadusimta japāņu un korejiešu autosiem aprīkotie pazīstamie cilvji gan naua sūdzējušīes par tehniskām problēmām .

P.S.S. negribi naxaļavu manam A6Q veikt ikpusgada bremžu apkopi , drīz TA , atkal xunaj , dēļ bremzēm , pasūtīs , pļa budu čujs tāc konkrēts

Nu ja, tad redz viena tante stāstīja...

Labāk brauc ar savu ķebli un neiesaisties diskusijās par tēmām no kurām neko nesaproti.

ne teu, šrottmīlim, zinat ko es saprotu un ko ne..........

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

drags rakstīja:

msh rakstīja: Tiptroniks ir +/- parasts tomāts, ja kauts, var nosprāgt , bet to var remontēt, atšķirībā no muļķutronika, kuram ir resurss ~200k, pēc tam maiņa...

P.S. Ko tomātam zem 500 ls izņemot eļļas maiņu un paša tomāta maiņu [darbs] var izdarīt?

Vispār kādreiz biju atradis, ka pie Maskavas viens džuriks remontē muļķutronikus par 1000 doļiku. Arī no Latvijas esot šamam sūtījuši, un netikai. Fotkās jau izskatījās iespaidīgi. Ja ir interese, varu parakt.

man liekas es zinu kur tas ir un kas tas pa cilēku.

Nav gadījumā tas serviss tādā pirmskara ķieģeļu ēkā ar divslīpju jumtu?

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

A6 rakstīja:

Master_D rakstīja: Nu nez. es paņemtu Toyota camry vai Honda Legend.

Man nav ticības pēdējo 10 gadu vācu ražojumiem.

Un ar ko tad tie japiji ir labāki?

Tāpat ir problēmas.

tikai lētāk

un daudz ātrāk , vienkāršāk atrodamas un ir garantija ka ir novērsta

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nuja, ātri un vienkārši atrod un atrisina - nosecina, ka jāsūta uz presi un uz to arī aizsūta

Jo vairāk palasa ValdisM tekstus, jo vairāk liekas, ka viņš brauc ar šitādu - upload.wikimedia.org/... '88-\'92_Mazda_626_Hatch.jpg Tur tiešām ir uzticamā japāņu elektronika - japāņu kasešu maģis, spidometrs uz trosi un karbulis Kā arī ar tādu var dzīvot ar pārliecību, ka nerūsē, līdz brīdim, kad izkrīt no salona

A6 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja:

A6 rakstīja:

TDI rakstīja: par mani namīīzzz , man viss ok ikdienā braucu ar japāņu ķebli , špļauju audakiem uz jumtiem un nesipu seu prātu , manis apstāstītie gadījumi ira notikuši ar paziņām

P.S. ar šā gadusimta japāņu un korejiešu autosiem aprīkotie pazīstamie cilvji gan naua sūdzējušīes par tehniskām problēmām .

P.S.S. negribi naxaļavu manam A6Q veikt ikpusgada bremžu apkopi , drīz TA , atkal xunaj , dēļ bremzēm , pasūtīs , pļa budu čujs tāc konkrēts

Nu ja, tad redz viena tante stāstīja...

Labāk brauc ar savu ķebli un neiesaisties diskusijās par tēmām no kurām neko nesaproti.

ne teu, šrottmīlim, zinat ko es saprotu un ko ne..........

Taisnība, bet viens ir skaidrs - diez cik daudz tev pelēkās vielas smadzenēs nav.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Atbilde uz topika jautājumu - NAV VĒRTS!

Ir labāki veidi, kā un kur ieguldīt savu naudu.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

...piemēram, nopērkot getzu...

[ienāca atmiņā, kā reiz kasinsh par getziem fanoja ]

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

var paņemt no šīra alfu

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti