Mazauto automātiskās ātrumkārbas.

druknais1 Reģ.: 04.06.2006

Ir doma sievas kundzei iegādāties maza izmēra auto ar automātisko ātrumkārbu. Konkrētāk Mitsubici Colt. Varbūt kādam ir pieredze ar šādiem auto un kādas vispār atsauksmes par mazauto automātiem. Auto pēc 2005 g.

 
1 2 3 4
kliks Reģ.: 27.07.2006
0 1 Atbildēt

Pat mana dāma teica, ja es daudz ņerkstēšu par jaunu auto, tad uzdāvinās man Z-svētkos siermašīnu. Beigās gan atmaiga un apsolīja skorpi.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

kliks rakstīja: Pat mana dāma teica, ja es daudz ņerkstēšu par jaunu auto, tad uzdāvinās man Z-svētkos siermašīnu. Beigās gan atmaiga un apsolīja skorpi.

Tev 23 gadi un viņai 54? Bagāta atraitne?

Pa zemi

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

kliks rakstīja: Pat mana dāma teica, ja es daudz ņerkstēšu par jaunu auto, tad uzdāvinās man Z-svētkos siermašīnu. Beigās gan atmaiga un apsolīja skorpi.

Tev 23 gadi un viņai 54? Bagāta atraitne?

labs ..

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Vēl labāks bija Opel Rekords, tikai tā rūsa...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

VWfans rakstīja:

batka rakstīja:

VWfans rakstīja:

jugasvilli rakstīja: Dzīvē sanācis ar daudzus auto patestēt, t.sk. Mitsubishi Colt 1.3 ar robotu, Toyota Yaris 1.3 ar robotu, Opel Astra 1.6 ar robotu, Opel Meriva 1.6 ar robotu. Pēc Ford Sierra Turnier šie ieņem 2., 3., 4 un 5. vietu no apakšas kā briesmīgākie auto, ar kuriem sanācis braukt. Uzsākt normāli nav iespējams, pārslēdzas sekundi domājot, pēc tam ar tādu rāvienu ka liekas, ka pusdienas tūlīt sāks atpakaļceļu.

Tad Tu saki, ka Meriva ar Easytronic ir sūds, ja?

Kadam te jutas aizskara

Nē, it nemaz. Es nemaz neloloju cerības, ka Meriva ar Easytronic varētu būt laba. Baudāmākā Meriva ir ar parasto ātrumkārbu un 1,6 litru 105 zirgspēku benzīna motoru, bet saimnieciski izdevīgākā un vienlaikus pietiekami baudāma - Meriva 1,3 CDTI.

Baudāmākā Meriva manuprāt ir 1.7 DTH 100 ZS.

Tagad Meriva ir nopērkama arī ar 1,7 litru 125 zirgspēku dīzeļmotoru:

opel.adamauto.lv/...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Atcerējos, ka Nissan-Note ir nopērkama ar patīkamu automātisko ātrumkārbu:

rus.auto24.ee/...

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Atcerējos, ka Nissan-Note ir nopērkama ar patīkamu automātisko ātrumkārbu:

rus.auto24.ee/...

kaa tu zini ka patiikama?

edijz Reģ.: 23.02.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Tagad ārkārtīgi izdevīgi ir pirkt Hyundai-Matrix ar automātisko ātrumkārbu par 12300 eiro:

Ak jel, tak šito lasa arī bērni un sievietes! Nu nav nekā diži izdevīga un pavisam noteikti ne baudāma, pērkot no salona svaigu mazauto... Eh.

Man prieks bija lasīt rindas, kur topika autors izteicās par colta un yaris testa braucieniem. Heh.

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti