Auto noma

Maksvels Reģ.: 11.07.2008

Ir vajadzība iznomāt kādu spēkratu uz vienu diennakti.

Bet pats auto nekad neesmu nomājis.

Uz ko ir jāskatās?

Vai ir kaut kādi "zemūdens akmeņi", kurus nomnieki mēdz noklusēt (kaut kādas papildu izmaksas)?

Viena firma piedāvā par 17 latiem Corollu.

Ir ok?

 
1 2
Maksvels Reģ.: 11.07.2008
0 0 Atbildēt

Nē.

Tik reizes, ka es negribu sēdēt un skaitīt.

Bet ne par to ir stāsts.

Redzi, ja Tu būtu izlasījis visu (vismaz neaprobežojoties ar virsrakstu), tad varbūt saprastu, ka es nevienam neprasu kādu auto ņemt vai to, lai kāds man ieteiktu autonomu!

Tās es, protams, esmu atradis un apskatījis vismaz duci.

orion Reģ.: 05.09.2004
0 0 Atbildēt

Jā, protams.

Tu jautāji par zemūdens akmeņiem. Par tiem arī viss ir rakstīts, tas ir jāskatās no piedāvātā pakalpojuma apraksta, cenas (vidēji cenas neatšķiras, ja kāds piedāvā letāk, tad tas ir tikai šķietami).

Vienkārši nevajag sadarboties ar vasju no ss.lv vai nezināmu sia" mēbeles" kas tagad arī piedāvā auto nomu.

Ir pāris populāri un pazīstami attiecīgās nozares uzņēmumi, kas atklāti un taisnīgi veic savu darbu.

Kur problēma?

Padomā, ko tu vari iegūt? Aizbraukt ar Corsu vai Corollu? Izterēt piecus latus vairāk vai mazāk? Kāda gan tam nozīme, termiņš ir īss un tādiem sīkumiem šoreiz nevar būt nozīme.

Jāpievērš uzmanība vai arī līgumā ir minēts, ka drīkst braukt jaunāki par 21gadu, citreiz pa telefonu var teikt, ka drīkst, bet uz papīra nedrīkst - sekas, loģiski var būt lielas.

Maksvels Reģ.: 11.07.2008
0 0 Atbildēt

Nu, par pieciem latiem es šitā nepi***, bet ja tie ir 20 lati pret 32 lati, tad es tomēr apsvērtu - kā darīt labāk.

Cenas, jā, neatšķiras.

Bet nosacījumi atšķiras.

Citi iekasē samaksu par pārsniegto limitu, citi ne.

Citi veic sankcijas, ja vadītājs ir jauns, citi ne.

"Jāpievērš uzmanība vai arī līgumā ir minēts, ka drīkst braukt jaunāki par 21gadu, citreiz pa telefonu var teikt, ka drīkst, bet uz papīra nedrīkst - sekas, loģiski var būt lielas. "

Nu, tad jau laikam nav viss melns uz balta, baltiem ziediem kaisīts.

Protams, paldies par ieteikumu/brīdinājumu.

Foley Reģ.: 07.02.2007
0 0 Atbildēt

Mizx rakstīja: Mani pārsteidza fakts par to, ka kāds atļaujas rezervēta nepieejama mazāka auto dot lielāku un prasot par to lielāku cenu. Normāla prakse ir dot lielāku, bet par to pašu summu. Un arī tad var nepiekrist, jo visticamākais, ka degvielas patēriņš būs lielāks un pasākuma kopējās izmaksas klientam tāpat neplānoti pieaug.

Par nobraukuma ierobežojumu — ir dažādi. Bet fakts, paziņas ASV iznomāja auto un nedēļas laikā uztaisīja 1/3 daļu no visa auto nobraukuma, jo mazliet apceļoja Ameriku. Nomā darbiniekiem acis bija uz kātiņiem, bet teikt neko nevarēja. Cik Vācijā esmu ņēmis, tur šis ierobežojums vairāk sasaistīts ar auto servisa intervāliem, ko nedrīkst pārsniegt. Bet piedāvājumu paketes tiešām gadās dažādas — viena cena ar ierobežotu nobraukumu un jau cita ar neierobežotu.

100% piekrītu un to pat cenšos darīt. Principā bija neliela pieredze, ka itālijā palikām uz ielas, jo nebijām rezervējuši auto. UK paņēmām (iepriekš rezervējām) fokusu vai lidzīgu, tikām pie saab 93 un galigi svaigs. Vel tika piedavats jauns VW kabriolets, bet to neņēmām, jo bijām trijatā.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

Maksvels rakstīja:

....

Kas Tev pie velna nepatīk?

Neņem pierē tas tak Deksters.

NSNF un PN droši vien ir mīļākie saīsinājumi.

tu tak ar i jefish NSNF ir buutiiba aicinaajums un suutiiba... nevis saiisinaajums.. ko savukaart nevareetu teikt par PN... tas ir uzsaukums

tas taa... garaamejot un uz Deksi neattiecinot

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

tu tak ar i jefish NSNF ir buutiiba aicinaajums un suutiiba... nevis saiisinaajums.. ko savukaart nevareetu teikt par PN... tas ir uzsaukums

tas taa... garaamejot un uz Deksi neattiecinot

Vainīgs, atpalieku no dzīves iAuto.

Maksvels Reģ.: 11.07.2008
0 0 Atbildēt

Jā, un nomāšanas noteikumi neko nesaka par diennakts nobraukuma limitu vai arī vecuma ierobežojumiem.

Un ja dūšīgi mīšos tad varbūt pat diennakts laikā varēšu veikt maršrutu.

Vienīgi nez vai viņi piedāvā papildritenīšus...

Maksvels Reģ.: 11.07.2008
0 0 Atbildēt

Vienīgi - kā lai tieku līdz turienei.

Varbūt vari aizvest?

orion Reģ.: 05.09.2004
0 0 Atbildēt

Ja labi sarunā, gan jau viņi piedāvās piegādi Rīgā par + 10Ls.

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Šis nav dārgi, pa ceļam uz Tallinu. www.ramkalni.lv/...

Tu esi aktīvas atpūtas piekritējs, Tev patīk mīt pedāļus, un nav svarīgi kur Tu dzīvo – Rīgā vai Pēterpilī. Brauc uz Rāmkalniem! Iegriezies mūsu velonomā un dodies ceļā pa speciāli izstrādātiem velomaršrutiem uz Tallinu

UncleSEM Reģ.: 21.12.2003
0 0 Atbildēt

pie izvēles iesaku paskatīt arī motoru jaudas un apetītes iespējas ,citādi Tu negribi maksāt 0% risku par 11Ls ,bet uz šo attālumu to var ieekonomēt ja ņem taupīgu dīzeli , es gan nezinu vai Latvijā dīzeļus piedāvā nomāt ,esmu nomājis tikai ārzemēs .

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti