Banky & Līzingu atņemtie auto

Master_D Reģ.: 29.09.2004

Kur jamos tirgo? Kāds zin?

Jeb visi aiziet pa kluso telefonu...

 
1 2 3 4 5 6 7 8
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

kuka rakstīja:

kaupo13 rakstīja:

kuka rakstīja:

kaupo13 rakstīja: Nu jaa nav jau tik daudz to idiotu, kas pērk shrotus sarkanaa kraasaa, taapeec arii atnjemto sarkanaa kraasaa nav daudz!

Liekas, ka jūs pasakā dzīvojat!

Un reaali jums nav naudas vispaar pat lai to sarkano shrotu nopirktu, tik netaa gudri dirsh! Ja būtu nauda un reaala interese par labu cenu iegūt auto būtu atsūtījis vismaz e-pastu!

Kaut kas cenu robezhaas 4-5 shtukas eeriki vai leetaak ar vispaar ir piedaavaajumaa ?!

ir protams, diezgan daudz!

NU tad nemarinee daudz un ieliec te kaadas 3-4 piedaavajumus ar videejaa lielum aun klases mashiinaam !

viņš tak jau bija golfu ielicis pa 8.5 eirām.... tas golfs jau tirgū maksā lētāk

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

IkdienasViesis rakstīja: centimNuudelem: nu, padomju serijveida dzīvokļu (arī jauno) cenas jau arī kritušas teju par 25% SALĪDZINOT AR 2006.GADU. Bet bankām jau tāpat būs jāsapiķo pirkšanas cena + procenti. Banķieri šobrīd par ieķīlāto nekustamo īpašumu cenu kritumu vairāk satraukušies nekā par autolizingiem. Cik var saprast, tos "dzelžus" šobrīd itin viegli var pāºdot maksātspējīgiem tālāktirgoņiem vai pat krievzemiešiem. Bet nekustamos īpašumus par 2006.gada cenām gan nevienam vairs neiztirgosi.

pie tam ir tāda situācija, ka visi jau dalija krītus, pēc kuriem 2 gadi nebija jāmaksā pamatsumma...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

nu taatad varam apsveikt laimiigos iipasniekus ar 100% paarmaksu!

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

IkdienasViesis rakstīja: centimNuudelem: nu, padomju serijveida dzīvokļu (arī jauno) cenas jau arī kritušas teju par 25% SALĪDZINOT AR 2006.GADU. Bet bankām jau tāpat būs jāsapiķo pirkšanas cena + procenti. Banķieri šobrīd par ieķīlāto nekustamo īpašumu cenu kritumu vairāk satraukušies nekā par autolizingiem. Cik var saprast, tos "dzelžus" šobrīd itin viegli var pāºdot maksātspējīgiem tālāktirgoņiem vai pat krievzemiešiem. Bet nekustamos īpašumus par 2006.gada cenām gan nevienam vairs neiztirgosi.

Jā, ir kritušas cenas. Divu gadu laikā par 25%. Bet varbūt 10 gadu laikā atkal pakāpsies atpakaļ.

Bet tava hjundaja cena par 30 % nokrita 10 sekunžu laikā - kamēr tu paraks'tijies uz līzinga līguma. Un uz augšu nekāps nekad dzīvē.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Vari par mani paņirgt, man poff...bet es uzskatu ka pirkt līzingā preci, kura jau pirkšanas brīdī dramatiski zaudē savu vērtību un pie tam vēl pārmaksāt bankai % (runa par auto) ir diezgan stūlbi.....

Nekustamais īpašums - cita lieta. Bez jumta virs galvas ir pagrūti. Bez jaunas ķerras vai palaga izmēra televizora gan var mierīgi iztikt.

+1 Ja visi ta domatu tad valsti krize butu stipri mazaka

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

Galvenais rakstīja: paklau, tagad kad ņem jaunu auto līzē, joprojām obligāti jānem kasko? Man viņu nefig nevajag. Moš kāds kantoris neprasa?

un ja nofizģīs to tačku kaa vinji piedabuus Tevi maksaat veel 4 gadus par to kaa nav

tad ir visur vajadzīgs kasko vai naff??

Es nedzīvoju saulainajā LV zemē, - pie mums tačkas neviens nepizģī. Un pat ja man būs LV kaska un auto novākošu, čakars kautko dabūt būs pārāk liels, jo krešs būs noticis ne-LV

kuka Reģ.: 19.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaa tur vispaar ir ar to auto iegadi citaas ES valstiis ??? Vai es driisktu ka aLatvijas pilsonis braukt uz jebkuru valsti un tur oficiaali pirkt auto liizingu/krediitu njemot muusu bankaa ? Vai arii liizings/krediits jaadabuu no taas valsts bankas kaadas ? Kaut kad zinjaas teica ka FIAT pa taisnio nu ruupniicas tagad met pakalj mashiinas ar 6 gadu bezprocentu krediitu - iisti neorienteejos kas un kaa bet izklausaas diezgan kaardinoshi

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

pziģecs ir tāds, ka tagad bankām vairs nav naudas ko dalīt krītos, bet pašas bankas to neatzīst.... jamās mekļe visādus iemeslus klientā, ķipa lai nedotu krītu....

es te gribēju biki krītiņu.... šie saka pirms gada plikas zemes vērtība bija 500lati, mēs tev iedevām 450latus, tagad vērtība ir 800lati... vērtība cēlusies par 300latiem... kur tu maita liki 150???? kāpēc viņas nav ieguldītas atbilstoši mērķim????

es viņiem saku - jūs piadri redziet, ka šitajā vērtējumā, kas ir taisīts šogad, ir ierakstīts, ka zeme maksā vairs tikai 200, tātad es tur esmu ieguldījis 600, tas ir par 150 vairāk kā jūs man iedevāt.....

es taču neprasu lai man dod vairāk kā tas īpašums TAGAD (nevis pirms gada) maksāja

un kuiviņzin kad vispār bankām nauda parādīsies....

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

ko tu tur irs?

theerny Reģ.: 08.02.2004
0 0 Atbildēt

kurš tad kreditmanageris skatas uz saskaitamajiem - managerim viss ir vienkarshi : 500+450=950, tev vertejuma ierakstits 800, tatad atdod 150

ja un vispar man Swedbank jau 2meneshus nekadi nevar atdot pa punktiem sakratas preces, obidna.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

bankām nauda ir.

tikai tās negrib nevienam dot.

jo hvz vai varēs atdot.

bet tas nebūs ilgi.

jo kaut kā tak jāpelna.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

theerny rakstīja: kurš tad kreditmanageris skatas uz saskaitamajiem - managerim viss ir vienkarshi : 500+450=950, tev vertejuma ierakstits 800, tatad atdod 150

ja un vispar man Swedbank jau 2meneshus nekadi nevar atdot pa punktiem sakratas preces, obidna.

fiška jau tāda, ka es no viņiem esmu aizņēmies tikai 450.... tagadnes vērtējums ir 800 un es jamiem paprasīju aizdot man vēl 150.... značit es būtu paņēmis no viņiem 600, bet vērtējums būtu 800....

a tas gumijas džeris saka, bēs tev navaram dot to piķi, jo tu esi notrallinājis iepriekš doto

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: bankām nauda ir.

tikai tās negrib nevienam dot.

jo hvz vai varēs atdot.

bet tas nebūs ilgi.

jo kaut kā tak jāpelna.

bankām nauda ir.... neapšaubāmi ir..... tikai ne latvijas bankām

savādāk pareksis neprasītu valsts garantiju lai varētu aizņemties

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

palasi šito pašu topiku pāris lapas iepriekš.

līdz banku augšām beidzot ir nonākusi apskaidrība, kādiem impjiem tā nauda ir sadalīta.

un tagad šie kasa pakaušus un domā - a kāds no tiem impjiem vispār is spējīgs atdot kaut pamatsummu?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

un vēl šie sāk domāt "kā mēs tādiem vispār varējām kaut ko dot".

kamēr nebūs skaidrības, kā un pēc kādiem kritērijiem vērtēt klientus turpmāk, tikmēr naudu nedos praktiski nevienam.

ā, un vēl jau smukas lietiņas izlīda no kredītu reģistra.

tā kā gaidam.

theerny Reģ.: 08.02.2004
0 0 Atbildēt

kads vienkarsi beidzot saaskaitija cik ir riskanto kreditu un bezcerigo kreditu un rezultata sanaca ka lieli cipari sobrid ir jaiesalde uzkrajomos un rezerves, lai butu ko norakstit.

tapat katrai bankai ir kreditu izsniegsanas politikas dokuments, kura ir noraditi visi nosacijumi pie kuriem dod pie kuriem nedod un cik dod. ta piemeram pagajusha gada beigas vienas bankas kreditpolitika bija ierakstits - serijveida dzivokliem kreditiem lidz 50% bez novertejuma m2 cenu pienemt lidz 1200euro

to Pirmais:

protams ka notrallinajis, vini tachu nevar tavam kreditligumam tagad pielikt jauno vertejumu kur zeme noverteta 2,5 reizes mazak

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

theerny rakstīja: kads vienkarsi beidzot saaskaitija cik ir riskanto kreditu un bezcerigo kreditu un rezultata sanaca ka lieli cipari sobrid ir jaiesalde uzkrajomos un rezerves, lai butu ko norakstit.

tapat katrai bankai ir kreditu izsniegsanas politikas dokuments, kura ir noraditi visi nosacijumi pie kuriem dod pie kuriem nedod un cik dod. ta piemeram pagajusha gada beigas vienas bankas kreditpolitika bija ierakstits - serijveida dzivokliem kreditiem lidz 50% bez novertejuma m2 cenu pienemt lidz 1200euro

to Pirmais:

protams ka notrallinajis, vini tachu nevar tavam kreditligumam tagad pielikt jauno vertejumu kur zeme noverteta 2,5 reizes mazak

tagad banka ir ar mieru uzskatīt, ka kvadrātmetrs maksā 500 eiriki

par to kredītlīgumu - es viņiem iesniedzu jaunu vērtējumu, kur ir rakstīts, ka īpašums maksā tagad 800, bet līdzvērtīga plika zeme 200...

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

theerny rakstīja:

Palaidniex rakstīja: Pēdējā rēka bija par patēriņā kredītu.

Karoč vienam savajadzējās kādus 500 latus uz sitiena - jams uz banku, istāstya savu vajadzību... un tur ir fantastiska atbilde - saturaties:

Ielec mūsu bankā Ls 1000, - uz 6,7 % gada peļņas un mēs tev izsniegsim kredītu par summu Ls 500,- ar 8,3% likmi...

Kolosāli! AUTORU, AUTORU!

Vai nav feini?

Pret sadiem jokiem ir dross risinajums - kreditlinija. Noforme, gada samaksa 10Ls par dokumentu kartosanu un izmanto kad vajag.

Protams ja galva aug pakalas vieta un smadzenu vietaa taisnas zarnas saturs, tad tas ir siskanti, jo var visu kreditliniju notrallinat un sedet pelke.

Piemeram hansabanka kreditlinijas %likme latos tikai 11% pamegini kautkur citur aiznemties par tadu procentu.

Kādam ir šitās kredītlīnijas termiņš iztecējis? Vai pagarina ar to pašu %? Man tas var būt nākošgad martā aktuāli.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais grib iedzīvoties uz kāda nelaimes rēķina...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

es ik nesaprotu uz kāda harača pamata pirmais ir iedomājies ņemt kredītu pret kaut kādu zemes ķīlu? bankām zeme šobrīd ķīlā nuhaj nav vajadzīga. karpuļus pats var audzēt

didzinators Reģ.: 14.03.2003
0 0 Atbildēt

Kadam interesee RAV 4, 2004.g., 2.0 automats, pilnakaa versija, prieksa lielais buferis ar dugu, 60'000km, visas apkopes Wesaa.

Cena 12500eur

Pirmdien bus ss.lv pa 13900eur, kas bus zemakaa cena reklamaa par to noskrejienu, aprikojumu un gadu!

29129197, Didzis

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Siksparnis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Vari par mani paņirgt, man poff...bet es uzskatu ka pirkt līzingā preci, kura jau pirkšanas brīdī dramatiski zaudē savu vērtību un pie tam vēl pārmaksāt bankai % (runa par auto) ir diezgan stūlbi.....

Nekustamais īpašums - cita lieta. Bez jumta virs galvas ir pagrūti. Bez jaunas ķerras vai palaga izmēra televizora gan var mierīgi iztikt.

Iztikt jau var, pilnīgi piekrītu, bet reti kurš domāja ka nāks tāds aplauziens, kad ieņēmumi krītās , vai tos pat zaudē. Daudzi domāja ka sliktāk tak nepaliks, būs tikai labāk.

Nu bēdīgi, ja cilvēks kurš pelna tik ka var atļauties maksājumu par ķerru vairākus simtus latu mēnesī (apmēram tā varētu būt par šeit piedāvāto 530-to)...nespēj paskatīties tālāk par šodienu.

ja būtu uzreiz sēdies trambulī nevis pircis to bembi, tagad būtu samērā turīgs cilvēks.

piekrītu.

Ok, dzīvojot tikai pa Latviju varēja arī nesparast reālo situāciju, bet visi taču brauca uz ārzemēm atpūsties, redzēja kā tur dzīvo, kā astrādā un ar ko brauc.

Piem. kad es 2006.gadā ar auto aizbraukāju uz Poliju/Čehiju-uzreiz tajā brīdī sapratru ka Latviju gaida dziļa di*sa.

Atteicos no dzīvokļu pirkšanas plāniem, no jaunāka auto pirkšanas plāniem, iepirku vien visādam gadījumam 5ha zemes smukā un infrastruktūriski labā vietā pa kapeikām (paveicās), visādam gadījumam kā saka

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

anonimikis rakstīja: bankām nauda ir.

tikai tās negrib nevienam dot.

jo hvz vai varēs atdot.

bet tas nebūs ilgi.

jo kaut kā tak jāpelna.

bankām nauda ir.... neapšaubāmi ir..... tikai ne latvijas bankām

savādāk pareksis neprasītu valsts garantiju lai varētu aizņemties

Man gan liekas bišku savādāk.

Bankas tāpat visu laiku dalīja aizņemtu piķi, arī parex. Un tur proči bij labi. A tagd valsts piedvā pa lēto aizņemties. Kāpēc to neizmantot?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

ja liekas, tad var sasisties .

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: savādāk pareksis neprasītu valsts garantiju lai varētu aizņemties

Kargins tak var ieķīlāt savu villu. Nav jau nekāds nabaga algādzis.

1 2 3 4 5 6 7 8
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti