Mazauto automātiskās ātrumkārbas.

druknais1 Reģ.: 04.06.2006

Ir doma sievas kundzei iegādāties maza izmēra auto ar automātisko ātrumkārbu. Konkrētāk Mitsubici Colt. Varbūt kādam ir pieredze ar šādiem auto un kādas vispār atsauksmes par mazauto automātiem. Auto pēc 2005 g.

 
1 2 3 4
DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

sintris rakstīja:

VWfans rakstīja:

VWfans rakstīja:

Šodien atvilku ar Pagani Zonda. Bija labs...

395 km/h pēc spidometra šosejas posmā Jelgava - Eleja.

Vo vellos!!!!!!!!!!!

nu pēc tāda experimenta vw fans būs spiests badoties 64 dienas, lai atgūt benzīnā iztērēto

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

shmurger rakstīja:

druknais1 rakstīja: Kā ar mazajiem A, B mersīšiem?

zin, nopirktu tu to colt ,un nezinaatu probleemas.. tas ka celuliitu drusku vairaak kundzei pakratiis, tev tachu tev pie *******s, vaii ne. un nopeerc piedevaam ar parasto kaarbu un saki ka daavinaatam zirgam zobos neskataas.

Tā jau ir, jo vairāk interesējies, jo (gudrāks) paliec. Jāņem brīvdiena un jābrauc uz galvaspilsētu, daži piedāvājumi ir, gan jau kāds būs pieņemams.

osiss Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

Tādus mazauto, kā Colt un citroen C3 vērtēju pilnīgi vienādā līmenī, neviens nav par otru sliktāks/labāks.

Subjektīvi pat C3 patika sēdēt labāk (laikam saistīts ar samta salonu pret drēbinieku). Abi ar kuriem sanācis pārvietoties bija dīzeļi. Abiem praktiski nav bagāžnieka. Coltam atšķirībā no C3 vēl ir bīdāmas aizmugurējās taburetes (savādāk to nosaukt nevar- cieti, nebaudāmi polsterējumi- vietas kājām auzmugurē nav. Subjektīvi dizins labāk patīk C3, savukārt tautā lielāka cieņa pret japāņu ražojumu (Bet ticiet man, cienīt tur nav ko) Abi ir skaļi salonā- ne dēļ dzinējiem). Subjektīvi mīkstāks un komfortablāks šķita C3- iespējams dēļ tiem pašiem sēdekļu audumiem).

Pozitīvās īpašības', bez degvielas patēriņa, kas uz šosejas līdz 100km/h tērē ~4l, grūti nosaukt. Salona apdare abiem diviem kā no ķīnas plastmasas.

Mitsu automāts, īstenībāgan 6 ātrumu "robots" salīdzinoši ar mūsdienu īstiem automātiem, ir lēns, nekomfortabls, ilgdomājošs. Ja nemaldos īpašnieks teica, ka 6 ātrums ieslēdzas ārpus LV likumiskajām robežām - 105-115 km/h robežās. Manuālais režīms - nav nekāds manuālais, jo pārmest par 2 ātrumiem uzreiz atpakaļ, laikam nevarēja.

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Vēl ir tāds agregāts kā Nissan Note, varbūt kādam ir viedoklis par šo auto.

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

osiss rakstīja: Tādus mazauto, kā Colt un citroen C3 vērtēju pilnīgi vienādā līmenī, neviens nav par otru sliktāks/labāks.

S Salona apdare abiem diviem kā no ķīnas plastmasas.

Mitsu automāts, īstenībāgan 6 ātrumu "robots" salīdzinoši ar mūsdienu īstiem automātiem, ir lēns, nekomfortabls, ilgdomājošs. Ja nemaldos īpašnieks teica, ka 6 ātrums ieslēdzas ārpus LV likumiskajām robežām - 105-115 km/h robežās. Manuālais režīms - nav nekāds manuālais, jo pārmest par 2 ātrumiem uzreiz atpakaļ, laikam nevarēja.

kas ir kjiinas plastmasa??

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

druknais1 rakstīja: Vēl ir tāds agregāts kā Nissan Note, varbūt kādam ir viedoklis par šo auto.

tur jau modelja nosaukums izsaka visu..

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Šodien piedāvāja gadu vecu Fokusu par 7200 euro, esot bankas mašīna, kāds netiek galā ar līzingu. Man domāt labāks variants par jebkuru mazauto.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

druknais1 rakstīja: Šodien piedāvāja gadu vecu Fokusu par 7200 euro, esot bankas mašīna, kāds netiek galā ar līzingu. Man domāt labāks variants par jebkuru mazauto.

nu cena varbūt salda, bet es uzskatu, ka jebkurš auto ir labāks par fordu

osiss Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

shmurger rakstīja:

osiss rakstīja: Tādus mazauto, kā Colt un citroen C3 vērtēju pilnīgi vienādā līmenī, neviens nav par otru sliktāks/labāks.

S Salona apdare abiem diviem kā no ķīnas plastmasas.

Mitsu automāts, īstenībāgan 6 ātrumu \"robots\" salīdzinoši ar mūsdienu īstiem automātiem, ir lēns, nekomfortabls, ilgdomājošs. Ja nemaldos īpašnieks teica, ka 6 ātrums ieslēdzas ārpus LV likumiskajām robežām - 105-115 km/h robežās. Manuālais režīms - nav nekāds manuālais, jo pārmest par 2 ātrumiem uzreiz atpakaļ, laikam nevarēja.

kas ir kjiinas plastmasa??

Ķīnas plastmasa?

www.evworld.com/...

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

druknais1 rakstīja: Šodien piedāvāja gadu vecu Fokusu par 7200 euro, esot bankas mašīna, kāds netiek galā ar līzingu. Man domāt labāks variants par jebkuru mazauto.

nu cena varbūt salda, bet es uzskatu, ka jebkurš auto ir labāks par fordu

Kādreiz tā par opeļiem atsaucās.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

druknais1 rakstīja:

Uggga rakstīja:

druknais1 rakstīja: Šodien piedāvāja gadu vecu Fokusu par 7200 euro, esot bankas mašīna, kāds netiek galā ar līzingu. Man domāt labāks variants par jebkuru mazauto.

nu cena varbūt salda, bet es uzskatu, ka jebkurš auto ir labāks par fordu

Kādreiz tā par opeļiem atsaucās.

Ne tikai kādreiz

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

druknais1 rakstīja: Vēl ir tāds agregāts kā Nissan Note, varbūt kādam ir viedoklis par šo auto.

www.whatcar.lv/...

www.whatcar.lv/...

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

druknais1 rakstīja: Vēl ir tāds agregāts kā Nissan Note, varbūt kādam ir viedoklis par šo auto.

www.whatcar.lv/...

www.whatcar.lv/...

Tāda lasāmviela ir par visām mašīnām?

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

druknais1 rakstīja:

VWfans rakstīja:

druknais1 rakstīja: Vēl ir tāds agregāts kā Nissan Note, varbūt kādam ir viedoklis par šo auto.

www.whatcar.lv/...

www.whatcar.lv/...

Tāda lasāmviela ir par visām mašīnām?

Visiem nav, cik nu sarakstā ir, tik ir. Angliski var vairāk sameklēt.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

druknais1 rakstīja:

Uggga rakstīja:

druknais1 rakstīja: Šodien piedāvāja gadu vecu Fokusu par 7200 euro, esot bankas mašīna, kāds netiek galā ar līzingu. Man domāt labāks variants par jebkuru mazauto.

nu cena varbūt salda, bet es uzskatu, ka jebkurš auto ir labāks par fordu

Kādreiz tā par opeļiem atsaucās.

Tik starpība tāda, ka fordelis tikai gājis uz leju, bet jopelis uz augšu, izņemot dizainu...

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

shmurger rakstīja:

druknais1 rakstīja: Kā ar mazajiem A, B mersīšiem?

zin, nopirktu tu to colt ,un nezinaatu probleemas.. tas ka celuliitu drusku vairaak kundzei pakratiis, tev tachu tev pie *******s, vaii ne. un nopeerc piedevaam ar parasto kaarbu un saki ka daavinaatam zirgam zobos neskataas.

ja paturpinam idejisko ķēdīti -lai nopērk Golf II pa 400 eiro ar Ta uz gadu un miers

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

druknais1 rakstīja: Šodien piedāvāja gadu vecu Fokusu par 7200 euro, esot bankas mašīna, kāds netiek galā ar līzingu. Man domāt labāks variants par jebkuru mazauto.

nu cena varbūt salda, bet es uzskatu, ka jebkurš auto ir labāks par fordu

pat LADA?

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

Uggga rakstīja:

druknais1 rakstīja: Šodien piedāvāja gadu vecu Fokusu par 7200 euro, esot bankas mašīna, kāds netiek galā ar līzingu. Man domāt labāks variants par jebkuru mazauto.

nu cena varbūt salda, bet es uzskatu, ka jebkurš auto ir labāks par fordu

pat LADA?

vai tad LADA ir auto?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

shmurger rakstīja:

druknais1 rakstīja: Kā ar mazajiem A, B mersīšiem?

zin, nopirktu tu to colt ,un nezinaatu probleemas.. tas ka celuliitu drusku vairaak kundzei pakratiis, tev tachu tev pie *******s, vaii ne. un nopeerc piedevaam ar parasto kaarbu un saki ka daavinaatam zirgam zobos neskataas.

ja paturpinam idejisko ķēdīti -lai nopērk Golf II pa 400 eiro ar Ta uz gadu un miers

Ar 1.6 un tomātu

Nav nemaz tik slikts aparāts, starp citu No divdesmitgadīgajiem japāņiem, par kuriem valdis kaifo atšķiras tikai ar to, ka durvīs un sliekšņos caurumus izbakstīt nevar, savādāk japāniski grabošs salons un japāniski uzticams elektronikas trūkums

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Dzīvē sanācis ar daudzus auto patestēt, t.sk. Mitsubishi Colt 1.3 ar robotu, Toyota Yaris 1.3 ar robotu, Opel Astra 1.6 ar robotu, Opel Meriva 1.6 ar robotu. Pēc Ford Sierra Turnier šie ieņem 2., 3., 4 un 5. vietu no apakšas kā briesmīgākie auto, ar kuriem sanācis braukt. Uzsākt normāli nav iespējams, pārslēdzas sekundi domājot, pēc tam ar tādu rāvienu ka liekas, ka pusdienas tūlīt sāks atpakaļceļu.

Tad Tu saki, ka Meriva ar Easytronic ir sūds, ja?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Tagad ārkārtīgi izdevīgi ir pirkt Hyundai-Matrix ar automātisko ātrumkārbu par 12300 eiro:

www.skandimotors.lv/...

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

jugasvilli rakstīja: Dzīvē sanācis ar daudzus auto patestēt, t.sk. Mitsubishi Colt 1.3 ar robotu, Toyota Yaris 1.3 ar robotu, Opel Astra 1.6 ar robotu, Opel Meriva 1.6 ar robotu. Pēc Ford Sierra Turnier šie ieņem 2., 3., 4 un 5. vietu no apakšas kā briesmīgākie auto, ar kuriem sanācis braukt. Uzsākt normāli nav iespējams, pārslēdzas sekundi domājot, pēc tam ar tādu rāvienu ka liekas, ka pusdienas tūlīt sāks atpakaļceļu.

Tad Tu saki, ka Meriva ar Easytronic ir sūds, ja?

Kadam te jutas aizskara

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Šodien tika nomēģināts Colt un Yaris. Pašam pietika ar pārsimts metriem, ja pats nebūtu pamēģinājis, neticētu ka kaut kas tāds tiek būvēts. Arī sieva piekrīt. ka jāskatās nedaudz uz augšu. Šais laikos septiņreiz jānomēra un tad tik jāskaita nauda.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

VWfans rakstīja:

jugasvilli rakstīja: Dzīvē sanācis ar daudzus auto patestēt, t.sk. Mitsubishi Colt 1.3 ar robotu, Toyota Yaris 1.3 ar robotu, Opel Astra 1.6 ar robotu, Opel Meriva 1.6 ar robotu. Pēc Ford Sierra Turnier šie ieņem 2., 3., 4 un 5. vietu no apakšas kā briesmīgākie auto, ar kuriem sanācis braukt. Uzsākt normāli nav iespējams, pārslēdzas sekundi domājot, pēc tam ar tādu rāvienu ka liekas, ka pusdienas tūlīt sāks atpakaļceļu.

Tad Tu saki, ka Meriva ar Easytronic ir sūds, ja?

Kadam te jutas aizskara

Nē, it nemaz. Es nemaz neloloju cerības, ka Meriva ar Easytronic varētu būt laba. Baudāmākā Meriva ir ar parasto ātrumkārbu un 1,6 litru 105 zirgspēku benzīna motoru, bet saimnieciski izdevīgākā un vienlaikus pietiekami baudāma - Meriva 1,3 CDTI.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Dzīvē sanācis ar daudzus auto patestēt, t.sk. Mitsubishi Colt 1.3 ar robotu, Toyota Yaris 1.3 ar robotu, Opel Astra 1.6 ar robotu, Opel Meriva 1.6 ar robotu. Pēc Ford Sierra Turnier šie ieņem 2., 3., 4 un 5. vietu no apakšas kā briesmīgākie auto, ar kuriem sanācis braukt. Uzsākt normāli nav iespējams, pārslēdzas sekundi domājot, pēc tam ar tādu rāvienu ka liekas, ka pusdienas tūlīt sāks atpakaļceļu. Ja vēlies mazauto, laikam tiešām skata, kvalitātes, cenas ziņā labākais būs Opel Corsa 1.4 90 ZS ar 4pakāpju automātu, bet es laikam paskatītos uz kādu kompaktnieku ap 2005-2006., piem., Mazda3, iepriekšējo Toyota Corolla, Opel Astra, Honda Civic, VW Golf 5 u.tml. Nu, tas tā, mans viedoklis. Starp citu, man radiniece Vācijā nopirka Corsu Easytronic, 3 mēnešu laikā kārba nobruka 2 rezies, uz 3. viņa auto atdeva salonam atpakaļ un paņēma ar mehānisko. Tagad pusotru gadu brauc bez problēmām.

A kas tai siermašīnai tik tūdīgs, ka pirmajā vietā?

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti