Banky & Līzingu atņemtie auto

Master_D Reģ.: 29.09.2004

Kur jamos tirgo? Kāds zin?

Jeb visi aiziet pa kluso telefonu...

 
1 2 3 4 5 6 7 8
kaupo13 Reģ.: 24.02.2006
0 0 Atbildēt

piparinjs rakstīja:

kaupo13 rakstīja:

Siksparnis rakstīja:

kaupo13 rakstīja:

Vot ir tas 530d `06 laba cena!

Iespējams. bet ne tāda lai viņu fiksi paķertu.

Par dzīvokļiem un mājām Tev gali arī ir?

ir bet mazliet!

nu ok, manuprat laba cena ko es te vēl paskatīju ir 2007.g. SantaFe diizelis, laba kompletaacija ~14 000EUR

Fe 7 vietigs? Ja jā kur var apskatit?

Meilu tev nosutiju par hecbekiem vai sedaniem no 3-7 naudam.

Paskatiishu par tām 7 vietām! un meilu ar, tikai vakarā!

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

Esmu nupat dzirdējis no banķieriem (daži mani študenti) , ka pēdējo nedēlu manāmas tendences, ka daudzi bez darba palikuši cilvēki aizdzen savus nenomaksātos auto uz lizinga kompanīju autostāvvietām, kur nodod mašinas, atslegas un dokumentus. Cerēsim, ka nākamgad tā krīze tomēr neskars VISUS Latvijas iedzīvotājus.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

VISI nedzīvo līdz ausīm līzingos.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

IkdienasViesis rakstīja: Esmu nupat dzirdējis no banķieriem (daži mani študenti) , ka pēdējo nedēlu manāmas tendences, ka daudzi bez darba palikuši cilvēki aizdzen savus nenomaksātos auto uz lizinga kompanīju autostāvvietām, kur nodod mašinas, atslegas un dokumentus. Cerēsim, ka nākamgad tā krīze tomēr neskars VISUS Latvijas iedzīvotājus.

Būtu jau labi, ja neskartu.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: VISI nedzīvo līdz ausīm līzingos.

Protams, ka tas pirmām kārtām attiecās uz azartiskiem lizingotājiem, bet diemžēl skar arī pārejos.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

kaupo13 rakstīja: Nu jaa nav jau tik daudz to idiotu, kas pērk shrotus sarkanaa kraasaa, taapeec arii atnjemto sarkanaa kraasaa nav daudz!

Liekas, ka jūs pasakā dzīvojat!

Un reaali jums nav naudas vispaar pat lai to sarkano shrotu nopirktu, tik netaa gudri dirsh! Ja būtu nauda un reaala interese par labu cenu iegūt auto būtu atsūtījis vismaz e-pastu!

Vot ir tas 530d `06 laba cena! klusums! naudas ta jums nav!

paba cena tam 530d būtu 20 štukām notirgojis TIRGŪ

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Vari par mani paņirgt, man poff...bet es uzskatu ka pirkt līzingā preci, kura jau pirkšanas brīdī dramatiski zaudē savu vērtību un pie tam vēl pārmaksāt bankai % (runa par auto) ir diezgan stūlbi.....

Nekustamais īpašums - cita lieta. Bez jumta virs galvas ir pagrūti. Bez jaunas ķerras vai palaga izmēra televizora gan var mierīgi iztikt.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

IkdienasViesis rakstīja: Esmu nupat dzirdējis no banķieriem (daži mani študenti) , ka pēdējo nedēlu manāmas tendences, ka daudzi bez darba palikuši cilvēki aizdzen savus nenomaksātos auto uz lizinga kompanīju autostāvvietām, kur nodod mašinas, atslegas un dokumentus. Cerēsim, ka nākamgad tā krīze tomēr neskars VISUS Latvijas iedzīvotājus.

Man paziņa tā izdarīja, jo pašam to mašīnu vairs nevajadzēja un pārdot viņu praktiski nereāli (hj&^%daj bet ne #*%^&$dec)

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Tad kad bus 10% zem tirgus cenas tad var sakt domat pa šitam miskastem

10% nav ne sūda... gaidi, kad būs 25 - 30 %

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Fartuks rakstīja:

batka rakstīja: Tad kad bus 10% zem tirgus cenas tad var sakt domat pa šitam miskastem

10% nav ne sūda... gaidi, kad būs 25 - 30 %

Diez vai tā būs, jo tirgus tak arī krītās. Nu max būs 20%

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Vari par mani paņirgt, man poff...bet es uzskatu ka pirkt līzingā preci, kura jau pirkšanas brīdī dramatiski zaudē savu vērtību un pie tam vēl pārmaksāt bankai % (runa par auto) ir diezgan stūlbi.....

Nekustamais īpašums - cita lieta. Bez jumta virs galvas ir pagrūti. Bez jaunas ķerras vai palaga izmēra televizora gan var mierīgi iztikt.

Iztikt jau var, pilnīgi piekrītu, bet reti kurš domāja ka nāks tāds aplauziens, kad ieņēmumi krītās , vai tos pat zaudē. Daudzi domāja ka sliktāk tak nepaliks, būs tikai labāk.

theerny Reģ.: 08.02.2004
0 0 Atbildēt

lai cik ari sudigi nebutu un cik daudz neblaustitos par krizi, ipashi buvnieciba, bet normalu ciparu kapnem neviens nevar piedavat. visi nez kapec joprojam doma ka par Lveida 90gradu parastam osa kapnem bez pretpakapieniem ir japrasa sakot no 1500Ls

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

theerny rakstīja: lai cik ari sudigi nebutu un cik daudz neblaustitos par krizi, ipashi buvnieciba, bet normalu ciparu kapnem neviens nevar piedavat. visi nez kapec joprojam doma ka par Lveida 90gradu parastam osa kapnem bez pretpakapieniem ir japrasa sakot no 1500Ls

ieliec sludekli.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

IkdienasViesis rakstīja: Esmu nupat dzirdējis no banķieriem (daži mani študenti) , ka pēdējo nedēlu manāmas tendences, ka daudzi bez darba palikuši cilvēki aizdzen savus nenomaksātos auto uz lizinga kompanīju autostāvvietām, kur nodod mašinas, atslegas un dokumentus. Cerēsim, ka nākamgad tā krīze tomēr neskars VISUS Latvijas iedzīvotājus.

Man paziņa tā izdarīja, jo pašam to mašīnu vairs nevajadzēja un pārdot viņu praktiski nereāli (hj&^%daj bet ne #*%^&$dec)

tas ir pielīdzināms treknam ierakstam kredītreform datu bāzē.... vienkārši jamais vairs savā mūzā var nemaz neiet uz banku pēc piķa

līzinga kompānija ir tikai finansu instruments.... viņiem to tačku nevajag, tačku vajag TEV, līzingisti tev tikai aizšauj piķi..... pretī kā ķīlu juridiski paņemot to tačku.... nu un tikai tāpēc lai tu jamo nevarētu nākamajā dienā uzsist gaisā un reāli uzvārīt skaidru piķi....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

theerny rakstīja: lai cik ari sudigi nebutu un cik daudz neblaustitos par krizi, ipashi buvnieciba, bet normalu ciparu kapnem neviens nevar piedavat. visi nez kapec joprojam doma ka par Lveida 90gradu parastam osa kapnem bez pretpakapieniem ir japrasa sakot no 1500Ls

uztaisi corelī rasējumus, aizbrauc uz finiereni un pasūti detaļas no 3cm bieza saplākšņa.... pats mājās salīmē (saskrūvē) un būs tev trepes par pāris simtiem

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Vari par mani paņirgt, man poff...bet es uzskatu ka pirkt līzingā preci, kura jau pirkšanas brīdī dramatiski zaudē savu vērtību un pie tam vēl pārmaksāt bankai % (runa par auto) ir diezgan stūlbi.....

Nekustamais īpašums - cita lieta. Bez jumta virs galvas ir pagrūti. Bez jaunas ķerras vai palaga izmēra televizora gan var mierīgi iztikt.

Iztikt jau var, pilnīgi piekrītu, bet reti kurš domāja ka nāks tāds aplauziens, kad ieņēmumi krītās , vai tos pat zaudē. Daudzi domāja ka sliktāk tak nepaliks, būs tikai labāk.

Nu bēdīgi, ja cilvēks kurš pelna tik ka var atļauties maksājumu par ķerru vairākus simtus latu mēnesī (apmēram tā varētu būt par šeit piedāvāto 530-to)...nespēj paskatīties tālāk par šodienu.

ja būtu uzreiz sēdies trambulī nevis pircis to bembi, tagad būtu samērā turīgs cilvēks.

theerny Reģ.: 08.02.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

theerny rakstīja: lai cik ari sudigi nebutu un cik daudz neblaustitos par krizi, ipashi buvnieciba, bet normalu ciparu kapnem neviens nevar piedavat. visi nez kapec joprojam doma ka par Lveida 90gradu parastam osa kapnem bez pretpakapieniem ir japrasa sakot no 1500Ls

uztaisi corelī rasējumus, aizbrauc uz finiereni un pasūti detaļas no 3cm bieza saplākšņa.... pats mājās salīmē (saskrūvē) un būs tev trepes par pāris simtiem

pa pāris simtiem man sanāks trepes pat no oša vairogiem (fiksētiem ne stiķētiem), bet kautkā negribas pie sevis dzivoklī darbnīcu taisīt.

P.S. principā sobrid taisu CAD rasejumu ar vietas izmeriem ko sutit kantoriem lai suta savus piedavajumus.

kuka Reģ.: 19.05.2003
0 0 Atbildēt

kaupo13 rakstīja:

kuka rakstīja:

kaupo13 rakstīja: Nu jaa nav jau tik daudz to idiotu, kas pērk shrotus sarkanaa kraasaa, taapeec arii atnjemto sarkanaa kraasaa nav daudz!

Liekas, ka jūs pasakā dzīvojat!

Un reaali jums nav naudas vispaar pat lai to sarkano shrotu nopirktu, tik netaa gudri dirsh! Ja būtu nauda un reaala interese par labu cenu iegūt auto būtu atsūtījis vismaz e-pastu!

Kaut kas cenu robezhaas 4-5 shtukas eeriki vai leetaak ar vispaar ir piedaavaajumaa ?!

ir protams, diezgan daudz!

NU tad nemarinee daudz un ieliec te kaadas 3-4 piedaavajumus ar videejaa lielum aun klases mashiinaam !

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

rasējumus var uztaisīt specifiskā kāpņu projektēšanas progzā. es tādus sataisīju, tagad domāju kur pasūtīt detaļas.

Ar laikam pats skrūvēšu tās kāpnes.

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

paklau, tagad kad ņem jaunu auto līzē, joprojām obligāti jānem kasko? Man viņu nefig nevajag. Moš kāds kantoris neprasa?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Galvenais rakstīja: paklau, tagad kad ņem jaunu auto līzē, joprojām obligāti jānem kasko? Man viņu nefig nevajag. Moš kāds kantoris neprasa?

un ja nofizģīs to tačku kaa vinji piedabuus Tevi maksaat veel 4 gadus par to kaa nav

theerny Reģ.: 08.02.2004
0 0 Atbildēt

nevajag, nevajag.... mums te no majas pagalma sonakt jau otro autinu menesha laika meginaja aizdzit. X5 aizgaja oktobra sakuma, sonakt A6 menginaja aizdzit, bet kaimina suns iztrauceja.

krabuchio Reģ.: 31.07.2008
0 0 Atbildēt

Negaidot banku uzbrukumu, atdodu kompanijas auto 2007.gada Skoda Superb 2.0 TDI labās rokas. 6robu atrumkarba, aada, apsildami benkji utt utjp 60 000km (jauns bija pa 26400 eur)

Lizinga atlikumu neceru sagaidit, bet nu atpirceju murgu pagaidam negribu pienjemt Ja kadam ir interese, tad kodec@gmail.com" target="_new">skodec@gmail.com

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Galvenais rakstīja: paklau, tagad kad ņem jaunu auto līzē, joprojām obligāti jānem kasko? Man viņu nefig nevajag. Moš kāds kantoris neprasa?

Tev varbūt ka nevajag. Bet tu jau nebūsi tās tačkas īpašnieks tāpēc tavas vajadzības diez vai tiks ņemtas vērā.

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

centimNuudelem: nu, padomju serijveida dzīvokļu (arī jauno) cenas jau arī kritušas teju par 25% SALĪDZINOT AR 2006.GADU. Bet bankām jau tāpat būs jāsapiķo pirkšanas cena + procenti. Banķieri šobrīd par ieķīlāto nekustamo īpašumu cenu kritumu vairāk satraukušies nekā par autolizingiem. Cik var saprast, tos "dzelžus" šobrīd itin viegli var pāºdot maksātspējīgiem tālāktirgoņiem vai pat krievzemiešiem. Bet nekustamos īpašumus par 2006.gada cenām gan nevienam vairs neiztirgosi.

1 2 3 4 5 6 7 8
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti