Kas notiek?

Dugass Reģ.: 10.05.2003

Peedejo divu nedeelju laikaa sievietes ir pilniigi zaudeejushas savas braukshanas prasmes (ja taadas ir bijushas). Gadiijumi:

1. Aplii "Pie Sievasmaates" - iebraucu aplii, braucu pa aarejo joslu, lai peec briitinja no aplja izbrauktu. Peekshnji man "gar degunu", pa taisno no ieksheejaas joslas uz izbrauktuvi, aizlido auto ar garmatainu buutni pie stuures (lai man piedod sievietes, ja tas bija garmatains viirietis). Naacaas strauji bremzeet, lai izvairiitos no sadursmes.

2. Braucu pa ielu redzu - labajaa pusee esoshaas staavvietas vaartiem tuvojas auto, lai izbrauktu uz ielas. Auto vadiitaaja - 100% sieviete. Vinja pat nepagrieza galvu, lai paskatiitos, vai no kreisaas puses kaads netuvojas. Bez apstaajas izbrauca man metrus 10 priekshaa. Naacaas staruji bremzeet un groziit baranku, lai nesabojaatu savu auto priekshu. Riktiigi uztaureeju. Nekaadas reakcijas. Pie luksofora izkaapu aaraa, piegaaju pie vinjas, vinja laipni atveera durvis un man bija iespeeja skalji izteikrt savu neapmierinaatiibu ar vinjas braukshanas maniereem. Vijnja paarsteigta skatiijaas uz mani un vairaakas reizes atkaartoja vaardus "Njichevo njevidjila, njichevo njeslishala". Viss.

3. Braucu pa "jauno" VEF tiltu Mežaparka virzienaa. Ikriita stuukjis liidz pustiltam. Esmu godiigs rindaa staaveetaajs, taapeec riebjas, ka kaads laizj iekshaa liideejus, kas nestaav rindaa, bet visus apbrauc. Priekshaa ar sarkanu Audi Quattro brauc sieviete. Vinja meklee cepumus uz aizmugureejaa seedeklja, vinja rokas pa bardachoku, vinja meklee cigaretes, tad meegjina piesmeekjeet, skataas spogulii, rakaajas pa rokassominu utt. Es nepaarspiileeju. Es staaveeju aiz muguras un ar milziigaam dusamaam to veeroju, jo shiis darbiibas stingri aizkaveeja braukshanas uzzsaakshanu, kam protams sekoja 3-4 ieliideeju ieliishana vinjai priekshaa. Rezultaataa priekshaa ieliida vairaak kaa 20 auto.

4. Noparkojos staavvietaa no riita. Kaa parasti katru riitu. Pa dienu auto tur saliek krustaam shkjeersaam, bet vienmeer var izbraukt. Shoreiz - metru priekshaa staav viens auto, kurhs izbraukshanu dara neiespeejamu un otram variantam priekshaa staav cits auto. Divi auto, kas liedz izbraukt visiem paareejiem auto. Dusmojos, piipinaaju, spaardiiju ritenjus. Nekaa. Tad pienaaca viens onka no cita auto un teica, ka ar tiem abiem auto esot atbraukushas kundziites. Nolikushas un aizgaajushas. Vairs neiztureeju, izskruuveeju ventiljus kundziiteem un izbraucu caur trotuaaru.

Bija vel gadiijmi, bet tie taadi ikdienas, nav piemineeshanas veerti.

NU KAA TAA VAR BRAUKT??????????????????

 
Dugass Reģ.: 10.05.2003
0 0 Atbildēt

5. Shodien - divu joslu iela - viena turp un viena shurp. Braucu mieriigi. Pa priekshu gar pashu labo apmali brauc auto. Peekshnji iesleedzas kreisais pagrieziens. Ok. Mosh kaukad veelaak grieziis, biku piebremzeeju, lai palaistu. Tak tas auto njem un ceerp ripaa!!! Apgriezjas braukshanai preteejaa virzienaa. Jau atkal naacaas aktiivi spiest videejo pedaali!

Pie stuures sieviete.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti