Fotoradars Vācijā- sods atnāks?

zhuks Reģ.: 01.12.2005

Nobildēja. Vainīgs esmu. Bet vai sods atnāks vai nē? Reāli kāds ir saņēmis to savā pastakstē? Cik ilgā laikā es to varētu sagaidīt? Jebšu- kad beidzas soda noilgums un es varēšu gulēt mierīgi? Paldies jau iepriekš.

 
1 2 3
Nezinite Reģ.: 10.09.2002
1 0 Atbildēt

tak viņi tur nepārtraukti knipsē - domāj, tas viņiem ir profilaksei. Katram ir skaidrs, ka "ātrums aizrauj" un i nemani uz bāņa, cik spidometrā. Tie fotoradari ir tāpēc, lai atgādinātu paskatīties uz spidometru un piebremzēt - vismaz man tā likās.. Iebraucot Polijā gan uzreiz "likās", ka radariem un policistiem ir pavisam cita funkcija - iedzīvoties uz tā, ka kāds aizrāvies..

schizo Reģ.: 17.11.2007
0 0 Atbildēt

Man vel neviens nav atnācis ne no Francijas, ne Vācijas. Guli vien mierīgi!

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

zhuks, pirms cik ilga laika uzraavies?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

un cik parsniedzi?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

un cik parsniedzi?

zhuks Reģ.: 01.12.2005
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: un cik parsniedzi?

Pirms 7dienām tiku nofočēts naktī(summu laikam jau tas nemaina) uz bāņa remontdarbu veikšanas vietā- zīmju bija tik daudz, ka ātruma ierobežojumi uz vācijas bāņa toč nebija aktuāli. Pārsniedzu 20-40km/h, varbūt pat virs 50km/h. Līdz ar to ja kvīts var atnākt, tad sods var būt 100eiras.

zhuks Reģ.: 01.12.2005
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: un cik parsniedzi?

Pirms 7dienām tiku nofočēts naktī(summu laikam jau tas nemaina) uz bāņa remontdarbu veikšanas vietā- zīmju bija tik daudz, ka ātruma ierobežojumi uz vācijas bāņa toč nebija aktuāli. Pārsniedzu 20-40km/h, varbūt pat virs 50km/h. Līdz ar to ja kvīts var atnākt, tad sods var būt 100eiras.

Bench Reģ.: 06.01.2003
0 0 Atbildēt

viņiem tak nav pieeja mūsu CSDD datubāzei... kā ta lai viņi zina uz kurieni sūtīt? vienīgais veids - aptur tev menti un pārbauda savā datubāzē. tad var likt nomaksāt visus vecos sodus...

mani pirms pus gada nobildēja ~+40, nekas vēl nav atnācis

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

čoms ,dzenot schrottu ar tranzīta nummuriem , atrāvās 'dārgo bildi' , saņēma akkurāt pec dzīvesvietas

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

Uzaudzē ūsas un nomaini numuru.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

RLaguna rakstīja: Uzaudzē ūsas un nomaini numuru.

vari palikt par sabtransa lietoāju...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

Bench rakstīja: viņiem tak nav pieeja mūsu CSDD datubāzei...

aha, mums ir, bet viniem nav ?

Pats esmu redzējis ka CSDD puikas steberē pa Eiropas vienoto datu bazi

ir jamajiem vienota datu bāze..

fh1 Reģ.: 23.10.2002
0 0 Atbildēt

Mani,4 reizes bildējuši,gan uz bāņa,kad šamie sēž busā,gan stacionāri.pēdējo reizi gadu atpakaļ Lībekā.Nekad nekas vēl nav atnācis,ne man ne bossam,kam pieder fūre.Pēc tām reizēm esmu arī pārbaudīts no BAG puses un nekādu jautājumu.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: iespejams, ka sods nebija tik liels, lai tur mekletu dikti. Man ari ir bijis, 1x ir atnacis, bet nu man cits stasts, es bij deklarejies ieks DE.

čomam atnāca 30(trīsdesmit)EUR

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

man ar pirms gada bija taa laimee vacijaa. nekas neatnaca.

Mizx Reģ.: 17.02.2003
0 0 Atbildēt

Gadās visādi. Pats tur braukājos regulāri un ir tā:

1) Ja LV numurs:

a) nesasprings un nemeklēs.

b) ja esi nofotografēts jau vairākkārt, īpaši, ja vienā reģionā, tad meklēs gan. Jo ir savi izdevumi, lai atrastu ārzemnieku un viņi parēķina, vai grib ar to nodarboties, vai ne.

c) ja nu ir CP, kas kontrolē ātrumu un datubāzē ir update par šo pārkāpumu un parādies viņu redzeslokā, tad apturēs. Protams, maza iespēja, ka tā notiks, bet viņi mēdz mērīt ātrumu arī no privātiem auto un pēc dažiem km ar trafarētu auto nocelt lidotājus no trases. Un dažreiz pārbaudes notiek tāpat, man reiz bija 2 pārbaudes ar 15 min intervālu. Par to, kāpēc esi, visu biogrāfiju, visu vēsturi, ko esi Vācijā sadarījis... arī sodus... Lielā pārbaude drīkst ilgt līdz 45 min. Un tad liela iespēja, ka atradīs arī vecus fotoradaru attēlus kā mīnusiņus biogrāfijai.

2) ja nomas auto, tad paziņojums atnāks gandrīz noteikti. Ar brīdinājumu, ka pie viņiem tā ātri braukt nav pieņemts un blablabla + mazāks sods, kā būtu vācietim. Mēģināt nenomaksāt — neiesaku.

Vēl jo vairāk jāņem vērā fakts, ka CP datubāzes ES tikšot apvienotas vai 2010. vai 2011. gadā (man jāprecizē vēlreiz) un tad 100% fotoradaru bildītes Eiropā sasniegs adresātus.

Mizx Reģ.: 17.02.2003
0 0 Atbildēt

Man "regulāri" nozīmē tik bieži, ka tur ir izdevīgi pastāvīgi turēt savu auto ar LV numuriem.

Mizx Reģ.: 17.02.2003
0 0 Atbildēt

P.S. Ja vienā reģionā savāktas bildītes ilgākā laikā, tad viņi meklēs, jo pie viena gribēs pārliecināties, ka tur dzīvo un strādā legāli. ka būtībā varbūt esi vietējais. Ka varbūt tas auto sen jāpārreģistrē uz Vāciju (līdzīgi noteikumi kā pie mums, ka ar ārvalstīs reģistrētiem auto drīkst braukāt tikai kādu laiku). Un tas viss ārvalstu pārkāpēja meklēšanu padara jau par pamatotu.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Mizx rakstīja: Gadās visādi. Pats tur braukājos regulāri un ir tā:

1) Ja LV numurs:

a) nesasprings un nemeklēs.

b) ja esi nofotografēts jau vairākkārt, īpaši, ja vienā reģionā, tad meklēs gan. Jo ir savi izdevumi, lai atrastu ārzemnieku un viņi parēķina, vai grib ar to nodarboties, vai ne.

c) ja nu ir CP, kas kontrolē ātrumu un datubāzē ir update par šo pārkāpumu un parādies viņu redzeslokā, tad apturēs. Protams, maza iespēja, ka tā notiks, bet viņi mēdz mērīt ātrumu arī no privātiem auto un pēc dažiem km ar trafarētu auto nocelt lidotājus no trases. Un dažreiz pārbaudes notiek tāpat, man reiz bija 2 pārbaudes ar 15 min intervālu. Par to, kāpēc esi, visu biogrāfiju, visu vēsturi, ko esi Vācijā sadarījis... arī sodus... Lielā pārbaude drīkst ilgt līdz 45 min. Un tad liela iespēja, ka atradīs arī vecus fotoradaru attēlus kā mīnusiņus biogrāfijai.

2) ja nomas auto, tad paziņojums atnāks gandrīz noteikti. Ar brīdinājumu, ka pie viņiem tā ātri braukt nav pieņemts un blablabla + mazāks sods, kā būtu vācietim. Mēģināt nenomaksāt — neiesaku.

Vēl jo vairāk jāņem vērā fakts, ka CP datubāzes ES tikšot apvienotas vai 2010. vai 2011. gadā (man jāprecizē vēlreiz) un tad 100% fotoradaru bildītes Eiropā sasniegs adresātus.

paldies Tev...

man tava pieredze noderēs...

Mizx Reģ.: 17.02.2003
0 0 Atbildēt

Tā, precizēju tās baumas, drīzāk 2011. gads, tā kā kādu laiku vēl viss būs mierīgāk.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Cik nu man zināms, vācu CP atšķirībā no Zivtiņa&Co nebūt neuzskata alkoholu un ātruma pārsniegšanu par galvenajiem un vienīgajiem nāves grēkiem. Sodi par šīm lietām ir mazāki un iespēja dabūt arī retāka, nekā pie mums. Daudz svarīgāk ir apzināties, ka sodus var saņet pat lietām, ko mēs pat par pārkāpumiem neuzskatām - piemēram, šķībi noparkots auto, distances neievērošana vai pie mums visai izplatītā braukšana ar "dūmu aizsegu". Par auto, kas nav tehniskā kārtībā pienāksies ne tikai sods, bet arī tūlītējs remots ar auto atgūšanu pēc reķina apmaksas.

Mizx Reģ.: 17.02.2003
0 0 Atbildēt

Tas gan. Būsi pārkāpis, bet naudas makā nav — brauks līdzi līdz tuvākajam bankomātam! Sodi ir pietiekami bargi, arī par ātrumu!

Tas, ko viņi tiešām mazāk kontrolē, ir, piemēram, ātruma samazinājums uz šosejām līdz 70 km/h pie krustojumiem. Jo ceļa zīmes būtība tad drīzāk pat ir brīdinājums par bīstamību un, ja būs avārija, kāds lēni, lēni griezīsies ārā no sānu ceļa, tad būsi vainīgs. Īsāk teiktu — gabaliņš ceļa, kad kāja jātur uz bremžu pedāļa, jābūt gatavam jebkurā mirklī bremzēt. Pie mums tās ir iecienītas vietas inkasācijai.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

Seene rakstīja: Cik nu man zināms, vācu CP atšķirībā no Zivtiņa&Co nebūt neuzskata alkoholu un ātruma pārsniegšanu par galvenajiem un vienīgajiem nāves grēkiem.

nē nē...

viniem ļoti patīk ārzemnieki, kas neievero atruma ierobezojumus. Seviška delikatese ir Austrumeiropieši

neraksta nekādus soda kvītis utt- tikai CASH pret čeku

Par cash tasnība, bet par austrumeiropiešiem... Tikai tie ir spējīgi visur zemu lidot un uzskatīt, ka zīmes ir izvietotas tikpat bezjēdzīgi kā mājās. Principā tur reti kur ir iespējams (izņemot bāņa ierobežotos posmus brīvdienās un naktīs) to pašu +20 reāli pārsniegt neesot pamatīgi atsaldētam. Pamēģini kaut vai pats, braucot pa 2m platu joslu ar atļauto 80 (uz bāņiem remonta laikā) pārsniegt 100. Vai arī tikt virs 120 uz bundesstrase, kas ka likums ir šaurākas un līkumainākas ka mūsu šosejas. Vienīgi apdzīvotās vietās paši vietējie (izņemto "svētdienas" braucējus) nebrauc ar +20. Toties to kompensē ar spēju izkustēties no krustojuma uzreiz un ātri, neatkarīgi no tā ar kādu auto brauc.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Nebūs visticamāk nekāda soda.

Ir daudz braukāts pa Vāciju, Austriju, Poliju utt. Nekad ne reizi neko neesmu saņēmis, kaut arī bildēts esmu ne reizi vien

Vācijā šogad vasarā - iebraucu Frankfurt am Oder, zibsnis

Izbraucu uz bāņa, pirmo reizi tā kārtīgi ieminu - atkal zibsnis

Nu bļāaviens

Austrijā šogad sāk zibsnīt no aizmugures, tipa aiz tilta fotoradars, kas fočē aizbraucošos autiņus. Kā ievēroju, ne tikai man krita bingo, bet teju vai katram otrajam

Tā kā - have fun!

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: čoms ,dzenot schrottu ar tranzīta nummuriem , atrāvās 'dārgo bildi' , saņēma akkurāt pec dzīvesvietas

kad numurus pirka..... tad arī adresi ierakstīja.... nav jau tie anonīmie numuri.....

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti