Jaunā tilta pirmais crash (piedalās BMW)

robchix Reģ.: 04.03.2002

Degpunktaa sola raadiit pirmo nopietno krashu uz jaunaa Dienvidu tilta nobrauktuveem...

Protams, bez izslaveetaas markas automashiinas piedaliishanas neiztikt......

Peec kadriem izskatiijaas ka dzheks noleema ka uz Ogres ielas var nogriezties ar labo pagriezienu....

Jaaskatas.......

 
tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

davaj

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

1) vai nu bmw vadītājs bija totālā izmisumā vai ņepoņatkā - kā tur īsti uz tās estakādes jābrauc, jo tik tiešām, ja cilvēks nav apveltīts ar zibenīgu reakciju, ātru domāšanu un ar lielu pieredzi dalībā satiksmē - tad uz tām DT estakādēm tiešām var klāties grūti...

2) vai nu arī bmw vadītājs ir tipiskais šīs markas piekritējs

3) lai nu kā - estakādes ir tik tiešām izveidotas samērā pakaļiski un daudziem parastajiem vadītājiem var sagādāt nepatīkamus pārsteigumus , jo lēmums ir jāpieņem ļoti ātri un pārdomām laika nav - jābrauc ļooooti uzmanīgi, ja vēlies nokļūt galamērķī , izmantojot dienvidtiltu

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

Tā vien izskatās,ka lielākā daļa autovadītāju un pilnīgi bez loģiskās domāšanas vai mākslinieki vai arī nekad nav izbraukuši no LV.

Vnk jau apnīk ikdienā braukt pa/zem jaunajām estakādēm, kur 'bremzes' velkās un paši nezin kur brauc.

Mācamies un dzīvojam laikam līdzi !

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

robchix rakstīja: Protams, bez izslaveetaas markas automashiinas piedaliishanas neiztikt......

Jaaskatas.......

Replika nevietā... es savā mūžā ne reizi neesmu divus BMW ar saliktiem kopā dzelžiem redzējis, a divus audārus až dvaždi

Kasix Reģ.: 04.02.2004
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja:

Replika nevietā... es savā mūžā ne reizi neesmu divus BMW ar saliktiem kopā dzelžiem redzējis, a divus audārus až dvaždi

Tiešām?

www.tvnet.lv/...

Edzjuss Reģ.: 02.04.2004
0 0 Atbildēt

Velomens rakstīja: Tā vien izskatās,ka lielākā daļa autovadītāju un pilnīgi bez loģiskās domāšanas vai mākslinieki vai arī nekad nav izbraukuši no LV.

Vnk jau apnīk ikdienā braukt pa/zem jaunajām estakādēm, kur 'bremzes' velkās un paši nezin kur brauc.

Mācamies un dzīvojam laikam līdzi !

nu nez man likās pilnīgi neloģiski ka pārdaugavas virzienā trešā josla tilta galā izbeidzas, lai nogrieztos Bauskas virzienā uz brīdi ir jāiebrauc vidājā joslā, citās valstīs tādu šedevru arī vēl neesmu redzējis

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Tātad maz tu kur esi bijis...trešā josla MĒDZ pāriet uz vidējo gan Vācijā, gan Anglijā gan arī Spānijā...kur to atceros. Atceries,Latgale nav visa pasaule.

+1

Visur Rietumeiropā pie trīsjoslu brauktuves sašaurinājuma likvidējas trešā josla, nevis kāda cita.

robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

robchix rakstīja: Degpunktaa sola raadiit pirmo nopietno krashu uz jaunaa Dienvidu tilta nobrauktuveem...

Protams, bez izslaveetaas markas automashiinas piedaliishanas neiztikt......

Peec kadriem izskatiijaas ka dzheks noleema ka uz Ogres ielas var nogriezties ar labo pagriezienu....

Jaaskatas.......

Protams, tu tā arī gudrāks palicis neesi, atkal tev,kā jau pamuļķim, vainīgs BMW...aunapiere, mašīna pati nebrauc,ja kas...nekas, parasti jau šitādiem dauņiem tas nāk atpakaļ Labu veiksmi.

Nu tas buutu briinums, ja shitas neizdevushaa aborta upuris kaarteejo reizi te neiesmirdeetu....

Pat lasiit nav iemaaciijies, savaadaak tachu buutu speejis salasiit ka es nevainoju automashiinas marku, bet idiotus kuri diemzheel paarsvaraa izveelaas tieshi sho auto

Toties nepeies ne briidis, kad shii aborta palieka atkal ieluukosies, ko buusu atbildeejis uz vinja nesaturi.

Ka var sadirst savaa laikaa saturiigu portaalu, ja redaktoram ir dziljsh pofigs, kaadi cilveeki un ko saak izteikties vinja portaalaa.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kā arī aizmirst to, ka IT pasaule virzās uz priekšu... Bet to robčiks arī piemirsa...

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

"Kā notikuma vietā pastāstīja Ceļu policisti, ja vadītāji turpinās tik klaji neievērot satiksmes noteikumus, arī turpmāk šeit notiks avārijas. "

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Kasix rakstīja:

viktors1961 rakstīja:

Replika nevietā... es savā mūžā ne reizi neesmu divus BMW ar saliktiem kopā dzelžiem redzējis, a divus audārus až dvaždi

Tiešām?

www.tvnet.lv/...

šitas neskaitās... zēniem ir bijis kopistisks pasākums ar braukšanu kolonnā un viens norāva pa bremzi...

Es zinu gadījumu, kad kāzu kolonnā jaunā pāra autiņš uz tilta piepeši norāva pa bremzēm, rezultātā pirmais aiz kāzu ratiem paguva nobremzēt, bet aiz viņa 6!!!!! nepaguva. Vari iedomāties, kāds svētku noskaņojums bija kāzu viesiem Pirmajam vēl neko, pieciem nu tā, a 7-jam

UncleSEM Reģ.: 21.12.2003
0 0 Atbildēt

diemžēl statistika tomer norāda kādi cilvēki izvēlas BMW,nespēj aptvert jauno situāciju uz tilta !!

un attiecīgi laikam nespēj saprast ka ir arī citas auto markas !!

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

no TVNETa manuprāt ģeniāls Bembista raksturojums paša vārdiem! tā nav diagnoze tā ir KATASTROFA

bembis

Pirms 6 minūtēm

ja pie bmw stures ir bijis kaut kads pilnigs mulkis tape nevajag visus bmw vaditajus norakstit...es pats braucu ar bembi...un atzisos ka esmu pieskaitams pie agresivajiem braucejiem man patik braukt atri un biezi vien parkapju noteikumus...bet tape jau neesu mulkis...pats tas vaditajs mulkis...kam tad ir vajadzigi spoguli??? un manevresanas skatiens???? www.bmwpower.lv

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

bembistam +1000000 par \"manevreeshanas skatienu\" !

vai bembista manevrēšanas skatiens būtu līdzīgs kaut kam kādam ?

3.bp.blogspot.com/...

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

RHINO rakstīja: ...bembis

Pirms 6 minūtēm

ja pie bmw stures ir bijis kaut kads pilnigs mulkis tape nevajag visus bmw vaditajus norakstit...es pats braucu ar bembi...un atzisos ka esmu pieskaitams pie agresivajiem braucejiem man patik braukt atri un biezi vien parkapju noteikumus...bet tape jau neesu mulkis...pats tas vaditajs mulkis...kam tad ir vajadzigi spoguli??? un manevresanas skatiens???? www.bmwpower.lv

Nu toč katastrofa...

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Pilns sižets: www.tvnet.lv/...

staar Reģ.: 19.03.2005
0 0 Atbildēt

Neesmu braucis pa DT, bet domāju ka LV vadītāji nav pieraduši pie vairāklīmeņu satiksmes. Tur nekas vienkāršs jau pēc defenīcijas nevar būt, bet otrs jautājums ir, cik skaidri/neskaidri zīmes saliktas, jo ja zīmes neskaidras tad nezinātājam šādi satiksmes mezgli ir pilnīgs murgs. Pašam ikdienā bieži nākas izmantot 3 un 4 līmeņu viaduktus un nākas secināt, ka sēņot laika neatliek. Bieži redzamas situācijas, kad kāds bluģi pa baltajām līnijām, jo laikus nav sapratis kur kā jābrauc.

Ja rīdzinieki ir iemācījušies braukt pa rīgu, tad DT viņiem ir nedēļu jautājums līdz uz tiem viaduktiem tiks stādīti ātruma rekordi

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Es teiktu, ka problēma nav tajā ka ir grūt orientēteis uz DT, bet gan tajā ka cilvēkiem kā man. Es jau gadus 15-20 nav lietojis Salaspils virziena šossi, un ir jāsāk kasīt pakausis ieraugot tos uzrakstus, tipa ir man vajadzīgais virziens vai nafig nav. Tikai tas ka tāds es īpaši nesasprings izmest lielāku līkumu pat tad ja aizšaus greizi ar pirmo piegājienu.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Nez kā tagad uz DT estakādēm. Varētu būt jautri.

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Nez kā tagad uz DT estakādēm. Varētu būt jautri.

CIk nacās braukt pa šito galu, viss laikam ir tā sasāļots, ka reti kur kas neizkusis palicis. Vai nu arī no turienes to sniegu ved kkur prom (atšķirībā no citām ielām, kur vienkārši sastumda pa malām).

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti