Fotoradars Vācijā- sods atnāks?

zhuks Reģ.: 01.12.2005

Nobildēja. Vainīgs esmu. Bet vai sods atnāks vai nē? Reāli kāds ir saņēmis to savā pastakstē? Cik ilgā laikā es to varētu sagaidīt? Jebšu- kad beidzas soda noilgums un es varēšu gulēt mierīgi? Paldies jau iepriekš.

 
1 2 3
Mizx Reģ.: 17.02.2003
2 0 Atbildēt

Tā, lai nebūtu "viena tante teica" par aizturēšanas lietām Vācijā uz ceļa, noskaidroju oficiālu informāciju:

1) apturēšana (ievērot terminu) un dokumentu kontrole drīkst notikt pilnīgi bez iemesla, tā ilgst 10-15 minūtes, kurās jāsēž rāmam un jātur mute. Palaidīsi muti — dabūsi uzreiz 3) punkts. Bet ja vari uzrādīt dokumentus, ugunsdzēšamo aparātu, aptieciņu, trīsstūri un vesti, bagāžnieks vaļā NAV jāver. Apturētajam ir tiesības atteikt bagāžnieka atvēršanu. Lai atvērtu bagāžnieku, jāiestājas 3) punktam un pamatojumam.

2) ja ir pagājušas jau 20 minūtes, ir tiesības interesēties, kad varēsi braukt un kas notiek. Šajā laikā policistam ir vai nu bijis jānoskaidro, kas skaidrojams, vai jāatrod iemesls, pamatojums aizturēšanai.

3) aizturēšana (ievērot terminu) uz vietas ir no 20 min līdz 3h, bet, ja jābrauc līdzi uz iecirkni, tad līdz 24h. Lai aizturētu jau ir vajadzīgs nopietns iemesls, vajadzīgs pamatojums. Tāpat aizkavēt nedrīkst. Nu, te jau tā kutelīgā lieta, vai izdegusi spuldzīte nekurienes vidū ir pietiekams pamatojums aizturēšanai, vai nav. Tā kā pašam jādomā ar galvu, ko un kā rīkoties.

4) arests (ievērot terminu) iestājas pēc 24h. Nu, par to domāju, ka man nav jāskaidro.

Principā policijai Vācijā tiešām ir atļauts ļoti daudz un kamēr viņi noskaidro situāciju, ap-/aizturētajam viņiem nekas nav jāskaidro. Viņiem pēc tām 20 min IR JĀPASAKA, ka tiec aizturēts, bet NAV JĀPAMATO, jāskaidro kāpēc. Viņi pasaka, ka tiec aizturēts līdz "apstākļu noskaidrošanai" un viss. No otras puses tāpat vien uz 3h viņi nevienu malā nestādinās, tomēr jāčakarējas ar aizturēto, nervi... Vieglāk pabraukāt apkārt un veikt mazās pārbaudes.

Kam tas interesē sīkāk, varu padalīties šajos normatīvajos aktos.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Sēņotāj, pamēģini paņemt kādu 90 grādu līkumu uz sotaku, būs tev kaukšana.

Ir pamēģināts - nav skaņas efektu. Un auto paliek uz visiem riteņiem, lai vai kā negribētos.

Maksvels Reģ.: 11.07.2008
1 0 Atbildēt

msh rakstīja: Kas tās par riepām - neslīd, nekauc bet dūmot gan dūmo?

Degošas.

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
1 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

Bench rakstīja: viņiem tak nav pieeja mūsu CSDD datubāzei...

aha, mums ir, bet viniem nav ?

Pats esmu redzējis ka CSDD puikas steberē pa Eiropas vienoto datu bazi

Ideoc tu nikā nisaproti. Tā datu bāze ko tu runā ir par transportlīdzekļiem un iespējamām nelikumīgām darbībām ar tiem - zādzības, utt. Sodi ir pavisam cita lieta, un tāda informācija netiek apmainīta pat starp R-eiropas valstīm, kur nu vēl A-eiropas. Kautkas līdzīgs ir tikai beļģu un holandiešu starpā. Tā ka nomierinaties, nekas tur neatnāks.

Un par ārzemnieku apturēšanu tu arī muldi neko nejēdzot. Viņiem "ārzemnieki" sen vairs nav ES pilsoņi, tos viņi neaiztiek. Varbūt ukraiņiem un krieviem piesienas.

Vārdsakot beidz te bāzt cilvēkiem batonus.

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
1 0 Atbildēt

mizx, iedo linku uz vācu normatīvajiem aktiem oriģinālvalodā

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
1 0 Atbildēt

msh rakstīja:

P.N. Ja bez skaņas sāk smirdēt pēc gumijas tad ir jāpārbauda elektrosistēma

1kart tas attiecaas uz mucveidiigiem konstruktoriem

2kaart- blja muudzis... PC ar kafiju nolaistiiju

Mizx Reģ.: 17.02.2003
1 0 Atbildēt

Galvenais rakstīja: mizx, iedo linku uz vācu normatīvajiem aktiem oriģinālvalodā

Būtu jāsāk ar šo, tur skaidrojumi: forum.jurathek.de/...

JJJ Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

Un par ārzemnieku apturēšanu tu arī muldi neko nejēdzot. Viņiem "ārzemnieki" sen vairs nav ES pilsoņi, tos viņi neaiztiek. Varbūt ukraiņiem un krieviem piesienas.

Vārdsakot beidz te bāzt cilvēkiem batonus.

nu, nu - pagājušā vasarā personīgi redzēju, kā poļu | "uzņēmējus" trennuškās - trīs džekus ar 7 bembi noņēma no bāņa pie Minhenes un tikai tā izkratīja stāvvietā visu priekšā - kādu 1/2 stundu ņēmās pa mašīnu un pēc tam vienkārši aizbrauca. vācieši pēc tam teica, ka notiek cīņa pret cigarešu kontrabasu.. diez vai pret letiņiem ir citāda attieksme.. tas gan laikam bija stāsts par vāciešu muitas dienestu..

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

Galvenais rakstīja: Un par ārzemnieku apturēšanu tu arī muldi neko nejēdzot. Viņiem "ārzemnieki" sen vairs nav ES pilsoņi, tos viņi neaiztiek. Varbūt ukraiņiem un krieviem piesienas.

aha, neko nesaprotu Lai nu ta paliek.

es tur vizinos jau vairāk par gadu ar LV numuru un neviens mani neaiztiek, nevienu pašu reizi. Arī sodus nesūta.

Varbūt Tu esi izcili nelaimi piesaucošs tips, kurš pāris reizes gadā tur aizbrauc un kuru katru reizi stādina

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

msh rakstīja:

P.N. Ja bez skaņas sāk smirdēt pēc gumijas tad ir jāpārbauda elektrosistēma

1kart tas attiecaas uz mucveidiigiem konstruktoriem

2kaart- blja muudzis... PC ar kafiju nolaistiiju

Uz mucveidīgiem konstruktoriem taisni tas neattiecas - man pēc gumijas smird tikai kopā ar skaņu tās retās reizes kad vienu no priekšējajām riepām nav žēl

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

padebiilais- iemet veel 5os topikos to veco linku

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Nupat paziņam piebrauca Latvijas parādpiedziņas privātfirma ar 1.5 gadu vecu sodu par ātrumu no Dānijas. Jāmaksā turpat 10-kārtīgi!

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Latvijā arī grūti laiki:

www.orb.lv/...

bildē ir vecais modelis...

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
0 0 Atbildēt

No Lībekas atnāca soda rēķins, 10 eur par 68 kmh 60 kmh zonā ārpus pilsētas.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti