Auto noma

Maksvels Reģ.: 11.07.2008

Ir vajadzība iznomāt kādu spēkratu uz vienu diennakti.

Bet pats auto nekad neesmu nomājis.

Uz ko ir jāskatās?

Vai ir kaut kādi "zemūdens akmeņi", kurus nomnieki mēdz noklusēt (kaut kādas papildu izmaksas)?

Viena firma piedāvā par 17 latiem Corollu.

Ir ok?

 
1 2
aeg Reģ.: 02.08.2004
0 0 Atbildēt

Cena ir OK. Kura gada auto ? Vai depozītu prasa ? Skaties , lai visas buktes un skrāpītes būtu atzīmētas, lai nepiešuj bumbas auto atdodot.

Maksvels Reģ.: 11.07.2008
0 0 Atbildēt

Savādi, bet gads viņiem mājaslapā nav norādīts, ja pēc bildītes skatamies, tad vecākam par 3 gadiem nevajadzētu būt.

97zs

Prasa drošības naudu - 70 latus.

+ ir ierobežots diennakts nobraukums - 500km, par katriem nākamajiem 100km + 5 LS, kas šajā gadījumā ir aktuāli (Rīga - Tallina - Rīga).

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Ieteiktu rūpīgi apskatīt iznomāto auto, vislabāk arī nofočēt. Pieņemšanas-nodošanas aktā ierakstīt visus pat vismazākos vizuālos vai nedoDievs mehāniskos bojājumus.

Citādi var sanākt, ka bojājumus "piešūs" tev, liekot par tiem arī samaksāt!

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

vēl par visiem octiem un Kaskiem izjautā, ja nu kas ar ko jārēķinās

UncleSEM Reģ.: 21.12.2003
0 0 Atbildēt

labāk mazliet dārgāk ,bet ar pilnu apdrošināšanu !!!

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Cik ir nācies pēdejos mēnešos ar autonomama darboties- vairs nedod nomu bez pašriska ( jo kā saprotu tad jamajiem vairs neviens nedod vai arī vienkārši vairs neņem KASKO bez pašriska). Tatd tas ir punkc 1. par ko pārliecinaties - par cik daudz ieberzīsies ja notiks shic. Var jau būt ka kāds arī dod bez pašriska, ar nelielu "price" premium, esto noteikti izmantotu.

Runājot par to ka nobraukuma ierobežojums - hmm, nebiju ar tadu sastapies, bet nu moš piedāvājums tiešām lēts, nu tad moš tāds premium par lielu nobraukumu arī ir ekonomiski pamatoc.

Arī drošibas nauda izskatās tīri OK. man parasti 50 -80 Ls trāpijusies atkarībā no auto.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Ak jā vēl jau ir ierobežojums .. nē tas ir minimālais vadītaja stāžs ko nomas nereti prasa.

Tad arī par nocūkātu auto parasti tiek prasīta papildu samaksa - virsbūvei ~ 5 Ls, un salonam apmēram salona ķīmiskās tīrīšanas apjomā. Kaut kā tā .

Foley Reģ.: 07.02.2007
0 0 Atbildēt

Latvijas kantori ir baigie čakarētāji, viņi ieliek vienu lētu mašīnu, kura nekad nav pieejama, bet citas ir dārgākas, bet kad kārtosiet dokumentus, izlien visādi cenas paaugstinoši faktori. Te runa nav par zināmām eiropas kompānijām, bet par vietējiem censoņiem. Pats gan ar viņiem neņemos, māsa nomā. Viņa pāris reizes ņēma Varānā un viens pazīstams Dānis tur ņem, ir OK.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Nu ja par to ko lapās dārgāki/letāki auto - nezinu, man vienkārši reiz trāpījās, ka vienkārši aizrunatais konkrētais auto nebija, bet bija iespejas izvēlēties gan tādus pat pēc cenas , gan mazāksu un arī lielākus autosus, par attiecīgi mazāku vai lielāku cenu.

Pēdējā laikā esmu kļuvis par www.mwauto.lv (Langstiņos) lai arī ne pārāk biežu, bet tomēr apmierinātu klientu.

Maksvels Reģ.: 11.07.2008
0 0 Atbildēt

Nu, konkrētā firma piedāvā šādu lietu saistībā ar pašrisku: "Pēc klienta vēlmēm var tikt samazināta atbildība par iznomātajai automašīnai nodarītajiem bojājumiem no LVL 300,00 līdz LVL 0,00. Šajā gadījumā klientam ir jāveic atbildības samazināšanas maksājums, kas ir atkarīgs no auto iznomāšanas dienu skaita."

Šis maksājums 24h ir 11 lati.

Plānoju braukt Rīga-Tallina-Rīga, kas ir apmēram 650 km.

Tad kopā par mašīnu būtu 17 (mašīna) + 10 (par pārsniegto limitu)+ 11 (samazinātā atbildība) = 38 lati.

Kā šķiet?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Nokaulē ka par pārsniegto limitu nav jāmaskā un būs baigi labā cena

bet tā - bez pašriska utt. - man liktos pieņemama cena, ja auto tiešām salīdzinoši jauns t.i. līdz 3 g.v.

Maksvels Reģ.: 11.07.2008
0 0 Atbildēt

Es jau ar tā domāju - jo galu galā, es varu pateikt cik es nobraukšu.

Varētu pat sarēķināt līdz kādu piecu kilometru precizitātei

Nav jau tā, ka braukšu, braukšu.

Visas 24h.

Mizx Reģ.: 17.02.2003
0 0 Atbildēt

Mani pārsteidza fakts par to, ka kāds atļaujas rezervēta nepieejama mazāka auto dot lielāku un prasot par to lielāku cenu. Normāla prakse ir dot lielāku, bet par to pašu summu. Un arī tad var nepiekrist, jo visticamākais, ka degvielas patēriņš būs lielāks un pasākuma kopējās izmaksas klientam tāpat neplānoti pieaug.

Par nobraukuma ierobežojumu — ir dažādi. Bet fakts, paziņas ASV iznomāja auto un nedēļas laikā uztaisīja 1/3 daļu no visa auto nobraukuma, jo mazliet apceļoja Ameriku. Nomā darbiniekiem acis bija uz kātiņiem, bet teikt neko nevarēja. Cik Vācijā esmu ņēmis, tur šis ierobežojums vairāk sasaistīts ar auto servisa intervāliem, ko nedrīkst pārsniegt. Bet piedāvājumu paketes tiešām gadās dažādas — viena cena ar ierobežotu nobraukumu un jau cita ar neierobežotu.

gguniss Reģ.: 20.11.2008
0 0 Atbildēt

Maksvels rakstīja: Ir vajadzība iznomāt kādu spēkratu uz vienu diennakti.

nomāt vai iznomāt?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Ā mljin laikam zinu gan galveno iemeslu kāpec nobraukuma ierobežojumsu - auto ir uz oplīzes ņemc. BTW tas tā c tīri neslikc bizness sanāk, ja vien nav krīzes laiki.

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Nu ja par to ko lapās dārgāki/letāki auto - nezinu, man vienkārši reiz trāpījās, ka vienkārši aizrunatais konkrētais auto nebija, bet bija iespejas izvēlēties gan tādus pat pēc cenas , gan mazāksu un arī lielākus autosus, par attiecīgi mazāku vai lielāku cenu.

Pēdējā laikā esmu kļuvis par www.mwauto.lv (Langstiņos) lai arī ne pārāk biežu, bet tomēr apmierinātu klientu.

jap, mw auto ir ļoti ok kantoris, cenas labas, drošības nauda lētajam galam 50ls, par parasti netīra (kā jau ziemā, bet ne kā pēc rallija) auto atdošanu papildus $ neprasa, auto piegāde bezmaksas arī stipri ārā no Rīgas centra, ja piegādātājšoferi aizved atpakaļ centra virzienā un tml. sarunājamas fīčas.

Maksvels Reģ.: 11.07.2008
0 0 Atbildēt

Nu, viena autonoma man piedāvā vēl šitā:

Mazda 6, 2005. gads.

Par 20 latiem, bez nobraukuma ierobežojuma, bez papildus samaksas par to, ka ir mazāk par 20 gadiem, ar pašrisku (Nomnieka atbildības apjoma maksimālais apmērs (pašrisks) bojājumu gadījumā ir LVL 250).

Tātad - 20 lati par auto un viss.

Vai arī..

Corolla sedans, nezin' kura gada (bet pajauna).

Par 17 latiem, ar nobraukuma ierobežojumu (+10 lati), papildus samaksa par to, ka nav sasniegti 20 gadi (+5 lati), bez pašriska (kas būtu papildus +11 lati)

Ja ņem ar pašrisku, protams, skaidrs - Mazda sanāk vairāk kā pusotru reizi lētāka.

Bet ja grib bez pašriska, tad Corolla būtu vienīgā opcija.

Galīgi ieberzos.

Tagad nezinu kā darīt.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

NU kā lai tev pasaka - es personīgi nesatrauktos par 250Ls pašºisku, bet tas jāvērtē tev pašam izejot no rocības, un braukšanas pieredzes.

Kapēc - tāpēc ka 250Ls - tā man nebūs problēma atskaitīt, ja nu tomer kaut kas. Bet pāris gadus atpakaļ, kad devos uz lietuvu - tad gan piemaksāju lai nav pašriska, jo braucu uz tusiņu un tad - mazums kas.

Maksvels Reģ.: 11.07.2008
0 0 Atbildēt

Pilngadību (lasīt - pilntiesību) LR pilsonis saņem no 18 gadu vecuma.

T.i., izbraukt no valsts var no 18 gadu vecuma - brauc kaut uz Zimbavi.

Tāpat, kā pirkt/lietot alkoholu.

Iegūt vadītāja apliecību.

utt.

Un arī kamēr persona nav sasniegusi 18 gadu vecuma ir iespēja vienam izbraukt no LR teritorijas, ja ir vecāku notariāli apstiprināta pilnvara.

Maksvels Reģ.: 11.07.2008
0 0 Atbildēt

Ir jā.

Pasei obligāti ir jābūt no, ja nemaldos, 15 gadu vecuma (citādi paredzētas sankcijas).

Maksvels Reģ.: 11.07.2008
0 0 Atbildēt

Un kādēļ tāds jautājums?

Maksvels Reģ.: 11.07.2008
0 0 Atbildēt

Nebūs jau pirmā reize.

Un kas tāds maģisks notiks 21 gada vecumā?

Un Igauniju jau par ārzemēm ir grūti nosaukt.

Tas ir dziļi induviduāli.

Citiem 18 gadu vecumā vēl mamma krāmē skolai somu.

Citi varbūt pat 40 gados dzīvo vecākiem uz kakla.

Cits jau kopš gadiem 15 dzīvo pats savu dzīvi (strādā/dzīvo atsevišķi).

Es pats esmu pārliecināts par savu spēju "blandīties pa pasauli".

Turklāt šinī gadījumā tā nebūs bezmērķīga klīšana pa pilsētu.

Ir konkrēts galamērķis, kurš ir jāapmeklē.

Maksvels Reģ.: 11.07.2008
0 0 Atbildēt

"Pie šāda razklada, biedri, varbūt ļausim pilsonim Maksvelam braukt uz ārzemēm."

Tas jau bija lieki...

Klau, kur ir problēma?

Es taču nejautāju ne Tev, ne kādam citam, par to, vai gadījumā likumdošana šajā valstī nav sastādīta galīgi šķērsām, un vai tas, ka 18 gadus vecs jaunietis var izbraukt no valsts vispār ir normāli un pieļaujami...

Kas Tev pie velna nepatīk?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Maksvels rakstīja:

....

Kas Tev pie velna nepatīk?

Neņem pierē tas tak Deksters.

NSNF un PN droši vien ir mīļākie saīsinājumi.

orion Reģ.: 05.09.2004
0 0 Atbildēt

Maksvels rakstīja: Nebūs jau pirmā reize.

Kura tad - otrā reize?

Ja Rīga - Tallina - Rīga ir 650km tad auto noma varētu auto par brīvu dot, protams ar nopietnām sankcijām par km limita neievērošanu.

Vispār kā var nemācēt atrast auto, turklāt ja ir runa tikai par vienu dienu nevis ilgtermiņa nomu, tas taču mūsdienās ir elementāri un praktiski jebkurai auto nomai ir sava mājaslapa, pēc tās informācijas un internetā jau pieejamā viss pa minūtēm kļūst skaidrs.

p.s www.rentalcar.lv ; www.bestrent.lv

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti