Mazauto automātiskās ātrumkārbas.

druknais1 Reģ.: 04.06.2006

Ir doma sievas kundzei iegādāties maza izmēra auto ar automātisko ātrumkārbu. Konkrētāk Mitsubici Colt. Varbūt kādam ir pieredze ar šādiem auto un kādas vispār atsauksmes par mazauto automātiem. Auto pēc 2005 g.

 
1 2 3 4
Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

tiem mazgabariita pelnutraukiem gadiijumaa neir automaata vietaa robotizeetaa mehaanika? kautkaa atminjaa karaajaas ka pilnveertiigu automaatu tur neatrast...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

autodiagnos.com.ua/...

lais un maaci sievaskundzi ar meshalku braukt

raimooo Reģ.: 28.12.2004
0 0 Atbildēt

kolts jau butu pedeja mashina ko pirkt. coltam naak variators. atsauksmes sliktas. ritosaja bukses no plastmasas...

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

paldies par informaciju! colta iegāde tiek atlikta!

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Lai ko tu ņemtu no mazauto, ir grūti ieteikt jebkuru no tiem ar automātu. Pats personīgi esmu palietojis TOYO ražojumus ar to "automātu" t.i. robotizētu mehāniku, nu sliktāk vairs nav kur - par dinamisku un vienmērīgu braukšanu var aizmirst saknē. Ar Yaris "robotu" vēļ daudzmaz sadzīvoju LV=>LT=> LV, bet ar Auris - es to mašīnu nākamjā dienā nometu atpakaļ nomai - NU i na... !!!

BET iespējams ka sievietēm šitādi var patikt, ta kā vienīgais ko varu ieteikt aiziet uz kādu nomu un pānemt kaut uz 24h tādu auto pamēģināt kas un kā ( a varbūt pat dīleris iedod patestet uz wwekendu ?!?!?) citādi no "večīem" labu atsauksmju šājā jomā nebūs, pat no tiem kas brauc ar automātiskām kārbām ( tiesa parasti citas klases autosiem).

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

BET iespējams ka sievietēm šitādi var patikt, ta kā vienīgais ko varu ieteikt aiziet uz kādu nomu un pānemt kaut uz 24h tādu auto pamēģināt kas un kā ( a varbūt pat dīleris iedod patestet uz wwekendu ?!?!?) citādi no "večīem" labu atsauksmju šājā jomā nebūs, pat no tiem kas brauc ar automātiskām kārbām ( tiesa parasti citas klases autosiem).

+1

Atsauksmes būtu jāprasa sievietēm, kas ar tādiem auto brauc, kā arī pašiem jāizmēģina.

Ir man viens paziņa, kam ir Colts ar automātu (uzdāvināja uz kāzām). Mazliet nepierasta ir pārslēgšanās (man pašam Galants ar automātu), bet kopumā nav ne vainas mašīnītei. Pārsteidzoši daudz vietas aizmugurē (5durvju versija), bagažnieks gan mazs, bet var pabīdīt aizmugurējos krēslus vai arī nolaist pavisam.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Es reiz izbraucu ar Citroen-C2 ar Sensodrive ātrumkārbu. Ļoti nepatika, jo ātrumu pārslēgšanās notika ar spējiem sitieniem, ļoti nekomfortabli. Ja man gribētos nelielu mašīnu ar automātisko ātrumkārbu, tad skatītos Opel-Corsa ar pilnvērtīgu ,,automātu,, (ne Easytronic) un 1,4 litru 90 zirgspēku benzīna motoru:

opel.adamauto.lv/...

opel.adamauto.lv/...

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Droši vien vispareizāk būtu izmēģināt dažādus auto, bet provincē tas nav tik viegli izdarāms. Jaunu auto šais laikos arī negribētos ņemt. Nerīgā arī automāts nebūtu tik aktuāls, bet ja cienītā tā vēlas... Varbūt viens no variantim varētu būt Polo, Jaz, Fiesta, Ibiza? Gada nobraukums varētu būt 8 - 10 tūkstoši km. Zemes ceļi maršrutā nav paredzēti, kaut gan tas nav nekāds rādītājs.

Laiks Reģ.: 12.04.2002
0 0 Atbildēt

Ir radu gabaliem ir doma šķirties no Ford Fiesta 1.4dci, 2003. gads (?). Automatizētā mehānika. Ja nav briesmīgs rallists - pilnīgi normāls mazauto ar labu komplektāciju. Braucis pa LV kādi 4 gadi, bet nu retām reizēm. Pārdod, jo vajag ko lielāku un augstāku. Soļķi ēd ļoooti maz. Cena - nezinu. Ja interese - svaldis at inbox.lv . Cik pats esmu braucis - nekādu pretenziju pret šadu pilsētas auto, pa šosi arī var ieskrieties.

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Varētu to Fiestu pamēģināt, uz kuru pusi jādodas un būtu vēlams zināt, cik naudiņas ņemt līdzi.

Laiks Reģ.: 12.04.2002
0 0 Atbildēt

Ikdien;a auto atrodas centrā, domājams, rīt pa Sarkandaugavu/Mežaparku. nav man jausmas par cenu neiešu sla'vināt, bet parīkojums tiešām labs. + smuka oranža kraša, kad tīrs Lūka, lietie diski, elektriskie logi, kondiša. Gan vēl kaut kas.

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

'Varbūt varētu kādu tel. nr. Ja ir vēl kāds konkrēts piedāvājums sūtiet uz ruknais1@inbox.lv" target="_new">druknais1@inbox.lv

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Bet ja viņas pašas tā vēlas. Tāpēc jādod iespēja pamēģināt, varbūt pašas arī atsakās. Pirms tam viņa pārvietojās ar A6, veco modeli, nu tas esot par lielu.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

druknais1 rakstīja: Varētu to Fiestu pamēģināt, uz kuru pusi jādodas un būtu vēlams zināt, cik naudiņas ņemt līdzi.

Padomā vēlreiz, tas tomēr fords...

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Tad jau sanāk, ka no tiem mazauto gandrīz nevies nav īsti lietojams, varbūt tikai Corsa. Kaut kāds resurs taču viņiem ir.

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Mans subjektīvais novērojums.

Man Opel automāts patīk labāk nekā MB automāts.

Varbūt nav gluži pa tēmu, bet anyway.

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

druknais1 rakstīja: Tad jau sanāk, ka no tiem mazauto gandrīz nevies nav īsti lietojams, varbūt tikai Corsa. Kaut kāds resurs taču viņiem ir.

a kur tu raavi to corsa kaa vieniigo braucamo?? peec taa diivainja vw fana teiktaa??

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

raimooo rakstīja: kolts jau butu pedeja mashina ko pirkt. coltam naak variators. atsauksmes sliktas. ritosaja bukses no plastmasas...

eee,kas tur ar taam plastmasa bukseem?? varbuut vareetu apgaismot , kaadi miinusi bukseem no plastmasas.

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

shmurger rakstīja:

druknais1 rakstīja: Tad jau sanāk, ka no tiem mazauto gandrīz nevies nav īsti lietojams, varbūt tikai Corsa. Kaut kāds resurs taču viņiem ir.

a kur tu raavi to corsa kaa vieniigo braucamo?? peec taa diivainja vw fana teiktaa??

Tieši tā, jo pašam nav bijusi saskarsme ar šādas klases braucamajiem. tāpēc arī griežos pēc padoma pie tiem kam ir pieredze ar šādu auto eksplutāciju.

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

shmurger rakstīja:

raimooo rakstīja: kolts jau butu pedeja mashina ko pirkt. coltam naak variators. atsauksmes sliktas. ritosaja bukses no plastmasas...

eee,kas tur ar taam plastmasa bukseem?? varbuut vareetu apgaismot , kaadi miinusi bukseem no plastmasas.

Uzliec savam drapakam koka riteņu un pabraukā.

Varēsi novilkt paralēles.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Škodai-Fabia un Chevrolet-Aveo arī ir foršas automātiskās kārbas.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

druknais1 rakstīja:

shmurger rakstīja:

druknais1 rakstīja: Tad jau sanāk, ka no tiem mazauto gandrīz nevies nav īsti lietojams, varbūt tikai Corsa. Kaut kāds resurs taču viņiem ir.

a kur tu raavi to corsa kaa vieniigo braucamo?? peec taa diivainja vw fana teiktaa??

Tieši tā, jo pašam nav bijusi saskarsme ar šādas klases braucamajiem. tāpēc arī griežos pēc padoma pie tiem kam ir pieredze ar šādu auto eksplutāciju.

Uz šķūnīšiem arī uzrakstus lasi un tici visam, kas rakstīts?

Mana sieva arī ietilpst kategorijā, kad vajag automātu, bet mazās blusiņas viņai nepatīk, bet ar lielākiem ir problēmas ar gabarītiem. Tad nu beigās tika paņemta Celica - i izskatās normāli, i nav pavisam maza, ne arī liela un pat iet tas vāģītis, kad motoru iegriež

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

VWfans rakstīja: Škodai-Fabia un Chevrolet-Aveo arī ir foršas automātiskās kārbas.

Ir arī kāds mēsls,ar ko neesi braucis?

Ar šitiem es neesmu braucis, bet skatos cenu lapās, ka tiem ir normāls automāts, nevis kaut kāds Easytronic vai Sensodrive.

www.skoda.lv/...

chevrolet.adamauto.lv/...

Šodien atvilku ar 1989.gada BMW-730 ar automātu. Bija labs...

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

druknais1 rakstīja:

shmurger rakstīja:

druknais1 rakstīja: Tad jau sanāk, ka no tiem mazauto gandrīz nevies nav īsti lietojams, varbūt tikai Corsa. Kaut kāds resurs taču viņiem ir.

a kur tu raavi to corsa kaa vieniigo braucamo?? peec taa diivainja vw fana teiktaa??

Tieši tā, jo pašam nav bijusi saskarsme ar šādas klases braucamajiem. tāpēc arī griežos pēc padoma pie tiem kam ir pieredze ar šādu auto eksplutāciju.

Uz šķūnīšiem arī uzrakstus lasi un tici visam, kas rakstīts?

Mana sieva arī ietilpst kategorijā, kad vajag automātu, bet mazās blusiņas viņai nepatīk, bet ar lielākiem ir problēmas ar gabarītiem. Tad nu beigās tika paņemta Celica - i izskatās normāli, i nav pavisam maza, ne arī liela un pat iet tas vāģītis, kad motoru iegriež

Šitie pankoki mūsu famīlijai nevisai.

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja:

shmurger rakstīja:

raimooo rakstīja: kolts jau butu pedeja mashina ko pirkt. coltam naak variators. atsauksmes sliktas. ritosaja bukses no plastmasas...

eee,kas tur ar taam plastmasa bukseem?? varbuut vareetu apgaismot , kaadi miinusi bukseem no plastmasas.

Uzliec savam drapakam koka riteņu un pabraukā.

Varēsi novilkt paralēles.

ja? tu esi meeginaajis jau??

a kur tos koka ritenjus var dabuut?

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti